Stránky: 1 100 101 102 103 104 105 106 142 282 423 563

Black Sabbath už přijímají objednávky

18. 3. 2013
Obrázek: Black Sabbath už přijímají objednávky

Kapela Black Sabbath nahrála své album '13', album ve znamení reunionu s Ozzy Osbournem. Album se na pulty dostane v červnu, ale na oficiálních stránkách kapely už teď Sabati přijímají předobjednávky. Na internetu je také nové video, které přibližuje fanouškům práci ve studiu. Ozzy Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler a Brad Wilk probírají spolupráci s Rickem Rubinem.

---

Deep Purple nabídli další skladbu

18. 3. 2013
Obrázek: Deep Purple nabídli další skladbu

Kapela Deep Purple vypustila do světa textové video k novinkové skladbě 'All The Time In The World'. Jedná se o skladbu z nadcházejícího devatenáctého studiového alba 'Now What?!'. O albu se už teď spekuluje, jestli to opravdu bude milník v historii kapely, jestli se opravdu podařilo zkloubit ducha sedmdesátých let se současnou svěží produkcí. 

---

Van Halen údajně plánují evropské turné

15. 3. 2013
Obrázek: Van Halen údajně plánují evropské turné

Skupina Van Halen prý konečně plánuje přijet do Anglie a do Evropy. Novinářům to řekl frontman David Lee Roth. Poslední koncerty v Evropě Van Halen odehráli v roce 1998, a to se koncertovalo jen ve Finsku a Německu, a u mikrofonu byl Gary Cherone z kapely Extreme. A třeba v Anglii kapela nebyla od roku 1995, kdy ještě zpíval Sammy Hagar.

---

Rival Sons si zahráli v televizi

15. 3. 2013
Obrázek: Rival Sons si zahráli v televizi

Kapela Rival Sons se objevila v jedné americké televizi, konkrétně v show Jimmy Kimmela. Nejde o to, jaký je to pořad, ani o čem si Jimmy s kapelou povídal, ale jen o tip, že i v televizi lze hrát naživo a kvalitně. Rival Sons zahráli skladbu 'Keep On Swinging' ze svého třetího alba 'Head Down'. Toto album bylo v Anglii jmenováno druhým nejlepším albem roku 2012.

---

Eagles na DVD a Blu-ray

14. 3. 2013
Obrázek: Eagles na DVD a Blu-ray

V dubnu vychází zajímavý dokumentární komplet o amerických Eagles. Dva dokumenty a jeden koncert. Dokumenty zachycují chronologický vývoj kapely i sólové snahy jednotlivých členů po rozpadu kapely, včetně reunionu a come-backového alba 'Long Road Out Of Eden'.

---

Přichází čas sira Ozzyho?

14. 3. 2013
Obrázek: Přichází čas sira Ozzyho?

Na internetu se objevila kampaň, která by měla Ozzy Osbourneovi zařídit rytířský stav, tedy nárok dávat si před své jméno titul 'Sir'. A samozřejmě, že fanouškům by se líbilo, kdyby se z jejich pěvecké ikony stal Sir Ozzy. Pokud se tedy posbírá dostatek podpisů, anglická vláda se tím bude muset seriózně zabývat a Ozzyho přičíst na seznam čekatelů na tento čestný titul.

---

Black Star Riders chystají debut

14. 3. 2013
Obrázek: Black Star Riders chystají debut

A proč by nás měl tenhle debut 'nějakých' Black Star Riders zajímat? Protože to je přímá odnož kapely Thin Lizzy. Dosud si tihle muzikanti drželi starý název a i starý repertoár, kterým připomínali zesnulého Phila Lynotta. Teď ale chtějí svůj setlist rozšířit o novinky a to už jim nedovoluje používat název spojený s odešlou legendou. 

---

18.3. Living Coulour - Lucerna Music Bar, Praha

14. 3. 2013
Obrázek: 18.3. Living Coulour - Lucerna Music Bar, Praha

Americká kapela Living Colour letos slaví 25 let od vydání svého prvního alba 'Vivid'. 18.března přijede do Prahy v rámci koncertního turné „Vivid 25th anniversary tour“ a vystoupí v Lucerna Music Baru.

---

Zemřel Clive Burr

13. 3. 2013
Obrázek: Zemřel Clive Burr

Smutné zprávy tento týden neberou konce. V noci na středu 13.3. zemřel ve spánku Clive Burr. Bubeník a bývalý člen skupiny Iron Maiden. Clive se dlouhá léta potýkal s roztroušenou sklerozou. Oficiální vyjádření Iron Maiden ZDE.

---

Peter Banks zemřel

13. 3. 2013
Obrázek: Peter Banks zemřel

Anglický kytarista Peter Banks byl spoluzakladatelem kapely Yes. Jako jeden z prukopníků moderní hry na elektrickou kytaru s kapelou nahrál první dvě alba. Dále zakládal kapely Flash a Empire, a také natočil pět sólových alb. Aktivní byl i ve svých 65 letech, kdy aktivně nahrával. Právě jeho spoluhráči ho sháněli, když se nedostavil ráno do studia. Zemřel doma ve svém londýnském bytě.

---
Stránky: 1 100 101 102 103 104 105 106 142 282 423 563