Beatová síň slávy 2016

1. 2. 2016
Obrázek: Beatová síň slávy 2016

Po roce je opět čas na to, abychom společně ocenili osobnosti tuzemské rockové scény za přínos českému bigbítu. Rozhodněte, kdo bude letos slavnostně uveden do Beatové síně slávy Radia Beat. Spěchejte, hlasovat je možné jen do 14.2.

---
Beat Shop

Na podzim vydá Bruce Springsteen svou autobiografii

13. 2. 2016
Obrázek: Na podzim vydá Bruce Springsteen svou autobiografii

Jen pár dní poté, co oslaví Bruce své 67. narozeniny, vyjde celý jeho život v prané formě. Kniha Bort to Run bude k dispozici od 27. září.

---

Bruce Dickinson opět zaválel

13. 2. 2016
Obrázek: Bruce Dickinson opět zaválel

Bruce je zpěvák, skladatel, autor knih, školitel nejen pilotů, pilot samozřejmě, vrchní sládek při výrobě piva Iron Maiden a teď také zvířecí záchranář. Za to sklidil uznání po celém světě.

---

AC/DC připíjí novým kapelám z Austrálie

12. 2. 2016
Obrázek: AC/DC připíjí novým kapelám z Austrálie

U elektrikářů se pořád něco děje. Aktuálně spouštějí projekt na podporu nových, mladých, australských kapel a také do světa vypouštějí své nové pití.

---

Šest alb z Abbey Road

11. 2. 2016
Obrázek: Šest alb z Abbey Road

Hned šest slavných alb z rockové historie vyjde znovu. Ve studiích Abbey Road byly remasterovány velmi speciální metodou. Konečný zvuk vás překvapí.

---

Novinka Hawkwind vyjde v dubnu

11. 2. 2016
Obrázek: Novinka Hawkwind vyjde v dubnu

Britská legenda Hawkwind se chystá vydat nové album. The Machine Stops má být rocková opera. Její vydání je naplánováno na 15. dubna.

---

Král Artuš podruhé…

10. 2. 2016
Obrázek: Král Artuš podruhé…

Rčení „dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“ neplatí pro Ricka Wakemana. Nejen že se chce znovu pustit do svého Krále Artuše, plánuje koncertní představení a také doplnění příběhu o nové skladby.

---

Noví Megadeth se starým obsahem

9. 2. 2016
Obrázek: Noví Megadeth se starým obsahem

Je to jen pár dní, co Megadeth vydali album Dystopia. Dave Mustaine je z nové sestavy své kapely tak nadšený, že už zase přemýšlí nad natáčením. Tentokrát ale starých věcí.

---

Robert Plant se vrací

8. 2. 2016
Obrázek: Robert Plant se vrací

Říká se, do třetice všeho dobrého. A tak po koncertech v Brně a Ostravě přiveze Robert Plant svou koncertní show tentokrát do Plzně. Vstupenky jsou v prodeji od úterý 9.2.

 

---
Stránky: 1 2 3 4 157 314 470 626