Yes s upoutávkou na DVD

21. 8. 2014
Obrázek: Yes s upoutávkou na DVD

Podívejte se na klasickou sestavu Yes v klasické skladbě 'Owner Of A Lonely Heart'. Klip je z výročního turné k pětatřicátým narozeninám z roku 2004. Teď koncert vychází na DVD.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (3LP)

Limitovaná edice - nabídka platí pouze do vyprodání zásob u vydavatele!

Cena: 1 249 Kč

Chevelle mají svého střelce

21. 8. 2014
Obrázek: Chevelle mají svého střelce

Podívejte se na videoklip ke skladbě ze sedmého alba skupiny Chevelle. Album se jmenuje 'La Gargola' a skladba 'Take Out The Gunman'. Už teď je to pro kapelu nejvýše umístěné album z jejich diskografie.

---

Who chtějí aktivní fanoušky

20. 8. 2014
Obrázek: Who chtějí aktivní fanoušky

Kapela Who po fanoušcích chce, aby se aktivně zapojili do příprav oslav padesátého výročí kapely. Shánějí raritní nahrávky, filmy a fotografie z historie, které fanoušci pamětníci mají ve svých soukromých archivech.

---

Vanity Blvd se slečnou nebezpečnou

20. 8. 2014
Obrázek: Vanity Blvd se slečnou nebezpečnou

Vanity Boulevard je švédský melodický metalový band, který se na scénu vrací po šestileté přestávce. Za povšimnutí stojí nejen zpěvačka Anna Savage, ale i novinkový singl 'Miss Dangerous'.

---

22.a 23.8. Vizovické Trnkobraní

20. 8. 2014
Obrázek: 22.a 23.8. Vizovické Trnkobraní

Švestkový festival Vizovické Trnkobraní láká na Tomáše Kluse, Anetu Langerovou, Mandrage, Tři sestry a další interprety. Festival opět letos rozhýbe areál vizovické likérky Rudolf Jelínek, a to ve dnech 22. a 23. srpna.

---

Young se nevrátí do AC/DC

19. 8. 2014
Obrázek: Young se nevrátí do AC/DC

Jesse Fink, autor knihy o bratrech Youngových a AC/DC, tvrdí podle sobě dostupných informací, že nemoc Malcolmovi nedovolí se vrátit do kapely. Až Australané vyrazí na turné, rytmickou kytaru bude hrát synovec Stevie.

---

Lionize z Marylandu

19. 8. 2014
Obrázek: Lionize z Marylandu

Lionize existují už od roku 2004. Hudbu dlouho dělali jen pro zábavu, kdy si s nápady pohrávali jen u počítače. Pak se jim ozval kdosi z Evropy, že by chtěl jejich muziku vydat. A už tu byl zájem dělat hudbu vážně a vyrazit i na turné po Evropě.

---

Freddie Mercury a Michael Jackson

18. 8. 2014
Obrázek: Freddie Mercury a Michael Jackson

Producent William Orbit prozradil, že pracuje na albu, na kterém budou společně zpívat Freddie Mercury a Michael Jackson. Orbit, specialista na taneční muziku, už s kapelou Queen podepsal smlouvu na nové album.

---

Kyng z Los Angeles

18. 8. 2014
Obrázek: Kyng z Los Angeles

Tony Castaneda, baskytarista Kyng, říká, že kapelu velmi potěšil zájem fanoušků při regionálním turné po Kalifornii, ale když se jejich debutové album 'chytlo' i v Evropě, nadšeně vyrazili přes Atlantik.

---

Gary Moore na 'live' albu

15. 8. 2014
Obrázek: Gary Moore na 'live' albu

Gary Moore zemřel před třemi lety ve svých 58 letech. Teď má vyjít jeho koncert z londýnské Bush Hall z roku 2007. Na této akci naživo zahrál i několik raritních kousků.

---
Stránky: 1 2 3 4 137 274 410 546