Abyste předešli komplikacím a nějakému tomu stresu a abyste si užili koncert Guns opravdu naplno, přečtěte si následující pokyny a rady pořadatele. Bude se Vám to hodit.

 

PLATBY NA KONCERTĚ GUNS N‘ ROSES V PRAZE, KTERÝ SE KONÁ 4. 7. 2017, BUDOU POUZE HOTOVOSTNÍ, NEBUDOU AKCEPTOVÁNY KREDITNÍ ANI DEBETNÍ KARTY.

POZOR - mezi zakázané předměty přibyly notebooky, tablety, jakékoliv vlajky - mimo vlajek národních.

 

PARKOVÁNÍ A DOPRAVA NA KONCERT

Parkování nebude k dispozici, návštěvníky koncertu skupiny GUNS N‘ ROSES žádáme, aby k přepravě využili linku metra C s výstupe...m ve stanici Letňany a po ukončení koncertu opět shodnou přepravu metrem, jehož provoz bude od 14:00 do 20:00 a od 22:30 do 24:00 hodin VÝRAZNĚ posílen. Pro přepravu z východní části Prahy lze rovněž využít posílenou autobusovou linku 195 v trase Skalka – Vysočanská – Letňany.

Posílena je také náhradní doprava XC v úseku Florenc – Pražského povstání, avšak k omezené kapacitě autobusů návštěvníky koncertu žádáme, aby pro přestup mezi linkami metra C a A využili výrazně kapacitnější spojení přes linku metra B: Linka C Letňany → Florenc → přestup linka B → Můstek → přestup linka A.

Posíleny budou také autobusové linky číslo 136 (ke stanici metra B – Vysočanská), 140 (ke stanici metra B –Palmovka) a 195 (ke stanici metra A – Skalka).

Upozorňujeme, že v místě koncertu JE NAPROSTÝ NEDOSTATEK parkovacích míst.

 

ŠATNA/ÚSCHOVNA ZAVAZADEL – na místě nebude k dispozici žádná úschovna zavazadel ani šatna

 

BEZPEČNOST

Upozorňujeme návštěvníky koncertu skupiny GUNS N‘ ROSES, že na pražském koncertě budou platit zvýšená bezpečnostní opatření, proto doporučujeme na místo konání koncertu dorazit s dostatečným časovým předstihem. Prosíme návštěvníky koncertů, aby zavazadla, která berou na koncerty, nepřekročila formát A4, a pomohli nám tak k rychlému a bezproblémovému vstupu do prostoru konání akce. Zároveň návštěvníky našich akcí vyzýváme, aby věnovali pozornost svému okolí a předešli tak panice a nebezpečným situacím.

 

RESTRIKCE - ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY A AKTIVITY

Notebooky, tablety, zbraně (mj. nože, boxery, střelné zbraně, sečné zbraně, sekery, řetězy, trubky, tyče - a to včetně dřevěných), pepřové a/nebo slzotvorné spreje, výbušniny, hořlaviny, videokamery (včetně malých např. GoPro), fotoaparáty s odnímatelným objektivem, audiorekordéry, selfie tyče, velká zavazadla (včetně krosen a/nebo kufrů na kolečkách), sedátka, židličky, stolky (včetně skládacích), schůdky a/nebo žebříky (včetně skládacích), různé podložky pod nohy včetně polystyrenových či dřevěných "kostek", jakékoliv vlajky - mimo vlajek národních, deštníky (včetně skládacích), nádoby ze skla nebo tříštivého plastu či plechu, PET lahve, tlakové nádoby (se stlačenými plyny včetně "tlakových houkaček"), pyrotechnika, dopravní prostředky (kola, koloběžky, dětské kočárky, skateboardy, kolečkové brusle) mimo vozíků s vozíčkáři, zvířata (jedinou výjimkou jsou asistenční psi, pokud doprovázejí osobu se zdravotním postižením vyžadujícím jejich asistenci), toxické a omamné či psychotropní látky, potraviny či nápoje (v obou případech mimo malé množství pro okamžitou osobní spotřebu - zejména v případě celiaků (bezlepková dieta) a/nebo diabetiků), injekční stříkačky (výjimku mají diabetici, pokud si s sebou přinášejí insulin v injekční stříkačce či insulinovém peru - měli by se prokázat průkazem diabetika), zdroje laserového světla včetně "malých ukazovátek" = pointerů, motocyklové přilby, jakékoliv další předměty, které by mohly být použity jako zbraň proti ostatním návštěvníkům, personálu akce nebo účinkujícím zejména k vhazování na pódium či do jeho okolí (např. kameny atp.) a případné jiné nebezpečné předměty.

 

Je zakázáno:

• "surfování" např. na hlavách ostatních návštěvníků,

• sezení i stání na zábranách, plotech, nášlapných bariérách a obdobných zařízeních a technických prostředcích,

• přelézání zábran, plotů, nášlapných bariér a obdobných zařízení,

• vhazování jakýchkoliv předmětů do prostoru pódia nebo do jeho okolí,

• vnášení bannerů či transparentů, které by měly politický a/nebo hanlivý či urážlivý obsah,

• v prostorách konání koncertu a v jeho bezprostředním okolí provozovat jakékoliv obchodní, reklamní, politické či jiné nevhodné aktivity bez předchozího písemného souhlasu promotéra akce.