S Beatem na hokej

24. 4. 2015
Obrázek: S Beatem na hokej

Kdo neskáče není Bíťák. Fandíte hokeji, a chtěli byste exkluzivní výhled, nadstandardní sedadla a k tomu bar s občerstvením? Dostaneme Vás na hokej. Radio Beat a Česká mincovna má pro Vás dvě vstupenky do skyboxu na zápas ČR-Lotyšsko (2.května, 20:15, O2 Arena Praha). Čtěte dál a bojujte o lupeny.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (2CD+DVD+BRD) CD obal

Baleno do krabičky v rozměru CD

Cena: 659 Kč

Jižanský týden na Beatu

24. 4. 2015
Obrázek: Jižanský týden na Beatu

Příští týden, od pondělí do čtvrtka, se na Beatu budeme věnovat především jižanské muzice. Rozdáme vstupenky na jižanskou událost roku, koncert Lynyrd Skynyrd. Zazní klasika daného žánru, ale také méně známe kapely.

---

Motorhead museli zrušit své vystoupení

27. 4. 2015
Obrázek: Motorhead museli zrušit své vystoupení

Na festivalu Monsters Of Rock v Brazílii byli Motorhead jednou z hlavních hvězd, stejně jako Ozzy Osbourne nebo Judas Priest. Lemmy ale místo na podium putoval do nemocnice.

---

Bill Ward vydává nové album

27. 4. 2015
Obrázek: Bill Ward vydává nové album

Bývalý bubeník Black Sabbath Bill Ward se chystá o dlouhých 18 letech vydat své nové sólové album. Pracovat na něm prý začal už v roce 2008. Až teď je ale prý album hotové.

---

Bíťáci na SeawolfCupu (komerční sdělení)

24. 4. 2015
Obrázek: Bíťáci na SeawolfCupu (komerční sdělení)

Letošní ročník závodu SeawolfCup 2015, který se konal v Chorvatsku je úspěšně za nami. Nabízíme Vám teď krátké shrunutí.

---

Beth Hart na Radiu Beat

24. 4. 2015
Obrázek: Beth Hart na Radiu Beat

Páteční rockerovo ráno na Beatu přivítalo dalšího velmi exkluzivního a milého hosta. Den po svém pražském koncertu přišla na kus řeči Beth Hart. Uteklo Vám povídaní? Čtěte dál.

---

Po dálnici do pekel až na AC/DC

23. 4. 2015
Obrázek: Po dálnici do pekel až na AC/DC

2 lupeny na AC/DC v Drážďanech už mají nového majitele. Celý týden Kachna radila kde jsou a kde byste je měli hledat. Ve čvrtek ráno našly lupeny nového majitele.

---

19.6. - Beatová síň slávy - Loket nad Ohří

22. 4. 2015
Obrázek: 19.6. - Beatová síň slávy - Loket nad Ohří

Už podvanácté se otevřou brány Beatové síně slávy Radia Beat. Tentokrát to bude ale poprvé, kdy budeme uvádět muzikanty mimo Prahu, v úžasném prostředí přírodního amfitetru v Lokti nad Ohří.

---

Neil Young a synové Willieho Nelsona

21. 4. 2015
Obrázek: Neil Young a synové Willieho Nelsona

Neil Young pracuje na svém novém albu. Dočkáme se ho už letos v létě. K natáčení si přizval kapelu Promise of the Real. V ní hrají dva synové slavného Willieho Nelsona.

---

Mike Portnoy chystá tajemný metalový projekt

21. 4. 2015
Obrázek: Mike Portnoy chystá tajemný metalový projekt

Další superkapela je na obzoru. Mike Portnoy, Alex Skolnick a Dave Ellefson. Tři slavní muzikanti zakládají „mystery metal project“. Mike to prozradil na svém facebookovém profilu.

---
Stránky: 1 2 3 4 148 296 443 590