Beatová síň slávy 2016

1. 2. 2016
Obrázek: Beatová síň slávy 2016

Po roce je opět čas na to, abychom společně ocenili osobnosti tuzemské rockové scény za přínos českému bigbítu. Rozhodněte, kdo bude letos slavnostně uveden do Beatové síně slávy Radia Beat. Spěchejte, hlasovat je možné jen do 14.2.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (2CD+DVD+BRD) CD obal

Baleno do krabičky v rozměru CD

Cena: 659 Kč

Noví Megadeth se starým obsahem

9. 2. 2016
Obrázek: Noví Megadeth se starým obsahem

Je to jen pár dní, co Megadeth vydali album Dystopia. Dave Mustaine je z nové sestavy své kapely tak nadšený, že už zase přemýšlí nad natáčením. Tentokrát ale starých věcí.

---

Robert Plant se vrací

8. 2. 2016
Obrázek: Robert Plant se vrací

Říká se, do třetice všeho dobrého. A tak po koncertech v Brně a Ostravě přiveze Robert Plant svou koncertní show tentokrát do Plzně. Vstupenky jsou v prodeji od úterý 9.2.

 

---

Pomáhejte s Radiem Beat

6. 2. 2016
Obrázek: Pomáhejte s Radiem Beat

Rádio Beat a Transfuzní a tkáňové oddělení Fakultní nemocnice Brno společně organizují dobročinnou akci Půl litru naděje! Ta má pomoci Transfuznímu a tkáňovému oddělení rozšířit registry dárců krve, které jsou neustále na kritickém bodě.

---

Matthew Greywolf na Beatu

5. 2. 2016
Obrázek: Matthew Greywolf na Beatu

O víkendu nás čekají hned dva koncerty Powerwolf v ČR. Protože sobotní byl beznadějně vyprodán, přidali muzikanti druhý. Ale rozhodně ne stejný. I tom byla dnes řeč ve vysílání.

---

Oasis se vrátí alespoň v dokumentu

5. 2. 2016
Obrázek: Oasis se vrátí alespoň v dokumentu

Už je to 7 let, co se spekuluje, a fanoušci doufají, že by se mohli Oasis dát opět dohromady. Zatím to na návrat nevypadá, ale oba bratři Gallagherové se objeví v dokumentu.

---

Sledujte jak Metallica hraje na Super Bowlu

4. 2. 2016
Obrázek: Sledujte jak Metallica hraje na Super Bowlu

Super Bowl je největší sportovní akce v USA. Speciálním hostem letošního ročníku je Metallica, která je v San Franciscu, kde se hraje, doma. Koncert uvidíte zdarma.

---

Ozzyho trápí nemoc

4. 2. 2016
Obrázek: Ozzyho trápí nemoc

Black Sabbath se už vypravili na své poslední turné. Několik koncertů ale museli přeložit z důvodu onemocnění frontmana Ozzyho Osboournea.

---

Phil Campbell sepisuje vtipy

3. 2. 2016
Obrázek: Phil Campbell sepisuje vtipy

Neděláme si legraci. Kytarista Motorhead připravuje knihu ze svého života. Rozhodně ale nečekejte paměti, biografii nebo něco podobného. Phil sepisuje vtipy a historky ze života.

---
Stránky: 1 2 3 4 157 313 469 625