Evropské turné Metal All Stars bylo zrušeno!

7. 4. 2015
Obrázek: Evropské turné Metal All Stars bylo zrušeno!

Právě k nám dorazila zpráva od producenta evropského turné Metal All Stars, které mělo proběhnout od 24. dubna do 17. května, že se celé ruší. Tímto je tedy zrušen i pražský koncert, který se měl uskutečnit v rámci akce Beatfest tento pátek 24. dubna v hale Forum Karlín

---
Beat Shop
ACDC: Beer - plechovky 24ks

Pivo vyráběné pod licencí ACDC. !!! POUZE PRO OSOBNÍ ODBĚR V PRAZE !!!

Cena: 999 Kč

Po dálnici do pekel až na AC/DC

16. 4. 2015
Obrázek: Po dálnici do pekel až na AC/DC

Celý příští týden, od pondělí do pátku budeme na Beatu, ráno s Kachnou cestovat po dálnici do pekla. Ten z vás, kdo bude nejvytrvalejší a dorazí až na její konec, „peklo“ zažije na vlastní kůži. Dostane totiž 2 lupeny na koncert AC/DC 10. května v Drážďanech. Další info u Kachny. Angusovi zdar!

---

Kirk Hammet doporučuje zálohovat

20. 4. 2015
Obrázek: Kirk Hammet doporučuje zálohovat

Metallica pracuje na novém albu. To už fanoušci vědí. Celý proces se teď trochu zkomplikoval potom, co Kirk ztratil svůj iPhone. Měl v něm prý asi 250 nápadů na nové riffy. Ty jsou teď nejspíš pryč.

---

Deen Castronovo zachraňuje školní orchestr

16. 4. 2015
Obrázek: Deen Castronovo zachraňuje školní orchestr

Bubeník kapely Journey věnoval ve středu jedné oregeonské střední škole šek na 10 tisíc dolarů. Peníze mají být použity na nákup hudebních nástrojů a vybavení o které škola přišla při požáru.

---

Zaskočte si do slavných studií v Abbey Road

15. 4. 2015
Obrázek: Zaskočte si do slavných studií v Abbey Road

Nemusíte vstávat od počítače ani nikam cestovat. Nový projekt, který je výsledkem spolupráce Google a Abbey Road Studios vám slavné místo ukáže do nejmenšího detailu.

---

Blaze Bayley na Beatu

15. 4. 2015
Obrázek: Blaze Bayley na Beatu

Opět nezklamal. Jenom, co se objevil v České Republice, už se hlásil, že dorazí na návštěvu a kus řeči. Za tu dobu co Beat stojí (a vysílá) už jsme s bývalým frontmanem Iron Maiden mělí několikrát tu čest pohovořit. A vždy přišel ve skvělé náladě. Stejně jako ve čtvrtek. Chcete důkaz? Čtěte dál.

---

Accept hlásí kompletní sestavu

15. 4. 2015
Obrázek: Accept hlásí kompletní sestavu

Několik měsíců jsme si museli počkat. Teď je konečně jasno. Sestavu Accept doplní kytarista Uwe Lulis (Grave Digger) a bubeník Christopher Williams.

---

Ritchie Blackmore slaví 70

14. 4. 2015
Obrázek: Ritchie Blackmore slaví 70

Legendární a geniální britský kytarista a skladatel Ritchie Blackmore slaví dnes své 70. narozeniny.

Hrál v kapelách Deep Purple, Rainbow a i když se teď tak úplně rocku nevěnuje, některé zprávy naznačují, že by se měl na rocková podia vrátit. Více ZDE

---

Kecy v Kleci 16.4.2015

13. 4. 2015

---

Black Sabbath se neloučí

9. 4. 2015
Obrázek: Black Sabbath se neloučí

Před měsícem oznámila manažerka Sharon Osbourne vystoupení Black Sabath v Japonsku jako jejich poslední. Teď se ukázalo že nebude poslední. Back Sabbath tam vůbec nepojedou.

---
Stránky: 1 2 3 4 148 295 442 589