Rockový kalendář na Beatu

28. 11. 2016
Obrázek: Rockový kalendář na Beatu

Tak jako ratolesti začínají každý den tím, že ze svého kalendáře vydloubnou nějakou tu sladkost, tak i my vyplníme čtyři adventní týdny něčím opravdu dobrým. A každý všední den si „to“ patřičně vychutnáme.

---

Dražba rockového stolu odstartovala

8. 12. 2016
Obrázek: Dražba rockového stolu odstartovala

Svůj slib jsme splnili, unikátní Bíťácký stůl je díky Vám na světě a hledá nového majitele. Svítí, bliká, obsahuje opravdové klenoty ze sbírek Bíťáků a je doplněn o malou kihu, která vysvětluje příběh všech věcí, které stůl tvoří. Vypadá skvěle a může být i Váš.

---

Vzpomínka na Radima Hladíka

9. 12. 2016
Obrázek: Vzpomínka na Radima Hladíka

Páteční Rockerovo ráno na Beatu bylo tentokrát zvláštní, smutné, vzpomínkové. Bíťáci díky, že jste vzpomínali spolu s námi. Během hodiny nám přišlo obrovské množství zpráv. Tady jsou některé z nich...

---

Sting přijede do Prahy!

9. 12. 2016
Obrázek: Sting přijede do Prahy!

Jeden z nejpopulárnějších světových hudebníků Sting poprvé v Česku vystoupí na festivalovém pódiu. Bude prvním headlinerem Prague Metronome Festivalu, který se odehraje od 23. do 24. června 2017 na pražském Výstavišti.

---

Journey a Asia budou sdílet společné pódium

9. 12. 2016
Obrázek: Journey a Asia budou sdílet společné pódium

Hodně zajímavé spojení dvou skupin se chystá na březen a duben příštího roku. Na společné turné se vydají skupiny Journey a Asia.

---

Legendární Master's Hammer po 25 letech opět živě!

9. 12. 2016
Obrázek: Legendární Master's Hammer po 25 letech opět živě!

Master's Hammer, black metalová legenda, jejíž kult daleko přesáhl hranice rodného Československa, se vrací na jediný koncert. Exkluzivní vystoupení chystá kapela v srpnu 2017 na metalovém festivalu Brutal Assault. 

---

Zemřel Greg Lake

8. 12. 2016
Obrázek: Zemřel Greg Lake

Další smutná zpráva přišla tentokrát z Britských ostrovů. Ve věku 69 let zemřel Greg Lake, člen tria Emerson, Lake & Palmer a někdejších King Crimson.

---

Heavy metalová síň slávy bude poprvé otevřena v lednu

8. 12. 2016
Obrázek: Heavy metalová síň slávy bude poprvé otevřena v lednu

Pod oficiálním názvem “Hall Of Heavy Metal History” bude 18. ledna 2017 otevřena pomyslná brána metalové síně slávy a jako první do ní budou uvedeni Ronnie James Dio, Lemmy Kilmister a Randy Rhoads.

---

Zemřel Jaromír Hnilička, jazzman, který vymyslel název BARNODAJ

7. 12. 2016
Obrázek: Zemřel Jaromír Hnilička, jazzman, který vymyslel název BARNODAJ

Famózní trumpetista, hudební aranžér, skladatel, jazzový hudební i pedagog Jaromír Hnilička ve středu 7. prosince odešel ve věku 84 let do jazzového nebe.

---

Podívejte se na videoklip k písni Hellfire skupiny Queensryche

7. 12. 2016
Obrázek: Podívejte se na videoklip k písni Hellfire skupiny Queensryche

Už víc jak před rokem vydali Queensrÿche album Condition Hüman, na kterém je i song Hellfire. Nyní k němu zveřejnili videoklip.

---
Stránky: 1 2 3 4 166 331 496 661