23.5. M.A.D. Night - Modrá Vopice, Praha

23. 4. 2014
Obrázek: 23.5. M.A.D. Night - Modrá Vopice, Praha

Metal Against Disease, neboli Metalem proti nemoci; to je název nové benefiční akce, která se uskuteční 23. května v pražské Modré Vopici. Veškerý výtěžek z tohoto večera pak bude věnován Lucce Jaklové, dvacetileté dívce, která alternativní formou léčby úspěšně vzdoruje zákeřné formě leukémie.

---
Beat Shop
UFO: At the BBC

Cena: 439 Kč

Fish řeší klimatické změny

23. 4. 2014
Obrázek: Fish řeší klimatické změny

Skotský zpěvák Fish nabízí nový singl 'Blind to the Beautful', který je jako reklama pro Greenpeace ... o požárech pralesů, o záplavách, o zabíjení velryb. Ale prý nedělá nic jiného, než svoji práci.

---

Sebastian Bach - Pokušení

23. 4. 2014
Obrázek: Sebastian Bach - Pokušení

Zpěvák Sebastian Bach ví o svodech a pokušení své. A právě o tom je i video ke skladbě 'Temptation'. Skladba je z aktuálního sólového alba 'Give ‘Em Hell', na kterém hostuje basák Duff McKagan.

---

Ožijí Led Zeppelin?

22. 4. 2014
Obrázek: Ožijí Led Zeppelin?

Michael Eavis, šéf festivalu v Glastonbury, tvrdí, že jednoho dne se Led Zeppelin znovu dají dohromady a budou koncertovat. Je si tím prý jistý. A když se tak stane, stanou se headlinery jeho festivalu.

---

Massive jsou hrdí protinožci

22. 4. 2014
Obrázek: Massive jsou hrdí protinožci

Australská kapela Massive hraje muziku definovanou jako 'punch-in-the-face rock’n'roll', tedy něco jako 'rána pěstí do tváře' v tom nejlepším slova smyslu. Podobně jako Rival Sons nebo Temperance Movement i tahle mladá kapela hraje solidní 'starou' muziku.

---

19.-21.6. festival United Islands - Praha

19. 4. 2014
Obrázek: 19.-21.6. festival United Islands - Praha

Pražský multižánrový open air festival plánuje návrat k řece. Bude se konat v termínu 19. – 21. června. V loňském roce, kdy festival slavil desáté narozeniny, se kvůli povodním narychlo přesunul do parku Ladronka. Pro jedenáctý ročník pořadatelé plánují návrat zpět k řece, do centra města.

---

14.10. Martin Barre & Band - Retro Music Hall, Praha

18. 4. 2014
Obrázek: 14.10. Martin Barre & Band - Retro Music Hall, Praha

Fanoušci klasického roku se již teď mohou těšit na vydařený letošní podzim. Zásluhu na něm bude mít i Martin Barre, člen kapely Jethro Tull a držitel Grammy, který vystoupí 14. října v pražské Retro Music Hall.

---

AC/DC prý jdou (nejdou) do důchodu

18. 4. 2014
Obrázek: AC/DC prý jdou (nejdou) do důchodu

Zvěsti, fámy a drby okolo kapely AC/DC nabírají na obrátkách. V Austrálii média dokonce spekulují o tom, jak by kapela mohla pokračovat bez nemocného Malcolma Younga. Skutečnost si ale půjde svojí vlstní cestou.

---

Proximity jako světová kapela

18. 4. 2014
Obrázek: Proximity jako světová kapela

Tahle česká kapela svoji práci bere opravdu vážně. Tvrdou a propracovanou muziku ve skladbě 'Playing God' muzikanti ozdobili videoklipem, který snese srovnání se světovou špičkou. Není divu, že se tahle parta jako jedna z mála tuzemských loni propracovala na festival Brutal Assault.

---

6.11. Omega - Kongresové centrum Praha

18. 4. 2014
Obrázek: 6.11. Omega - Kongresové centrum Praha

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU KONCERTU!

(namísto 25.4.) 6.11. Praha, (namísto 26.4.) 7.11. Zlín

Maďarská skupina Omega, která spolu s Locomotiv GT, patřila v 70.letech k nejvýraznějším představitelům progresivního rocku, se už koncem dubna vrátí do Prahy. Po nedávném velmi úspěšném koncertě v Lucerně přijede kapela 25.dubna do Kongresového centra Praha opět v doprovodu symfonického orchestru.

---
Stránky: 1 2 3 4 133 265 396 528