6.12. Beatfest MetalAllStars - Forum Karlín, Praha PŘESUNUTO!

27. 10. 2014
Obrázek: 6.12. Beatfest MetalAllStars - Forum Karlín, Praha PŘESUNUTO!

Megaprojekt Metal All Stars přesouvá své evropské turné na jaro příštího roku!!! Hvězdný projekt Metal AllStars, který uplynulý víkend plnil haly a uvedl do varu fanoušky v jižní Americe (Bolívie, Brazílie, Chile) bohužel neuvidíme v prosinci v Praze (6.12. Praha – Forum Karlín), respektive v celé Evropě. Dochází totiž k přesunu data konání všech evropských koncertů na jaro 2015.

---

Bratrovražedný Beatcup je za námi.

28. 11. 2014
Obrázek: Bratrovražedný Beatcup je za námi.

128 umělců a skupin, 3 dny bojů a jeden vítěz.  VLÁĎA MIŠÍK!

Velký díky patří všem, kteří usilovně zanedbávali své pracovní povinnosti a hlasovali :)

CELÝ PAVOUK ZDE

---

Malcolm Young chtěl dál pracovat

27. 11. 2014
Obrázek: Malcolm Young chtěl dál pracovat

Angus Young promluvil o tom, jak se ztratila naděje, že jeho bratr Malcolm zvítězí nad onemocněním mozku. Malcolm se snažil tak dlouho, jak jen mohl, aby mohl s kapelou spolupracovat dál. Zhoršující se příznaky nemoci Malcolma donutily odejít do důchodu.

---

Lynch Mob a nové album

27. 11. 2014
Obrázek: Lynch Mob a nové album

Kalifornská skupina Lynch Mob chystá vydání nového alba 'Sun Red Sun'. Na pulty se má dostat ve druhém prosincovém týdnu. Pokud vás zajímá průřez albem, vzorky skladeb si už teď můžete poslechnout.

---

Jim Stapley Band - Laid To Waste

27. 11. 2014
Obrázek: Jim Stapley Band - Laid To Waste

Tip na muziku dnes patří muzikantovi, který se jmenuje Jim Stapley. Rodák z Manchesteru, který v sedmnácti letech utekl ze školy, odjel do Londýna a začal si plnit svůj rock'n'rollový sen.

---

Ozzy nechce schovávat svůj hlas

26. 11. 2014
Obrázek: Ozzy nechce schovávat svůj hlas

Ozzy Osbourne prohlašuje, že dokáže žít s tím, že mu při koncertech selhává hlas a ne vždy dokonale ladí. Radši prý podstoupí takovéhle riziko, než aby se schovával a hlas nechal upravovat různými mašinkami a udělátky.

---

Sixx AM - Let's Go

26. 11. 2014
Obrázek: Sixx AM - Let's Go

Kapela Sixx AM přichystala textové video ke skladbě 'Let's Go'. Je to kus z jejich třetího alba 'Modern Vintage'. Album navazující na 'This Is Gonna Hurt' z roku 2011 vyšlo letos v říjnu.

---

Hardcore Superstar - Glue

26. 11. 2014
Obrázek: Hardcore Superstar - Glue

I když trendy rockové styly možná v současnosti přicházejí především zpoza Atlantiku, jsou evropské země, jejichž hudební rockovou scénu stojí za to sledovat. Ve Švédsku je neuvěřitelné množství současných kapel, které hrají klasiku tak, jak má být.

---

9.6.15 Rise Against - Incheba Arena, Praha

26. 11. 2014
Obrázek: 9.6.15 Rise Against - Incheba Arena, Praha

Tuzemští příznivci americké skupiny Rise Against si už mohou oddechnout. Jejich oblíbenci na ně nezapomněli a pro druhou část turné k letošní albové novince The Black Market si vyhradili jeden termín pro pražský koncert. Ten se uskuteční 9.června příštího roku v Incheba Areně, kterou kapela vyprodala již při svém posledním českém vystoupení na jaře 2012.

---

Metallica v Late Late Show

25. 11. 2014
Obrázek: Metallica v Late Late Show

Podívejte se na část pořadu 'Late Late Show With Craig Ferguson'. Hostem byla skupina Metallica, která ve televizně-studiových podmínkách naživo zahrála kousek alba 'Kill 'Em All', skladbu 'Hit The Lights'.

---
Stránky: 1 2 3 4 143 285 427 569