Kariera - volná místa

Radio Beat hledá mediální konzultanty pro Prahu a Brno

Budete zodpovědni za: tvorbu databáze, vyhledávání nových obchodních příležitostí, vedení zákazníků, prodejní prezentace, návrhy reklamních kampaní, zajištění výroby reklamních spotů, servis stávajících zákazníků.

Nabízíme:

- zajímavou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí

- kreativní práce v oblasti reklamy na ŽL

- profesionální zaškolení a vedení

- nadstandardní výdělky závislé na objemu realizovaných zakázek

- fixní plat + provize + odměny

- rozsáhlý systém bonusů závislých na výkonnosti

- (služ. automobil, mobil. telefon apod.)

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou

- zkušenosti v oblasti přímého prodeje

- velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

- práce s PC - MS Office

- vysoké pracovní nasazení + samostatnost

- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

- vyhledávání klientů za účelem inzerce v rádiu Beat

- vytvoření databáze klientů

- telefonické kontaktování potenciálních klientů a sjednávání schůzek

- osobní jednání s klienty

- konzultace a návrhy reklamních kampaní

- uzavírání smluv s klienty a zajištění jejich realizace

Nabídky s přiloženým profesním životopisem zasílejte na e-mail:radka@radiobeat.cz