Sháním Ostatní

30. 11. -0001

Pokud sháníte nový přírůstek do své sbírky, přidejte komentář pomocí formuláře na konci stránky (komentář bude zobrazován jeden měsíc)

---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět GLENN HUGHES 19.9.2015 Vídeň
nepojede někdo na koncert GH ? tel. 721 482 864, prosím kontaktujte mne,děkuji
---
odpovědět Mötley Crüe Neill Straus.
Koupím tuto knihu v CZ jazyce.
---
odpovědět Válka světů
Sháním dvou LP The War of The World. Vyšlo někdy asi v 80 letech a nenašel jsem ho nikde na internetu. Jde o zhudebněnou knihu H. G. Wellse.
---
odpovědět Re: schaním LP pakaren slobodna europa
Visáče mám - V.S a Start už jsem je dlouho neposlouchal jsem první majitel a gramec mám slušný. M.C.
---
odpovědět Re: Re: Re: Re: Re: Beat už se skoro nedá poslouchatz názvu
Tak to jsi sám produkt socíku, tak co meleš
---
odpovědět Re: Re: Re: Re: Beat už se skoro nedá poslouchatz názvu
Pán si oniká? Co to tu meleš. Pojď k věci ty inteligente. Tady jde o to, že v česku už není žádné rádio nezaprasené českým pseudo rockem, olympiči, kabátem a spol. Už chybí jen Gott, ten je přece taky český, tak nevadí, viď mámo. Je mi 50, jsem z česka a jde mi na nervy, že v musím i v autě už poslouchat internetové rádio, protože i ta poslední a nejlepší stanice - Beat - jde do kopru a k idiocii.
---
odpovědět Re: Re: Re: Beat už se skoro nedá poslouchatz názvu
No, vyslintal jsi tady s hrubkama pár vět. To je fakt, a buď na to hrdej! Napiš, kolik ti je, odkud jsi, ať máme přehled. A připoj svojí diskografii a recenze od velkoměstských intelektuálů. Napadlo někoho se podívat, na co má Beat licenci? Tam je jistě jasně napsáno, co bude obsahem jeho vysílání. Tak to prostuduj, ty produkte demíku a kapíku.
---
odpovědět Re: Re: Beat už se skoro nedá poslouchatz názvu
Ano, máš naprostou pravdu, místo diskuzu prejdeš do protiútoku a doporučíš něco, o co se tě nikdo neprosí! Budeš asi produkt socíku jak bejk. Je rozhodně pravda, že ještě v nedávné době si na Beatu Janda ani nešrtl. Mejdi jsou spíš to horší ze staréé doby, jednoduchá muzika pro jednoduché lidi na vesnických tancovačkách! A máš to:)
---
odpovědět Re: Beat už se skoro nedá poslouchatz názvu
ne, rozhodně se mi nezdá, že radio Beat se už nedá poslouchat. Naopak, stará klasika jako jsou Mejdni, Hendrix či Zeppelini jsou naprosto vkusní a není jich nikdy dost. Pokud se ti to nelíbí, přepni na Evropu 2 a poslouchej nejnovější "pecky" ze světa popu kde slušnou muziku nehráli od začátku svého založení ;)
---
odpovědět Re: Re: Re:
Vejvoďák mi nevadí. Leze mi už krkem Hamerník. Když má hosta, mluví většinou jen sám o sobě.
---
odpovědět Beat už se skoro nedá poslouchatz názvu
Taky se vám zdá, že se ze skvělého rádia stává komerční paskvil zahleděný do staré muziky typu Mejdnů ( už mi to leze krkem, každý den ), dokonce i plešatá zpěvačka Janda tu dostává prostor. Kde je staré skvělé rádio?????
---
odpovědět Bez názvu
Prosba :Vážená redakce Radia Beat ,vážené rockerky - vážení rockeři touto cestou si Vás dovoluji oslovit o prosbu, o hlas pro moji manželku - rockerku v soutěži - eurobabička - viz její medailonek Jsem posluchačka tohoto skvělého rádia a celý život poslouchám rockovou muziku. S manželem jezdíme od r.1989 na rockové koncerty po celé republice. Poslední ještě živé zážitky jsou z Mnichova z koncertu AC/DC, z pražského koncertu Kiss a z nedělní návštěvy festivalu v Pergu, kde jsme si užili Status Q, Nazareth a Uriah Heep. Nyní už jsem babička, vlastně rocková babička a proto prosím o Váš hlas v internetovém hlasování o nejsympatičtější babičku v soutěži EUROBABIČKA 2015, kam jsem se přihlásila a z 281 babiček jsem se jako jediná zástupkyně Jihočeského kraje probojovala až do semifinále. Zde je odkaz pro hlasování a Vám Všem, kteří mi pošlou hlas předem moc děkuji a přeji krásné léto. http://www.eurobabicka.cz/?p=9087 rocková babička Dana Křížovská
---
odpovědět Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Tak nic, napsal jsem to jasně. Diskuze je zbytečná.
---
odpovědět schaním LP pakaren slobodna europa
schaním jeste i jina lp.... OCEAN 2 1/2, VOZARY...THREE CLO CK VISACÍ ZAMEK.... KDYBY NEKDO MĚL NABÍDNETE DIKY
---
odpovědět Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Profík? No neblbni z horka. Změna je život.
---
odpovědět Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Jsi naivní. Co bys na celé situaci chtěl řešit? Všude lidi dostávají výpověď. Jaká doba nejistoty? Děláte tragédii z naprosto běžné životní situace. Já ho zpočátku měl taky v oblibě. Pak jsem se s ním jednou setkal osobně a názor se začal pomalu měnit. Ke konci jeho působení na Beatu jsem ho už nemohl vystát.
---

Opiš text z obrázku
Captcha