Zakk Wylde a Corey Taylor spolu

23. 8. 2016
Obrázek: Zakk Wylde a Corey Taylor spolu

Je to už nějaký pátek co vyšla deska Book of Shadows II. Zakk Wylde ji vydal jako oslavu výročí prvního dílu a vyrazil na turné, se kterým se zastavil i tady u nás.

---
Beat Shop
Pink Floyd: A Foot In The Door

The Best Of Pink Floyd

Cena: 299 Kč

Dee Snider podporuje nadaci HELP

22. 8. 2016
Obrázek: Dee Snider podporuje nadaci HELP

Dee Snider vydal singl, který dobře známe. V nové verzi ale spoustu lidí zaujme a hlavně překvapí. Poslechněte si We’re Not Gonna Take It v akustickém klavírním podání.

---

Jeff LaBar asi změní obor

22. 8. 2016
Obrázek: Jeff LaBar asi změní obor

Kytarista kapely Cinderella se dal na vaření.  Prý ho úplně pohltilo, a nejde jen o koníčka nebo zábavu. Jeff to bere velmi vážně. Třeba jednou uvaří někde i Vám.

---

Další klip od The Dead Daisies

20. 8. 2016
Obrázek: Další klip od The Dead Daisies

Je to vlastně jen pár dní, co superskupina The Dead Daisies vydala nové album Make Some Noise. S deskou lámou rekordy i hitparády a fandům děkují novým klipem.

---

Nová Metallica vyjde v listopadu

19. 8. 2016
Obrázek: Nová Metallica vyjde v listopadu

Přiznejte se, taky už jste moc nevěřili, že vůbec Metallica něco vydá, že? Po letech čekání a měsících špatných zpráv a spekulací, je tu konečně jasná informace. Album vyjde 18. listopadu.

---

Další zvláštní věc v aukci

18. 8. 2016
Obrázek: Další zvláštní věc v aukci

Poslední dobou jako by se s nimi roztrhl pytel. Buď překvapí finální cenou, která je daleko za očekáváním, nebo vůbec tím, co se ve spojení s muzikou draží.

---

Sammy Hagar se omlouvá

18. 8. 2016
Obrázek: Sammy Hagar se omlouvá

Jak se říká, čas všechny rány vyléčí. Sammy Hagar, bývalý frontman Van Halen, se omlouvá svým spoluhráčům a říká „co jsme si, to jsme si…“

---

Do hlavy praštěný John Lydon

16. 8. 2016
Obrázek: Do hlavy praštěný John Lydon

John Lydon, nebo chcete-li Johnny Rotten, bývalý frontman Sex Pistols a současný frontman Public Image Ltd. si odnesl pěknou jizvu z koncertu v Chile.

---

Phil Rudd je zpátky

16. 8. 2016
Obrázek: Phil Rudd je zpátky

Prý už má všechny své problémy vyřešeny, má nové zájmy, pracuje na sobě a chce nechat svou temnou minulost za sebou. V září vydá znovu své album Head Job.

---

Jak vypadá rozcvička u Slayer

15. 8. 2016
Obrázek: Jak vypadá rozcvička u Slayer

Schválně, jak si představujete přípravu před koncertem Slayer? Alkohol, hluk, hlasitá muzika, spousta fanynek v šatně? Někteří fandové by z pohledu do zákulisí byly asi zklamaní.

---
Stránky: 1 2 3 4 163 325 487 649