6.12. Beatfest MetalAllStars - Forum Karlín, Praha PŘESUNUTO!

27. 10. 2014
Obrázek: 6.12. Beatfest MetalAllStars - Forum Karlín, Praha PŘESUNUTO!

Megaprojekt Metal All Stars přesouvá své evropské turné na jaro příštího roku!!! Hvězdný projekt Metal AllStars, který uplynulý víkend plnil haly a uvedl do varu fanoušky v jižní Americe (Bolívie, Brazílie, Chile) bohužel neuvidíme v prosinci v Praze (6.12. Praha – Forum Karlín), respektive v celé Evropě. Dochází totiž k přesunu data konání všech evropských koncertů na jaro 2015.

---

Bratrovražedný Beatcup

21. 11. 2014
Obrázek: Bratrovražedný Beatcup

Od úterý 25.11. do čtvrtka 27.11. vás na radiu Beat čeká Beatcup, tedy nelítostný souboj kapel, ve kterém může na konci zbýt pouze jediná. Tentokrát půjde o bratrovražedný souboj domácích skupin a interpretů. Pouze vy svým hlasováním rozhodnete kdo se stane nejoblíbenějším muzikantem u nás a kdo mu bude z nižších příček soutěžního pavouka pouze tiše závidět. Startujeme v úterý v 9:00. CELÝ PAVOUK ZDE

---

9.6.15 Rise Against - Incheba Arena, Praha

26. 11. 2014
Obrázek: 9.6.15 Rise Against - Incheba Arena, Praha

Tuzemští příznivci americké skupiny Rise Against si už mohou oddechnout. Jejich oblíbenci na ně nezapomněli a pro druhou část turné k letošní albové novince The Black Market si vyhradili jeden termín pro pražský koncert. Ten se uskuteční 9.června příštího roku v Incheba Areně, kterou kapela vyprodala již při svém posledním českém vystoupení na jaře 2012.

---

Metallica v Late Late Show

25. 11. 2014
Obrázek: Metallica v Late Late Show

Podívejte se na část pořadu 'Late Late Show With Craig Ferguson'. Hostem byla skupina Metallica, která ve televizně-studiových podmínkách naživo zahrála kousek alba 'Kill 'Em All', skladbu 'Hit The Lights'.

---

Foo Fighters vystavili druhou nahrávku ze Sonic Highways

25. 11. 2014
Obrázek: Foo Fighters vystavili druhou nahrávku ze Sonic Highways

Skupina Foo Fighters zpřístupnila už druhou nahrávku z nadcházejícího alba 'Sonic Highways'. Skladbu 'The Feast and The Famine' nahrávali v rámci jednoho z dílů stejnojmenného televizního seriálu ve Washingtonu DC.

---

Bonafide chystají fanoušky na nové album

25. 11. 2014
Obrázek: Bonafide chystají fanoušky na nové album

Skupina Bonafide příští rok v únoru vydá nové album. Ale už teď v rámci promo akcí nabízí mini-EP, které naznačuje, jak na tom kapela je. EP s názvem 'Hold Down The Fort' zahrnuje skladby nahrávané v rámci session pro 'Denim Devils'.

---

4.3.15 Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

24. 11. 2014
Obrázek: 4.3.15 Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

Brno už pošesté fanouškům tuzemského klasického rocku chystá BeatFest. Vystoupí Roman Drahoun & His Angels, Jan Spálený & ASPM, Burma Jones, Dogma Art a Staří Psi. Velkolepá akce začíná v 18 hodin.

---

Treatment a jejich Psi

24. 11. 2014
Obrázek: Treatment a jejich Psi

Kapela Treatment přichází s videem k titulní skladbě alba 'Running With The Dogs'. Své druhé album kapela vydala už v únoru, i když třeba v USA vycházelo oficiálně až teď na začátku listopadu.

---

AC/DC a titulní skladba Rock or Bust

24. 11. 2014
Obrázek: AC/DC a titulní skladba Rock or Bust

Je tu další lákadlo na nové album kapely AC/DC. Titulní skladba Rock or Bust. Jedná se o už druhou skladbu, kterou Australané nabídli z alba, které vyjde na začátku prosince.

---

'Allen - Lande' sestupují z hor

24. 11. 2014
Obrázek: 'Allen - Lande' sestupují z hor

Russell Allen a Jorne Lande přicházejí s textovým videem ke skladbě 'Down From The Mountain'. Jedná se o nahrávku z jejich už čtvrtého alba 'The Great Divide', které vyšlo v půlce října.

---
Stránky: 1 2 3 4 143 285 427 569