Zemřel Radek Křemeňák

24. 9. 2014
Obrázek: Zemřel Radek Křemeňák

V noci z 21. na 22.9.2014 po těžké nemoci odešel dlouholetý baskytarista Pumpy "Dr. Jan Vymakaný"  Radek Křemenák. Kromě Pumpy hrál i v kapelách Blue Effect, Odyssea, Bumerang a Regenerace.


---

Beatová pumpa

24. 9. 2014
Obrázek: Beatová pumpa

Zastavte se zítra 23.září před autosalonem Mach Motors na Dlouhé louce v Českých Budějovicích naproti fitness Pouzar. Mezi 13 a 18 hodinou vás u autorizovaného Volvo dealera a specializovaného prodejce vozů BMW Mach Motors v Budějovicích čekají moderátoři Rádia Beat a nejen skvělá muzika – kromě triček čeká na jednoho z Beaťáků all inklusive zájezd pro dva do Egypta! Svézt se také můžete ve vybraných modelech Volvo a BMW. www.machmotors.cz 

---

Pink Floyd na novém albu!

23. 9. 2014
Obrázek: Pink Floyd na novém albu!

Skupina Pink Floyd zveřejnila detaily k desce The Endless River. Nové album vyjde 10. listopadu. Informace o tom, že Pink Floyd pracují na nové desce, se objevily už na začátku léta.

---

Cimino - Alive

23. 9. 2014
Obrázek: Cimino - Alive

Kapela Cimino popisuje vlastní muziku jako "hard rock powerhouse". Tak trochu to těmhle mládým muzikantům věřme, protože na vlastní škatulkování asi budeme muset ještě chvíli počkat. Tahle kapela z Kansas City je teprve na svém začátku.

---

Royal Blood na evropském turné

23. 9. 2014
Obrázek: Royal Blood na evropském turné

Royal Blood je 'kapela' v uvozovkách, protože se defacto jedná o dvojici. Základem je drums'n'bass duo z Brightonu, které ale jen za týden prodalo 65 000 kusů(!) svého debutového alba. To už stojí za pozornost.

---

Elvis Costello oživil Boba Dylana

22. 9. 2014
Obrázek: Elvis Costello oživil Boba Dylana

Za upřesnění stojí, že to 'oživení' se týká nevyužitých Dylanových textů z roku 1967. Už před časem jsme informovali o textech, které Dylan nevyužil, a teď dal k dispozici  jiným. Poslechněte si další ochutnávku z alba 'Lost On The River'.

---

Z čeho můžou Čechům rupnout nervy?

22. 9. 2014
Obrázek: Z čeho můžou Čechům rupnout nervy?

... ptá se anketa k filmu Divoké historky. „Nervy můžou rupnout každému“, tak zní hlavní motto černé komedie Divoké historky, se kterým film ve čtvrtek 9. října vstoupí do českých kin. Šest povídek filmu spojuje téma drobných i větších nespravedlností a křivd.

---

Foo Fighters s upoutávkou na Sonic Highways

22. 9. 2014
Obrázek: Foo Fighters s upoutávkou na Sonic Highways

Foo Fighters představili trailer k novému seriálu HBO 'Sonic Highways'. Doprovází ho skladba z jejich osmého studiového alba, které má se seriálem shodný název.

---

Sixx A.M. - Gotta Get It Right

22. 9. 2014
Obrázek: Sixx A.M. - Gotta Get It Right

Zatímco legenda ze Sunset Strip (rozuměj kapela Motley Crue) tak trochu váhá, jestli odejít do důchodu, basák Nikki Sixx nabídl se svojí bokovkou, kapelou 'Sixx A.M.', další novinkovou skladbu.

---

Přesně před 30 lety vyšlo album Kolej Yesterday

19. 9. 2014
Obrázek: Přesně před 30 lety vyšlo album Kolej Yesterday

Před třiceti lety vyšlo album Kolej Yesterday, natočené v soukromém vršovickém studiu Petra Kocfeldy (doposud se uvádělo studio Smetanova divadla).

---
Stránky: 1 2 3 4 139 277 415 553