Stránky: 1 167 197 198 199 200 201 202 203 334 500 666

Čarodějnice na Ladronce

23. 4. 2013
Obrázek: Čarodějnice na Ladronce

30.4. proběhne největší čarodějnický rej v Evropě. Celodenní akce pro dospělé a hlavně děti startuje úderem třetí hodiny odpoledne – na programu jsou koncerty, divadlo i soutěže. Dvoumetrová hranice vzplane v půl sedmé. Poprvé v osmileté historii čarodějnic rozsvítí nebe nad Ladronkou před desátou večerní čarokrásný ohňostroj.

---

Judas Priest s trailerem k DVD

22. 4. 2013
Obrázek: Judas Priest s trailerem k DVD

Kapela Judas Priest vypustila do světa trailer k live-DVD 'Epitaph'. Na disku bude dvacet tři skladeb, které kapela nahrála během svého ohlašovaného vůbec posledního velkého světového turné. Poslední turné bylo vlastně také tím prvním pro kytaristu Richiho Faulknera, který nahradil překvapivě odcházejícího KK Downinga.

---

Ozzy zachránil Iommiho

22. 4. 2013
Obrázek: Ozzy zachránil Iommiho

Zpěvák Ozzy Osbourne je tou zásadní osobou, která donutila kytaristu Tonyho Iommiho opravdu bojovat se svým nádorem. Tony přiznal, že právě Ozzy ho donutil kvůli bolestem navštívit doktory a nechat se vyšetřit. Pro Ozzyho to tím ale neskončilo a dělal si dál starosti. Po určení diagnózy pak Tonyho velmi povzbuzoval a nutil následnou léčbu brát vážně.

---

John Lawton zpátky v Uriah Heep

19. 4. 2013
Obrázek: John Lawton zpátky v Uriah Heep

Kapela Uriah Heep potvrdila informaci, že na turné vyrazí v čele se svým bývalým frontmanem Johnem Lawtonem. Stávající zpěvák Bernie Shaw aktuálně řeší zdravotní problémy a tak John Lawton s Uriah Heep pojede v rámci turné koncertovat do Holandska, Německa, Rakouska, Itálie a Švýcarska. 

---

Visací Zámek křtí knihu

19. 4. 2013
Obrázek: Visací Zámek křtí knihu

Kapela Visací Zámek v závěru minulého roku oslavila svých třicet let. Ke svému jubileu dostala jako dárek biografickou knihu 'Visací Zámek - zamklej na třicet západů'. Kniha se bude křtít 19. dubna v klubu Vagon.

---

Motorband přesouvá koncert

18. 4. 2013
Obrázek: Motorband přesouvá koncert
Koncert skupiny Motorband, který se měl původně konat 19.dubna v Národním domě v Ústí nad Labem se z technických důvodů přesouvá na nový termín 21.června. Více ZDE.
 
---

Black Sabbath sami o sobě

18. 4. 2013
Obrázek: Black Sabbath sami o sobě

Tedy, pravda je, že hodně o kapele Black Sabbath toho zaznělo z úst náhradního bubeníka Brada Wilka z Rage Against The Machine. Ale tím, že je člověkem jakoby zvenčí, má jeho diskuze o nahrávání alba '13' příjemný nadhled. Brad Wilk si na Ozzy Osbourneovi, Tony Iommim a Geezer Butlerovi cení jejich smyslu pro humor, kdy se nikdo z nich nebere až tak moc vážně.

---

Nazareth v kině

18. 4. 2013
Obrázek: Nazareth v kině

Na plátno se dostane jedna opravdová rocková lahůdka. Filmový dokument o kapele Nazareth se jmenuje 'Nekonečný rockový mejdan' do Angličtiny uváděný pod názvem 'Until We Drop' ('Dokud nepadneme'). Jedná se o první český(!!) dokument o zahraniční světově známé kapele. Dokument Miloslava Šmídmajera nahlížející do zákulisí rockové legendy bude mít premiéru 16. května.

---

GnR a jejich 3D trailer

17. 4. 2013
Obrázek: GnR a jejich 3D trailer

Guns’n'Roses fanouškům nabízejí 3D trailer ke svému hudebnímu filmu. Jedná se o záznam koncertu v hotelu a kasinu 'Hard Rock' v Las Vegas. Svou koncertní sérii při pobytu v městě hříchu pojmenovali 'Appetite For Democracy' a průvodním sloganem bylo 'they turned Sin City into Paradise City' (přemněnili město hříchu v rajské město ... v angličtině je to slovní hříčka odkazující na skladbu GnR :o)

---

Van Halen a basák Michael Anthony

17. 4. 2013
Obrázek: Van Halen a basák Michael Anthony

Michael Anthony, dřívější baskytarista Van Halen, v současnosti hrající se Sammy Hagarem v Chickenfoot, řekl, že řeči o tom, že by ho David Lee Roth chtěl zpátky do Van Halen mu nesmírně polichotily. Zájem zpěváka (a snad i nahrávací společnosti) je přitom logický, protože k úplnému reunionu původní sestavy chybí právě jen basák.

---
Stránky: 1 167 197 198 199 200 201 202 203 334 500 666