4.3. Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

22. 2. 2015
Obrázek: 4.3. Brněnský Beatfest - Semilaso, Brno

Brno už pošesté fanouškům tuzemského klasického rocku chystá BeatFest. Vystoupí Roman Drahoun & His Angels, Jan Spálený & ASPM, Burma Jones, Dogma Art a Staří Psi. Velkolepá akce začíná v 18 hodin.

---
Beat Shop
Led Zeppelin: Celebration Day (2CD+2DVD) CD obal

Baleno do krabičky v rozměru CD

Cena: 609 Kč

Na tohle budete koukat jako puk

2. 3. 2015
Obrázek: Na tohle budete koukat jako puk

I sportovci jsou jenom … rockeři. Hokejoví brankáři mají to štěstí, že na svém úboru mají místa, která si mohou nechat upravit k obrazu svému. A toho využil i Ondřej Pavelec.

---

Specialitka od Roberta Planta

2. 3. 2015
Obrázek: Specialitka od Roberta Planta

Blíží se velmi zvláštní svátek, tzv. Record Store Day. Tedy den, který oslavuje všechny prodejny s hudbou napříč žánry. A jak se zdá, čekají nás velmi zajímavé oslavy.

---

Darujte krev s Radiem Beat

2. 3. 2015
Obrázek: Darujte krev s Radiem Beat

ABY MOHLA VŠECHNA SRDCE BÍT, DARUJTE KREV S RÁDIEM BEAT!
Jsou chvíle, kdy je potřebná lidská krev. Ta chvíle přišla právě teď! Rádio BEAT se rozhodlo pomoci Uherskohradišťské nemocnici, která hledá nové dárce!

---

Záznam rozhovoru s Rickem Wakemanem si poslechněte v článku!

1. 3. 2015
Obrázek: Záznam rozhovoru s Rickem Wakemanem si poslechněte v článku!

V neděli 22. února, před dvojicí koncertů v Plzni a Olomouci, přímo do našeho pražského studia dorazil  britský rockový klávesista a skladatel Rick Wakeman. Během hodinového povídání se tenhle legendární muzikant, jehož jméno je spojeno především s kapelou YES ukázal jako velice milý a vtipný společník a vypravěč bez sebemenších známek jakýchkoliv hvězdných manýr.

---

Zbraň má pořád, ale jmenuje se jinak

27. 2. 2015
Obrázek: Zbraň má pořád, ale jmenuje se jinak

Janie's Got a Gun, slavná píseň z alba Pump bostonských Aerosmith byla natočena do nové verze. Vlastně sólové verze Stevena Tylera. Tím kdo má zbraň už není Janie, ale Jane.

---

Nové desky budou vycházet v pátek

27. 2. 2015
Obrázek: Nové desky budou vycházet v pátek

Rozhodně to ale není kvůli tomu, aby měli hudební fandové hezčí víkend. Hudební vydavatelství si od toho slibují zvýšení prodeje. Proto přichází se změnou strategie.

 

---

Nicko McBrain odhalil budoucnost Iron Maiden

27. 2. 2015
Obrázek: Nicko McBrain odhalil budoucnost Iron Maiden

Když Iron Maiden poslali pře koncem roku všem členům oficiálního fanclubu PFko, leccos sami prozradili. Z obrázku bylo jasné že Eddie je ve studiu a cedule ve sněhu hlásala možné turné 2015.

---

Gary Glitter si odsedí 16 let

27. 2. 2015
Obrázek: Gary Glitter si odsedí 16 let

Už poměrně dlouho trvá vyšetřování a následný soud s jednou z glamrockových ikon. Teď je vše u konce. Sedmdesátiletý Gary Glitter byl uznán vinným ze zneužívání nezletilých.

---

James Kottak je zpět

25. 2. 2015
Obrázek: James Kottak je zpět

Průšvihář James Kottak už má za sebou všechna svá trápení. Prošel si léčením a podle spoluhráčů je zpět doma v kapele Scorpions.

---
Stránky: 1 2 3 4 147 292 438 583