BEATOVÁ SÍŇ SLÁVY nominovaná na Anděla

Obrázek: BEATOVÁ SÍŇ SLÁVY nominovaná na Anděla
20. 2. 2007
S radostí oznamujeme, že Beatová síň slávy Rádia Beat v Sazka aréně, vystoupení Michala Pavlíčka a SOČRu pod řízením Vladimíra Válka, byla nominována Akademií populární hudby mezi tři největší hudební události loňského roku! Nominace: United Colours of Ostrava, Michal Pavlíček - Beatová síň slávy koncert Sazka Aréna 8.6. 2006 a United Islands. Slavnostní vyhlášení se uskuteční 17. března v Ostravské ČEZ Aréně.

Další kategorií, která se nás týká Rádia Beat, je DVD roku, kde mezi třemi nominovanými figuruje i Michal Pavlíček s DVD Beatová síň slávy, koncert Sazka Aréna 8.6.2006

Ať už dopadne hlasování o absolutního vítěze u více než šestiset akademiků jakkoliv, je to ocenění nejen pro Michala Pavlíčka, ale i pro všechny posluchače Rádia Beat, kteří výhradně vybírají umělce, kteří vstupují do Beatové síně slávy Rádia Beat.

Nový ročník Beatové síně slávy Rádia Beat je ve fázi horečných příprav. O tom, kdo z muzikantů získá ceny rozhodnou opět výhradně posluchači. Koncert tradičně proběhne na přelomu května a června.
zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Re: Re: Ano, jistě,
Je potřeba doplnit orchestr FOK.. Tyto tři orchestry je jen velmi těžké porovnat..
---
odpovědět Re: Ano, jistě,
Chtěl bych se zastat SOČRu, který je vedle České filharmonie naším nejlepším orchestrem a co se týče ciziny je tam stejně uznávaný. Vladimír Válek je navíc šéfdirigentem Slovenské filharmonie a Ósacké filharmonie. Problém je pouze v medializaci tady v Čechách. Byla tedy vybrána absolutní špička v oboru.
---
odpovědět Ano, jistě,
také já se připojuji k dlouhé řadě gratulantů. Ale ruku na srdce, milí mladí přátele rockové hudby, není tak trochu škoda, že srovnatelné akce prakticky neexistují? Mistr Pavlíček i SOČR (ačkoli newyorská filharmonie to není) si jistě cenu zaslouží, v jaké konkurenci ji ale získá? Všichni rockoví hudebníci utápějí svůj talent v alkoholu nebo banálních muzikálech - ta první varianta je ještě přijatelná - a na kvalitní rockovou práci jim nezbývá čas. Kdo kromě Pavlíčka a snad obnovené premiéry olympických desek Trilogy loni udělal něco nad rámec normálního koncertu? Nevíte? Tak vidíte.
---
odpovědět granuluji
HURA! :-)
---