Stránky: 1 170 197 198 199 200 201 202 203 340 509 678

Kiss právě tady, právě teď

4. 7. 2013
Obrázek: Kiss právě tady, právě teď

Kapela Kiss nabízí fanouškům textové video ke skladbě 'Right Here Right Now' (Právě tady, právě teď). Píseň je z jejich dvacátého studiového alba Monster, které vyšlo vloni v říjnu. Za pozornost stojí, že si skladbu vybrala Arena Football League, tedy nejvyšší soutěž amerického profesionálního fotbalu, takže se bude hrát před každým zápasem aktuální sezóny. 

---

Roger Dean se soudí o Avatara

4. 7. 2013
Obrázek: Roger Dean se soudí o Avatara

Roger Dean je ikonický umělec věnující se hlavně plakátům a obalům hudebních alb. Stačí si vybavit alba Close To The Edge od Yes, nebo Demons And Wizards od Uriah Heep, abyste znali jeho rukopis. Těch slavných obrazů jsou ale desítky a desítky. V současnosti je nově u soudu žaloba, kterou Dean podal na film Jamese Camerona 'Avatar'.

---

Jeff Lynne na chodníku

3. 7. 2013
Obrázek: Jeff Lynne na chodníku

Jeff Lynne, vůdčí osobnost Electric Light Orchestra, bude na chodníku. Nutno dodat, že to bude na 'chodníku slávy' v Hollywoodu, kde bude mít svou hvězdu. Kapelník ELO tak bude jedním ze sedmi lidí, kterým bude dopřáno té cti ...

---

Ashba málem mrtev

3. 7. 2013
Obrázek: Ashba málem mrtev

DJ Ashba, kytarista současných Guns n’Roses, málem zemřel v důsledku kouření elektronické cigarety. Jeho záliba k osobnímu vaporizéru, přes který inhaloval roztoky s nikotinem ho dovedla do nemocnice, kde lékaři zachraňovali jeho život.

---

Krokus a psí život

2. 7. 2013
Obrázek: Krokus a psí život

Kapela Krokus nabízí novinkové video ke skladbě 'Doeg Song'. Jde o ochutnávku z jejich už sedmnáctého alba 'Dirty Dynamite', které vyšlo v únoru. Zajímavostí je, že se k téhle švýcarské partě pro aktuální album připojil kytarista Mandy Meyer, jinak známý z kapel Gotthard a Asia (a dalších). 

---

Paperback Freud a jejich hudební tip

2. 7. 2013
Obrázek: Paperback Freud a jejich hudební tip

Těžko vysvětlit, co název kapely 'Paperback Freud' vlastně znamená. Název asi nemá hlubší smysl, ale rodilé angličtináře prý znepokojuje a považují ho za 'blbý'. Omluvou budiž, že pětičlenná kapela, která si toto slovní spojení dala do názvu, je ze Stockholmu ve Švédsku. A jejich hudba, a vlastně i videoklip, stojí za pozornost. Zase jedna ze současných kapel hrajících klasiku postaru. 

---

Shinedown budou následovat

1. 7. 2013
Obrázek: Shinedown budou následovat

Kapela Shinedown nabízí novinkové video ke skladbě I’ll Follow You (Budu tě následovat). Jedná se o skladbu z jejich čtvrtého alba 'Amaryllis' z loňského roku. Nejde o kdovíjak objevnou muziku, přesto ji můžeme jen a jen chválit. Tahle balada 'pro holky' má vynikající zvuk, aranž a dynamiku, silnou melodii a chytlavý refrén.

---

Orianthi v nebi i pekle

1. 7. 2013
Obrázek: Orianthi v nebi i pekle

Orianthi Panagaris je mladá, hezká, a moc dobře hraje na kytaru. Důkazem toho budiž angažmá této sólové kytaristky u Michaela Jackssona pro koncerty 'This Is It' (kdy ale těsně předtím Michael Jackson zemřel), a nebo angažmá na kytarový post u Alice Coopera. Tato diva (ročník '88) teď přichází se svým sólovým albovým počinem...

---

Zvolili jste předskokana Iron Maiden

1. 7. 2013
Obrázek: Zvolili jste předskokana Iron Maiden

Sláva vítězům, čest poraženým! Beaťáci si zvolili českého předskokana Iron Maiden. Tedy vlastně tři. Konkrétní jméno z medailové trojice už si muzikanti ze železné panny vyberou sami. A my Vám dáme co nejdřív vědět, kdo to je.

---

Aerosmith se nebude líbit Steven Tyler

28. 6. 2013
Obrázek: Aerosmith se nebude líbit Steven Tyler

Steven Tyler, frontman Aerosmith, chce vydat své první sólové album, které ale nebude o klasickém kytarovém rocku. Chce prozkoumat rockerům vzdálené končiny elektronické hudby a dubstepu. A už teď to vidí tak, že se to jeho spoluhráčům z kapely nebude líbit. Tyler novinářům o svém plánu řekl, když byl Joe Perry uváděn do síně slávy (Hollywood Bowl Hall Of Fame) ...

---
Stránky: 1 170 197 198 199 200 201 202 203 340 509 678