Beatová Síň Slávy 2014 - Vypich 13.09.

26. 8. 2014
Obrázek: Beatová Síň Slávy 2014 - Vypich 13.09.

Již pojedenácté se otevře brána Beatové Síně Slávy (česká obdoba Rock´n´Roll Hall of Fame) . Nominovány byly legendy českého bigbítu, které působí na scéně více než 25let. Svým hlasováním jste rozhodli o těch, kteří budou letos do BSS slavnostně uvedeni.

---
Beat Shop

Slash se trochu bojí o své video

29. 8. 2014
Obrázek: Slash se trochu bojí o své video

Kytaristovy obavy jsou ve smyslu možného případného odsouzení klipu, jako propagace nějakého bratrstva či sekty. Přitom ke skladbě 'World On Fire' vzniklo 'jen' textové video. Pravda, je trochu provokativní.

---

Gus G bere vinu na sebe

29. 8. 2014
Obrázek: Gus G bere vinu na sebe

Ozzyho kytarista Gus G přichází s videoklipem k nahrávce ze svého sólového alba. Skladba se jmenuje 'Blame It On Me' (Moje vina, odpovědnost). Je z jeho debutového alba 'I Am The Fire'.

---

Víkendové tipy

29. 8. 2014
Obrázek: Víkendové tipy

Tipy a pozvánky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou, posílejte v pátek dopoledne do studia SMSkou na číslo 720 001 222.

---

5.-7.9. Havířovské městské slavnosti

28. 8. 2014
Obrázek: 5.-7.9. Havířovské městské slavnosti

Velmi  zajímavé složení vystupujících mívají Havířovské městské slavnosti už několik let. Vždy se najde čas pro vystoupení rockových legend v třídenním programu. Už zde hráli Europe, Uriah Heep, Slade, Sweet, Nazareth, Suzi Quatro, Status Quo, Helloween, Omega  a spousta dalších.

---

Beatlesácký přechod je bezpečnostní riziko

28. 8. 2014
Obrázek: Beatlesácký přechod je bezpečnostní riziko

Přechod pro chodce na Abbey Road je světově známým místem a význačnou památkou. Tuto 'zebru' si při své návštěvě Londýna musí prohlédnout a přejít snad každý turista. Jenže turistů je už neúnosně mnoho.

---

Spock's Beard skrytě

28. 8. 2014
Obrázek: Spock's Beard skrytě

Spock's Beard jsou aktuálně na turné propagujícím jejich už jedenácté album 'Brief Nocturnes And Dreamless Sleep'. Z Ameriky ho přijeli představit i do Evropy, bohužel zatím jen do Anglie.

---

Accept a jejich teror naživo

27. 8. 2014
Obrázek: Accept a jejich teror naživo

Kapela Accept nabízí fanouškům nové video ke skladbě z nového alba. Jedná se o skladbu 'Teutonic Terror', což je bonusová věc na DVD 'Blind Rage'.

---

Down 'n' Outz zvou na turné

27. 8. 2014
Obrázek: Down 'n' Outz zvou na turné

Projekt Down 'n' Outz je sestava, v jejímž čele stojí Joe Elliott, jinak frontman Def Leppard. Ostatně proto některé zdroje uvádějí celý název "Joe Elliott's DOWN 'n' OUTZ". Novým videoklipem lákají na prosincové turné.

---

Hračky pro rockery

27. 8. 2014
Obrázek: Hračky pro rockery

Užíváme si léta, ale chytrý rocker už myslí na zimu, až se ho zeptá, co si oblékne do sedmistupňového mrazu. Následující článek není o muzice, ale o oblečení do zimy. Pro muzikanty, fanoušky z koncertů, sportovce a tak vůbec ...

---
Stránky: 1 2 3 4 138 274 411 547