Sháním Ostatní

30. 11. -0001

Pokud sháníte nový přírůstek do své sbírky, přidejte komentář pomocí formuláře na konci stránky (komentář bude zobrazován jeden měsíc)

---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Cesta z Olomouce na ROBERTA PLANTA do Brna
Hledám někoho, kdo mě vezme do auta z Olomouce na koncert Roberta Planta 23.7.2015 do BRNA. Připlatím samozřejmě na pohonné hmoty!
---
odpovědět Na koncert KaBáT! =)
Zdravím všechny fandy skupiny Kabát Rád bych k sobě na teplický koncert této téměř boží kapely našel druhou polovičku Upřímně nějakou prima slečnu :) Doufám, že mi to vyjde Předem díky moc za nabídky, Petr (věk 31) Mějte se!
---
odpovědět H.&H. VoL.1
Dobrý den všem, rád bych zakoupil toto album: Dan Kohout uvádí: Hard & Heavy Vol.1 Nejlépe na cd, předem díky moc. Petr :) http://hudba.bazos.cz/inzerat/45886839/HH-VoL1.php
---
odpovědět Svoz na Judas Priest
Čau lidi, chci se jen zeptat, jestli se plánuje nějaký svoz z Vysočiny na Judas Priest do Prahy 26.6.? Jsme dva. Kdyžtak prosím na mail, díky
---
odpovědět Slunce,Tomek,Erotika
Tak i já si myslím že ten chlap není úplně v pořádku,jinak ale žádnou nenávist tu nevidím,prostě každej může vyjádřit svůj názor ne?Když nebyl schopnej odpovědět proč každej den začíná s tím že to holkám a sluníčku sluší tak se nedivte že se někdo naštve.On byl takovej frája že porhlási že je potřeba to vypíchnout ale proč to dělal?V jedno rozhovoru s ním,prohlásil že se ve volným čase zabejvá erotikou,takže trošku cáklej asi je.Jenže on každej den překračoval mantinely ve vyslání.Já se taky zajímám o vesmír ale nemám potřebu každej den někomu říkat že je vesmír tajemnej a že mě fascinuje.Ten frajírek si ale myslel že může do mikrofonu plácat co se mu zachce a tak ho buď vyrazili nebo to skoncoval sám-třeba si řekl už jsem vážně trapnej.Zde se si může přečíst koho to jeho slintání o holkách vlastě zajmalo.Machírku Tomku tady se konečně dozvíš jak tě lidi mají v oblibě.
---
odpovědět Honza
Tak i já se nestačím divit tomu, co posluchači Beatu dokáží vypotit za nenávist. Honza byl profík a snažil se s hudbou pohybovat mezi mantinely, které jsou dnes stále užší. Prostor pro reklamu, inzerci, zprávy atd. Večer pak specializované pořady. Nebylo nic jednoduššího než 'volume left' na pár minut. První pokusy s Polákem před pár měsíci dovršil Vejvodák :-( Nejvíce mě ale žere, že odpovědi z Beatu nejsou uspokojivé. Naštěstí máme rockovou hudbu a ta je jen dobrá!
---
odpovědět honza tomek
Tak jsem se tady dozvedel ze jsem poslouchal 5 let poslouchal uchyla , hovado apod.,nestacim se divit,nicmene ja tvrdim,ze jeho odchodem radio ztratilo na kvalite,Nevite nekdo nahodou kde ted honza pusobi,nebo kontakt na nej...
---
odpovědět Konečně konec úchyla Tomka
Jestli na něj máte nekdo kontakt, tak mu pošlete odkaz. Ať si přečte, namyšlenec, jak byl v oblibě :-) Mě osobně taky vůbec nechybí!
---
odpovědět Re: Re: Re: Re: Konečně konec úchyla Tomka
Konečně jsem našel platformu, kde jsem se něco málo dozvěděl o konci Honzy Tomka. Je pravdou, že mohl na někoho působit jako frajírek, já ty jeho opakující se řeči taky nemusel, ale pro mne je především rozhodující, jaká se pouští muzika a nad tím by se v RB měli spíše zamyslet. Hodně jsem si s vedením před lety dopisoval ohledně poměrně stále stejného repertoáru a interpretů během dne. Bylo mi vysvětleno, že "masy" si to žádají, takže asi tak, názory posluchačů je zřejmě moc nezajímají. Jiné to je samozřejmě večer, komponované pořady jsou poněkud vyšší kvalita. Upřimně řečeno, mám také raději kultivovanější projev a myslím si, že co se týče moderátorů, bylo to za časů P.Malúše, V.Firmana a nakonec i H.Tomka lepší. Mohu to snad posoudit, protože rádio poslouchám od začátku vysílání, tedy od ledna 2002. Takže teď už svůj posluchačský zájem nesoustředím jen na RB, ale i na Oldies a Rock Zone, čímž se ten stereotyp poněkud stírá.
---
odpovědět LP gramodesky - bigbít, rock, punk, heavy..
Sháním LP gramodesky pro doplnění sbírky, CZ i zahraníční bigbít, rock, heavy, punk (od r.1960 do 1995), klidně i horší stav - nejsem překupník a chci to pro sebe. Namátkou: Sahula & Synové výčepu, Hagen Baden, Olympic, XIII. století, E!E, Zona A, Marster's Hammer, Landa, Kabát, Alkehol, Brian, Sebastian aj.. Do zprávy můžu poslat konkrétní seznam, díky za případný nabídky!
---
odpovědět Bez názvu
Kydž jsem na konci roku 13 přeladil na frekvence Beatu,netušil jsem že budu každej den po devátý ráno slýchávat pořád ty samý fráze.Zpočátku jsem tomu nevěnoval příliš pozornost ale asi po čtvrtroce jsem dospěl k názoru že ten s tím chlapem asi něco není úplně v pořádku.Stále se opakující fráze o holkách a sluníčku,o vertikálních a horizontálních polarizacích,obratem vystavené pozvánky-už byl vážně trapnej.Když mu někdo napsal že je trapnej a komu rve ty jeho poznámky o holkách,tak kolem sebe akorát začal kopat-frajírek libovej.Vzpomínám že jsme musel vždycky přeladit protože úchyláka poslouchat jsme odmítali.Jsem rád že tohle devinatský idividum zmizlo z vysílání.S Vejvoďákem to teprve dostalo ten správnej směr.
---
odpovědět Re: Re: Re: Re: Konečně konec úchyla Tomka
Když moderátor začíná každý den tím, že to holkám sluší a trvá to skoro rok, tak to asi normální není. Napsal jsem mu slušně, že je toho moc. Snažil se ze mě udělat školního puberťáka, a to je mi téměř 3x tolik! Komunikoval jsem s ním za ta léta několikrát. Byl jsem i na koncertu, kde s Mr. Pig hrál. Zpočátku byl normální. Postupem času se z něj stalo to, co tady popisujeme. A vzpomeňte na jeho dodržování pravidel při soutěžích. To byla kapitola sama pro sebe. Mě fakt nechybí,
---
odpovědět Re: Re: Re: Konečně konec úchyla Tomka
Nechápu tyhle nenávistný kecy na adresu Honzy Tomka,ale je to asi věc názoru.U mně rádio i přes jeho nesporný kvality odchodem nabo vyhazovem tohoto kvalitního moderátora bohužel ztratilo.Mně osobně se líbí normální kultivovaný projev víc než pitvoření a rádoby humory,těch je dost na Evropách 2 apod....
---
odpovědět Re: Re: Re: Konečně konec úchyla Tomka
Naprosto souhlasím-namachrovanej frája.Taky jsem mu psal,zajímalo mě kdo je podle něj na ty jeho stereotypní řečičky zvědavej,odpověď přišla záhy-dozvěděl jsem se že jsem kecal ktrerých je na každým rohu HAFO.Poto už jsem se s ním nesral a napsal jsem že to je odpornej slizskej úchylák,stačlo se podívat na ten jeho odpornej slizskej ksicht.Je mi s podivem že to hovado moderovalo 10 let.Takovýhle devianti do rádia nepatřej.Takže jak píšeš je to frajírek a já k tomu přidám ještě že to je odporný slizský úchylácký hovado-dobře že je pryč.
---
odpovědět Re: Re: Konečně konec úchyla Tomka
Já mu o tom, že to holkám sluší, psal několikrát. Nazval mě školním puberťákem. Byl to namyšlenej frajírek a vůbec mi nechybí. Je fakt, že moderátor má svoji životnost. On ji překročil nejmíň dvojnásobně. No a jedna tam ještě přesluhuje trojnásobně...
---
odpovědět Re: Re: Honza Tomek
Neboj. Kachna - paní ředitelová - tam přece bude pořád! A dáme si s ní všichni kávu!
---

Opiš text z obrázku
Captcha