Beatová Síň Slávy 2014 - Vypich 13.09.

26. 8. 2014
Obrázek: Beatová Síň Slávy 2014 - Vypich 13.09.

Již pojedenácté se otevře brána Beatové Síně Slávy (česká obdoba Rock´n´Roll Hall of Fame) . Nominovány byly legendy českého bigbítu, které působí na scéně více než 25let. Svým hlasováním jste rozhodli o těch, kteří budou letos do BSS slavnostně uvedeni.

---

Accept a jejich teror naživo

27. 8. 2014
Obrázek: Accept a jejich teror naživo

Kapela Accept nabízí fanouškům nové video ke skladbě z nového alba. Jedná se o skladbu 'Teutonic Terror', což je bonusová věc na DVD 'Blind Rage'.

---

Down 'n' Outz zvou na turné

27. 8. 2014
Obrázek: Down 'n' Outz zvou na turné

Projekt Down 'n' Outz je sestava, v jejímž čele stojí Joe Elliott, jinak frontman Def Leppard. Ostatně proto některé zdroje uvádějí celý název "Joe Elliott's DOWN 'n' OUTZ". Novým videoklipem lákají na prosincové turné.

---

Hračky pro rockery

27. 8. 2014
Obrázek: Hračky pro rockery

Užíváme si léta, ale chytrý rocker už myslí na zimu, až se ho zeptá, co si oblékne do sedmistupňového mrazu. Následující článek není o muzice, ale o oblečení do zimy. Pro muzikanty, fanoušky z koncertů, sportovce a tak vůbec ...

---

Filmy pro Biťáky (od Bíťáků)

26. 8. 2014
Obrázek: Filmy pro Biťáky (od Bíťáků)

V úterním odpoledním vysílání byla řeč, mimo jiné, o filmech pro rockery. Tentokrát nešlo o živáky, ale snímky s příběhem o rocku, rockerech, radiích atd.

Díky za skvělou spolupráci, Bíťáci. Výsledkem je zajímavý žebříček...

Tak až budete mít dlouhou chvíli, můžete se nechat inspirovat.

 

 

---

Park Jimi Hendrixe v Seattlu

26. 8. 2014
Obrázek: Park Jimi Hendrixe v Seattlu

V centru města Seattle vymezili 2,5 akru (1 hektar) na park věnovaný životu a kariéře Jimi Hendrixe. V srdci čtvrti, kde Jimi vyrůstal, je tak prostor oslavující tohoto mimořádného hudebníka.

---

Offspring s coverem Bad Religion

26. 8. 2014
Obrázek: Offspring s coverem Bad Religion

Dexter Holland se svojí punk-rockovou partou Offspring vzdávají poctu Bad Religion. Offspring jsou na společném turné nejen s Bad Religion, ale i s Pennywise a do svého repertoáru zařadili i jejich skladby.

---

Ohlédnutí za Made of Metal

25. 8. 2014
Obrázek: Ohlédnutí za Made of Metal

Chcete, aby vaše miminko bystřilo mozek a především pak sluch? Vezměte ho na metalový festival! Ovšem nejen miminkům tento svátek tvrdé a nekompromisně hlasité hudby utkvěl v paměti. Podívejte se na fotogalerii ...

---

Weird Al říká, že Cobain byl 'cool'

25. 8. 2014
Obrázek: Weird Al říká, že Cobain byl 'cool'

"Weird Al" Yankovic je kalifornský umělec, který často vystupuje jako komik parodující slavnější kolegy. Podívejte se na videoklip, který kdysi hýbal světem a na MTV se hrál několikrát denně. Teď je tu parodie, kdy Yankovic hraje 'Smells Like Teen Spirit'.

---

Eric Clapton s posledním DVD?

25. 8. 2014
Obrázek: Eric Clapton s posledním DVD?

'Slowhand' potvrdil vydání čtrnáctipísňového koncertního DVD a zvýšil pravděpodobnost svého odchodu do hudebního důchodu už dlouho ohlašovanému ke svým sedmdesátým narozeninám.

---
Stránky: 1 2 3 4 138 274 411 547