Stránky: 1 2 3 4 5 181 361 540 720

Čeští fanoušci se konečně dočkají Phila Rudda z AC/DC

20. 3. 2018
Obrázek: Čeští fanoušci se konečně dočkají Phila Rudda  z AC/DC

Bubeník Phil Rudd z AC/DC se svojí kapelou Phil Rudd Band konečně přijede do České republiky, aby potěšil své fanoušky na dlouho očekávaných koncertech. Stane se tak poté, co musel minulý rok celé své evropské koncertní turné zrušit kvůli vážné nemoci kytaristy z kapely 

---

Steven Tyler půjde svojí cestou

20. 3. 2018
Obrázek: Steven Tyler půjde svojí cestou

Skupina Aerosmith v loňském roce absolvovala své poslední “Aero Vederci Tour”. Přesto se zdá, že chuť koncertovat jednotlivé muzikanty neopustila. Kytarista Joe Perry už po vydání své solovky pár koncertů odehrál a zpěvák Steven Tyler ohlásil své vlastní sólové turné na letošek. 

---

Zakk Wylde řádil v Praze

19. 3. 2018
Obrázek: Zakk Wylde řádil v Praze

A nebyl v tom sám. Včera večer zahráli svůj koncert v malé sportovní hale v Praze Black Label Society - skupina, jejíž vůdčí postavou je právě Zakk Wylde. Bylo u toho i rádio Beat. Jednak prostřednictvím Vás - posluchačů, kteří od nás dostali lístky na toto vystoupení.

---

Joe Satriani přijíždí do Prahy

19. 3. 2018
Obrázek: Joe Satriani přijíždí do Prahy

Kytarový virtuóz Joe Satriani dorazí do Prahy po dlouhých po šesti letech. Zahraje tady pod hlavičkou G3 v doprovodu Johna Petrucciho z Dream Theater a bývalého kytaristy Scorpions Uli John Rotha. Koncert se koná už zítra v Kongresovém centru  v Praze.

---

Judas Priest s Firepower lámou rekordy

19. 3. 2018
Obrázek: Judas Priest s Firepower lámou rekordy

S novou deskou “Firepower” už pár dnů po jejím uvedení na trh (9.března) sklízejí Judas Priest úspěchy na obou březích Atlantiku.  Hned v prvním týdnu se deska “Firepower” vyšplhala do čela prodejních žebříčků jak v Británii, tak i v USA.

---

Thunder představili živák Stage

19. 3. 2018
Obrázek: Thunder představili živák Stage

Píseň “Higher Ground” ze svého debutového alba “Backstreet Symphony” nyní po letech představili Thunder jakožto první videoukázku z nové kolekce, která vyjde pod názvem Stage. Jde o živou nahrávku z Motoprint Arény v Cardiffu z března loňského roku.

---

18.3. Black Label Society - Praha, malá sportovní hala

19. 3. 2018
Obrázek: 18.3. Black Label Society - Praha, malá sportovní hala

Zakk Wylde se svojí partou Black Label Society vystoupí 18. března 2018 v Malé sportovní hale v Praze. Koncert v rámci „European Tour 2018“ s legendárním kytaristou v samostatné headline show si nemůžete nechat ujít. 

---

Roger Daltrey vydá letos nové album

16. 3. 2018
Obrázek: Roger Daltrey vydá letos nové album

Stane se tak 1. června  a deska s názvem “As Long As I Have You” bude už devátým sólovým počinem zpěváka, textaře a zakladatele skupiny The Who. Desku, která je podle slov samotného zpěváka návratem ke kořenům, produkoval Dave Ering.

---

Valčík upírů nabízejí k poslechu Saxon

15. 3. 2018
Obrázek: Valčík upírů nabízejí k poslechu Saxon

Skupina Saxon vydala 2. února své dvaadvacáté album “Thunderbolt” a právě z této desky nyní na internetu nabídli metalisté z britského Yorkshire videoklip k singlu Nosferatu s podtitulem The Vampire's Waltz. Jak se upíří valčík povedl, na to se podívejte dole.

---

Joe Perry propaguje svojí sólovku

15. 3. 2018
Obrázek: Joe Perry propaguje svojí sólovku

Legendární kytarista a spoluzakladatel skupiny Aerosmith vydal v lednu svojí sólovou desku s názvem “Sweet Switzerland Manifesto”. Nyní oznámil první termíny koncertů, které na podporu této desky hodlá absolvovat. A jako spoluhráče si pozval opravdu skvělé muzikanty.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 181 361 540 720