Minuta s Monetou na Radiu Beat

11. 3. 2018
Obrázek: Minuta s Monetou na Radiu Beat

MONETA Money Bank a Rádio Beat věnují živnostníkům čas. Doslova. Je jedno, jestli je Vaše firma malá, nebo velká. Nezáleží na tom, v čem podnikáte. Za každým podnikáním je příběh a právě ten nás zajímá. Napište nám ho a získejte minutu ve vysílání Radia Beat úplně zdarma...

---
Emerson, Lake & Palmer: The Anthology

39 klasických songů ELP z let 1970 - 1998 na 3CD.

Cena: 499 Kč

Beatová síň slávy 2018 - výsledky

1. 3. 2018
Obrázek: Beatová síň slávy 2018 - výsledky

Po celý měsíc únor jste Vy, posluchači a příznivci rádia Beat, vybírali ty nejlepší v jednotlivých kategoriích. Hlasování bylo ukončeno o půlnoci a hlasy jsou definitivně sečteny. Nyní Vám tedy můžeme představit jména těch, kteří budou slavnostně uvedeni do Beatové síně slávy pro rok 2018.

---

Black Labyrinth Jonathana Davise vyjde v květnu

21. 3. 2018
Obrázek: Black Labyrinth Jonathana Davise vyjde v květnu

Legendární frontman skupiny Korn Jonathan Davis se první peckou z chystaného alba pochlubil už v lednu. Song má název "What It Is" a pustit si ho můžete dole. Celé album se bude jmenovat “Black Labyrinth” a vyjde 25. května. Už 6. dubna se zpěvák vydá na svojí koncertní tour. 

---

Skid Row pracují na nové desce

21. 3. 2018
Obrázek: Skid Row pracují na nové desce

A nejsou v tom sami. Poměrně úzkou spolupráci při tvorbě nových písní navázali Skid Row s Corey Taylorem, frontmanem skupin Slipknot a Stone Sour, a taky s Lzzy Halem a Joe Hottingerem z formace Halestorm.

---

Zakk Wylde na počest radia BEAT - podívejte se na video

20. 3. 2018
Obrázek: Zakk Wylde na počest radia BEAT - podívejte se na video

V neděli zahráli v malé sportovní hale v Praze Black Label Society. Koncert to byl podle ohlasů mnohých bíťáků vpravdě luxusní a od pondělka nám do rádia přišla spousta fotek s jedním jediným motivem. Zachytili jste moment, kdy Zakk Wylde hraje své sólo přímo nad bannerem rádia Beat. 

---

Čeští fanoušci se konečně dočkají Phila Rudda z AC/DC

20. 3. 2018
Obrázek: Čeští fanoušci se konečně dočkají Phila Rudda  z AC/DC

Bubeník Phil Rudd z AC/DC se svojí kapelou Phil Rudd Band konečně přijede do České republiky, aby potěšil své fanoušky na dlouho očekávaných koncertech. Stane se tak poté, co musel minulý rok celé své evropské koncertní turné zrušit kvůli vážné nemoci kytaristy z kapely 

---

Steven Tyler půjde svojí cestou

20. 3. 2018
Obrázek: Steven Tyler půjde svojí cestou

Skupina Aerosmith v loňském roce absolvovala své poslední “Aero Vederci Tour”. Přesto se zdá, že chuť koncertovat jednotlivé muzikanty neopustila. Kytarista Joe Perry už po vydání své solovky pár koncertů odehrál a zpěvák Steven Tyler ohlásil své vlastní sólové turné na letošek. 

---

Zakk Wylde řádil v Praze

19. 3. 2018
Obrázek: Zakk Wylde řádil v Praze

A nebyl v tom sám. Včera večer zahráli svůj koncert v malé sportovní hale v Praze Black Label Society - skupina, jejíž vůdčí postavou je právě Zakk Wylde. Bylo u toho i rádio Beat. Jednak prostřednictvím Vás - posluchačů, kteří od nás dostali lístky na toto vystoupení.

---

Joe Satriani přijíždí do Prahy

19. 3. 2018
Obrázek: Joe Satriani přijíždí do Prahy

Kytarový virtuóz Joe Satriani dorazí do Prahy po dlouhých po šesti letech. Zahraje tady pod hlavičkou G3 v doprovodu Johna Petrucciho z Dream Theater a bývalého kytaristy Scorpions Uli John Rotha. Koncert se koná už zítra v Kongresovém centru  v Praze.

---

Judas Priest s Firepower lámou rekordy

19. 3. 2018
Obrázek: Judas Priest s Firepower lámou rekordy

S novou deskou “Firepower” už pár dnů po jejím uvedení na trh (9.března) sklízejí Judas Priest úspěchy na obou březích Atlantiku.  Hned v prvním týdnu se deska “Firepower” vyšplhala do čela prodejních žebříčků jak v Británii, tak i v USA.

---
Stránky: 1 2 3 4 181 361 540 720