Minuta s Monetou na Radiu Beat

11. 3. 2018
Obrázek: Minuta s Monetou na Radiu Beat

MONETA Money Bank a Rádio Beat věnují živnostníkům čas. Doslova. Je jedno, jestli je Vaše firma malá, nebo velká. Nezáleží na tom, v čem podnikáte. Za každým podnikáním je příběh a právě ten nás zajímá. Napište nám ho a získejte minutu ve vysílání Radia Beat úplně zdarma...

---
Airbourne: Diamond Cuts

(Deluxe Box Set)

Cena: 1 100 Kč

Beatová síň slávy 2018 - výsledky

1. 3. 2018
Obrázek: Beatová síň slávy 2018 - výsledky

Po celý měsíc únor jste Vy, posluchači a příznivci rádia Beat, vybírali ty nejlepší v jednotlivých kategoriích. Hlasování bylo ukončeno o půlnoci a hlasy jsou definitivně sečteny. Nyní Vám tedy můžeme představit jména těch, kteří budou slavnostně uvedeni do Beatové síně slávy pro rok 2018.

---

Joe Satriani přijíždí do Prahy

19. 3. 2018
Obrázek: Joe Satriani přijíždí do Prahy

Kytarový virtuóz Joe Satriani dorazí do Prahy po dlouhých po šesti letech. Zahraje tady pod hlavičkou G3 v doprovodu Johna Petrucciho z Dream Theater a bývalého kytaristy Scorpions Uli John Rotha. Koncert se koná už zítra v Kongresovém centru  v Praze.

---

Judas Priest s Firepower lámou rekordy

19. 3. 2018
Obrázek: Judas Priest s Firepower lámou rekordy

S novou deskou “Firepower” už pár dnů po jejím uvedení na trh (9.března) sklízejí Judas Priest úspěchy na obou březích Atlantiku.  Hned v prvním týdnu se deska “Firepower” vyšplhala do čela prodejních žebříčků jak v Británii, tak i v USA.

---

Thunder představili živák Stage

19. 3. 2018
Obrázek: Thunder představili živák Stage

Píseň “Higher Ground” ze svého debutového alba “Backstreet Symphony” nyní po letech představili Thunder jakožto první videoukázku z nové kolekce, která vyjde pod názvem Stage. Jde o živou nahrávku z Motoprint Arény v Cardiffu z března loňského roku.

---

18.3. Black Label Society - Praha, malá sportovní hala

19. 3. 2018
Obrázek: 18.3. Black Label Society - Praha, malá sportovní hala

Zakk Wylde se svojí partou Black Label Society vystoupí 18. března 2018 v Malé sportovní hale v Praze. Koncert v rámci „European Tour 2018“ s legendárním kytaristou v samostatné headline show si nemůžete nechat ujít. 

---

Roger Daltrey vydá letos nové album

16. 3. 2018
Obrázek: Roger Daltrey vydá letos nové album

Stane se tak 1. června  a deska s názvem “As Long As I Have You” bude už devátým sólovým počinem zpěváka, textaře a zakladatele skupiny The Who. Desku, která je podle slov samotného zpěváka návratem ke kořenům, produkoval Dave Ering.

---

Valčík upírů nabízejí k poslechu Saxon

15. 3. 2018
Obrázek: Valčík upírů nabízejí k poslechu Saxon

Skupina Saxon vydala 2. února své dvaadvacáté album “Thunderbolt” a právě z této desky nyní na internetu nabídli metalisté z britského Yorkshire videoklip k singlu Nosferatu s podtitulem The Vampire's Waltz. Jak se upíří valčík povedl, na to se podívejte dole.

---

Joe Perry propaguje svojí sólovku

15. 3. 2018
Obrázek: Joe Perry propaguje svojí sólovku

Legendární kytarista a spoluzakladatel skupiny Aerosmith vydal v lednu svojí sólovou desku s názvem “Sweet Switzerland Manifesto”. Nyní oznámil první termíny koncertů, které na podporu této desky hodlá absolvovat. A jako spoluhráče si pozval opravdu skvělé muzikanty.

---

Procol Harum se chystají do Londýnského Palladia

14. 3. 2018
Obrázek: Procol Harum se chystají do Londýnského Palladia

V plánu je speciální koncert, na kterém hodlají Procol Harum odehrát celé své live album z roku 1972. Stejně jako tehdejší ooriginál, bude i toto jejich vystoupení doprovázeno symfonickým orchestrem a velkým pěveckým sborem. Chybět prý nebudou ani největší hity a nějaké rarity.

---
Stránky: 1 2 3 4 181 360 540 719