Dakar 2018 exkluzivně na Beatu

7. 1. 2018
Obrázek: Dakar 2018 exkluzivně na Beatu

Jubilejní 40. ročník legendárního závodu odstartoval a my pro Vás máme exkluzivní zpravodajství. Nejen výsledky jednotlivých etap, ale také pohled do zákulisí, nebo informace přímo z kabiny jedoucího speciálu Ford Ranger stáje South Racing.

---

Na Journey a Def Leppard jen do Ameriky

19. 1. 2018
Obrázek: Na Journey a Def Leppard jen do Ameriky

Tak už je to venku. Společná megatour skupin Journey a Def Leppard bude čítat 58 koncertů, ale všechny se uskuteční pouze za velkou louží. Šňůra odstartuje 21.května v Hartfordu ve státě Connecticut.

---

Marillion si připomenou album Brave

19. 1. 2018
Obrázek: Marillion si připomenou album Brave

A připomínky to bude opravdu důstojná. Na březen přichystala skupina Marillion vydání speciální edice, jejíž obsahem budou 4CD, Blu-ray a 5LP nosičů. To vše v jednom boxu spolu s dalším bonusovým materiálem.

---

Poslední rozloučení s Oldřichem Veselým

18. 1. 2018
Obrázek: Poslední rozloučení s Oldřichem Veselým

Poslední rozloučení s Oldou Veselým proběhne v pondělí 29. ledna ve 14 hodin v obřadní síni brněnského krematoria. Zapomeňte na fraky a nažehlené puky a přijďte klidně v džínách. Tak by to totiž chtěl.

---

Joe Perry zahrál publiku v L.A.

18. 1. 2018
Obrázek: Joe Perry zahrál publiku v L.A.

A nebyl v tom sám. Tři dny před vydáním své sólové desky "Sweetzerland Manifesto" si na pódium The Roxy Theatre v západním Hollywoodu pozval celou řadu zajímavých hostů, kteří si s ním zajamovali.

---

V březnu vyjde 7CD od Zappy

18. 1. 2018
Obrázek: V březnu vyjde 7CD od Zappy

Roxy Performances se bude jmenovat sedmidiskový box Franka Zappy, který zachycuje živá vystoupení z “Hollywood’s Roxy Theatre”. Ta se odehrála ve dnech 9. a 10. prosince roku 1973

---

Zemřel Oldřich Veselý

17. 1. 2018
Obrázek: Zemřel Oldřich Veselý

Další smutnou zprávou počátku tohoto roku je informace o smrti významného Českého, potažmo Československého muzikanta, jehož tvorba se nesmazatelně zapsala do paměti všech bíťáků. Brněnskému rockerovi Oldřichu Veselému bylo 69 let. 

---

Do Pardubic přijede Robert Plant

17. 1. 2018
Obrázek: Do Pardubic přijede Robert Plant

V pardubické Tipsport aréně vystoupí 31. července zpěvák Robert Plant se skupinou Sensational Space Shifters. Známý hudebník a hlas Led Zeppelin, nositel Řádu britského impéria a několika cen Grammy koncertem oslaví 50 let od vzniku legendární formace.

---

Novinka od Dead Daisies vyjde v dubnu

17. 1. 2018
Obrázek: Novinka od Dead Daisies vyjde v dubnu

Konkrétně je vydání nového alba skupiny The Dead Daisies s názvem “Burn It Down” naplánováno na 6. dubna 2018. A hned poté se skupina vypraví na turné k jeho propagaci.

---

Den otevřených dveří rádia Beat

17. 1. 2018
Obrázek: Den otevřených dveří rádia Beat

O uplynulém víkendu jsme pro vás - posluchače a příznivce rádia Beat nechali otevřené dveře. A protože jen tak ponechané otevřené dveře, by bylo málo, tak jsme se vám věnovali, nabídli nějaké to občerstvení a taky jsme vám všechno ukázali a vysvětlili. Podívejte se na fotky.

---
Stránky: 1 2 3 4 178 355 532 709