Metallica jako z obrázku

29. 7. 2015
Obrázek: Metallica jako z obrázku

Kreslíř a velký fanoušek si vzal na mušku heavy metalovou legendu a její historii shrnul v chystaném komiksu. Podle Jamese Hetfielda ji vylíčil doslova barvitě.

---

Keith Richards pod vlivem

29. 7. 2015
Obrázek: Keith Richards pod vlivem

Tak se jmenuje nejnovější dokument o slavném kytaristovi. Under the Influence. Poprvé bude k vidění 18. září prostřednictvím internetové televize Netfix.

---

Guns'N'Roses opouští D.J. Ashba

27. 7. 2015
Obrázek: Guns'N'Roses opouští D.J. Ashba

Skoro to vypadá na rozpad kapely okolo Axla Rose. Kytarista D.J.Ashba odchází, aby se mohl naplno věnovat kapele Sixx A.M. a také své rodině.

---

Small Faces vydají Decca Years

27. 7. 2015
Obrázek: Small Faces vydají Decca Years

Už název prozrazuje skoro vše. Připravovaný boxset bude obsahovat kompletní nahrávky Small Faces pořízených ve studiích Decca Records. Řadové nahrávky, stejně jako rarity, alternativní verze vydaných písní atd.

---

Šílenství jménem Buckcherry

27. 7. 2015
Obrázek: Šílenství jménem Buckcherry

Kalifornská hardrocková kapely Buckcherry chystá vydání nové desky, poprvé na vlastním labelu a taky představuje nový klip The Madness.

---

Zemřel Ladislav Kantor

27. 7. 2015
Obrázek: Zemřel Ladislav Kantor

Pedagog, publicista, dramaturg, scénárista, textař, člen skupiny CaK Vocal Ladislav Kantor podlehl vážné nemoci ve svých 69 letech. Smutnou zprávu potvrdil Michal Prokop.

---

Je libo dres AC/DC

24. 7. 2015
Obrázek: Je libo dres AC/DC

Australští elektrikáři se pomalu v rámci svého světového turné přesouvají do severní Ameriky. Při té příležitosti nachystali pro fanoušky limitovanou edici fotbalových, hokejových a baseballových dresů.

 

---

Ann Wilson a její věc

24. 7. 2015
Obrázek: Ann Wilson a její věc

Hlas a vlastně také tvář kapely Heart, Ann Wilson se chystá už za měsíc vydat svou sólovou nahrávku. EP, které právě vzniká vyjde pod názvem The Ann Wilson Thing.

 

---

Kytary Jeffa Hannemanna jdou do aukce

23. 7. 2015
Obrázek: Kytary Jeffa Hannemanna jdou do aukce

Hned několik speciálně upravených kytar, které můžete znát jak z nahrávek, tak i koncertů Slayer je právě v dražbě, která probíhá přes server ebay.

 

---

Nikki Sixx zachraňuje muziku

23. 7. 2015
Obrázek: Nikki Sixx zachraňuje muziku

Den potom co své plány po konci Motley Crue oznámil Mick Mars, přichází Nikki Sixx. Ten toho má v plánu hodně včetně kariéry v radiu, kde chce pomáhat mladým kapelám.

 

---
Stránky: 1 2 3 4 151 301 450 600