Beatová Síň Slávy 2015

19. 1. 2015
Obrázek: Beatová Síň Slávy 2015

Již podvanácté se otevře brána Beatové Síně Slávy (česká obdoba Rock´n´Roll Hall of Fame). Nominovány jsou legendy českého bigbítu, které působí na scéně více než 25let. Hlasováním  rozhodněte o těch, kteří budou letos do BSS slavnostně uvedeni.

---

Geezer Butler za mřížemi

29. 1. 2015
Obrázek: Geezer Butler za mřížemi

Začalo to jako večírek s přáteli. Ten se ale trochu zvrtnul, a Geezer Butler, basák Black Sabbath, skončil na nějakou dobu v policejní cele.

---

Nový "kolega" Sammy Hagar

28. 1. 2015
Obrázek: Nový "kolega" Sammy Hagar

Sammy Hagar, frontman Van Halen, Chickenfoot atd., míří do rozhlasového eteru. Tentokrát ale ne jako zpěvák a hudebník, ale jako moderátor a DJ.

---

Airbourne už plánují nové album.

27. 1. 2015
Obrázek: Airbourne už plánují nové album.

Vyjde ještě letos. Je to tak. Vše je prý připraveno jak po umělecké a muzikantské stránce, tak i po té právní. Airbourne podepsali novou smlouvu s vydavatelem.

---

Každý by chtěl žít jako Steve Harris

27. 1. 2015
Obrázek: Každý by chtěl žít jako Steve Harris

11 ložnic, fotbalové hřiště, tenisový kurt, plně vybavený bar, krytý bazén, posilovna atd. Steveův dům je na prodej, ted' navíc s velkou slevou.

---

Slash filmařem

27. 1. 2015
Obrázek: Slash filmařem

Pokud se rádi bojíte a zároveň vašim uším ladí rocková muzika, Slash je váš člověk. Aktivně hraje a a zároveň prozrazuje své další, mimohudební plány.

---

Vivian Campbell už se cítí lépe

26. 1. 2015
Obrázek: Vivian Campbell už se cítí lépe

Jedna dobrá zpráva na začátek týdne. Kytarista Vivian Campbel je, zdá se, vyléčen. V posledních dvou letech bojoval s rakovinou lymfatických cest, tzv. Hodgkinovým lymfomem.

---

Rush dostanou cenu Allana Waterse

22. 1. 2015
Obrázek: Rush dostanou cenu Allana Waterse

Stanou tak po boku například Neila Younga, Sarah Mclachlan nebo Simple plan. Muzikantů a umělců, kteří toto ocenění získali už v minulosti.

---

Beatfest - Metal All Stars s novou sestavou

21. 1. 2015
Obrázek: Beatfest - Metal All Stars s novou sestavou

Metalový Beatfest se blíží. Metal All Stars dorazí 24.4. do Fora Karlín. Pořadatelé slíbili na podzim že jarní turné obmění sestavu a přidá další hvězdy. Svůj slib splnili.

---

Motley Crue znají datum své smrti

21. 1. 2015
Obrázek: Motley Crue znají datum své smrti

Zní to děsivě, ale je to tak. Už když Motley Crue oznamovali své poslední tour, přinesli si na tiskovku vlastní hroby. Pokud někdo doufá že si svůj konec rozmyslí, bude zklamaný. Ono to ani jinak nejde.

---
Stránky: 1 2 3 4 146 290 435 579