Sháním Ostatní

30. 11. -0001

Pokud sháníte nový přírůstek do své sbírky, přidejte komentář pomocí formuláře na konci stránky (komentář bude zobrazován jeden měsíc)

---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Bez názvu
Koupím originální booklet k DVD Scorpions-Live at wacken open air 2006 na klasickou velikost DVD.Předem díky a věřim že ho konečně seženu
---
odpovědět Re: Re:
No je to všude stejné. tady na Moravě se poslouchá nejvíce radio Čas rock ale je to paskvil protože hrají samé metal a trash metal a řvaní a bubny no pořádnou muziku hrají na radiu Beat. No myslím že časem vzniká určitá averze k poslouchanému pořád dokola a asi není pořád co vymýšlat aby se nehrála jenom muzika tak musí něco kecat. Časem se všechno omrzí ale zatím se mi zdá že Beat hraje muziku velice různorodou a hlavně rockovou tu klasiku co je normální a né agresivní jako dnešní svět.
---
odpovědět American Hot Wax
Ahoj, nemáte někdo film z roku 1978, American Hot Wax ? Jako mladý jsem jej viděl v kině,pod názvem V zajetí rytmu, dokonce s dabingem. Od té doby matně sháním, třeba i s titulky. Díky za dobré zprávy
---
Bohužel musím souhlasit s těmi,kdo tvrdí,že se Beat se nedá tak dobře poslouchat jako dříve!!Ty neustálé kolovrátky i když výborných hudebníků už štvou i mě.Škoda tady toho,když si vzpomenu,jak unešený jsem z toho rádia dříve byl.
---
odpovědět Bohuš Matuš - Smíření
Koupím CD Bohuš Matuš - Smíření
---

Opiš text z obrázku
Captcha