S Beatem na Seawolf Cup

4. 10. 2015
Obrázek: S Beatem na Seawolf Cup

Seawolf Cup opět startuje. Od 31. října do 4.listopadu bude probíhat, už tradiční, závod plachetnic poblíž chorvatského Kornati. Dva bíťáci si závodění užijí přímo z paluby jedné z lodí.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (2CD+DVD) DVD obal

Baleno do krabičky v rozměru DVD

Cena: 509 Kč

Watersova zeď vyjde na DVD

1. 10. 2015
Obrázek: Watersova zeď vyjde na DVD

Po celém světě se fanoušci Rogera Waterse a Pink Floyd mohli v tomto týdnu podívat na koncertní film The Wall. Častou otázkou po premiéře v kinech bylo, vyjde koncert na DVD?

---

Ian Anderson brání svou rockovou operu

1. 10. 2015
Obrázek: Ian Anderson brání svou rockovou operu

Po několik představeních se totiž vyrojily spekulace o tom, že je to jen takové hezké představení, kde ale nezazní vůbec nic naživo. Ian na obranu vytáhl statistiky.

---

Lita Ford sepisuje paměti

30. 9. 2015
Obrázek: Lita Ford sepisuje paměti

Už je sepisuje nějaký ten pátek a stále odkládá jejich vydání. Podle jejích vlastních slov kniha vyjde na jaře a bude opravdu drsná.

---

Richard Fortus je v nemocnici

28. 9. 2015
Obrázek: Richard Fortus je v nemocnici

Kytarista Guns N Roses a The Dead Daisies skončil v nemocnici potom, co ošklivě havaroval na motorce. Přes mnohočetná zranění bude prý už brzy v pořádku, vynechá ale australské turné.

---

David Gilmour představil nový klip

27. 9. 2015
Obrázek: David Gilmour představil nový klip

Před nějakým časem se videoklipu dočkala titulní píseň s alba Rattle That Lock, a teď druhá. Ta se jmenuje Today. Dovolí vám nahlédnout do zákulisí aktuálního turné.

---

Koncert The Who půjde do kin

27. 9. 2015
Obrázek: Koncert The Who půjde do kin

The Who oslavili 50. výročí a rozjeli své rozlučkové Farewell Tour. Záznam z londýnského vystoupení se objeví v kinech 7. října.

---

Jak si vede Vivian Campbell

26. 9. 2015
Obrázek: Jak si vede Vivian Campbell

Vivian Campbell, kytarista Def Leppard poskytl nové informace o svém zdravotním stavu, své budoucnosti i novém album kapely Def Leppard. Prý se máme na co těšit.

---

Odpočítávání odstartovalo

26. 9. 2015
Obrázek: Odpočítávání odstartovalo

Megadeth spustili na svém webu odpočítávání. To se zastaví 2. října v 18 hodin našeho času. V čase T vyjde 15 řadové a dlouho očekávané album.

---

Když skotskou, tak švédskou

24. 9. 2015
Obrázek: Když skotskou, tak švédskou

Pokud Vám ještě nebylo 18, dál nečtěte :) Pokud ano, jste fanoušci a sběratelé všeho co souvisí s Lemmym a Motorhead, chystejte se na výlet do Švédska.

---
Stránky: 1 2 3 4 153 305 457 609