S Brucem do oblak

3. 8. 2015
Obrázek: S Brucem do oblak

Ne, že bychom se chtěli chlubit… ale ano chceme!!! Podařilo se nám ukecat frontmana Iron Maiden Bruce Dickinsona, aby představil v plné parádě svojí vášeň pro létání. S letadlem plným fanoušků poletí na výlet do Paříže. A dva pro dva z vás máme velmi exkluzivní letenku! Je na let označený jako Maiden 666 pilotovaný kapitánem Brucem Dickinsonem. Ten vás vezme do oblak i do studia.

---

Udo definitivně končí s minulostí

4. 8. 2015
Obrázek: Udo definitivně končí s minulostí

Je to už nějaký ten pátek, co Udo Dirkschneider definitivně opustil řady Accept. Některé staré písně ale pořád zpívá na koncertech své současné kapely U.D.O. S tím teď ale bude konec.

---

Na internet unikly písně Nirvany

4. 8. 2015
Obrázek: Na internet unikly písně Nirvany

Hned 14 zatím nikdy nepublikovaných skladeb, demáčů a alternativních mixů skladeb Nirvany se během víkendu záhadně objevilo na internetu. Zatím není jasné odkud pocházejí ani kdo je za únik zodpovědný.

---

Jedna píseň a tisíc muzikantů

31. 7. 2015
Obrázek: Jedna píseň a tisíc muzikantů

Dave Grohl si pořád léčí svou zlomenou nohu. Díky tomu musel omezit své koncertní aktivity. Teď ale prozradil, kam se hned po léčení vydá. Bude to Itálie a potvrdil to italsky.

---

David Gilmour vsadil na animátory

31. 7. 2015
Obrázek: David Gilmour vsadil na animátory

I David Gilmout potěší své fanoušky. Jeho nová sólová deska vyjde 18. září pod názvem Rattle That Lock. Tak se jmenuje i pilotní singl, který se dočkal videoklipu.

---

Motorhead s novou muzikou

31. 7. 2015
Obrázek: Motorhead s novou muzikou

Navzdory všem problémům a zprávám o zdravotním stavu Lemmyho, jsou prý Motorhead v plné formě a hodlají to potvrdit novou deskou. Bad Magic vyjde na konci srpna.

---

Frank Zappa vyjde v reedici

30. 7. 2015
Obrázek: Frank Zappa vyjde v reedici

Společnost Universal Music podepsala dohodu s rodinou Franka Zappy a získala tak veškerá práva na jeho dílo. Hudbu, film i divadlo. Znovu tak může vydat kompletní diskografii.

---

Metallica jako z obrázku

29. 7. 2015
Obrázek: Metallica jako z obrázku

Kreslíř a velký fanoušek si vzal na mušku heavy metalovou legendu a její historii shrnul v chystaném komiksu. Podle Jamese Hetfielda ji vylíčil doslova barvitě.

---

Keith Richards pod vlivem

29. 7. 2015
Obrázek: Keith Richards pod vlivem

Tak se jmenuje nejnovější dokument o slavném kytaristovi. Under the Influence. Poprvé bude k vidění 18. září prostřednictvím internetové televize Netfix.

---

Guns'N'Roses opouští D.J. Ashba

27. 7. 2015
Obrázek: Guns'N'Roses opouští D.J. Ashba

Skoro to vypadá na rozpad kapely okolo Axla Rose. Kytarista D.J.Ashba odchází, aby se mohl naplno věnovat kapele Sixx A.M. a také své rodině.

---
Stránky: 1 2 3 4 151 301 451 601