6.11. Omega - Kongresové centrum Praha

18. 4. 2014
Obrázek: 6.11. Omega - Kongresové centrum Praha

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU KONCERTU!

(namísto 25.4.) 6.11. Praha, (namísto 26.4.) 7.11. Zlín

Maďarská skupina Omega, která spolu s Locomotiv GT, patřila v 70.letech k nejvýraznějším představitelům progresivního rocku, se už koncem dubna vrátí do Prahy. Po nedávném velmi úspěšném koncertě v Lucerně přijede kapela 25.dubna do Kongresového centra Praha opět v doprovodu symfonického orchestru.

---

Walter Trout potřebuje další peníze

17. 4. 2014
Obrázek: Walter Trout potřebuje další peníze

Rodina kytaristy Waltera Trouta znovu požádala fanoušky o finanční pomoc. O selhání bluesmanových jater jsme už psali ZDE. Původní cílová částka 120 tisíc byla v kampani dosažena za pouhé čtyři dni, ale lékařská péče spolyká mnohem víc.


---

Great White - Complicated

17. 4. 2014
Obrázek: Great White - Complicated

Kapela Great White má video ve znamení kosmického věku. Jedná se o skladbu 'Complicated' z předloňského alba  'Elation'. Je to z prvních skladeb, které po odchodu původního frontmana Jacka Russella natočíl nový zpěvák Terry Ilous.

---

Petr Korál v 'boží' roli

16. 4. 2014
Obrázek: Petr Korál v 'boží' roli

Kolega Petr Korál jako ten, kdo v pořadu 'Uši rádia Beat' zkouší sluch hostů ve studiu, bývá spíše benevolentní, než aby metal blesky. Ale ve zbrusu novém videoklipu skupiny Totální nasazení právě na jeho hromy a blesky dojde.

---

Winger s půlnočním jezdcem

16. 4. 2014
Obrázek: Winger s půlnočním jezdcem

Kapela Winger nabízí video k novinkové nahrávce 'Midnight Driver Of A Love Machine'. Je to nahrávka z alba 'Better Days Comin’', na které si fanoušci museli počkat dlouhých pět let.

---

Amoral - Blueprints

16. 4. 2014
Obrázek: Amoral - Blueprints

Amoral sami sebe definují jako skupinu hrající 'classic-rock pro jednadvacáté století'. Ať už to přijmete nebo ne, může vás jejich muzika bez ohledu na škatulky oslovit. Podívejte se na jejich video ke skladbě 'Blueprints'.

---

17.5. Sisters Of Mercy - divadlo Archa

15. 4. 2014
Obrázek: 17.5. Sisters Of Mercy - divadlo Archa

Britská kapela The Sisters Of Mercy oznámila jméno kapely, kterou s sebou přiveze v roli předskokana 17. května do pražského divadla Archa. Půjde o britskou skupinu Losers, která v nedávné době vydala své druhé studiové album s názvem „And So We Shall Never Part“.

---

Edguy s šavlí a pochodní

15. 4. 2014
Obrázek: Edguy s šavlí a pochodní

Skupina Edguy má novinkové textové video ke skladbě 'Sabre & Torch' (Šavle a pochodeň). Jedná se o skladbu z očekávaného alba 'Space Police - Defenders Of The Crown', které se na trh dostane koncem dubna.

---

Chris Daughtry stojí za pozornost

15. 4. 2014
Obrázek: Chris Daughtry stojí za pozornost

Tenhle zpěvák na sebe upozornil v soutěži 'American Idol', ale ta pro něj určitě nebyla cíl. Spíš jen zpestření na už dávno dobře započaté cestě.

---

Motorhead s novým videem

14. 4. 2014
Obrázek: Motorhead s novým videem

Kapela Motorhead nabízí novinkové textové video ke skladbě 'Crying Shame'. Jedná se o skladbu z jejich loňského alba Aftershock. Lemmy se už zase cítí ok a vyráží na americké turné.

---
Stránky: 1 2 3 4 133 265 396 528