Rammstein se vrací

30. 6. 2015
Obrázek: Rammstein se vrací

Když se před časem rozhodl Till Lindemann spolupracovat na svém projektu Lindemann s Peterem Tagtgrenem, vypadalo to, že Rammstein se jen tak nevrátí. Teď ale přišla pro fanoušky Rammstein skvělá zpráva.

---

Judas Priest v Praze

29. 6. 2015
Obrázek: Judas Priest v Praze

Čtvrtek a pátek byly ve znamení heavy metalu. Hned dva koncerty tady u nás uspořádali Judas Priest. S sebou si přivezli mladou a velmi nadějnou partu Five Finger Death Punch. A oba koncerty rozhodně stály za to. V Praze se byl podívat i Jirka Rogl. Jak jinak než s foťákem.

---

Chris Squire zemřel

28. 6. 2015
Obrázek: Chris Squire zemřel

Zakládající člen a baskytarista YES, Chris Squire, zemřel v neděli ve svých 67 letech, doma v Arozoně. Smutnou zprávu potvrdila jeho žena Scotty, která s ním byla do poslední chvíle. Chris se poslední měsíc podroboval léčbě leukémie.

---

Odhlasujme si Motley Crue

26. 6. 2015
Obrázek: Odhlasujme si Motley Crue

I když jsou Motley Crue na posledním turné, pořád mají chuť hrát a dokud je čas, loučit se se svými fanoušky.  Času už ale není mnoho, a proto nechávají rozhodnout samotné fanoušky, kam mají ještě přijet.

---

Kdo si hraje pozná Queen

24. 6. 2015
Obrázek: Kdo si hraje pozná Queen

Myslíte si že víte o Queen všechno? Chcete vyzkoušet? Brian May už to má za sebou a může potvrdit že to není žádná legrace. Venku je právě nová hra. Queen: Play the Game.

---

Bruce Dickinson muzikoterapeutem

23. 6. 2015
Obrázek: Bruce Dickinson muzikoterapeutem

Bruce rozhodně neztrácí čas. Potom, co oznámil, že jeho léčba rakoviny je u konce a byla úspěšná, začal pracovat na plné obrátky.

---

Bíťáci na generálce Kabátu

23. 6. 2015
Obrázek: Bíťáci na generálce Kabátu

Minulý týden jsme na Beatu rozdávali speciální vstupenky na Kabát. Nejen že se s nimi bíťáci dostali na pražský koncert, ale taky na neveřejnou generálku a do zákulisí. Honza poslal vzkaz a taky pár fotek.

---

Fanoušci zabíjí muziku

22. 6. 2015
Obrázek: Fanoušci zabíjí muziku

Gene Simmons se rozpovídal o svém pohledu na budoucnost rockové hudby. A jak se zdá, nevidí to moc pozitivně. Za všechno prý můžou samotní rockoví fanoušci.

---

Iron Maiden vydají rovnou dvojalbum

22. 6. 2015
Obrázek: Iron Maiden vydají rovnou dvojalbum

Už na začátku roku Iron Maiden oznámili, že mají připravené nové album. S jeho vydáním ale čekali na uzdravení Bruce Dickinsona. Ten už je v pořádku a železná panna potvrdila, že se nové desky dočkámu už po prázdninách.

---

Vivian Campbell je v znovu v péči lékařů.

22. 6. 2015
Obrázek: Vivian Campbell je v znovu v péči lékařů.

Před nedávnem potvrdil Vivian Campbell, kytarista Def Leppard, že jeho dlouhý boj s rakovinou skončil a on se tam může vrátit zpět k muzice. Spolu s Def Leppard se objevil i tady u nás. Teď musí zpět do nemocnice.

 

---
Stránky: 1 2 3 4 150 299 448 597