Geoff Tate s novou kapelou i albem

3. 9. 2015
Obrázek: Geoff Tate s novou kapelou i albem

Bývalý frontman Queensryche se svou novou kapelou a také novým názvem Operation:Mindcrime vydá už 18. září novou desku The Key. Poslechněte si jednu z písní.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (2CD+DVD+BRD) CD obal

Baleno do krabičky v rozměru CD

Cena: 659 Kč

Poslechněte si novinku W.A.S.P.

2. 9. 2015
Obrázek: Poslechněte si novinku W.A.S.P.

2. října vyjde pod dlouhých šesti letech nové album W.A.S.P. , Golgotha. Blackie Lawless ho přijede v listopadu představit naživo i k nám. 8.11. vystupují W.A.S.P. v Ostravě. Poslechněte si singl Scream.

---

Přispějte na nové album Marillion

2. 9. 2015
Obrázek: Přispějte na nové album Marillion

Nové album Marillion by mělo vyjít v příštím roce. Ještě není jasné jak se bude jmenovat, ani kdy přesně by mělo vyjít. Financováno ale bude, pro Marillion, klasickým a vyzkoušeným způsobem.

---

Lemmy nedohrál další koncert

2. 9. 2015
Obrázek: Lemmy nedohrál další koncert

Zdravotní problémy Lemmyho Kilmistera jsou zřejmě vážnější než se mohlo zdát a než on sám říkal. V minulém týdnu předčasně ukončil koncert v Salt Lake City, rovnou zrušil vystoupení v Denveru a teď i koncert v Texasu.

---

David Bowie a Spongebob

1. 9. 2015
Obrázek: David Bowie a Spongebob

David Bowie pracuje na velmi zvláštním muzikálu, který se chystá pro slavnou Broadway. Jeho ústředním hrdinou je totiž animovaná postava Spongebob Squarepants.

---

Carlos Santana rozjíždí nový projekt

1. 9. 2015
Obrázek: Carlos Santana rozjíždí nový projekt

Jako by se poslední dobou roztrhl pytel se spolupracemi slavných hudebníků. I Carlos Santana dal dohromady novou kapelu. Jmenuje se Supernova.

---

Ozzy něco chystá

31. 8. 2015
Obrázek: Ozzy něco chystá

Je to už pět let, co Ozzy Osbourne vydal album Sceam. Od té doby toho hodně stihl. Teď je tak trochu tajemný, ale vypadá to, že na něčem pracuje.

---

Kdo si hraje … má rád Iron Maiden

30. 8. 2015
Obrázek: Kdo si hraje … má rád Iron Maiden

Už v pátek si budeme moci pořídit a poslechnout nové album Iron Maiden. Nemůžete se dočkat? Zkraťte si čekání. Iron Maiden totiž spustili hru Speed of Light.

---

Dan a Pavel na výletě s Brucem

30. 8. 2015
Obrázek: Dan a Pavel na výletě s Brucem

Soutěžili a usmálo se na ně štěstí. Dan a Pavel se stali majiteli exkluzivních letenek na let číslo 666 pilotovaný Brucem Dickinsonem. Už jsou zpět z Paříže a o všech zážitcích pohovořili v Rockerově Ránu a taky přivezli spoustu fotek.

---

Roger Waters míří do kin (KOMERČNÍ SDĚLENÍ)

29. 8. 2015
Obrázek: Roger Waters míří do kin (KOMERČNÍ SDĚLENÍ)

72letý Roger Waters s mladistvou vervou opět buší do floydovské Zdi. Díky cyklu Koncerty v kině se i Česká republika přiřadí ke stovkám kin po celém světě, až 29. září 2015 propukne souběžný přenos pompézní audiovizuální hostiny Roger Waters The Wall.

---
Stránky: 1 2 3 4 152 303 454 605