Za trojčlenku na dovolenou

4. 9. 2015
Obrázek: Za trojčlenku na dovolenou

Po prázdninové pauze se do ranního Kachního vysílání vrací trojčlenky. A hned ve velkém stylu. Každé ráno (od pondělí 7.9.) budete moci vyhrát nějaký ten dárek od Beatu. V pátek si navíc, jeden u úspěšných „trojčlenkářů“ odnese poukaz na dovolenou v Chorvatsku v hodnotě 50 tisíc korun.

---
Beat Shop

Víkendové pozvánky od Bíťáků

4. 9. 2015
Obrázek: Víkendové pozvánky od Bíťáků

Máte dnes, nebo o víkendu volno a ještě nevíte kam vyrazit? Od rána spolu s Bíťáky dáváme dohromady tipy na zajímavé, nejen hudebni akce. Podívejte se, co máte nejbíž a užijte si víkend.

---

Začátek konce Black Sabbath

4. 9. 2015
Obrázek: Začátek konce Black Sabbath

Je konec spekulacím, dohadům i motlitbám. Black Sabbath se chystají skončit. Ještě před tím se rozloučí s fanoušky po celém světe obřím koncertním turné.

---

Fanklub Pink Floyd draží vstupenky.

3. 9. 2015
Obrázek: Fanklub Pink Floyd draží vstupenky.

Oficiální český fanklub Pink Floyd sputil aukci dvou vstupenek na vyprodaný koncert Davida Gilmoura v Pule. Výtěžek bude použit na pomoc Dana Vašáka, který trpí nemocí ALS.

---

Geoff Tate s novou kapelou i albem

3. 9. 2015
Obrázek: Geoff Tate s novou kapelou i albem

Bývalý frontman Queensryche se svou novou kapelou a také novým názvem Operation:Mindcrime vydá už 18. září novou desku The Key. Poslechněte si jednu z písní.

---

Poslechněte si novinku W.A.S.P.

2. 9. 2015
Obrázek: Poslechněte si novinku W.A.S.P.

2. října vyjde pod dlouhých šesti letech nové album W.A.S.P. , Golgotha. Blackie Lawless ho přijede v listopadu představit naživo i k nám. 8.11. vystupují W.A.S.P. v Ostravě. Poslechněte si singl Scream.

---

Přispějte na nové album Marillion

2. 9. 2015
Obrázek: Přispějte na nové album Marillion

Nové album Marillion by mělo vyjít v příštím roce. Ještě není jasné jak se bude jmenovat, ani kdy přesně by mělo vyjít. Financováno ale bude, pro Marillion, klasickým a vyzkoušeným způsobem.

---

Lemmy nedohrál další koncert

2. 9. 2015
Obrázek: Lemmy nedohrál další koncert

Zdravotní problémy Lemmyho Kilmistera jsou zřejmě vážnější než se mohlo zdát a než on sám říkal. V minulém týdnu předčasně ukončil koncert v Salt Lake City, rovnou zrušil vystoupení v Denveru a teď i koncert v Texasu.

---

David Bowie a Spongebob

1. 9. 2015
Obrázek: David Bowie a Spongebob

David Bowie pracuje na velmi zvláštním muzikálu, který se chystá pro slavnou Broadway. Jeho ústředním hrdinou je totiž animovaná postava Spongebob Squarepants.

---

Carlos Santana rozjíždí nový projekt

1. 9. 2015
Obrázek: Carlos Santana rozjíždí nový projekt

Jako by se poslední dobou roztrhl pytel se spolupracemi slavných hudebníků. I Carlos Santana dal dohromady novou kapelu. Jmenuje se Supernova.

---
Stránky: 1 2 3 4 152 303 454 605