Minuta s Monetou na Radiu Beat

11. 3. 2018
Obrázek: Minuta s Monetou na Radiu Beat

MONETA Money Bank a Rádio Beat věnují živnostníkům čas. Doslova. Je jedno, jestli je Vaše firma malá, nebo velká. Nezáleží na tom, v čem podnikáte. Za každým podnikáním je příběh a právě ten nás zajímá. Napište nám ho a získejte minutu ve vysílání Radia Beat úplně zdarma...

---
Robert Plant: Carry Fire

11. album (2017)

Cena: 390 Kč

Beatová síň slávy 2018 - výsledky

1. 3. 2018
Obrázek: Beatová síň slávy 2018 - výsledky

Po celý měsíc únor jste Vy, posluchači a příznivci rádia Beat, vybírali ty nejlepší v jednotlivých kategoriích. Hlasování bylo ukončeno o půlnoci a hlasy jsou definitivně sečteny. Nyní Vám tedy můžeme představit jména těch, kteří budou slavnostně uvedeni do Beatové síně slávy pro rok 2018.

---

Slash nahrává novou desku

23. 3. 2018
Obrázek: Slash nahrává novou desku

Slash feat. Myles Kennedy and The Conspiratorsjsou ve studiu a usilovně pracují na nové desce. Název ani další podrobnosti zatím nejsou známy, ale dá se předpokládat, že album spatří světlo světa někdy na podzim tohoto roku. Dá se předpokládat, že to bude do vánoc. 

---

Na dokument o Stevenu Tylerovi půjdeme v květnu

23. 3. 2018
Obrázek: Na dokument o Stevenu Tylerovi půjdeme v květnu

Na květen je totiž naplánována premiéra celovečerního dokumentárního filmu jehož hlavní hvězdou a středobodem je zpěvák skupiny Aerosmith - Steven Tyler. Svojí první sólovou desku “We're All Somebody from Somewhere” vydal frontman Aerosmith v roce 2016 a vydal se s ní na turné.

---

Dokken v původní sestavě s novým songem

22. 3. 2018
Obrázek: Dokken v původní sestavě s novým songem

Skupina Dokken přichází po více než dvaceti letech s novou nahrávkou, kterou zaznamenali v původní sestavě. Don Dokken, George Lynch, Jeff Pilson a Mick Brown představili video “It's Just Another Day”, na které se můžete podívat dole. Píseň bude bonusem na jejich novém Live albu.

---

Dojatý Glenn Tipton před publikem v Jersey

22. 3. 2018
Obrázek: Dojatý Glenn Tipton před publikem v Jersey

Kytarista Judas Priest Glenn Tipton nedávno oznámil, že trpí Parkinsonovou chorobou a bude muset omezit ze zdravotních důvodů své hraní. Zcela se své vášně ale nevzdává. I když už neodehraje calá vystoupení kapely, na turné s Judas Priest vyrazil a alespoň některé písně si na pódiu užívá.

---

Bonfire pozvali některé legendární zpěváky na úžasné turné!

21. 3. 2018
Obrázek: Bonfire pozvali některé legendární zpěváky na úžasné turné!

Velká rocková show se odehraje v listopadu v Plzni a nabídne zábavu pro všechny fanoušky hard rock a metalu! Celý rockový cirkus hvězd startuje v Německu 2.11. a končí 20.11. v Hannoveru. Plzeň se stává jedinou zastávkou v celé ČR, kde na jednom podiu zazpívají největší hvězdy.

---

Black Labyrinth Jonathana Davise vyjde v květnu

21. 3. 2018
Obrázek: Black Labyrinth Jonathana Davise vyjde v květnu

Legendární frontman skupiny Korn Jonathan Davis se první peckou z chystaného alba pochlubil už v lednu. Song má název "What It Is" a pustit si ho můžete dole. Celé album se bude jmenovat “Black Labyrinth” a vyjde 25. května. Už 6. dubna se zpěvák vydá na svojí koncertní tour. 

---

Skid Row pracují na nové desce

21. 3. 2018
Obrázek: Skid Row pracují na nové desce

A nejsou v tom sami. Poměrně úzkou spolupráci při tvorbě nových písní navázali Skid Row s Corey Taylorem, frontmanem skupin Slipknot a Stone Sour, a taky s Lzzy Hale a Joe Hottingerem z formace Halestorm.

---

Zakk Wylde na počest radia BEAT - podívejte se na video

20. 3. 2018
Obrázek: Zakk Wylde na počest radia BEAT - podívejte se na video

V neděli zahráli v malé sportovní hale v Praze Black Label Society. Koncert to byl podle ohlasů mnohých bíťáků vpravdě luxusní a od pondělka nám do rádia přišla spousta fotek s jedním jediným motivem. Zachytili jste moment, kdy Zakk Wylde hraje své sólo přímo nad bannerem rádia Beat. 

---
Stránky: 1 2 3 4 181 361 540 720