Beatová síň slávy 2016

1. 2. 2016
Obrázek: Beatová síň slávy 2016

Po roce je opět čas na to, abychom společně ocenili osobnosti tuzemské rockové scény za přínos českému bigbítu. Rozhodněte, kdo bude letos slavnostně uveden do Beatové síně slávy Radia Beat. Spěchejte, hlasovat je možné jen do 14.2.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (2CD+2DVD) CD obal

Baleno do krabičky v rozměru CD

Cena: 609 Kč

Šest alb z Abbey Road

11. 2. 2016
Obrázek: Šest alb z Abbey Road

Hned šest slavných alb z rockové historie vyjde znovu. Ve studiích Abbey Road byly remasterovány velmi speciální metodou. Konečný zvuk vás překvapí.

---

Novinka Hawkwind vyjde v dubnu

11. 2. 2016
Obrázek: Novinka Hawkwind vyjde v dubnu

Britská legenda Hawkwind se chystá vydat nové album. The Machine Stops má být rocková opera. Její vydání je naplánováno na 15. dubna.

---

Král Artuš podruhé…

10. 2. 2016
Obrázek: Král Artuš podruhé…

Rčení „dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“ neplatí pro Ricka Wakemana. Nejen že se chce znovu pustit do svého Krále Artuše, plánuje koncertní představení a také doplnění příběhu o nové skladby.

---

Noví Megadeth se starým obsahem

9. 2. 2016
Obrázek: Noví Megadeth se starým obsahem

Je to jen pár dní, co Megadeth vydali album Dystopia. Dave Mustaine je z nové sestavy své kapely tak nadšený, že už zase přemýšlí nad natáčením. Tentokrát ale starých věcí.

---

Robert Plant se vrací

8. 2. 2016
Obrázek: Robert Plant se vrací

Říká se, do třetice všeho dobrého. A tak po koncertech v Brně a Ostravě přiveze Robert Plant svou koncertní show tentokrát do Plzně. Vstupenky jsou v prodeji od úterý 9.2.

 

---

Pomáhejte s Radiem Beat

6. 2. 2016
Obrázek: Pomáhejte s Radiem Beat

Rádio Beat a Transfuzní a tkáňové oddělení Fakultní nemocnice Brno společně organizují dobročinnou akci Půl litru naděje! Ta má pomoci Transfuznímu a tkáňovému oddělení rozšířit registry dárců krve, které jsou neustále na kritickém bodě.

---

Matthew Greywolf na Beatu

5. 2. 2016
Obrázek: Matthew Greywolf na Beatu

O víkendu nás čekají hned dva koncerty Powerwolf v ČR. Protože sobotní byl beznadějně vyprodán, přidali muzikanti druhý. Ale rozhodně ne stejný. I tom byla dnes řeč ve vysílání.

---

Oasis se vrátí alespoň v dokumentu

5. 2. 2016
Obrázek: Oasis se vrátí alespoň v dokumentu

Už je to 7 let, co se spekuluje, a fanoušci doufají, že by se mohli Oasis dát opět dohromady. Zatím to na návrat nevypadá, ale oba bratři Gallagherové se objeví v dokumentu.

---
Stránky: 1 2 3 4 157 314 470 626