S Beatem na Seawolf Cup

4. 10. 2015
Obrázek: S Beatem na Seawolf Cup

Seawolf Cup opět startuje. Od 31. října do 4.listopadu bude probíhat, už tradiční, závod plachetnic poblíž chorvatského Kornati. Dva bíťáci si závodění užijí přímo z paluby jedné z lodí.

---

Koncert Naděje Beatu se kvapem blíží

5. 10. 2015
Obrázek: Koncert Naděje Beatu se kvapem blíží

Příští týden v pondělí 12. října se potkáme společně s posledními finalisty soutěže Naděje Beatu. V pražském klubu Vagon zahrají kapely Gun Alchemy, Vyhoukaná Sowa a The Drops.

---

Seznamte se s Ten Commandos

7. 10. 2015
Obrázek: Seznamte se s Ten Commandos

Nový superprojekt je na světě. Matt Cameron (Pearl Jam, Soundgarden), Ben Shepherd (Soundgarden), Alain Johannes (Queens of the Stone Age) a Mark Lonegan (Screaming Trees), ti všichni pohromadě jsou Ten Cammandos.

---

Yoko Ono rekord nepřekonala

7. 10. 2015
Obrázek: Yoko Ono rekord nepřekonala

V pátek (9.10.) by se John Lennon dožil 75 narozenin. Yoko Ono tak pro něj, jako už po několikáté, uspořádala spolu fanoušky vzpomínku. Setkání proběhlo toto úterý v Central Parku, kde vznikl obří symbol míru složený z lidí.

---

Iggy Pop a Henry Rollins v nejhlasitějším němém filmu

5. 10. 2015
Obrázek: Iggy Pop a Henry Rollins v nejhlasitějším němém filmu

Gutterdammerung má být nejhlasitějším němým filmem na Zemi. Tak o něm mluví tvůrci, kterým se podařilo přemluvit hned dvě hudební ikony k účinkování.

---

Darkness chtějí začít znovu

5. 10. 2015
Obrázek: Darkness chtějí začít znovu

Pěkně se vším všudy. Podle Justina Hawkinse jsou teď úplně jiná, nová kapela a tak zvažují že by změnili dokonce i název.

---

A pak že se muzika neprodává

5. 10. 2015
Obrázek: A pak že se muzika neprodává

Organizace RIAA zveřejnila výsledky prodejů za poslední rok a světe div se. Muziky na vinylu se prodalo víc, než té prodávané na internetu.

---

Watersova zeď vyjde na DVD

1. 10. 2015
Obrázek: Watersova zeď vyjde na DVD

Po celém světě se fanoušci Rogera Waterse a Pink Floyd mohli v tomto týdnu podívat na koncertní film The Wall. Častou otázkou po premiéře v kinech bylo, vyjde koncert na DVD?

---

Ian Anderson brání svou rockovou operu

1. 10. 2015
Obrázek: Ian Anderson brání svou rockovou operu

Po několik představeních se totiž vyrojily spekulace o tom, že je to jen takové hezké představení, kde ale nezazní vůbec nic naživo. Ian na obranu vytáhl statistiky.

---

Lita Ford sepisuje paměti

30. 9. 2015
Obrázek: Lita Ford sepisuje paměti

Už je sepisuje nějaký ten pátek a stále odkládá jejich vydání. Podle jejích vlastních slov kniha vyjde na jaře a bude opravdu drsná.

---
Stránky: 1 2 3 4 153 305 457 609