Stránky: 1 2 3 4 5 182 363 544 725

TNT představili novinku

17. 4. 2018
Obrázek: TNT představili novinku

"Tears In My Eyes" má název nový singl, který předchází album norsko - španělské hardrockové formace TNT. Deska samotná vyjde 8. června a jejím názvem bude pouze římská číslice “XIII". 

---

Joe Lynn Turner byl hospitalizován pro srdeční potíže

16. 4. 2018
Obrázek: Joe Lynn Turner byl hospitalizován pro srdeční potíže

O události informoval na svém facebooku zpěvákův spoluhráč a přítel Graham Bonnet. S informací přišla i tisková agentura RIA. Ta upřesnila, že bývalý frontman Rainbow a Deep Purple Joe Lynn Turner byl hospitalizován v Běloruském Minsku s infarktem myokardu

---

Bon Jovi a Richie Sambora na jednom pódiu

16. 4. 2018
Obrázek: Bon Jovi a Richie Sambora na jednom pódiu

Sice se tak stalo jen na jeden večer, ale jak pro samotné aktéry, tak i pro fanoušky kapely to byl velký zážitek. Bon Jovi byli v sobotu v Clevelandu uvedeni do Rock & Roll Hall of Fame. Pozván byl i Richie Sambora, který v roce 2013 skupinu opusti uprostřed probíhajícího turné.

---

15.4. Bob Dylan Brno, Sportovní hala Vodova

15. 4. 2018
Obrázek: 15.4. Bob Dylan Brno, Sportovní hala Vodova

Letos šestasedmdesátiletý zpěvák tentokrát vystoupí v brněnské hale Vodova a představí svoji poslední nahrávku „Triplicate“ i zásadní skladby své dlouholeté kariéry!

---

S Arcade Fire si zazpívala Chrissie Hynde

13. 4. 2018
Obrázek: S Arcade Fire si zazpívala Chrissie Hynde

11. dubna koncertovali americko-kanadští rockeři Arcade Fire v Londýnské Wembley Aréně. K překvapení přítomných se spolu s nimi na pódiu na chvíli objevila i zpěvačka Chrissie Hynde ze skupiny The Prettenders. Ta si se skvěle šlapající kapelou zazpívala svůj nejslavnější hit “Don’t Get Me Wrong”

---

Nová deska Offspring bude letos...nebo taky ne

13. 4. 2018
Obrázek: Nová deska Offspring bude letos...nebo taky ne

Kytarista a také doprovodný zpěvák skupiny OFFSPRING Kevin "Noodles" Wasserman potvrdil, že skupina dokončila své dlouho očekávané desáté studiové album. Je to už tři roky od vydání singlu "Coming For You", o němž se mluvilo jako o první vlaštovce z chystané desky.

---

Minuta s Monetou na Radiu Beat

13. 4. 2018
Obrázek: Minuta s Monetou na Radiu Beat

MONETA Money Bank a Rádio Beat věnují živnostníkům čas. Ostatním Beaťákům zase ukáže, kam se mají vypravit, pokud chtějí být mezi svými. Na silnicích se totiž poznáme podle samolepky, ale víte jaká firma ve Vašem okolí patří Beaťákovi? 

---

Midnattsol představují nové video

12. 4. 2018
Obrázek: Midnattsol představují nové video

Německo - Norští představitelé gotického folk metalu Midnattsol přichystali na 25. května vydání nového alba "The Aftermath". Překopanou sestavu skupiny doplnila v loňském roce norská vokalistka Liv Kristine, která původně měla pouze hostovat na některých nahrávkách.

---

Další kolekce klasiky od ZZ Top je na obzoru

12. 4. 2018
Obrázek: Další kolekce klasiky od ZZ Top je na obzoru

Po loňském vydání speciální edice  s názvem “Cinco” vyjde letos k prvnímu červnu druhá a neméně zajímavá kolekce písní ZZ Top. Zatímco loňský box mapoval tu nejrannější tvorbu a nabídl prvních pět alb, ten letošní nám připomene další pětici desek a pokryje období mezi lety 1979 - 1990

---

Samolepková jízda rádia BEAT

11. 4. 2018
Obrázek: Samolepková jízda rádia BEAT

Ve čtvrtek 12.4.2018 vyjede Martin Kudlička na další samolepkovou jízdu rádia Beat.  Tentokrát potěší Bíťáky na Svitavsku a Blanensku. Přibližně ve 14:45 by se měl ukázat ve Svitavách u Kauflandu a cca v 16:15  v Blansku na parkovišti před Lidlem.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 182 363 544 725