Žijte jako Paul Stanley

27. 5. 2015
Obrázek: Žijte jako Paul Stanley

Od podzimu budete mít šanci to udělat. A to doslova. Na trh vstoupí nová značka Royals & Rebels. Tu spouští právě Paul. A jako se zdá, myslí to opravdu vážně. Jeho logo Vás může provázet doslova na každém kroku.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (2CD+DVD+BRD) CD obal

Baleno do krabičky v rozměru CD

Cena: 659 Kč

Powerwolf představili v Praze nové album

27. 5. 2015
Obrázek: Powerwolf představili v Praze nové album

Powerwolf toto pondělí představili novinářům v Praze novou desku, kterou poprvé LIVE zahrají ve světové premiéře na festivali Masters of Rock.

---

Bíťáci a Phil Collen

27. 5. 2015
Obrázek: Bíťáci a Phil Collen

Spousta Bíťáků si užila sobotní vystoupení Def Leppard v Praze. Někteří měli to štěstí a muzikanty potkali osobně. Phil Collen prý zveřejnil pár fotek na internetu a tím prozradil, ve kterém hotelu bydlí. Pak už to byla hračka.

---

John Wetton je po operaci

27. 5. 2015
Obrázek: John Wetton je po operaci

Poslední dobou zprávy tohoto typu přibývají. Bohužel. John Wetton je v nemocnici. Dává se dohromady po vážné, ale naštěstí úspěšné operaci nádoru.

---

Stairway to Heaven u soudu

27. 5. 2015
Obrázek: Stairway to Heaven u soudu

I po více než 40ti letech je možné soudit se o autorská práva. Střetem zájmu je naprostá rocková klasika Stairway To Heaven. Členové kapely Spirit tvrdí, že úvodní motiv písně jim Led Zeppelin ukradli.

---

Soud rozhodoval o poslední vůli B.B Kinga

25. 5. 2015
Obrázek: Soud rozhodoval o poslední vůli B.B Kinga

Je to velmi smutné. Poslední rozloučení s B.B. Kingem se teprve bude konat. Jeho poslední vůle už ale skončila u soudu. Rodina „krále“ podala námitku proti správci poslední vůle.

---

Dave Grohl a Paul McCartney opět spolu

25. 5. 2015
Obrázek: Dave Grohl a Paul McCartney opět spolu

Fanoušci, kteří navštívili páteční koncert Paula McCarneyho v londýnské O2 Areně si odnesli hned dvojitý zážitek. Ke konci se totiž na pódiu objevil nečekaný host. Dave Grohl.

---

Michael Schenker na Radiu Beat

25. 5. 2015
Obrázek: Michael Schenker na Radiu Beat

Pondělní odpoledne jsme odstartovali povídáním s velmi milým hostem. Dorazil Michael Schenker. Ten pozval na večerní koncert své současné kapely Temple Of Rock.

---

Jak to bude s posledním turné Black Sabbath?

24. 5. 2015
Obrázek: Jak to bude s posledním turné Black Sabbath?

Jak se zdá, tak to nikdo ještě neví. I když se o něm už dlouho mluví. Tony Iommi ani Geezer Butler ale zatím žádný konkrétní plán nemají.

---

Chris Cornell s novým albem

24. 5. 2015
Obrázek: Chris Cornell s novým albem

Frontman Soundgarden už před časem oznámil, že má připravené a natočené nové album. Teď přišel s odpovědí na otázku, kdy vlastně vyjde.

---
Stránky: 1 2 3 4 149 297 445 593