Noví Alice in Chains budou

24. 6. 2016
Obrázek: Noví Alice in Chains budou

Pokud patříte mezi fandy kapely Alice In Chains, přichází dobrá zpráva. Muzikanti už plánují natáčení nové desky. Už brzy prý přetaví plány na skutečnost.

---

Led Zeppelin osvobozeni

24. 6. 2016
Obrázek: Led Zeppelin osvobozeni

Několik posledních dnů strávili Robert Plant a Jimmy Page před soudem, kde čelili žalobě za plagiátorství. Soud skončil a Led Zeppelin neuznal vinnými.

---

Tesla slaví 30 let

23. 6. 2016
Obrázek: Tesla slaví 30 let

Kultovní americká skupina Tesla vydá na konci srpna, jako připomínku slavného alba Mechanical Resonance, jeho živou podobu.

---

S Beatem na Stevea Vaie

22. 6. 2016
Obrázek: S Beatem na Stevea Vaie

Je fajn se dozvědět, že se Vám líbil koncert, na který jste měli od Beatu lupeny. Bíťák Tomáš se dostal tento týden velmi blízko ke kytarovému mágovi Steveu Vaiovi. A poslal nám vzkaz.

---

Kiss z Las Vegas

22. 6. 2016
Obrázek: Kiss z Las Vegas

Před nějakým časem proběhl v kinech koncertní snímek Kiss Rocks Vegas. Už během prázdnin si ho budete moci vychutnat doma. Vyjde totiž na DVD i Blu-Ray.

---

Glenn Hughes je ve studiu

21. 6. 2016
Obrázek: Glenn Hughes je ve studiu

Na nějaký čas se zabydlel v Dánském Copenhagenu, kde natáčí své sólové album. Po dlouhých osmi letech se můžeme prý těšit na rockového Glenna a samozřejmě také další skvělé muzikanty.

---

Tony Levin křehký jako píseň

21. 6. 2016
Obrázek: Tony Levin křehký jako píseň

Do světa jde velmi zajímavá kniha. Je plná textů, básní a poezie a jejím autorem je slavný basák Tony Levin. Ten vlastnoručně podepsal každý jeden výtisk knihy Fragile As a Song.

---

Nick Cave v kině (TISKOVÁ ZPRÁVA)

21. 6. 2016
Obrázek: Nick Cave v kině (TISKOVÁ ZPRÁVA)

Nick Cave pokřtí své nové album unikátní celosvětovou premiérou filmu One More Time With Feeling. Ve čtvrtek 8. září zažijí fanoušci hudební legendy Nick Cave & The Bad Seeds výjimečný hudebně-filmový večer. Uhrančivý Australan představí své netrpělivě očekávané, v pořadí již 16. studiové album Skeleton Tree v dokumentu One More Time With Feeling.

---

Ian Paice v nemocnici

20. 6. 2016
Obrázek: Ian Paice v nemocnici

Bubeník Deep Purple skončil v nemocnici s podezřením na mozkovou mrtvici.  Z toho důvodu byly zrušeny koncerty kapely ve Švédsku a Dánsku. Naštěstí snad bude Ian v pořádku.

---

Joakim Broden v Praze

20. 6. 2016
Obrázek: Joakim Broden v Praze

Minulý týden se na skok v Praze objevil frontman švédských Sabaton. Přijel, aby představil novinářům nové album kapely a pohovořil o dalších plánech.

---
Stránky: 1 2 3 4 161 322 482 642