Záznam rozhovoru s Rickem Wakemanem si poslechněte v článku!

23. 2. 2015
Obrázek: Záznam rozhovoru s Rickem Wakemanem si poslechněte v článku!

V neděli 22. února, před dvojicí koncertů v Plzni a Olomouci, přímo do našeho pražského studia dorazil  britský rockový klávesista a skladatel Rick Wakeman. Během hodinového povídání se tenhle legendární muzikant, jehož jméno je spojeno především s kapelou YES ukázal jako velice milý a vtipný společník a vypravěč bez sebemenších známek jakýchkoliv hvězdných manýr.

---
Beat Shop

4.3. Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

22. 2. 2015
Obrázek: 4.3. Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

Brno už pošesté fanouškům tuzemského klasického rocku chystá BeatFest. Vystoupí Roman Drahoun & His Angels, Jan Spálený & ASPM, Burma Jones, Dogma Art a Staří Psi. Velkolepá akce začíná v 18 hodin.

---

Zbraň má pořád, ale jmenuje se jinak

27. 2. 2015
Obrázek: Zbraň má pořád, ale jmenuje se jinak

Janie's Got a Gun, slavná píseň z alba Pump bostonských Aerosmith byla natočena do nové verze. Vlastně sólové verze Stevena Tylera. Tím kdo má zbraň už není Janie, ale Jane.

---

Nové desky budou vycházet v pátek

27. 2. 2015
Obrázek: Nové desky budou vycházet v pátek

Rozhodně to ale není kvůli tomu, aby měli hudební fandové hezčí víkend. Hudební vydavatelství si od toho slibují zvýšení prodeje. Proto přichází se změnou strategie.

 

---

Nicko McBrain odhalil budoucnost Iron Maiden

27. 2. 2015
Obrázek: Nicko McBrain odhalil budoucnost Iron Maiden

Když Iron Maiden poslali pře koncem roku všem členům oficiálního fanclubu PFko, leccos sami prozradili. Z obrázku bylo jasné že Eddie je ve studiu a cedule ve sněhu hlásala možné turné 2015.

---

Gary Glitter si odsedí 16 let

27. 2. 2015
Obrázek: Gary Glitter si odsedí 16 let

Už poměrně dlouho trvá vyšetřování a následný soud s jednou z glamrockových ikon. Teď je vše u konce. Sedmdesátiletý Gary Glitter byl uznán vinným ze zneužívání nezletilých.

---

James Kottak je zpět

25. 2. 2015
Obrázek: James Kottak je zpět

Průšvihář James Kottak už má za sebou všechna svá trápení. Prošel si léčením a podle spoluhráčů je zpět doma v kapele Scorpions.

---

Whitesnake v rytmu Deep Purple

25. 2. 2015
Obrázek: Whitesnake v rytmu Deep Purple

Na spadnutí je nové album Whitesnake. Vyjít by mělo už v květnu a bude speciální. Nebude obsahovat hudbu Whitesnake ale Deep Purple.

---

Bad Company vyjdou v reedici

25. 2. 2015
Obrázek: Bad Company vyjdou v reedici

V poslední době, jako by se roztrhl pytel s reedicemi. Fanoušků určitě udělají radost znovu vydané první dvě desky Bad Company. Navíc doplněné o bonusy.

---

Představují se Maiden77

24. 2. 2015
Obrázek: Představují se Maiden77

Už samotný název leccos prozrazuje. Napadli Vás Iron Maiden? Přihořívá. Jde o bývalé členy „železné panny“,kteří se rozhodli že dají něco dohromady.

---
Stránky: 1 2 3 4 147 292 438 583