Black Sabbath v českých kinech

19. 9. 2017
Obrázek: Black Sabbath v českých kinech

Kapela Black Sabbath se letos v únoru rozloučila se svými fanoušky dvěma monstrózními koncerty ve svém domovském Birminghamu. Vznikl z nich koncertní snímek s lakonickým názvem The End of the End a jako každé ‚sbohem‘ je doslova nabitý emocemi. Film nyní míří do kin po celém Česku.

---
Beat Shop

Phil Rudd vydává nový singl Sun Goes Down

19. 9. 2017
Obrázek: Phil Rudd vydává nový singl Sun Goes Down

S příchodem podzimu se do Česka vrací také dlouholetý bubeník skupiny AC/DC Phil Rudd aby svým věrným zahrál na šesti koncertech v Čechách i na Moravě.

---

Cover AC/DC si ve Stockholmu s Foo Fighters zazpíval frontman The Hives

18. 9. 2017
Obrázek: Cover AC/DC si ve Stockholmu s Foo Fighters zazpíval frontman The Hives

Howlin 'Pelle Almqvist, zpěvák skupiny The Hives se k velkému překvapení přítomných diváků objevil na pódiu spolu s Foo Fighters při jejich Stockholmském, klubovém vystoupení.

---

Beatová Pumpa v Brně

17. 9. 2017
Obrázek: Beatová Pumpa v Brně

Čas se nachýlil, vlaštovky jsou v tahu a labutě také začínají být nervózní, ale Beatová pumpa zůstává. Opět vyrážíme za Vámi do ulic. Přijeďte si natankovat muziku, popovídat o Beatu a odvezte si nějaký ten dárek. Ve středu 20.9. tankujeme od 12:00 - 18:00 u Autocentra Mija (Provazníkova 90, Brno)

---

500 fláků od Beaťáků…

16. 9. 2017
Obrázek: 500 fláků od Beaťáků…

Je to tady!!! Vy jste hlasovali, my jsme počítali. 500 fláků od Beaťáků, nejvetší hudení hitparáda ve vesmíru startuje. Užijte si 500 těch opravdu nejoblíbenějších rockových písní. Sami jste si je zvolili. 

---

Podívejte se jak vypadá kompletní desetiletá válka Black Sabbath

15. 9. 2017
Obrázek: Podívejte se jak vypadá kompletní desetiletá válka Black Sabbath

29. září vyjde v limitované edici na vinylech sada, kterou Black Sabbath nazvali "The Ten Year War". Skupina sobě i svým příznivcům chce připomenout období, kdy její tvorba nebyla kritikou příliš ceněna a sklízela spíš negativní reakce.

---

U2 zveřejnili další novinku

14. 9. 2017
Obrázek: U2 zveřejnili další novinku

Jak už na konci srpna U2 avizovali, po "Black Out" přidali na Youtube další nový song z chystané desky. Ta by podle spekulací měla vyjít 1. prosince na Světový den AIDS. Bonova neziskovka RED totiž lidi nemocné virem HIV podporuje.

---

Doro hlásí: na 80% splněno!

13. 9. 2017
Obrázek: Doro hlásí: na 80% splněno!

S novinkou se chystá na trh zpěvačka Doro Pesch. S deskou, navazující na zatím poslední album “Raise Your Fist” si opravdu dala na čas.

---

Marillion vyrážejí na turné a nabídnou i novinku

12. 9. 2017
Obrázek: Marillion vyrážejí na turné a nabídnou i novinku

Britští Marillion se vydají na turné ještě letos na podzim a pokračovat budou z jara příštího roku. Zároveň v říjnu vydají nové EP.

---

Dokument o Ericu Claptonovi v premiéře už za týden

11. 9. 2017
Obrázek: Dokument o Ericu Claptonovi v premiéře už za týden

Na mezinárodním filmovém festivalu v kanadském Torontu bude mít 17. září slavnostní premiéru celovečerní dokument s názvem "Life In 12 Bars". Film, který mapuje život legendárního kytaristy Erica Claptona.

---
Stránky: 1 2 3 4 174 347 520 693