Záznam rozhovoru s Rickem Wakemanem si poslechněte v článku!

23. 2. 2015
Obrázek: Záznam rozhovoru s Rickem Wakemanem si poslechněte v článku!

V neděli 22. února, před dvojicí koncertů v Plzni a Olomouci, přímo do našeho pražského studia dorazil  britský rockový klávesista a skladatel Rick Wakeman. Během hodinového povídání se tenhle legendární muzikant, jehož jméno je spojeno především s kapelou YES ukázal jako velice milý a vtipný společník a vypravěč bez sebemenších známek jakýchkoliv hvězdných manýr.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (2CD+2DVD) CD obal

Baleno do krabičky v rozměru CD

Cena: 609 Kč

4.3. Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

22. 2. 2015
Obrázek: 4.3. Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

Brno už pošesté fanouškům tuzemského klasického rocku chystá BeatFest. Vystoupí Roman Drahoun & His Angels, Jan Spálený & ASPM, Burma Jones, Dogma Art a Staří Psi. Velkolepá akce začíná v 18 hodin.

---

James Kottak je zpět

25. 2. 2015
Obrázek: James Kottak je zpět

Průšvihář James Kottak už má za sebou všechna svá trápení. Prošel si léčením a podle spoluhráčů je zpět doma v kapele Scorpions.

---

Whitesnake v rytmu Deep Purple

25. 2. 2015
Obrázek: Whitesnake v rytmu Deep Purple

Na spadnutí je nové album Whitesnake. Vyjít by mělo už v květnu a bude speciální. Nebude obsahovat hudbu Whitesnake ale Deep Purple.

---

Bad Company vyjdou v reedici

25. 2. 2015
Obrázek: Bad Company vyjdou v reedici

V poslední době, jako by se roztrhl pytel s reedicemi. Fanoušků určitě udělají radost znovu vydané první dvě desky Bad Company. Navíc doplněné o bonusy.

---

Představují se Maiden77

24. 2. 2015
Obrázek: Představují se Maiden77

Už samotný název leccos prozrazuje. Napadli Vás Iron Maiden? Přihořívá. Jde o bývalé členy „železné panny“,kteří se rozhodli že dají něco dohromady.

---

Pozor na mobily při koncertech

19. 2. 2015
Obrázek: Pozor na mobily při koncertech

Roky letí, názory i hudba se mění a technika je stále dál. A tak se objevují nové otázky. Je správné povolit na koncertech mobily? Prodeje hudby stále klesají, nezabijí videa z koncertů i návštěvnost? Proč pak vůbec živě hrát, když je vše na internetu.

---

ZZ Top v kubánském rytmu

19. 2. 2015
Obrázek: ZZ Top v kubánském rytmu

Lépe řečeno Billy Gibbons. Kubánskou hudbou bude inspirovaná jeho připravovaná solová deska, na které pracuje. Jak sám říká, jeho jeho osobní návrat ke kořenům. A pomohl mu k němu Dave Grohl.

---

Bruce Dickinson podstupuje náročnou léčbu

19. 2. 2015
Obrázek: Bruce Dickinson podstupuje náročnou léčbu

Vše začalo v prosinci. Frontman Iron Maiden navštívil svého lékaře před koncem roku, kvůli běžné prohlídce. Tam mu byl diagnostikován podezřelý útvar v hrtanu.

---

Jimmy Page dostane zvláštní ocenení

17. 2. 2015
Obrázek: Jimmy Page dostane zvláštní ocenení

Dokonce tak zvláští a speciání, že kvůli Jimmymu vzniklo a nikdo neplánuje udělit ho dalším muzikatům. Jedná se o tzv. Rock N Roll Soul Award.

---
Stránky: 1 2 3 4 146 292 437 582