Stránky: 1 2 3 4 5 174 347 520 693

Papa Roach přivážejí do Prahy novinku Crooked Teeth

11. 9. 2017
Obrázek: Papa Roach přivážejí do Prahy novinku Crooked Teeth

Papa Roach si to nikdy neulehčovali a nedošlo k tomu ani tentokrát. Za poslední dvě desetiletí si vybudovali pozici kapely, která určuje směr tvrdé hudby. Byli dvakrát nominováni na Grammy, doprovázeli na turné takové hvězdy, jako je Eminem nebo Marilyn Manson a jsou autory nu metalové hymny “Last Resort,” kterou točí rádia dodnes, I když tahle pecka vyšla před sedmnácti lety.

---

Už třetí kus z nové desky Foo Fighters je venku

8. 9. 2017
Obrázek: Už třetí kus z nové desky Foo Fighters je venku

O tom, že Foo Fighters přijdou na trh s novým albem jsme Vás již informovali. Deska vyjde 15 září a bude se jmenovat “Concrete And Gold”. Nyní si můžete pustit už třetí song, který skupina pustila do Světa, aby své příznivce patřičně navnadila.

---

Bubeník Pearl Jam Matt Cameron vydává sólovku

7. 9. 2017
Obrázek: Bubeník Pearl Jam Matt Cameron vydává sólovku

Sólové album Matta Camerona s názvem “Cavedweller” se do prodeje dostane 22. září

---

Na Mišíka do Nymburka

7. 9. 2017
Obrázek: Na Mišíka do Nymburka

44 let od založení ETC v Nymburce, 70. narozeniny Vladimíra Mišíka, 40 let existence legendy Telegraf. K tomu Vltava, Znouzecnost, Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl a další skvělé skupiny a desítky piv malých pivovarů. V Nymburce se chystá ojedinělá hudební akce.

---

Yes přichystali turné k oslavě padesátin

6. 9. 2017
Obrázek: Yes přichystali turné k oslavě padesátin

Zatím třináct termínů obsahuje plán turné, které skupina Yes hodlá absolvovat na jaře 2018. Deset koncertů odehrají na ostrovech a zbývající tři v Holandsku, Belgii a Francii.

---

Londýnská výstava o Pink Floyd prodloužena

6. 9. 2017
Obrázek: Londýnská výstava o Pink Floyd prodloužena

Výstava nazvaná Pink Floyd: "Their Mortal Remains", která od 13. května běží v londýnském muzeu Victoria & Albert, trhá rekordy návštěvnosti a pravděpodobně se stane nejnavštěvovanější hudební expozicí, jakou toto muzeum kdy připravilo.

---

Koncertní projekt Family Jam přivede poprvé na jedno podium celou rodinu Mišíků

5. 9. 2017
Obrázek: Koncertní projekt Family Jam přivede poprvé na jedno podium celou rodinu Mišíků

Legenda českého rocku Vladimír Mišík, jeho manželka Eva a oba synové Maťo a Adam se sejdou na jednom jevišti v rámci koncertního cyklu Family Jam, který přivádí na podium muzikantské rodiny. Rodinné setkání se odehraje v pražském Lucerna Music Baru v pondělí 16. října 2017 od 19 hodin.

---

Nenechte si ujít rozhovor se Suzi Quatro na Beatu

4. 9. 2017
Obrázek: Nenechte si ujít rozhovor se Suzi Quatro na Beatu

Sezona festivalů pomalu končí. V posledním letošním Beat-Festu budeme mít dalšího vzácného hosta. Bude jím zpěvačka a basistka Suzi Quatro. Nenechte si ujít poslech pořadu v úterý od 19.00 hodin

---

Tuplovaný víkend na Beatu

2. 9. 2017
Obrázek: Tuplovaný víkend na Beatu

Nejen že to tentokrát bude o tuplácích po celý víkend. Ještě si společně střihneme spanilou jízdu na Prague Harley Days. Klasika motocyklová a rocková v tom pojedou spolu. Beaťáci, buďte u toho…

---

Stouni se vracejí do Evropy

1. 9. 2017
Obrázek: Stouni se vracejí do Evropy

Česko sice tentokrát Rolling Stones vynechají, ale daleko to na jejich koncerty nemáme. Nejblíž budou v Mnichově, ale ani do Rakouska to není daleko.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 174 347 520 693