Začátek konce Black Sabbath

4. 9. 2015
Obrázek: Začátek konce Black Sabbath

Je konec spekulacím, dohadům i motlitbám. Black Sabbath se chystají skončit. Ještě před tím se rozloučí s fanoušky po celém světe obřím koncertním turné.

---

Fanklub Pink Floyd draží vstupenky.

3. 9. 2015
Obrázek: Fanklub Pink Floyd draží vstupenky.

Oficiální český fanklub Pink Floyd sputil aukci dvou vstupenek na vyprodaný koncert Davida Gilmoura v Pule. Výtěžek bude použit na pomoc Dana Vašáka, který trpí nemocí ALS.

---

Geoff Tate s novou kapelou i albem

3. 9. 2015
Obrázek: Geoff Tate s novou kapelou i albem

Bývalý frontman Queensryche se svou novou kapelou a také novým názvem Operation:Mindcrime vydá už 18. září novou desku The Key. Poslechněte si jednu z písní.

---

Poslechněte si novinku W.A.S.P.

2. 9. 2015
Obrázek: Poslechněte si novinku W.A.S.P.

2. října vyjde pod dlouhých šesti letech nové album W.A.S.P. , Golgotha. Blackie Lawless ho přijede v listopadu představit naživo i k nám. 8.11. vystupují W.A.S.P. v Ostravě. Poslechněte si singl Scream.

---

Přispějte na nové album Marillion

2. 9. 2015
Obrázek: Přispějte na nové album Marillion

Nové album Marillion by mělo vyjít v příštím roce. Ještě není jasné jak se bude jmenovat, ani kdy přesně by mělo vyjít. Financováno ale bude, pro Marillion, klasickým a vyzkoušeným způsobem.

---

Lemmy nedohrál další koncert

2. 9. 2015
Obrázek: Lemmy nedohrál další koncert

Zdravotní problémy Lemmyho Kilmistera jsou zřejmě vážnější než se mohlo zdát a než on sám říkal. V minulém týdnu předčasně ukončil koncert v Salt Lake City, rovnou zrušil vystoupení v Denveru a teď i koncert v Texasu.

---

David Bowie a Spongebob

1. 9. 2015
Obrázek: David Bowie a Spongebob

David Bowie pracuje na velmi zvláštním muzikálu, který se chystá pro slavnou Broadway. Jeho ústředním hrdinou je totiž animovaná postava Spongebob Squarepants.

---

Carlos Santana rozjíždí nový projekt

1. 9. 2015
Obrázek: Carlos Santana rozjíždí nový projekt

Jako by se poslední dobou roztrhl pytel se spolupracemi slavných hudebníků. I Carlos Santana dal dohromady novou kapelu. Jmenuje se Supernova.

---

Ozzy něco chystá

31. 8. 2015
Obrázek: Ozzy něco chystá

Je to už pět let, co Ozzy Osbourne vydal album Sceam. Od té doby toho hodně stihl. Teď je tak trochu tajemný, ale vypadá to, že na něčem pracuje.

---

Kdo si hraje … má rád Iron Maiden

30. 8. 2015
Obrázek: Kdo si hraje … má rád Iron Maiden

Už v pátek si budeme moci pořídit a poslechnout nové album Iron Maiden. Nemůžete se dočkat? Zkraťte si čekání. Iron Maiden totiž spustili hru Speed of Light.

---
Stránky: 1 2 3 4 152 303 454 605