Ozzy něco chystá

31. 8. 2015
Obrázek: Ozzy něco chystá

Je to už pět let, co Ozzy Osbourne vydal album Sceam. Od té doby toho hodně stihl. Teď je tak trochu tajemný, ale vypadá to, že na něčem pracuje.

---

Kdo si hraje … má rád Iron Maiden

30. 8. 2015
Obrázek: Kdo si hraje … má rád Iron Maiden

Už v pátek si budeme moci pořídit a poslechnout nové album Iron Maiden. Nemůžete se dočkat? Zkraťte si čekání. Iron Maiden totiž spustili hru Speed of Light.

---

Dan a Pavel na výletě s Brucem

30. 8. 2015
Obrázek: Dan a Pavel na výletě s Brucem

Soutěžili a usmálo se na ně štěstí. Dan a Pavel se stali majiteli exkluzivních letenek na let číslo 666 pilotovaný Brucem Dickinsonem. Už jsou zpět z Paříže a o všech zážitcích pohovořili v Rockerově Ránu a taky přivezli spoustu fotek.

---

Roger Waters míří do kin (KOMERČNÍ SDĚLENÍ)

29. 8. 2015
Obrázek: Roger Waters míří do kin (KOMERČNÍ SDĚLENÍ)

72letý Roger Waters s mladistvou vervou opět buší do floydovské Zdi. Díky cyklu Koncerty v kině se i Česká republika přiřadí ke stovkám kin po celém světě, až 29. září 2015 propukne souběžný přenos pompézní audiovizuální hostiny Roger Waters The Wall.

---

Víkendové tipy od Bíťáků

28. 8. 2015
Obrázek: Víkendové tipy od Bíťáků

Máte dnes, nebo o víkendu volno a ještě nevíte kam vyrazit? Od rána spolu s Bíťáky dáváme dohromady tipy na zajímavé, nejen hudebni akce. Podívejte se, co máte nejbíž a užijte si víkend.

---

Létající prase na prodej

27. 8. 2015
Obrázek: Létající prase na prodej

Slavná Algie z obalu desky Animals kapely Pink Floyd je jedním z předmětů, které budou v září nabídnuty k aukci rockovým fanouškům.

---

Tony Iommi ve skle

27. 8. 2015
Obrázek: Tony Iommi ve skle

Legendární kytarista se zapojil do kampaně na podporu nemocných rakovinou. V jednom z nákupních center se překvapeným návštěvníkům ukázal ve skleněné bedně. Ti se tak dozvěděli víc o nadaci Macmillan Cancer Support.

---

Alice Cooper vypustí vampýry

26. 8. 2015
Obrázek: Alice Cooper vypustí vampýry

Alice je prostě k neutahání. Věnuje se své tvorbě, spolupracuje s Motley Crue na jejich posledním turné a ještě pracuje na svém superprojektu Hollywood Vampires. Ten je poctou všem skvělým hudebníkům, kteří už nejsou mezi námi.

---

Železná panna se chystá osedlat královnu

26. 8. 2015
Obrázek: Železná panna se chystá osedlat královnu

Iron Maiden v příštím roce absolvují obří světová turné. Jak je jejich dobrým zvykem, mezi koncerty budou létat. Novým Ed Force One je tentokrát Boeing 747-400 Jumbo Jet, přezdívaný Queen of the Skies.

---

Dave Mustaine pod palbou otázek

25. 8. 2015
Obrázek: Dave Mustaine pod palbou otázek

Tu a tam si Dave udělá čas a prostřednictvím Twitteru poklábosí s fanoušky. Při jednom z posledních vydání „otázek a odpovědí“ se ho jeden z fandů zeptal, co by se stalo, kdyby ho zpět do svých řad povolala Metallica.

---
Stránky: 1 2 3 4 152 303 453 604