Koncert Naděje Beatu se kvapem blíží

5. 10. 2015
Obrázek: Koncert Naděje Beatu se kvapem blíží

Příští týden v pondělí 12. října se potkáme společně s posledními finalisty soutěže Naděje Beatu. V pražském klubu Vagon zahrají kapely Gun Alchemy, Vyhoukaná Sowa a The Drops.

---

Víkendové tipy od Bíťáků

9. 10. 2015
Obrázek: Víkendové tipy od Bíťáků

Máte dnes, nebo o víkendu volno a ještě nevíte kam vyrazit? Od rána spolu s Bíťáky dáváme dohromady tipy na zajímavé, nejen hudebni akce. Podívejte se, co máte nejbíž a užijte si víkend.

---

Zippo Beatu je tu

9. 10. 2015
Obrázek: Zippo Beatu je tu

Desítky probdělých nocí, stovky pokusů a omylů, přinesly své ovoce. Beat Zippo 2015 je na světě. Oproti předchozím limitovaným edicím, je tato nová ještě limitovanější. Každý jeden kus je totiž nezaměnitelný originál.

---

S Beatem na Seawolf Cup

9. 10. 2015
Obrázek: S Beatem na Seawolf Cup

Seawolf Cup opět startuje. Od 31. října do 4.listopadu bude probíhat, už tradiční, závod plachetnic poblíž chorvatského Kornati. Dva bíťáci si závodění užijí přímo z paluby jedné z lodí.

---

Novinka od Saxon

8. 10. 2015
Obrázek: Novinka od Saxon

Saxon s každou další novou nahrávkou dokazují, že ještě nepatří do starého železa. Poslední týdny a měsíce se Saxon věnovali skládání a nahrávání nové desky. Poslechněte si první ochutnávku.

---

Seznamte se s Ten Commandos

7. 10. 2015
Obrázek: Seznamte se s Ten Commandos

Nový superprojekt je na světě. Matt Cameron (Pearl Jam, Soundgarden), Ben Shepherd (Soundgarden), Alain Johannes (Queens of the Stone Age) a Mark Lonegan (Screaming Trees), ti všichni pohromadě jsou Ten Cammandos.

---

Yoko Ono rekord nepřekonala

7. 10. 2015
Obrázek: Yoko Ono rekord nepřekonala

V pátek (9.10.) by se John Lennon dožil 75 narozenin. Yoko Ono tak pro něj, jako už po několikáté, uspořádala spolu fanoušky vzpomínku. Setkání proběhlo toto úterý v Central Parku, kde vznikl obří symbol míru složený z lidí.

---

Iggy Pop a Henry Rollins v nejhlasitějším němém filmu

5. 10. 2015
Obrázek: Iggy Pop a Henry Rollins v nejhlasitějším němém filmu

Gutterdammerung má být nejhlasitějším němým filmem na Zemi. Tak o něm mluví tvůrci, kterým se podařilo přemluvit hned dvě hudební ikony k účinkování.

---

Darkness chtějí začít znovu

5. 10. 2015
Obrázek: Darkness chtějí začít znovu

Pěkně se vším všudy. Podle Justina Hawkinse jsou teď úplně jiná, nová kapela a tak zvažují že by změnili dokonce i název.

---

A pak že se muzika neprodává

5. 10. 2015
Obrázek: A pak že se muzika neprodává

Organizace RIAA zveřejnila výsledky prodejů za poslední rok a světe div se. Muziky na vinylu se prodalo víc, než té prodávané na internetu.

---
Stránky: 1 2 3 4 153 306 458 610