Nová Tesla se starým obsahem

26. 8. 2016
Obrázek: Nová Tesla se starým obsahem

Skoro, až na jednu výjimku. Americká legenda Tesla letos slaví už 30 let od vydání veleúspěšné desky Mechanical Resonance. Tomu odpovídá i živák který vychází.

---
Beat Shop

Billy Sheehan dostane prestižní ocenění

26. 8. 2016
Obrázek: Billy Sheehan dostane prestižní ocenění

V Holywoodu se v říjnu bude konat velmi speciální večírek plný basových es. A pořádně to zaduní. Už teď víme, že si Billy Sheehan odnese cenu za celoživotní dílo.

---

Brian Johnson se stal patronem dobročinné nadace

25. 8. 2016
Obrázek: Brian Johnson se stal patronem dobročinné nadace

Stane se nejen tváří, ale také aktivním členem nové vzniklé nadace, která si dala za úkol pomoci dětem ulehčit jejich trápení. Ať už jde o zdraví, nebo něco jiného.

---

Eddie Vedder vyhodil fanouška

25. 8. 2016
Obrázek: Eddie Vedder vyhodil fanouška

Stalo se to při koncertu Pearl Jam v Chicagu. Eddiemu se nelíbilo chování jedno z fandů v kotli. Zastavil koncert a požádal ho, aby odešel.

---

Novinka od Nickelback

25. 8. 2016
Obrázek: Novinka od Nickelback

Své poslední turné po Evropě museli Nickelback zrušit ze zdravotních důvodů. Frontman Chad podstoupil operaci a teď je zpět v plné síle.

---

Zakk Wylde a Corey Taylor spolu

23. 8. 2016
Obrázek: Zakk Wylde a Corey Taylor spolu

Je to už nějaký pátek co vyšla deska Book of Shadows II. Zakk Wylde ji vydal jako oslavu výročí prvního dílu a vyrazil na turné, se kterým se zastavil i tady u nás.

---

Dee Snider podporuje nadaci HELP

22. 8. 2016
Obrázek: Dee Snider podporuje nadaci HELP

Dee Snider vydal singl, který dobře známe. V nové verzi ale spoustu lidí zaujme a hlavně překvapí. Poslechněte si We’re Not Gonna Take It v akustickém klavírním podání.

---

Jeff LaBar asi změní obor

22. 8. 2016
Obrázek: Jeff LaBar asi změní obor

Kytarista kapely Cinderella se dal na vaření.  Prý ho úplně pohltilo, a nejde jen o koníčka nebo zábavu. Jeff to bere velmi vážně. Třeba jednou uvaří někde i Vám.

---

Další klip od The Dead Daisies

20. 8. 2016
Obrázek: Další klip od The Dead Daisies

Je to vlastně jen pár dní, co superskupina The Dead Daisies vydala nové album Make Some Noise. S deskou lámou rekordy i hitparády a fandům děkují novým klipem.

---

Nová Metallica vyjde v listopadu

19. 8. 2016
Obrázek: Nová Metallica vyjde v listopadu

Přiznejte se, taky už jste moc nevěřili, že vůbec Metallica něco vydá, že? Po letech čekání a měsících špatných zpráv a spekulací, je tu konečně jasná informace. Album vyjde 18. listopadu.

---
Stránky: 1 2 3 4 163 325 487 649