S Beatem na Kubu

22. 10. 2017
Obrázek: S Beatem na Kubu

Je to tak, pokrčujeme dál. Zájezd do Dubaje už má svého majitele, účast v boji byla více než hojná, teploty u nás dál klesají a tak jsme si plácli a máme tu Vás novou soutěž. Radio Beat a cestovní kancelář Kentlucky, teď někoho z Vás pošlou na Kubu. A to není vše…

 

---

V dubnu přijedou Rainbow s Blackmorem

23. 10. 2017
Obrázek: V dubnu přijedou Rainbow s Blackmorem

Historie projektu Ritchie Blackmore‘s Rainbow je jedinečná. Kapela v čele s legendárním kytaristou Deep Purple existovala jen něco málo přes deset let, ale bezesporu významně ovlivnila historii rockové hudby.

---

Zahraje si Ace Frehley znovu s Kiss?

23. 10. 2017
Obrázek: Zahraje si Ace Frehley znovu s Kiss?

Je to otázka, kterou si v poslední době stále častěji kladou nejen fanoušci, ale také hudební publicisté a jak se ukazuje, tak i samotní členové kapely.

---

Zemřel George Young

23. 10. 2017
Obrázek: Zemřel George Young

Nejstarší bratr Anguse a Malcolma Youngových, skladatel, člen skupiny Easybeat, autor slavného hitu “Friday on My Mind” a producent AC /DC zemřel ve věku 70ti let

---

Světově proslulé kytarové trio G3 podruhé v Praze!

20. 10. 2017
Obrázek: Světově proslulé kytarové trio G3 podruhé v Praze!

Tentokrát ve složení Joe Satriani, John Petrucci a Uli Jon Roth. Kytarový virtuóz Joe Satriani obdaruje své příznivce v příštím roce hned dvakrát! Prvně se tak stane v lednu, kdy uvede na trh své šestnácté sólové album What Happens Next a podruhé v březnu, kdy v Moskvě odstartuje rozsáhlé evropské turné projektu G3, které zasáhne i Prahu.

---

Joe Lynn Turner, zpěvák Rainbow a Deep Purple v Praze

19. 10. 2017
Obrázek: Joe Lynn Turner, zpěvák Rainbow a Deep Purple v Praze

Hlavním hostem 2. ročníku mezinárodního projektu Rock for Soul, který se uskuteční 2. listopadu v pražském divadle Hybernia, bude opět zpěvák Joe Lynn Turner. Americký rocker známý ze svého působení ve slavných skupinách Deep Purple a Rainbow se do Prahy vrací po roce.

---

Guns N´ Roses vydělali na turné 112 milionů dolarů

19. 10. 2017
Obrázek: Guns N´ Roses vydělali na turné 112 milionů dolarů

Devatenáct koncertů, které během letošního léta odehráli Guns v rámci turné "Not In This Lifetime" vydělalo skupině úctyhodnou částku 112 milionů dolarů.

---

ZZ Top ruší koncerty

18. 10. 2017
Obrázek: ZZ Top ruší koncerty

Skupina zrušila všechny zbývající termíny koncertů turné 2017 Tonnage. Důvodem jsou prý zatím blíže nespecifikované bolesti žaludku basáka Dustyho Hilla. 

---

Roger Waters vystoupí v Praze dvakrát

17. 10. 2017
Obrázek: Roger Waters vystoupí v Praze dvakrát

Britský zpěvák a skladatel Roger Waters, někdejší vůdčí člen Pink Floyd, přidal pro velký zájem další pražský koncert. Waters zahraje v rámci turné Us + Them koncem dubna v O2 aréně hity rockové kapely Pink Floyd i písně ze své poslední sólové desky Is This the Life We Really Want?.

---

2 . ročník mezinárodního festivalu Rock For Soul

17. 10. 2017
Obrázek: 2 . ročník mezinárodního festivalu Rock For Soul

Na počest všech duší vystoupí mimo jiné legendární Joe Lynn Turner z Deep Purple, který bude také hostem Rockové zpovědnice rádia Beat v úterý 24.října. 

---
Stránky: 1 2 3 4 175 349 523 697