Evropské turné Metal All Stars bylo zrušeno!

7. 4. 2015
Obrázek: Evropské turné Metal All Stars bylo zrušeno!

Právě k nám dorazila zpráva od producenta evropského turné Metal All Stars, které mělo proběhnout od 24. dubna do 17. května, že se celé ruší. Tímto je tedy zrušen i pražský koncert, který se měl uskutečnit v rámci akce Beatfest tento pátek 24. dubna v hale Forum Karlín

---

Bíťáci na SeawolfCupu (komerční sdělení)

24. 4. 2015
Obrázek: Bíťáci na SeawolfCupu (komerční sdělení)

Letošní ročník závodu SeawolfCup 2015, který se konal v Chorvatsku je úspěšně za nami. Nabízíme Vám teď krátké shrunutí.

---

Beth Hart na Radiu Beat

24. 4. 2015
Obrázek: Beth Hart na Radiu Beat

Páteční rockerovo ráno na Beatu přivítalo dalšího velmi exkluzivního a milého hosta. Den po svém pražském koncertu přišla na kus řeči Beth Hart. Uteklo Vám povídaní? Čtěte dál.

---

Jižanský týden na Beatu

24. 4. 2015
Obrázek: Jižanský týden na Beatu

Příští týden, od pondělí do čtvrtka, se na Beatu budeme věnovat především jižanské muzice. Rozdáme vstupenky na jižanskou událost roku, koncert Lynyrd Skynyrd. Zazní klasika daného žánru, ale také méně známe kapely.

---

S Beatem na hokej

24. 4. 2015
Obrázek: S Beatem na hokej

Kdo neskáče není Bíťák. Fandíte hokeji, a chtěli byste exkluzivní výhled, nadstandardní sedadla a k tomu bar s občerstvením? Dostaneme Vás na hokej. Radio Beat a Česká mincovna má pro Vás dvě vstupenky do skyboxu na zápas ČR-Lotyšsko (2.května, 20:15, O2 Arena Praha). Čtěte dál a bojujte o lupeny.

---

Po dálnici do pekel až na AC/DC

23. 4. 2015
Obrázek: Po dálnici do pekel až na AC/DC

2 lupeny na AC/DC v Drážďanech už mají nového majitele. Celý týden Kachna radila kde jsou a kde byste je měli hledat. Ve čvrtek ráno našly lupeny nového majitele.

---

19.6. - Beatová síň slávy - Loket nad Ohří

22. 4. 2015
Obrázek: 19.6. - Beatová síň slávy - Loket nad Ohří

Už podvanácté se otevřou brány Beatové síně slávy Radia Beat. Tentokrát to bude ale poprvé, kdy budeme uvádět muzikanty mimo Prahu, v úžasném prostředí přírodního amfitetru v Lokti nad Ohří.

---

Neil Young a synové Willieho Nelsona

21. 4. 2015
Obrázek: Neil Young a synové Willieho Nelsona

Neil Young pracuje na svém novém albu. Dočkáme se ho už letos v létě. K natáčení si přizval kapelu Promise of the Real. V ní hrají dva synové slavného Willieho Nelsona.

---

Mike Portnoy chystá tajemný metalový projekt

21. 4. 2015
Obrázek: Mike Portnoy chystá tajemný metalový projekt

Další superkapela je na obzoru. Mike Portnoy, Alex Skolnick a Dave Ellefson. Tři slavní muzikanti zakládají „mystery metal project“. Mike to prozradil na svém facebookovém profilu.

---

Phil Rudd se u soudu přiznal.

21. 4. 2015
Obrázek: Phil Rudd se u soudu přiznal.

Změnit tak svou dosavadní výpověď. Teď uznal svou chybu a doznal se k držení drog a vyhrožováním smrti jednomu ze svých zaměstnanců i jeho dceři.

---
Stránky: 1 2 3 4 148 295 442 589