S Beatem na Roberta Planta - V PONDĚLÍ POKRAČUJEME ...

21. 7. 2016
Obrázek: S Beatem na Roberta Planta - V PONDĚLÍ POKRAČUJEME ...

Zpěvák legendárních Led Zeppelin přijede se svou současnou kapelou The Sensational Space Shifters do Plzně. Zapojte se do boje a vyhrajte vstupenky na červencový koncert.

---
Beat Shop

Radio Beat v Jičíně!

19. 7. 2016
Obrázek: Radio Beat v Jičíně!

Přátelé Beaťáci, dorazila zpráva: Kruciš! Kule už nemám, střílejte tvrdým žaludem. Paprlapá! Vypadá na duševní vyšinutí Rumcajsem, ale není to tak. To jen náš mistr všech antén informoval o zprovoznění dokrývače Beatu pro Jičín  a okolí na frekvenci 98,9FM.

Takže dobrý poslech bigbítu přejem! 

---

Donald Trump versus Queen

21. 7. 2016
Obrázek: Donald Trump versus Queen

Je to už několik týdnů, co se nechal Brian May slyšet, že se mu vůbec nelíbí píseň We Are The Champions jako součást kampaně Donalda Trumpa. Jak se zdá, má ale smůlu.

---

Temple of the Dog se vrací

21. 7. 2016
Obrázek: Temple of the Dog se vrací

Psal se rok 1991 a na světě byl superprojekt The Temple of the Dog. Od té doby uplynulo 25 let. Kapela hlásí reunion a také vůbec první koncertní turné.

---

Co se stalo u Megadeth

19. 7. 2016
Obrázek: Co se stalo u Megadeth

Fanoušci a návštěvníci festivalu Masters of Rock už to vědí od soboty. Megadeth kvůli zranění basáka zrušili svá poslední tři evropská vystoupení a to včetně České Republiky.

---

Vince Neil půjde před soud

19. 7. 2016
Obrázek: Vince Neil půjde před soud

Za napadení ženy mu hrozí trest a pokuta až 75.000 dolarů. Právě takovou částku dotyčná chce vysoudit jako odškodnění. A šanci má. Svědků je víc než dost.

---

Guns N Roses zadrženi za pašování zbraní

19. 7. 2016
Obrázek: Guns N Roses zadrženi za pašování zbraní

Titulek vypadá napínavě, že? Ve skutečnosti to nebylo jako z filmu, ale nějakou dobu si pánové na Kanadských hranicích počkali a museli vysvětlit, proč jsou ozbrojení.

---

Ozzy v kině

14. 7. 2016
Obrázek: Ozzy v kině

Bůh ti žehnej Ozzy Osbourne. Tak se jmenuje nový snímek o legendárním "madmanovi", který jde pprávě do českých kin. Po celém světě sklízí ovace, tak si ho nenechte ujít.

---

Rikki Rockett překonal rakovinu

14. 7. 2016
Obrázek: Rikki Rockett překonal rakovinu

Bubeník slavných Poison přišel po roce se skvělou zprávou. Léčba rakoviny jazyka, kterou prodělal, byla úspěšná a Rikky se plně uzdravil.

---

Lordi chystají rockovou půl operu

14. 7. 2016
Obrázek: Lordi chystají rockovou půl operu

Zní to zvláštně, ale je to tak. Už v září si budeme moci vychutnat hudební příběh, který zabere přesně polovinu nového alba finských příšerek.

---
Stránky: 1 2 3 4 162 323 484 645