Radio Beat v Teplicích

31. 8. 2016
Obrázek: Radio Beat v Teplicích

Je to město se zajímavou historií. Encyklopedie říkají, že se tu první civilizace objevily už před 40 tisíci lety. Byli tu pravěcí lovci, sídlily tu kmeny Keltů, později Markomanů a Kvádů. A teď jsou tu Bíťáci. Náš vrchní „anténmajstr“ vytáhnul další klacek a naladil ho na frekvenci 105,3FM.

Teď si můžete klasický rock užívat i v Teplicích a okolí. Tak pěkný poslech!!!

---
Beat Shop
U2: 360° At The Rose Bowl (DVD)

Poslední kus!

Cena: 379 Kč

Black Star Riders opět na scéně

31. 8. 2016
Obrázek: Black Star Riders opět na scéně

Vlastně by se o nich mělo mluvit jako o superskupině. Jen nepocházejí z různých kapel ale všichni z jedné. Black Star Riders slibují na příští rok velké věci.

---

Ozzy chystá nové album

30. 8. 2016
Obrázek: Ozzy chystá nové album

Má prostě napilno. Aktuálně jede na turné s Black Sabbath a chystá se na závěrečný koncert, prochází manželskou krizí a už spřádá plány na nové sólové album.

---

Jason Newsted a Metallica

30. 8. 2016
Obrázek: Jason Newsted a Metallica

Před 15 lety tohle spojení skončilo. Dočkáme se návratu? To je otázka, na kterou zná odpověď jen on a jeho bývalí spoluhráči. Něco se ale zřejmě děje.

---

Dave Lombardo je na roztrhání

30. 8. 2016
Obrázek: Dave Lombardo je na roztrhání

Potom co opustil ne zrovna v dobrém Slayer, Dave rozhodně nezahálí. Věnuje se svým projektům a jako hvězdný bubeník sbírá jednu nabídku za druhou.

---

Nová Tesla se starým obsahem

26. 8. 2016
Obrázek: Nová Tesla se starým obsahem

Skoro, až na jednu výjimku. Americká legenda Tesla letos slaví už 30 let od vydání veleúspěšné desky Mechanical Resonance. Tomu odpovídá i živák který vychází.

---

Billy Sheehan dostane prestižní ocenění

26. 8. 2016
Obrázek: Billy Sheehan dostane prestižní ocenění

V Holywoodu se v říjnu bude konat velmi speciální večírek plný basových es. A pořádně to zaduní. Už teď víme, že si Billy Sheehan odnese cenu za celoživotní dílo.

---

Brian Johnson se stal patronem dobročinné nadace

25. 8. 2016
Obrázek: Brian Johnson se stal patronem dobročinné nadace

Stane se nejen tváří, ale také aktivním členem nové vzniklé nadace, která si dala za úkol pomoci dětem ulehčit jejich trápení. Ať už jde o zdraví, nebo něco jiného.

---

Eddie Vedder vyhodil fanouška

25. 8. 2016
Obrázek: Eddie Vedder vyhodil fanouška

Stalo se to při koncertu Pearl Jam v Chicagu. Eddiemu se nelíbilo chování jedno z fandů v kotli. Zastavil koncert a požádal ho, aby odešel.

---

Novinka od Nickelback

25. 8. 2016
Obrázek: Novinka od Nickelback

Své poslední turné po Evropě museli Nickelback zrušit ze zdravotních důvodů. Frontman Chad podstoupil operaci a teď je zpět v plné síle.

---
Stránky: 1 2 3 4 163 326 488 650