Soud rozhodoval o poslední vůli B.B Kinga

25. 5. 2015
Obrázek: Soud rozhodoval o poslední vůli B.B Kinga

Je to velmi smutné. Poslední rozloučení s B.B. Kingem se teprve bude konat. Jeho poslední vůle už ale skončila u soudu. Rodina „krále“ podala námitku proti správci poslední vůle.

---

Dave Grohl a Paul McCartney opět spolu

25. 5. 2015
Obrázek: Dave Grohl a Paul McCartney opět spolu

Fanoušci, kteří navštívili páteční koncert Paula McCarneyho v londýnské O2 Areně si odnesli hned dvojitý zážitek. Ke konci se totiž na pódiu objevil nečekaný host. Dave Grohl.

---

Michael Schenker na Radiu Beat

25. 5. 2015
Obrázek: Michael Schenker na Radiu Beat

Pondělní odpoledne jsme odstartovali povídáním s velmi milým hostem. Dorazil Michael Schenker. Ten pozval na večerní koncert své současné kapely Temple Of Rock.

---

Jak to bude s posledním turné Black Sabbath?

24. 5. 2015
Obrázek: Jak to bude s posledním turné Black Sabbath?

Jak se zdá, tak to nikdo ještě neví. I když se o něm už dlouho mluví. Tony Iommi ani Geezer Butler ale zatím žádný konkrétní plán nemají.

---

Chris Cornell s novým albem

24. 5. 2015
Obrázek: Chris Cornell s novým albem

Frontman Soundgarden už před časem oznámil, že má připravené a natočené nové album. Teď přišel s odpovědí na otázku, kdy vlastně vyjde.

---

Hlavní je být k sežrání

24. 5. 2015
Obrázek: Hlavní je být k sežrání

Chcete být být v úspěšné kapele? Vyprodávat haly a stadiony? Můžete. Tedy pokud vypadáte skvěle. To je podmínka. A přes to vlak prostě nikdy nepojede.

---

Kamil Střihavka na Radiu Beat

22. 5. 2015
Obrázek: Kamil Střihavka na Radiu Beat

Hostem pátečního rockerova rána byl hudebník, divadelník a člen Beatové síně slávy, Kamil Střihavka. Řeč byla o muzice, ale také o nové divadelní hře Tolik Hlav, kterou Kamil napsal, zrežíroval a teď dělá kulisáka a uvaděče.

---

Znovuobnovená Nová Růže přidává koncerty

21. 5. 2015
Obrázek: Znovuobnovená Nová Růže přidává koncerty

Kapela Viléma Čoka, Oty Balage, Petra Roškaňuka a Františka Höniga Nová Růže, která se loni na podzim vrátila vyprodaným koncertem v Roxy , si vystoupení zopakuje 21. května v Retro Music Hall.

---

Novinka KISS jen tak nevyjde

21. 5. 2015
Obrázek: Novinka KISS jen tak nevyjde

Tvrdí to Paul Stanley. Vydat novou nahrávku prý není třeba. A není to ani v plánu. I když Kiss na nové muzice vlastně pracují pořád.

---

Chris Squire bojuje s leukémií

20. 5. 2015
Obrázek: Chris Squire bojuje s leukémií

Po dobré zprávě o vydání nového živáku kapely Yes je tady studená sprcha. Zakládající člen a basák Chris Squire musí podstoupit léčbu leukémie.

---
Stránky: 1 2 3 4 149 297 445 593