Stránky: 1 2 3 4 5 184 366 549 731

Poison vyrazili na turné spolu s Cheap Trick a Pop Evil

21. 5. 2018
Obrázek: Poison vyrazili na turné spolu s Cheap Trick a Pop Evil

Už před časem jsme Vás informovali, žeskupina Poison se letos chystá absolvovat tour spolus Cheap Trick. Plány se v pátek 18. května v Amphitheatre FivePoint v Irvine v Kalifornii staly skutečností. K těmto dvěma kapelám se připojili ještě Pop Evil z Michiganu a tour s názvem "Nothin 'But Good Time 2018" se rozjela na plné obrátky.

---

Časový harmonogram Beatové síně slávy

18. 5. 2018
Obrázek: Časový harmonogram Beatové síně slávy

Už se to blíží. V přírodním amfiteátru v Lokti budeme už o následujícím víkendu uvádět nové osobnosti do Beatové síně slávy. Celá akce se pro letošek rozrostla o páteční "večírek rádia Beat". Máme pro Vás časový harmonogram jak na pátek, tak i na sobotu. 

---

Tremontiho "A Dying Machine" vyjde 8.června

18. 5. 2018
Obrázek: Tremontiho "A Dying Machine" vyjde 8.června

Mark Tremonti (Creed, Alter Bridge) se svým projektem “Tremonti” vydá 8. června čtvrtou řadovku s názvem "A Dying Machine". Hlavně o ní byla řeč v rozhovoru, který poskytl 16.května americké stanici WDHA. Interview byl přítomen i jeho spoluhráč ze skupiny Eric Friedman.

---

Clutch dokončují práce na dvanáctém albu

18. 5. 2018
Obrázek: Clutch dokončují práce na dvanáctém albu

Americká rocková formace Clutch chystá na září vydání své dvanácté desky. Album "Book of Bad Decisions" vyjde tři roky po poslední “Psychic Warfare” a produkce se ujal cenami ověnčený Vance Powell. Jakou cestou se novinka bude ubírat, naznačuje první song. Pusťte si jej dole.

---

Phil Rudd - zrušení celého evropského turné ze strany managementu Phila Rudda

17. 5. 2018
Obrázek: Phil Rudd - zrušení celého evropského turné ze strany managementu Phila Rudda

Koncertní turné Phila Rudda bylo zrušeno a my Vám níže přinášíme oficiální prohlášení pořadatelů, kteří vystoupení v Česku plánovali a organizovali. Zaplacené vstupné se bude vracet v plné výši. Do konce tohoto týdne budou zveřejněny možnosti vrácení vstupného u všech předprodejních míst.

---

Rolling Stones zveřejnili klip ze San Jose 1999

17. 5. 2018
Obrázek: Rolling Stones zveřejnili klip ze San Jose 1999

O tom, že “Stouni” vydají další živák do série "From The Vault" už jsme psali. Jedná se o záznam s názvem “Security: San Jose '99”, který se na veřejnost dostane 13. července. Rolling Stones však už nyní na svém Facebookovém profilu představili první krátkou ukázku - video s písní “Saint Of Me”.

---

Toto přispěli zvláštním způsobem na charitu.

17. 5. 2018
Obrázek: Toto přispěli zvláštním způsobem na charitu.

Americká skupina Toto zakončila evropskou část svého světového turné (při kterém navštívila i Prahu) ve skotském Glasgowě. A tam sebou přivezli hudebníci nejen spoustu aparatury a skvělou muziku, ale i pořádně velkou zásobu tzv. hotelové kosmetiky. Ta byla určena pro jednu z místních charitativních organizací.

---

Za dva měsíce odstartuje letní kulturní festival Hrady cz

16. 5. 2018
Obrázek: Za dva měsíce odstartuje letní kulturní festival Hrady cz
Festival Hrady CZ nabídne kromě špičky tuzemského popu a rocku i mladé hudebníky a pohodlnější zázemí. Čtrnáctému ročníku putovního festivalu Hrady CZ budou v atraktivním prostředí památek dominovat Horkýže slíže, Rybičky 48, Divokej Bill, Škwor, Plexis či Pražský výběr
---

Ženské hnutí žádá bojkot některých rockerů

16. 5. 2018
Obrázek: Ženské hnutí žádá bojkot některých rockerů

V hledáčku ženského hnutí s názvem “Ultra Violet”, bojujícího za práva zneužívaných a týraných žen, se mimo jiné ocitli i někteří rockoví umělci. Jmenovitě jsou to Steven Tyler z Aerosmith, Anthony Kiedis z Red Hot Chili Peppers, Don Henley z Eagles, nebo Ted Nugent.

---

Beatová pumpa v Brně

16. 5. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Brně

V dubnu jsme slibovali, že Beatová pumpa opět vyráží do ulic a brzy odtajní svou další zastávku. Tak tady to je. 16.května se na Vás těsíme v Brně v areálu společnosti ProEx 2000. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 184 366 549 731