Hlasování do Beatové Síně Slávy 2018

2. 2. 2018
Obrázek: Hlasování do Beatové Síně Slávy 2018

Beaťáci, jubilejní 15. ročník Beatové síně slávy Radia Beat se blíží. Tak jako každý rok touto dobou, i letos je třeba, abyste vybrali ty, které na jaře slavnostně uvedeme mezi tuzemské rockové legendy a představíme na slavnostním ceremoniálu uvádění do BSS. Hlasujte…

---
Airbourne: Diamond Cuts

(Deluxe Box Set)

Cena: 1 100 Kč

Soutěžte s Fortunou

10. 2. 2018
Obrázek: Soutěžte s Fortunou

Téma nové soutěže s Fortunou je fotbal. Beaťáci, pokud jste fandové, chodíte na zápasy, popřípadě sledujete fotbalové přenosy i po odpískání konce utkání, bude to pro Vás úplná hračka. A pokud ne, stejně dostanete šanci vyhrát... 

---

Společnost Gibson čelí bankrotu

19. 2. 2018
Obrázek: Společnost Gibson čelí bankrotu

Společnost, která patří mezi nejvýznamnější výrobce a dodavatele těch nejkvalitnějších kytar už od roku 1902, se dostala do finančních problémů a je v bankrotu. Společnost, jejíž obrat činil miliardu dolarů ročně, se nedávno musela přestěhovat ze své centrály v Nashvillu. 

---

Budou Kiss končit?

19. 2. 2018
Obrázek: Budou Kiss končit?

Na veřejnost prosákla informace, že společnost “Kiss Catalog Ltd.”, která je držitelkou práv duševního vlastnictví kapely, podala 8. února u amerického úřadu pro patenty a ochranné známky žádost o slovní ochranou známku na název “The End Of The Road”

---

Yes oslaví padesátiny také s Trevorem Hornem

16. 2. 2018
Obrázek: Yes oslaví padesátiny také s Trevorem Hornem

Oslavy jsou v plánu už příští měsíc a kromě dalších překvapení pro své příznivce skupina připravila limitovanou edici alba z roku 2011. “Fly From Here - Return Trip” vyjde v limotované edici s nově nazpívanými vokály Trevora Horna. Ten se sám ujal i remixu celé nahrávky. 

---

Sochu Davida Bowieho v Aylesbury odhalí už v březnu

15. 2. 2018
Obrázek: Sochu Davida Bowieho v Aylesbury odhalí už v březnu

David Bowie zemřel v lednu 2016 a krátce po jeho smrti vznikla ve městě Aylesbury v hrabství Buckinghamshire necelých 60 km od Londýna iniciativa, která měla za cíl postavit sochu velkému umělci. Spojení města Aylesbury s Davidem Bowiem není náhodné. 

---

Metallica získala cenu Polar Music Award

15. 2. 2018
Obrázek: Metallica získala cenu Polar Music Award

Švédské hudební ocenění z rukou krále Karla XVI. Gustava letos 14. června na slavnostním udílení ve Stockholmském Grand hotelu převezmou členové skupiny Meatllica spolu se zástupci Afghánského národního institutu hudby. Cenu získávají od roku 1992 každoročně dva laureáti. 

---

Do Brna přijedou The Animals

14. 2. 2018
Obrázek: Do Brna přijedou The Animals

The Animals and Friends představí na jediném koncertu v ČR v brněnském Sono Centru! V sobotu 24. února 2018 rozezní sál brněnského Sono Centra písně jedné z velkých legend druhé poloviny 60. let – skupiny The Animals, která je vedle Beatles či Rolling Stones řazena mezi klenoty britské hudby. 

---

Nový “živák” Beth Hart už v dubnu

14. 2. 2018
Obrázek: Nový “živák” Beth Hart už v dubnu

Americká zpěvačka a klavíristka, i u nás dobře známá a populární, Beth Hart vydává Live album. Těšit se můžeme jak na CD, tak i na DVD s názvem “Live From New York: Front And Center”. Oficiální datum vydání bylo stanoveno na 13. dubna. 

---

Roger Waters Live - podívejte se na video

14. 2. 2018
Obrázek: Roger Waters Live - podívejte se na video

Roger Waters přijede do Prahy koncertovat 27. a 28. dubna. Obě vystoupení se uskuteční v O2 Aréně a pokud si chcete jako takovou malou ochutnávku udělat představu o tom, jakasi bude tentokrát vypadat scéna, podívejte se na videa dole. 

---
Stránky: 1 2 3 4 179 358 536 714