6.12. Beatfest MetalAllStars - Forum Karlín, Praha PŘESUNUTO!

27. 10. 2014
Obrázek: 6.12. Beatfest MetalAllStars - Forum Karlín, Praha PŘESUNUTO!

Megaprojekt Metal All Stars přesouvá své evropské turné na jaro příštího roku!!! Hvězdný projekt Metal AllStars, který uplynulý víkend plnil haly a uvedl do varu fanoušky v jižní Americe (Bolívie, Brazílie, Chile) bohužel neuvidíme v prosinci v Praze (6.12. Praha – Forum Karlín), respektive v celé Evropě. Dochází totiž k přesunu data konání všech evropských koncertů na jaro 2015.

---

Bratrovražedný Beatcup

21. 11. 2014
Obrázek: Bratrovražedný Beatcup

Od úterý do čtvrtka si na rádiu Beat užíváme Beatcup, souboj kapel, ve kterém může na konci zbýt pouze jediná. Tentokrát je to bratrovražedný souboj domácích skupin a interpretů. Vy svým hlasováním rozhodujete, kdo se stane nejoblíbenějším muzikantem u nás.

CELÝ PAVOUK ZDE

---

Ozzy nechce schovávat svůj hlas

26. 11. 2014
Obrázek: Ozzy nechce schovávat svůj hlas

Ozzy Osbourne prohlašuje, že dokáže žít s tím, že mu při koncertech selhává hlas a ne vždy dokonale ladí. Radši prý podstoupí takovéhle riziko, než aby se schovával a hlas nechal upravovat různými mašinkami a udělátky.

---

Sixx AM - Let's Go

26. 11. 2014
Obrázek: Sixx AM - Let's Go

Kapela Sixx AM přichystala textové video ke skladbě 'Let's Go'. Je to kus z jejich třetího alba 'Modern Vintage'. Album navazující na 'This Is Gonna Hurt' z roku 2011 vyšlo letos v říjnu.

---

Hardcore Superstar - Glue

26. 11. 2014
Obrázek: Hardcore Superstar - Glue

I když trendy rockové styly možná v současnosti přicházejí především zpoza Atlantiku, jsou evropské země, jejichž hudební rockovou scénu stojí za to sledovat. Ve Švédsku je neuvěřitelné množství současných kapel, které hrají klasiku tak, jak má být.

---

9.6.15 Rise Against - Incheba Arena, Praha

26. 11. 2014
Obrázek: 9.6.15 Rise Against - Incheba Arena, Praha

Tuzemští příznivci americké skupiny Rise Against si už mohou oddechnout. Jejich oblíbenci na ně nezapomněli a pro druhou část turné k letošní albové novince The Black Market si vyhradili jeden termín pro pražský koncert. Ten se uskuteční 9.června příštího roku v Incheba Areně, kterou kapela vyprodala již při svém posledním českém vystoupení na jaře 2012.

---

Metallica v Late Late Show

25. 11. 2014
Obrázek: Metallica v Late Late Show

Podívejte se na část pořadu 'Late Late Show With Craig Ferguson'. Hostem byla skupina Metallica, která ve televizně-studiových podmínkách naživo zahrála kousek alba 'Kill 'Em All', skladbu 'Hit The Lights'.

---

Foo Fighters vystavili druhou nahrávku ze Sonic Highways

25. 11. 2014
Obrázek: Foo Fighters vystavili druhou nahrávku ze Sonic Highways

Skupina Foo Fighters zpřístupnila už druhou nahrávku z nadcházejícího alba 'Sonic Highways'. Skladbu 'The Feast and The Famine' nahrávali v rámci jednoho z dílů stejnojmenného televizního seriálu ve Washingtonu DC.

---

Bonafide chystají fanoušky na nové album

25. 11. 2014
Obrázek: Bonafide chystají fanoušky na nové album

Skupina Bonafide příští rok v únoru vydá nové album. Ale už teď v rámci promo akcí nabízí mini-EP, které naznačuje, jak na tom kapela je. EP s názvem 'Hold Down The Fort' zahrnuje skladby nahrávané v rámci session pro 'Denim Devils'.

---

4.3.15 Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

24. 11. 2014
Obrázek: 4.3.15 Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

Brno už pošesté fanouškům tuzemského klasického rocku chystá BeatFest. Vystoupí Roman Drahoun & His Angels, Jan Spálený & ASPM, Burma Jones, Dogma Art a Staří Psi. Velkolepá akce začíná v 18 hodin.

---
Stránky: 1 2 3 4 143 285 427 569