Kabát na Beatu

25. 9. 2017
Obrázek: Kabát na Beatu

Ve středu odpoledne, konkrétně v 17.00 dorazí k nám do studia členové skupiny Kabát na kus řeči. Buďte u toho a mějte naladěno. 

---
Beat Shop
: Komiksová Kytice

Kniha Karla Jaromíra Erbena, tak jak jí neznáte!

Cena: 499 Kč

Bývalý basák Pantery Rex Brown se představil s vlastní kapelou

25. 9. 2017
Obrázek: Bývalý basák Pantery Rex Brown se představil s vlastní kapelou

Rex Brown se objevil na pódiu poprvé v roli frontmana své vlastní doprovodné skupiny. Na podporu své první sólové desky odehrál sérii koncertů v sousedním Německu.

---

Joe Satriani v lednu vydá novou desku

24. 9. 2017
Obrázek: Joe Satriani v lednu vydá novou desku

Americký kytarista Joe Satriani vydá 12. ledna 2018 album What Happens Next. Nahrávku bude obsahovat dvanáct skladeb a mezi hosty budou bubeník Chad Smith z kapely Red Hot Chili Peppers a zpěvák a baskytarista Glenn Hughes, který je známý z působení v Deep Purple, Black Sabbath či Black Country Communion

---

Oslavy půlstoletí Framusu Five zakončí velkolepý vánoční koncert

21. 9. 2017
Obrázek: Oslavy půlstoletí Framusu Five zakončí velkolepý vánoční koncert

Po celý rok 2017 si skupina Framus Five se zpěvákem Michalem Prokopem připomínala 50. výročí svého založení. Série výjimečných akcí vyvrcholí tradičním vánočním koncertem s řadou zajímavých hostů. Ponese podtitul Blues in Soul Afterparty. Je připraven na 22. prosince do jednoho z nejoblíbenějších pražských sálů, Fora Karlín. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro.

---

Jeden večer, stovka kin a Scorpions

21. 9. 2017
Obrázek: Jeden večer, stovka kin a Scorpions

V jeden jediný večer se bude ve stovce kin po celé ČR promítat nový film o skupině Scorpions s názvem "Scorpions Forever". Tím večerem bude 16. říjen.

---

Srpnový Rock 'N' Roll Fantasy Camp přivítal Roba Halforda

20. 9. 2017
Obrázek: Srpnový Rock 'N' Roll Fantasy Camp přivítal Roba Halforda

V půlce srpna se do Hollywoodského Whiskey & Go Go klubu sjeli na čtyři dny účastníci kempu, pořádaného už řadu let pro příznivce metalu a rocku.

---

Beatová Pumpa v Brně

20. 9. 2017
Obrázek: Beatová Pumpa v Brně

Čas se nachýlil, vlaštovky jsou v tahu a labutě také začínají být nervózní, ale Beatová pumpa zůstává. Opět vyrážíme za Vámi do ulic. Přijeďte si natankovat muziku, popovídat o Beatu a odvezte si nějaký ten dárek. Ve středu 20.9. tankujeme od 12:00 - 18:00 u Autocentra Mija (Provazníkova 90, Brno)

---

Black Sabbath v českých kinech

19. 9. 2017
Obrázek: Black Sabbath v českých kinech

Kapela Black Sabbath se letos v únoru rozloučila se svými fanoušky dvěma monstrózními koncerty ve svém domovském Birminghamu. Vznikl z nich koncertní snímek s lakonickým názvem The End of the End a jako každé ‚sbohem‘ je doslova nabitý emocemi. Film nyní míří do kin po celém Česku.

---

Phil Rudd vydává nový singl Sun Goes Down

19. 9. 2017
Obrázek: Phil Rudd vydává nový singl Sun Goes Down

S příchodem podzimu se do Česka vrací také dlouholetý bubeník skupiny AC/DC Phil Rudd aby svým věrným zahrál na šesti koncertech v Čechách i na Moravě.

---

Cover AC/DC si ve Stockholmu s Foo Fighters zazpíval frontman The Hives

18. 9. 2017
Obrázek: Cover AC/DC si ve Stockholmu s Foo Fighters zazpíval frontman The Hives

Howlin 'Pelle Almqvist, zpěvák skupiny The Hives se k velkému překvapení přítomných diváků objevil na pódiu spolu s Foo Fighters při jejich Stockholmském, klubovém vystoupení.

---
Stránky: 1 2 3 4 174 348 521 694