Wolf Hoffmann z Accept v Praze

23. 6. 2017
Obrázek: Wolf Hoffmann z Accept v Praze

Ačkoliv nové studiové album německé metalové legendy Accept s všeobsažným názvem The Rise Of Chaos oficiálně spatří světlo světa až 4. srpna letošního roku, kytarista a skladatel Wolf Hoffmann jej přijel představit do Prahy v předpremiéře již tento čtvrtek 22. Června a Rádio Beat bylo u toho.

---

To nejlepší od Jethro Tull společně s hosty na Konopišti a ve Slavkově.

22. 6. 2017
Obrázek: To nejlepší od Jethro Tull společně s hosty na Konopišti a ve Slavkově.

Britský zpěvák, hudebník a skladatel Ian Anderson známý především jako zakladatel a vůdčí osobnost světově proslulých Jethro Tull dorazí 21. Července na Konopiště a o den později 22. Července do Slavkova u Brna, kde vystoupí pod širým nebem.

---

Platinová “Dark Side Of The Moon” jde do dražby

22. 6. 2017
Obrázek: Platinová “Dark Side Of The Moon” jde do dražby

Movití sběratelé artefaktů, spojených se skupinou Pink Floyd, by měli být ve střehu. Do dražby jde platinová deska, kterou skupina obdržela za první milion prodaných kusů alba “Dark Side Of The Moon”

---

Praha posílí pro návštěvníky Metronome festivalu dopravu

21. 6. 2017
Obrázek: Praha posílí pro návštěvníky Metronome festivalu dopravu

Stovky hudebníků a tisíce diváků, čeká největší hudební víkend v metropoli. V pátek po Stingovi i v sobotu po Kasabian se mohou návštěvníci Metronome Festivalu bavit až do páté hodiny ranní.  

---

Novinka Foo Fighters vyjde v září

21. 6. 2017
Obrázek: Novinka Foo Fighters vyjde v září

Skupina Foo Fighters ohlásila vydání nového alba, které ponese název “Concrete and Gold” na 15. září a záhy poté vyrazí na promo turné.

---

Paradise Lost slaví 20 let alba “One Second”

20. 6. 2017
Obrázek: Paradise Lost slaví 20 let alba “One Second”

Desku, kterou skupina vydala v roce 1997 považují jak sami muzikanti, tak i jejich příznivci za svým způsobem zásadní a přelomovou. Proto v červenci vyjde znovu.

---

V americkém Seattlu mají od uplynulého víkendu park Jimiho Hendrixe

19. 6. 2017
Obrázek: V americkém Seattlu mají od uplynulého víkendu park Jimiho Hendrixe

Park, pojmenovaný na počest kytarového velikána, byl slavnostně otevřen v sobotu 17.června a rozkládá se na ploše jednoho hektaru.

---

Yoko Ono je spoluautorkou Imagine

16. 6. 2017
Obrázek: Yoko Ono je spoluautorkou Imagine

Po více než čtyřech desítkách let se oficiálně přepisuje kolonka autorství u písně Imagine od Johna Lennona. Na jedné z nejslavnějších písniček na světě má prý podstatný podíl jeho manželka Yoko Ono.

---

Masters of Rock vyprodán!

16. 6. 2017
Obrázek: Masters of Rock vyprodán!

Kdo to nestihl, ten má smůlu a příště to bude muset zvládnout dřív. Pořadatelé ve čtvrtek s potěšením oznámili, že letošní Masters of Rock je kompletně vyprodán

---

Sting v Praze odehraje půl druhé hodiny

15. 6. 2017
Obrázek: Sting v Praze odehraje půl druhé hodiny

Do Prahy míří stovky hudebníků a tisíce diváků, aby si užili největší hudební víkend v metropoli. Ve dnech 23. až 26. června se totiž koná Metronome festival a právě na něm mimo jiné vystpupí i hvězda největší - Sting.

---
Stránky: 1 2 3 4 172 343 513 684