1.8. StahlZeit - Amfiteátr Loket

31. 7. 2014
Obrázek: 1.8. StahlZeit - Amfiteátr Loket

Německá kapela StahlZeit uvede největší evropskou RAMMSTEIN tribute show poprvé v ČR v Amfiteátru Loket 1. srpna. „I ti nejskalnější fanoušci Rammstein přiznávají, že show StahlZeit je téměř identická s originálem.

---
Beat Shop

Joe Bonamassa a nové video

31. 7. 2014
Obrázek: Joe Bonamassa a nové video

Kytarista Joe Bonamassa nabízí fanouškům videoklip k titulní nahrávce ze svého nadcházejícího alba 'Different Shades Of Blue'. Za pozornost stojí, že je to jeho první(!) album z výhradně vlastních skladeb.

---

Lee Bains III & The Glory Fires

31. 7. 2014
Obrázek: Lee Bains III & The Glory Fires

Objevujte novou muziku! Kapela 'Lee Bains III & The Glory Fires' hraje neotesaný rock, který může působit, jako by muzikantům nezáleželo na výsledku, ale přitom má 'drive' a výborný 'tah na bránu'.

---

Bernie Marsden bez Whitesnake

30. 7. 2014
Obrázek: Bernie Marsden bez Whitesnake

Fanouškům kapely Aerosmith bude tahle 'novinková' muzika možná trochu povědomá (Pusťte si od Aerosmith skladbu Hangman Jury z alba Permanent Vacation). V tomto případě se ale jedná o novinkovou sólovou nahrávku Bernieho Marsdena.

---

John Gält je neodolatelný

30. 7. 2014
Obrázek: John Gält je neodolatelný

Na tuhle ukrajinskou partu mohou někteří pohlížet tak, že je těm mladým lidem lhostejné současné řádění Vladimira Putina v jejich rodné zemi. Ale možná je to jen snaha o rockový hudební únik z toho, čemu stejně neutečou. Držme jim palce.

---

Ace Frehley je zpět

29. 7. 2014
Obrázek: Ace Frehley je zpět

Ace Frehley se vrací na scénu. Je zpátky, i když ne jako člen kapely Kiss. Ale když si poslechnete jeho sólovou muziku, skladbu 'Gimme A Feelin', sound Kiss si v tom určitě najdete.

---

Preachers Son

29. 7. 2014
Obrázek: Preachers Son

Tohle je irská skupina z Dublinu, která přichází na trh s albem '10 Stories Tall'. Vůdčí a vlastně i duchovní osobností kapely je zpívající baskytarista Brian Hogan, který skutečně je synem kazatele (Preacher's Son = syn kazatele).

---

Diamond Lane o nepřátelích

28. 7. 2014
Obrázek: Diamond Lane o nepřátelích

Tahle parta z Hollywoodu prý hraje tzv. 'Blue collar hard rock', tedy rock pro dělnickou třídu. Zatím jsou známí jen lokálně ve svém domovském losangelesském klubu Troubador, ale třeba vše změní jejich debutové album.

---

Michael Kocáb dnes slaví životní jubileum

28. 7. 2014
Obrázek: Michael Kocáb dnes slaví životní jubileum

Klávesák Michael Kocáb je český hudební skladatel, zpěvák, občanský aktivista, politik a podnikatel. Narodil se 28. července 1954, právě dnes tedy slaví kulatých 60 let. Všechno nejlepší!

---

Thurston Moore - 30.10. Praha, Lucerna Music Bar

25. 7. 2014
Obrázek: Thurston Moore - 30.10. Praha, Lucerna Music Bar

Zpěvák a kytarista Sonic Youth Thurston Moore v Praze představí novou sólovou desku

Na pozvání Institutu Prague Music Performance (PMP) přijíždí do Prahy zakladatel zpěvák a kytarista kultovní skupiny Sonic Youth Thurston Moore, který vystoupí 30.10. ve 20.00 v Lucerna Music Baru. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketportal.

---
Stránky: 1 2 3 4 137 272 408 543