Let a výlet s Iron Maiden

3. 8. 2015
Obrázek: Let a výlet s Iron Maiden

Ne, že bychom se chtěli chlubit… ale ano chceme!!! Podařilo se nám pro vás sehnat dvě velmi exkluzivní letenky. Jsou na let označený jako Maiden 666 pilotovaný kapitánem Brucem Dickinsonem. Ten vás vezme do nebes i do studia.

 

---

Jedna píseň a tisíc muzikantů

31. 7. 2015
Obrázek: Jedna píseň a tisíc muzikantů

Dave Grohl si pořád léčí svou zlomenou nohu. Díky tomu musel omezit své koncertní aktivity. Teď ale prozradil, kam se hned po léčení vydá. Bude to Itálie a potvrdil to italsky.

---

David Gilmour vsadil na animátory

31. 7. 2015
Obrázek: David Gilmour vsadil na animátory

I David Gilmout potěší své fanoušky. Jeho nová sólová deska vyjde 18. září pod názvem Rattle That Lock. Tak se jmenuje i pilotní singl, který se dočkal videoklipu.

---

Motorhead s novou muzikou

31. 7. 2015
Obrázek: Motorhead s novou muzikou

Navzdory všem problémům a zprávám o zdravotním stavu Lemmyho, jsou prý Motorhead v plné formě a hodlají to potvrdit novou deskou. Bad Magic vyjde na konci srpna.

---

Frank Zappa vyjde v reedici

30. 7. 2015
Obrázek: Frank Zappa vyjde v reedici

Společnost Universal Music podepsala dohodu s rodinou Franka Zappy a získala tak veškerá práva na jeho dílo. Hudbu, film i divadlo. Znovu tak může vydat kompletní diskografii.

---

Metallica jako z obrázku

29. 7. 2015
Obrázek: Metallica jako z obrázku

Kreslíř a velký fanoušek si vzal na mušku heavy metalovou legendu a její historii shrnul v chystaném komiksu. Podle Jamese Hetfielda ji vylíčil doslova barvitě.

---

Keith Richards pod vlivem

29. 7. 2015
Obrázek: Keith Richards pod vlivem

Tak se jmenuje nejnovější dokument o slavném kytaristovi. Under the Influence. Poprvé bude k vidění 18. září prostřednictvím internetové televize Netfix.

---

Guns'N'Roses opouští D.J. Ashba

27. 7. 2015
Obrázek: Guns'N'Roses opouští D.J. Ashba

Skoro to vypadá na rozpad kapely okolo Axla Rose. Kytarista D.J.Ashba odchází, aby se mohl naplno věnovat kapele Sixx A.M. a také své rodině.

---

Small Faces vydají Decca Years

27. 7. 2015
Obrázek: Small Faces vydají Decca Years

Už název prozrazuje skoro vše. Připravovaný boxset bude obsahovat kompletní nahrávky Small Faces pořízených ve studiích Decca Records. Řadové nahrávky, stejně jako rarity, alternativní verze vydaných písní atd.

---

Šílenství jménem Buckcherry

27. 7. 2015
Obrázek: Šílenství jménem Buckcherry

Kalifornská hardrocková kapely Buckcherry chystá vydání nové desky, poprvé na vlastním labelu a taky představuje nový klip The Madness.

---
Stránky: 1 2 3 4 151 301 450 600