Beatová Síň Slávy 2015

19. 1. 2015
Obrázek: Beatová Síň Slávy 2015

Již podvanácté se otevře brána Beatové Síně Slávy (česká obdoba Rock´n´Roll Hall of Fame). Nominovány jsou legendy českého bigbítu, které působí na scéně více než 25let. Hlasováním  rozhodněte o těch, kteří budou letos do BSS slavnostně uvedeni.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (2CD+DVD) DVD obal

Baleno do krabičky v rozměru DVD

Cena: 509 Kč

Vivian Campbell už se cítí lépe

26. 1. 2015
Obrázek: Vivian Campbell už se cítí lépe

Jedna dobrá zpráva na začátek týdne. Kytarista Vivian Campbel je, zdá se, vyléčen. V posledních dvou letech bojoval s rakovinou lymfatických cest, tzv. Hodgkinovým lymfomem.

---

Rush dostanou cenu Allana Waterse

22. 1. 2015
Obrázek: Rush dostanou cenu Allana Waterse

Stanou tak po boku například Neila Younga, Sarah Mclachlan nebo Simple plan. Muzikantů a umělců, kteří toto ocenění získali už v minulosti.

---

Beatfest - Metal All Stars s novou sestavou

21. 1. 2015
Obrázek: Beatfest - Metal All Stars s novou sestavou

Metalový Beatfest se blíží. Metal All Stars dorazí 24.4. do Fora Karlín. Pořadatelé slíbili na podzim že jarní turné obmění sestavu a přidá další hvězdy. Svůj slib splnili.

---

Motley Crue znají datum své smrti

21. 1. 2015
Obrázek: Motley Crue znají datum své smrti

Zní to děsivě, ale je to tak. Už když Motley Crue oznamovali své poslední tour, přinesli si na tiskovku vlastní hroby. Pokud někdo doufá že si svůj konec rozmyslí, bude zklamaný. Ono to ani jinak nejde.

---

Kiss v japonštině

21. 1. 2015
Obrázek: Kiss v japonštině

 Japonsko je v mnoha ohledech zvláštní země. Pro rockové kapely je často zlatý důl. Gene Simons je geniální obchodník. A teď si to všechno dejte dohromady.

---

Kam jinam na bigbít než do kostela

20. 1. 2015
Obrázek: Kam jinam na bigbít než do kostela

Je určitě zažitou představou že metalová hudba a víra nejdou tak úplně dohromady. Ve Finsku by se Vám ale za podobný názor vysmáli. Novým fenomenem se stává metalová mše – Metallimessu.

---

Podívejte se na Kreténa

20. 1. 2015
Obrázek: Podívejte se na Kreténa

V loňském roce vydali Wohnout album Laskonky a Kremrole. Od té doby jsme mohli vidět několik klipů. Nejnovější dílko nazpíval Xavier Baumaxa, animací se ujak sám Honza Homola. Výsledek si můžete prohlédnout zde.

---

Nazareth bez frontmana

20. 1. 2015
Obrázek: Nazareth bez frontmana

Skotští Nazareth oficiálně žádné změny v sestavě ještě nepotvrdili. Nový frontman Linton Osborne ale sám před několika dny ohlásil, že spolupráce končí.

---

Aerosmith jdou do kin

19. 1. 2015
Obrázek: Aerosmith jdou do kin

Od února jde do amerických kin snímek nazvaný Aerosmith Rocks Donington 2014. Má se jednat o velkolepý koncert a zároveň dokument ze zákulisí. To vše v jednom balení.

---
Stránky: 1 2 3 4 145 290 434 578