26.5. Beatová síň slávy – Přírodní amfiteatr Loket nad Ohří

27. 2. 2017
Obrázek: 26.5. Beatová síň slávy – Přírodní amfiteatr Loket nad Ohří

Slavnostní ceremoniál uvádění do Beatové síně slávy má už svůj datum i konkrétní místo. Přijďte oslavovat i vzpomínat. Užijte si muziku. Rozhodně bude na co se těšit.

---
Beat Shop
U2: No Line On Horizon

Poslední kusy se slevou!

Cena: 339 Kč

Napsali o nás…

26. 5. 2017
Obrázek: Napsali o nás…

Když se s vámi někdo chce hádat, vezměte mu argumenty. A když vám někdo (třeba manželka) neustále přelaďuje rádio, vezměte mu (jí) tlačítka. Tenhle nápad opravdu umíme tady na Beatu ocenit. Postavte si rádio, které naladí jen a pouze Beat. Je to jednoduché, existuje na to podrobný návod a vyřeší to všechny Vaše problémy :-)

---

Svůj nejlepší živák vydají Europe v červenci

26. 5. 2017
Obrázek: Svůj nejlepší živák vydají Europe v červenci

12. listopadu 2016 odehráli švédští rockeři Europe podle svých slov ten nejlepší koncert v kariéře skupiny a události té mimořádné noci nyní vydají na 2CD, DVD i Blu-ray nosičích v limitované edici.

---

"Rammstein: Paris" láme rekordy prodeje

25. 5. 2017
Obrázek: "Rammstein: Paris" láme rekordy prodeje

Ať už jde o nosiče DVD nebo Blu-ray, novinka skupiny Rammstein se v prvních dnech po uvedení na trh prodává po milionech. O úspěšnosti svědčí i vyprodané veřejné projekce po celém Světě.

---

Pátek si okořeníme trochou Beatles

24. 5. 2017
Obrázek: Pátek si okořeníme trochou Beatles

26. května to bude přesně 50 let od chvíle, kdy vyšlo slavné album Sgt. Pepper‘s Lonely Hearts Club Band. Už půl století nás toto album baví a pořád má co říct. A tak si v pátek nedáme tupláky, ale trochu si opepříme odpoledne. Ve 14 hodin laďte Beat obzvláště pozorně ...

---

Na podzim zahraje v Praze kytarista Johnny Lang

24. 5. 2017
Obrázek: Na podzim zahraje v Praze kytarista Johnny Lang

Na podzim tohoto roku přivítá pražský Lucerna Music Bar jednoho z nejlepších koncertních umělců a kytaristů své generace. Hudebnímu publiku se 13. listopadu představí zpěvák, kytarista a držitel hudební ceny Grammy Johnny Lang. 

---

Kniha o Van Halen vyjde v červnu

23. 5. 2017
Obrázek: Kniha o Van Halen vyjde v červnu

Kniha, kterou napsal někdejší manager skupiny pod názvem “Runnin 'With the Devil” se na pulty dostane 13. června a nabídne prý velmi realistický a syrový pohled na život rockových hvězd v první polovině osmdesátých let.

---

Příznivci Boba Dylana se opět mají na co těšit

23. 5. 2017
Obrázek: Příznivci Boba Dylana se opět mají na co těšit

Americký písničkář a čerstvý držitel Nobelovy ceny za literaturu Bob Dylan je také talentovaný malíř a grafik. Umělec už brzy zavítá do Prahy prostřednictvím svých  výtvarných děl, která bývají k vidění v nejprestižnějších galeriích po celém Světě.

---

Byli jsme s Vámi na KISS

22. 5. 2017
Obrázek: Byli jsme s Vámi na KISS

Celou řadu z Vás - posluchačů, jsme vyslali do Brna na Kiss. Byli jsme tam s Vámi a nechyběl ani Jirka Rogl, který se svým aparátem pořídil docela pěkné "kousky" do naší galerie. Podívejte se na ně.

---

V půlce roku přijde na trh nové album Alice Coopera

19. 5. 2017
Obrázek: V půlce roku přijde na trh nové album Alice Coopera

Trvalo to dlouhých šest let, ale příznivci Alice Coopera se konečně dočkali. V pořadí 27. řadovka devětašedesátiletého rockera se na pultech objeví 28.července a název "Paranormal" napovídá, že se ve dvanácti písních zaměří právě na paranormální jevy.

---
Stránky: 1 2 3 4 171 341 511 681