Časový harmonogram Beatové síně slávy

18. 5. 2018
Obrázek: Časový harmonogram Beatové síně slávy

Už se to blíží. V přírodním amfiteátru v Lokti budeme už o následujícím víkendu uvádět nové osobnosti do Beatové síně slávy. Celá akce se pro letošek rozrostla o páteční "večírek rádia Beat". Máme pro Vás časový harmonogram jak na pátek, tak i na sobotu. 

---

Na Beatu soutěžíme o vrata od Jimi Tore

20. 5. 2018
Obrázek: Na Beatu soutěžíme o vrata od Jimi Tore

Celý tento týden máte šanci se na Radiu Beat zapojit do soutěže o opravdu exkluzivní a hodnotnou cenu – značková garážová vrata Jimi Tore, na míru. Vypadají skvěle, fungují bezproblémově a můžou být Vaše.

---

Zemřel vynálezce Fuzz pedálu Glenn Snoody

25. 5. 2018
Obrázek: Zemřel vynálezce Fuzz pedálu Glenn Snoody

V věku devadesáti šesti let zemřel zvukový inžených Glenn Snoody. Nebyl rockovou hvězdou, ale bez jeho vynálezu by se neobešel žádný kytarista. Glenn Snoody se podílel na nahrávkách takových muzikantů, jakými byli svého času například  Billy Joe Royal, Jack Barlow nebo Tommy Collins.

---

Stouni promluvili o svých rituálech

24. 5. 2018
Obrázek: Stouni promluvili o svých rituálech

Konkrétně se o svých předkoncertních rituálech rozpovídali v jednom z nedávných rozhovorů Mick Jagger a bubeník Charlie Watts. Prozradili na sebe co dělají těsně před tím, než se objeví na pódiu před publikem. Kupodivu jde o značně rozdílné způsoby psychických příprav. 

---

Journey a Def Leppard zahájili společné turné

23. 5. 2018
Obrázek: Journey a Def Leppard zahájili společné turné

V pondělí 21.5. odstartovaly v Hartfordu společnou “Kick Off Tour” skupiny Journey a Def Leppard. Na videa z koncertu se můžete podívat dole. Turné společně pojedou do 6. října a set list z pondělního večera ukázal, že svým příznivcům nabízejí opravdu exkluzivní menu.

---

Paul Simon zapomněl text písně a sám se za to potrestal

22. 5. 2018
Obrázek: Paul Simon zapomněl text písně a sám se za to potrestal

Stalo se to na jeho vystoupení v americkém Portlandu v Oregonu. Šestasedmdesátiletý Paul Simon se doslova ztratil v textu písně "The Cool, Cool River". Přítomní diváci tak mohli vidět legendu v poněkud rozpačitém rozpoložení a zažili vlastně něco velmi originálního.

---

Avenged Sevenfold začnou nahrávat na podzim

22. 5. 2018
Obrázek: Avenged Sevenfold začnou nahrávat na podzim

O minulém víkendu vystoupila skupiny Avenged Sevenfold na festivalu Rock On The Range na Columbus Crew Stadium v Columbusu. Kytarista kapely Johnny Christ při té příležitosti poskytl rozhovor místní rozhlasové stanici a prozradil i to, že rockeři z Kalifornie letos zamíří do studia.

---

Přerušené turné Boba Segera bude letos pokračovat

21. 5. 2018
Obrázek: Přerušené turné Boba Segera bude letos pokračovat

Bob Seger přerušil své turné v loňském roce a jeho zdravotní problémy jej přivedly až na operační sál. Rekonvalescence však vypadá velmi dobře a Bob Seger se už pomalu začíná cítit na další koncertování. Znamená to tedy, že se podle svých slov na pódia vrátí už letos na podzim.

---

Poison vyrazili na turné spolu s Cheap Trick a Pop Evil

21. 5. 2018
Obrázek: Poison vyrazili na turné spolu s Cheap Trick a Pop Evil

Už před časem jsme Vás informovali, žeskupina Poison se letos chystá absolvovat tour spolus Cheap Trick. Plány se v pátek 18. května v Amphitheatre FivePoint v Irvine v Kalifornii staly skutečností. K těmto dvěma kapelám se připojili ještě Pop Evil z Michiganu a tour s názvem "Nothin 'But Good Time 2018" se rozjela na plné obrátky.

---

Tremontiho "A Dying Machine" vyjde 8.června

18. 5. 2018
Obrázek: Tremontiho "A Dying Machine" vyjde 8.června

Mark Tremonti (Creed, Alter Bridge) se svým projektem “Tremonti” vydá 8. června čtvrtou řadovku s názvem "A Dying Machine". Hlavně o ní byla řeč v rozhovoru, který poskytl 16.května americké stanici WDHA. Interview byl přítomen i jeho spoluhráč ze skupiny Eric Friedman.

---
Stránky: 1 2 3 4 183 366 548 730