27.-28.5. Beatová siň slávy a Jethro Tull - Amfiteatr, Loket nad Ohří

25. 3. 2016

---

Volíme předskokana AC/DC!!!

1. 4. 2016
Obrázek: Volíme předskokana AC/DC!!!

Radio Beat dostalo exkluzivní nabídku přímo od AC/DC. Vybrat předskokana na květnový koncert „elektrikářů“. Kapely se hlásily celý březen, teď to na Vás. Hlasování začalo!

 

---

Poslechněte nový singl od As Lions

28. 4. 2016
Obrázek: Poslechněte nový singl od As Lions

Jméno kapely Vám dost možná nic neřekne. Je to pořád velmi čerstvá kapela, která v současné době chystá svůj albový debut. Co určitě zaujme na první poslech je jméno frontmana, Austin Dickinson.

---

Levee Walkers jsou dalším zajímavým projektem

27. 4. 2016
Obrázek: Levee Walkers jsou dalším zajímavým projektem

Pokud budeme vycházet jen ze složení, muzika by měla zaujmout jak ty posluchače, kteří mají rádi grunge, tak i ty, kteří zase naopak raději Guns N Roses a Killing Joke.

---

Megadeth kolem a kolem

26. 4. 2016
Obrázek: Megadeth kolem a kolem

Dave Mustaine a jeho Megadeth vydali nové video. To samo by nebylo až tak zvláštní, ale tohle vám dovolí prohlížení ze všech stran. Podívejte se na něj.

---

Prince na špičce hitparád

26. 4. 2016
Obrázek: Prince na špičce hitparád

Někdy to tak je, že až smrt umělce ukáže, jak opravdu blíbený byl. Poté, co svět zasáhla zpráva o smrti Prince, se zvedl zájem o jeho nahrávky přibližně o 40.000 procent!

---

L.A.Guns mají zaděláno na průšvih

25. 4. 2016
Obrázek: L.A.Guns mají zaděláno na průšvih

Aneb, jak (nejspíš) dobře myšlená věc, může vyvolat úplně jinou reakci, než by člověk čekal. L.A. Guns si na svém vystoupení vzpomněli na Prince. To by bylo fajn, až na tu úvodní řeč.

---

Dokument o Janis Joplin půjde do TV a kina

25. 4. 2016
Obrázek: Dokument o Janis Joplin půjde do TV a kina

Celkem osm let pracoval tým autorů na filmu o Janis Joplin. Je hotovo. Snímek půjde nejprve v USA do televizí a později také do kin. A bude prý velmi emotivní.

---

Blackberry Smoke jsou za hrdiny

22. 4. 2016
Obrázek: Blackberry Smoke jsou za hrdiny

Basák kapely Blackberry Smoke a další dva členové týmu kolem kapely jsou teď za hrdiny. Na začátku týdne zachránili tři osoby z hořícího auta.

---

Zemřel Prince

21. 4. 2016
Obrázek: Zemřel Prince

Prince, Symbol, celým jménem Prince Rogers Nelson byl nalezen mrtev ve svém domácím studiu. Bylo mu 57 let, příčina smrti je předmětem vyšetřování. Smutnou zprávu potvrdila jeho mluvčí. Autor písně Purple Rain a desítek dalších strávil před tím několik hodin v nemocnici, odtud byl před propuštěn do domácího léčení.

---
Stránky: 1 2 3 4 160 318 477 635