Stránky: 1 19 32 33 34 35 36 37 38 54 72

13.6. CAVALERA CONSPIRACY - Brno Semilasso

13. 6. 2011
Obrázek: 13.6. CAVALERA CONSPIRACY - Brno Semilasso

13. června 2011 vystoupí skupina Cavalera Conspiracy v brněnském Semilassu. Cavalera Conspiracy zahrají nejen skladby ze svého debutového alba Inflikted a starší hity, které její hlavní protagonisté složili pro Sepulturu, ale i nové písně z chystaného alba Blunt Force Trauma, které vyjde na konci března tohoto roku. Vstupenky budou v prodeji v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od pátku 4. února 2011 za 399 Kč.

---

11.6. FESTIVAL SONISPHERE

11. 6. 2011
Obrázek: 11.6. FESTIVAL SONISPHERE

Festival SONISPHERE ohlašuje další hvězdy, které představí už 11. června 2011 v Milovicích. Novými kapelami, které doplní IRON MAIDEN a další, jsou MISFITS a IN FLAMES. SONISPHERE v loňském roce přitáhl na METALLICU a její thrash metalové kumpány rekordních 35 000 lidí a i v letošním roce chystá něco opravdu velkého. Už ohlášené IRON MAIDEN, KORN, CAVALERA CONSPIRACY a MASTODON nyní doplní jedna z nejvlivnějších kapel v rock'n'rollové historii, horror punkoví MISFITS. Další špičkovou kapelou, která na SONISOHERE vystoupí, jsou melodic death metaloví IN FLAMES ze Švédska. in-flames1.jpg

Spuštění předprodeje na festival zaznamenalo velký úspěch v souvislosti s velmi zvýhodněnou cenou 970 Kč + poplatky, kterou mohli fanoušci využít do 18. února 2011. Nyní lze vstupenky na festival SONISPHERE lze zakoupit v síti Ticketpro od 1230 Kč + poplatky.

---

10.6. Michal Pavlíček - Stará synagoga Plzeň

10. 6. 2011
Obrázek: 10.6. Michal Pavlíček - Stará synagoga Plzeň

Koncert je součástí turné k trojcédéčku "Srdeční záležitosti", které Michal Pavlíček vydal po pětileté pauze. "Srdeční záležitosti " obsahují zpívané skladby v syrovém rockovém hávu, ale i řadu kytarových instrumentálek v širším žánrovém spektru. Koncert, kde Michal postupně vymění několik kytar včetně akustické, proběhne od 20h v jedinečném prostředí Staré synagogy v Plzni, jako vůbec poslední koncert před její tříletou rekonstrukcí. Nenechte si ujít koncert v tomto jedinečném prostoru ... už i kvůli tomu prostředí to bude skvělá akce.

---

9.6. Neal Morse - Retro Music Hall

9. 6. 2011
Obrázek: 9.6. Neal Morse - Retro Music Hall
Neal Morse, americký multiinstrumentalista a skladatel v oblasti progresivního rocku, přijede se svým bandem 9. června 2011 do pražské Retro Music Hall. Už počátkem devadesátých let založil se svým bratrem skupinu Spock's Beard. Později začal Neal velmi silně inklinovat k náboženství a v roce 2000 se připojil k mezinárodnímu projektu Transatlantic v čele s bubeníkem Dream Theater Mikem Portnoyem. Zde se potkal s lidmi z Marillion, The Flower King, Pain Of Salvation, a zároveň rozjel i vlastní kariéru. Koncertní zastavení tohoto všestranného umělce osloví převážně fanoušky Yes, King Crimson, Jethro Tull, Marillion, nebo Genesis a Petera Gabriela. Více na www.nealmorse.com.
---

8.6. ASIA - Plzeň Šeříkova

8. 6. 2011
Obrázek: 8.6. ASIA - Plzeň Šeříkova

Skupina Asia si 8.6.2011. najde cestu do Plzně. Od 20:00 hod. vám bude hrát v KD ŠEŘÍKOVA.

Skupina Asia koncertně debutovala v tuzemsku vyprodáným koncertem v pražském Retru v roce 2008 a v rámci letošního světového turné,,The Omega tour 2011" se poprvé představí i v západočeské metropoli! Tahle britská supergroup osmdesátých let se vrací na scénu ve své původní a nejsilnější sestavě ve složení Steve Howe (ex-Yes) John Wetton (ex-King Crimson, Uriah Heep, Roxy Music), Geoff Downes (ex-Yes, Buggles) a Carl Palmer (ex-ELP).


Info - ag.Ozzy a potkan-tel.603 531 943,e-mail:ozzyapotkan@seznam.cz, www.ozzyapotkan.cz
Předprodej vstupenek též v sítích
www.ticketpro.cz,www.ticketstream.cz,www.ticket-art.cz a www.ticketportal.cz, www.eventim.cz
Související odkazy www.originalasia.com, www.serikovka.cz

---

7.6. Charlie Musselwhite - Lucerna Music Bar

7. 6. 2011
Obrázek: 7.6. Charlie Musselwhite - Lucerna Music Bar

V rámci série Prague International Bluenights vystoupí 7.června od 21h v Lucerna Music Baru v Praze Charlie Musselwhite. Jeden z nejuznávanějších bělošských bluesových muzikantů, nejlepší hráč na foukací harmoniku v tomto žánru, zpěvák, vypravěč a průkopník blues mezi bílou populací v USA v šedesátých letech. Musselwhite spolupracoval s muzikanty jako John Lee Hooker, Otis Taylor, John Hammond, Muddy Waters, Junior Wells, Buddy Guy, Bo Didley, Tom Waits, Jerry Lee Lewis, Bonnie Raitt, Harvey Mandel, Robben Ford, Fenton Robinson a mnoho dalších. Charlie Musselwhite byl uveden do bluesové síně slávy v roce 2010 a mj. se stal předlohou pro postavu Elwooda Blues z kultovního filmu the Blues Brothers.

---

07.06. ASIA - Brno Semilasso

7. 6. 2011
Obrázek: 07.06. ASIA - Brno Semilasso

Artrocková legenda ASIA poprvé v Brně!

První britská supergroup osmdesátých let se vrací ve své původní a nejsilnější sestavě ve složení Steve Howe (Yes) John Wetton (King Crimson, Uriah Heep, Roxy Music), Geoff Downes (Yes, Buggles) a Carl Palmer (Emerson, Lake & Palmer). V úterý 7. června 2011 vystoupí v brněnském Semilasse. Kapacita koncertu je striktně omezena. Vstupenky v cenovém rozpětí od 665 Kč do 695 Kč budou v prodeji od pondělí 21. března v předprodejní síti Ticketstream (www.ticketstream.cz).

---

7.6. P.O.D. - Roxy

7. 6. 2011
Obrázek: 7.6. P.O.D. - Roxy

7. června 2011, Praha - Roxy

Americká alternativní metalová formace P.O.D. hlásí svůj velký návrat, jehož prvním krokem bude evropské turné, které se 7. června zastaví také v Praze, kde se tato populární kapela v rámci své české premiéry představí v klubu Roxy.

Kapela vystupující pod názvem P.O.D., což je zkratka názvu "Payable on Death", byla založena již v roce 1992 ve složení Sonny Sandoval (zpěv), Wuv Bernardo (bicí), Narcis Curie (kytara) and Traa Daniels (basa). Od počátku se zapsala jako formace produkující třaskavou a chytlavou směs rap metalu, punku, reggae a různých alternativních prvků.

---

3.- 5. 6. Metalfest - Plzeň, Amfiteátr Lochotín

3. 6. 2011
Obrázek: 3.- 5. 6. Metalfest - Plzeň, Amfiteátr Lochotín

METALFEST Open Air 2011 je už 2. ročník mezinárodního metalového festivalu. Mezi dosud potvrzené kapely patří ACCEPT, SABATON, CRADLE OF FILTH, SAXON, ARCH ENEMY, PRETTY MAIDS, EPICA, RAGE, KATAKLYSM, MISERY INDEX, SUICIDAL ANGELS, PRIMORDIAL, EQUILIBRIUM, Bloodbound, Alcest, Krisiun, Vicious Rumors, Pegazus, Milking The Goatmachine, While Heaven Wept, Crimes of Passion, Crimfall, Arakain, Salamandra, Smashed Face, Dymytry, Power 5, Maelström ... a přibudou další. Vstupenky a další informace na festivalové stránce www.metalfest.eu.

---

Festival United Islands větší než kdy dřív

31. 5. 2011
Obrázek: Festival United Islands větší než kdy dřív

Ve dnech 23.-25.června překročí festival hranici 150 koncertujících hudebních projektů. Praha se rozvlní do rytmu ve 20 klubech a na 9 scénách na ostrovech. Mezi nově potvrzenými je objev britské indie scény Archie Bronson Outfit, je tam kubánský punkový projekt Porno Para Ricardo, také nová generace afghanského rapu z Londýna Afghan New Generation, portugalská fado skupina Deolinda, nebo americký producent nezávislé elektroniky Guidance Counselor! Tradiční scény zůstávají, tedy hlavní stage na Střeleckém ostrově, Exit Stage na Kampě. Další vyroste na Slovanském ostrově, World stage se vrátí na jižní stranu Střeleckého ostrova a na jejím místě vyroste Yornet Bluesicana Stage. V prostorách klubu Jazz Dock na Janáčkově nábřeží vznikne Euro Jazz Stage, a na jeho střeše nově také Master Frivol Battle. Více informací ZDE.

---
Stránky: 1 19 32 33 34 35 36 37 38 54 72