Stránky: 1 2 3 4 5 181 360 540 719

Brian Johnson opět zpíval!

12. 3. 2018
Obrázek: Brian Johnson opět zpíval!

Poté, co se frontman skupiny AC/DC - Brian Johnson ze zdravotních důvodů před dvěma lety odmlčel, spekulovalo se, jestli se ke zpěvu vůbec někdy vrátí. Od té doby se potíže s jeho sluchovým ústrojím přeci jen trochu zmírnily. Podívejte se jak u to opět zpívá. 

---

Poslechněte si novinku od Rainbow

12. 3. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku od Rainbow

6. dubna vyjde album “Memories In Rock II” skupiny Rainbow. Konkrétně půjde o 2CD a taky DVD, obsahující záznamz loňských koncertů, které skupina odehrála v Británii. Obsahovat však bude i pár novinek, rozhovorů a také pohledů do zákulisí.

---

Film o Manic Street Preachers v českých kinech

9. 3. 2018
Obrázek: Film o Manic Street Preachers v českých kinech

V roce 1991 se na britské hudební scéně objevila kapela s podivným jménem MANIC STREET PREACHERS. Prohlásili, že vydají jednu desku, prodají 16 milionů kusů a pak se rozpadnou. Hrají dodnes a film o nich nyní míří do stovky kin po celém Česku. 

---

Rok tygra Mylese Kennedyho

9. 3. 2018
Obrázek: Rok tygra Mylese Kennedyho

Americký zpěvák a kytarista Myles Kennedy se proslavil především jako frontman kapely Alter Bridge. Zmámý je však také jako vokalista na sólových albech kytaristy Slashe. Nyní vydává svojí vlastní sólovku s názvem "Year Of The Tiger". První singly si pusťte dole. 

---

Foreigner se symfonickým orchestrem

9. 3. 2018
Obrázek: Foreigner se symfonickým orchestrem

Podívejte se na video dole. Jde o pprvní ukázku z nového DVD, které skupina natáčela v loňském roce. Foreigner si pozvali ke spolupráci osmapadesátičlenný symfonický orchestr a natáčelo se na dvou koncertech ve švýcarském Luzernu.

---

Procol Harum v jednom kompletu

9. 3. 2018
Obrázek: Procol Harum v jednom kompletu

Super deluxe box set k padesátému výročí skupiny Procol Harum vyjde 23.bžezna. A půjde o skutečně úctyhodný soubor na osmi CD. Kolekce pod názvem “Still There'll Be More” vyjde v limitované edici a kromě známých nahrávek bude obsahovat i doposud nevydaný materiál.

---

Samolepková jízda

8. 3. 2018
Obrázek: Samolepková jízda

Hradec Králové a Pardubice jsou cílem dnešní samolepkové jízdy rádia Beat na kterou se vydal Petr Moravec. Jak to vypadalo ještě před malou chvílí v Hradci, na to se můžete podívat na fotografii, kterou Petr poslal z místa činu. 

---

Novou desku avizuje také Van Morrison

8. 3. 2018
Obrázek: Novou desku avizuje také Van Morrison

Irský umělec už sice má svá léta, ale co se tvorby týče, rozhodně nehodlá zpomalit tempo. Během posledních sedmi měsíců vydává už své třetí album. Deska s názvem “You're Driving Me Crazy” se na pulty prodejen dostane už za měsíc. Přesněji 27. dubna

---

Gus G představil první singl

7. 3. 2018
Obrázek: Gus G představil první singl

Na 20. dubna má naplánováno vydání své nové sólové desky kytarista řeckého původu Gus G. Album ponese název “Fearless” a jak už je i u mnohých kytaristových kolegů z branže zvykem, také on před oficiálním vydáním uvolňuje na internetu první písně v podobě videoklipů.

---

Prvotina Pink Floyd vyjde na vinylu

7. 3. 2018
Obrázek: Prvotina Pink Floyd vyjde na vinylu

Na duben se chystá vydání remasterované verze debutového alba skupiny Pink Floyd “The Piper At The Gates of Dawn”. Původní mono nahrávka vyšla 4.srpna 1967 a byla jedinou deskou kapely, která byla nahraná pod vedením Syda Barretta.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 181 360 540 719