Nabízím Ostatní

30. 11. -0001

Pokud chcete ostatním nabídnout něco ze svých zásob, přidejte komentář pomocí formuláře na konci stránky (komentář bude zobrazován jeden měsíc)

---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Re: LP
Dobry den Muzete napsat nazvy jednotlivych alb Lp ktere nabizite. Dekuji Terber
---
odpovědět Re: Bounty Rock Cafe Open Air 2015 - URIAH HEEP
Zdravím,kolik stojí Vaše vstupenka?
---
odpovědět AC/DC
Podělme se o náklady, Nabízíme spolujízdu obytným autem (nejlépe páru) na koncert AC/DC v rakouském St.Lorenzen. Odjíždíme dopoledne ve čtvrtek 14.5. a návrat někdy v pátek nebo podle situace. Milan a Zita Tel: 602 222 122
---
Prodám LP: Törr, ROOT, Master's Hammer, FAT, Půlnoc,Franta jetel, Dunaj - IV. LP - dobrý stav, i nové. Cenu nabídněte. Možnost předání v Praze.
---
odpovědět Cesta na Scorpions
V pátek jedu autem na koncert Scorpions z Brna do Pardubic a zatím mám prázdné auto. Pokud by někdo chtěl, můžete se ozvat.
---
odpovědět Def Leppard
Jedu se ségrou autem do Prahy 23.5.2015 na koncert Def Leppard a máme tři volná místa v autě (Fabia Combi),jelikož není vlakový spoj,tak jsem zvolil tuto variantu.Jestli máte zájem tak volejte 603817077,nebo ségra 777088232 Šumperk a okolí.
---
odpovědět 3 volná místa v autě
Ahoj, jedu zítra na concert z Prahy 6 do Plzně a mám v autě 3 volná místa pro slušný Beaťáky/čky. Jestli mate zájem ozvěte se. Vlčák
---
odpovědět Bus na koncert Lynyrd Skynyrd z Jihlavy
Mám volná 2 místa na 1.5. do Plzně.
---

Opiš text z obrázku
Captcha