Stránky: 1 2 3 4 5 162 322 483 643

Tony Levin křehký jako píseň

21. 6. 2016
Obrázek: Tony Levin křehký jako píseň

Do světa jde velmi zajímavá kniha. Je plná textů, básní a poezie a jejím autorem je slavný basák Tony Levin. Ten vlastnoručně podepsal každý jeden výtisk knihy Fragile As a Song.

---

Nick Cave v kině (TISKOVÁ ZPRÁVA)

21. 6. 2016
Obrázek: Nick Cave v kině (TISKOVÁ ZPRÁVA)

Nick Cave pokřtí své nové album unikátní celosvětovou premiérou filmu One More Time With Feeling. Ve čtvrtek 8. září zažijí fanoušci hudební legendy Nick Cave & The Bad Seeds výjimečný hudebně-filmový večer. Uhrančivý Australan představí své netrpělivě očekávané, v pořadí již 16. studiové album Skeleton Tree v dokumentu One More Time With Feeling.

---

Ian Paice v nemocnici

20. 6. 2016
Obrázek: Ian Paice v nemocnici

Bubeník Deep Purple skončil v nemocnici s podezřením na mozkovou mrtvici.  Z toho důvodu byly zrušeny koncerty kapely ve Švédsku a Dánsku. Naštěstí snad bude Ian v pořádku.

---

Joakim Broden v Praze

20. 6. 2016
Obrázek: Joakim Broden v Praze

Minulý týden se na skok v Praze objevil frontman švédských Sabaton. Přijel, aby představil novinářům nové album kapely a pohovořil o dalších plánech.

---

Grave Digger natáčejí nové album

17. 6. 2016
Obrázek: Grave Digger natáčejí nové album

Ani po 36 letech kapele nedochází nápady. Němečtí veteráni Grave Digger právě teď pracují na nové nahrávce. Dočkat bychom se jí měli prý na začátku příštího roku.

---

Meat Loaf zkolaboval během koncertu

17. 6. 2016
Obrázek: Meat Loaf zkolaboval během koncertu

Meat Loaf se potýká se zdravotními problémy. Jeden je z jeho koncertů v minulých dnech v Calgary neproběhl a byl přeložen kvůli nemoci. Z podia v Edmontonu odjel v sanitce.

---

Phil Collins ještě není mrtvý

16. 6. 2016
Obrázek: Phil Collins ještě není mrtvý

Not Dead Yet, je název připravované knihy, autobiografie Phila Collinse. Očekává se, že vyjde na podzim a bude to prý velmi upřímné vyprávění, navíc doplněné o nějaké nahrávky.

---

Klasika od Wolfa Hoffmanna

16. 6. 2016
Obrázek: Klasika od Wolfa Hoffmanna

Wolf Hoffmann je velký fanoušek klasické hudby, to všichni vědí. Slyšet je to v kytarovém sólu ke skladbě Metal Heart, i na jeho sólovce Classical. Další sólové album vydá 1. července.

---

16.6. Paul McCartney - Praha, O2 Arena

16. 6. 2016
Obrázek: 16.6. Paul McCartney - Praha, O2 Arena

Stejně jako v případě uvedení každého nového turné Paula McCartneyho i One On One slibuje úžasnou novou scénu a desítky klasických skladeb z nejmilovanějšího katalogu populární hudby mapující celou Paulovu kariéru - jako sólového umělce, člena skupiny Wings a samozřejmě i Beatlea – a nebude ani nouze o překvapení.

---

Crucified Barbara končí

15. 6. 2016
Obrázek: Crucified Barbara končí

Švédské dívčí kvarteto oznámilo svůj definitivní rozchod. Crucified Barbara měly vstoupit i u nás na festivalu Metalfest. Své vystoupení ale odvolaly. Zřejmě kvůli problémům v kapele.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 162 322 483 643