Kariera - volná místa

Radio Beat hledá mediální konzultanty pro Prahu

Máte rádi rockovou muziku a jste výborný obchodník? Myslíte si, že dokážete prodat Eskymákům led a máte chuť tvrdě na sobě pracovat? Tak právě Vás hledáme do našeho obchodního týmu v Praze a Brně.

Co vás čeká? Náročná, zodpovědná a dobře hodnocená obchodní práce ve skvělém týmu. Vašim hlavním úkolem bude vyhledávat nové obchodní příležitosti ve svěřeném regionu, budování dlouhodobých obchodních vztahů s klienty a prodej reklamy na Rádiu Beat.

Nabízíme:

  • atraktivní práci pro společnost s dlouholetou tradicí, na kterou budete hrdí

  • prostor pro vlastní nápady a kreativitu

  • předání výjimečného obchodního know-how, které vás dostane rychle na „čísla“

  • nadstandardní výdělky závislé na vaší šikovnosti a objemu realizovaných kampaní

  • automobil pro služební účely, notebook

  • výhody práce na živnostenský list

Požadujeme:

  • prokazatelné zkušenosti z oblasti přímého prodeje

  • výborné komunikační, vyjednávací a obchodní schopnosti

  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • znalost práce s PC a produkty MS Office

  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • prodej reklamního prostoru

  • vyhledávání nových klientů vhodných pro inzerci na Rádiu Beat či dalších rádií ve skupině

  • tvorba obchodní databáze

  • telefonické sjednávání schůzek

  • osobní jednání s klienty

  • konzultace a návrhy mediálních kampaní pro klienty

  • uzavírání smluv s klienty

  • budování dlouhodobého obchodního vztahu s klienty

CV spolu s motivačním dopisem posílejte na adresu amlynek@radiobeat.cz