Stránky: 1 100 101 102 103 104 105 106 141 281 420 560

Scott Weiland se stále hledá

1. 3. 2013
Obrázek: Scott Weiland se stále hledá

Kapela Stone Temple Pilots oznámila oficiální rozchod se svým zpěvákem Scottem Weilandem. Zpráva sice oznamuje tuto skutečnost, ale neuvádí žádné další upřesnění ani důvody. Mluvčí kapely řekl, že kapela v současnosti ani neplánuje toto téma dále rozvádět. Jen dokreslující okolností je, že s Weilandem dále odmítá spolupracovat i Slash (v kapele Velvet Revolver). Kde může být zakopaný pes?

---

30.4. Michal Prokop - Lucerna Music Bar, Praha

1. 3. 2013
Obrázek: 30.4. Michal Prokop - Lucerna Music Bar, Praha

Zpěvák Michal Prokop vydal 30. října loňského roku nové album 'Sto roků na cestě' a čtyři měsíce po jejím vydání se může chlubit získáním Zlaté desky. Svůj úspěch oslaví koncertem 30. dubna v pražském Lucerna Music Baru. Naživo zahraje s kapelou a hosty i nové skladby.

---

LORDI TOČILI KLIP V ČESKÉ REPUBLICE

1. 3. 2013
Obrázek: LORDI TOČILI KLIP V ČESKÉ REPUBLICE

V noci z šestého na sedmého února letošního roku se jeden sídlištní supermarket nedaleko Prahy stal dějištěm vskutku neobvyklé události - populární finská kapela LORDI tu totiž přímo mezi regály ze zbožím natáčela videoklip ... a Beat byl u toho!!! Vedle fotogalerie Jirky Rogla tu pro vás máme i klip z natáčení.

---

Deep Purple odhalili jméno nového alba

28. 2. 2013
Obrázek: Deep Purple odhalili jméno nového alba

Deep Purple konečně potvrdili název svého devatenáctého alba. Bude se jmenovat 'Now What?!' a vyjde koncem dubna. Kapela naznačovala a dosud popichovala fanoušky označováním alba jako '?!' a vše se až do teď tajilo. Teď nejenže známe název alba, ale už víme i to, že na konci března vyjde pilotní singl se dvěma A-stranami, se skladbami 'Hell To Pay' a 'All The Time In The World'.

---

Tony Iommi může hrát ve vaší skladbě

28. 2. 2013
Obrázek: Tony Iommi může hrát ve vaší skladbě

Brian May, kytarista kapely Queen, prozradil plán vydat album složené ze samých kytarových riffů Tonyho Iommiho. Tedy přesněji, nejen složených, ale i nahraných kytaristou Black Sabbath. To umožní fanouškům postavit vlastní skladbu právě na riffu ikonického kytaristy. Pokud se nejedná o 'novinářskou kachnu', jde o ojedinělý a průkopnický čin.

---

DIO plánují turné

28. 2. 2013
Obrázek: DIO plánují turné

Původní (žijící) členové skupiny DIO mají v úmyslu vyrazit v červenci na turné po Anglii, později i po celé Evropě. Týká se to tedy sestavy Vivian Campbell (kytara), Jimmy Bain (basa), Claude Schnell (klávesy) a Vinny Appice (bicí). U mikrofonu na místě zesnulého Ronnieho Jamese Dia bude ex člen kapel Lynch Mob a Hurricane, zpěvák Andy Freeman.

---

Plantovo škádlení s reunionem Led Zeppelin

27. 2. 2013
Obrázek: Plantovo škádlení s reunionem Led Zeppelin

Robert Plant, ve své době frontman Led Zeppelin, poškádlil své fanoušky narážkama na to, že by snad v roce 2014 byl ochoten otevřít se reunionu Led Zeppelin. Ale také dodal, že tahle kapela byla 'out' už několik let před smrtí Johna Bonhama, což byla v roce 1980 finální tečka za společnou kariérou.

---

12.3. Vlastimil Třešňák, Matěj Ptaszek - Palác Akropolis, Praha

27. 2. 2013
Obrázek: 12.3. Vlastimil Třešňák, Matěj Ptaszek - Palác Akropolis, Praha

V březnu proběhne v Paláci Akropolis hned dvojitý křest dvou albových novinek. Vlastimil Třešňák & Temporary Quintet pokřtí album 'Alter Ego', a Matěj Ptaszek a Dobré Ráno Blues Band pokřtí album 'Live in Palác Akropolis'. Na křestu spojeném s koncertem vystoupí jako speciální host Vladimír Mišík.

---

Airbourne přicházejí s novým albem

26. 2. 2013
Obrázek: Airbourne přicházejí s novým albem

Australská hard rocková skupina Airbourne je současný band, který se hlásí k odkazu klasiků jako jsou Judas Priest, Thin Lizzy, Rose Tattoo, AC/DC, nebo Motorhead. Na svém kontě zatím mají jedno EP a dvě alba. Letos v květnu oslaví deset let existence a při té příležitosti slibují další studiový počin, album 'Black Dog Barking'.

---

Iommi miluje ‘syrové’ Black Sabbath

25. 2. 2013
Obrázek: Iommi miluje ‘syrové’ Black Sabbath

Black Sabbath pustili do světa další upoutávku na nadcházející album. Bude to první sabatovské album, které od roku 1978 natočili s Ozzy Osbournem. Navzdory tomu, že Black Sabbath pro toto album původně plánované v původní sestavě posadili k bicím Brada Wilka z Rage Against The Machine, je evidentně na co se těšit. 

---
Stránky: 1 100 101 102 103 104 105 106 141 281 420 560