Stránky: 1 2 3 4 5 181 360 540 719

Procol Harum se chystají do Londýnského Palladia

14. 3. 2018
Obrázek: Procol Harum se chystají do Londýnského Palladia

V plánu je speciální koncert, na kterém hodlají Procol Harum odehrát celé své live album z roku 1972. Stejně jako tehdejší ooriginál, bude i toto jejich vystoupení doprovázeno symfonickým orchestrem a velkým pěveckým sborem. Chybět prý nebudou ani největší hity a nějaké rarity.

---

Poslechněte si novinku Pearl Jam

14. 3. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku Pearl Jam

Pearl Jam se chystají letos vydat své jedenácté řadové album. Jako jeho předzvěst nyní představili první singl - nahrávku s názvem “Can't Deny Me”. Na novou desku čekají příznivci skupiny už dlouhých pět let. Zatím poslední řadovka “Lightning Bolt” vyšla v roce 2013

---

Don Airey zahrál v neděli v Brně

14. 3. 2018
Obrázek: Don Airey zahrál v neděli v Brně

Minulý týden jsme Vám - Bíťákům rozdávali lístky na koncert Dona Aireyho. Ten spolu se svými přáteli vystoupil v neděli večer v Berněnském klubu Metro Music Bar a podle ohlasů, které se nám sešly, to byl hodně podařený večírek. Bíťák Zdeněk, který od nás lupeny získal, pořídil i pár fotek. 

---

Britská formace FM se pochlubila novinkou

13. 3. 2018
Obrázek: Britská formace FM se pochlubila novinkou

Nový singl Londýnské skupiny FM je prvním zveřejněnýcm songem z chystaného alba  Atomic Generation. Video “Playin Tricks On Me” si můžete pustit dole. Deska samotná by se měla na pulty dostat 30. března a do té doby chystají FM představit ještě dvě další písně.

---

Paul Simon oznámil termíny posledních koncertů

13. 3. 2018
Obrázek: Paul Simon oznámil termíny posledních koncertů

Konkrétně se jedná o zveřejnění termínů tzv. třetí etapy rozlučkového turné slavného hudebníka. Zakončit svojí koncertní kariéru chce Paul Simon ve svém rodném New Yorku třemi koncerty ve dnech 20., 21. a 22. září. Poté už se prý chce věnovat rodině a odpočinku.

---

Brian Johnson opět zpíval!

12. 3. 2018
Obrázek: Brian Johnson opět zpíval!

Poté, co se frontman skupiny AC/DC - Brian Johnson ze zdravotních důvodů před dvěma lety odmlčel, spekulovalo se, jestli se ke zpěvu vůbec někdy vrátí. Od té doby se potíže s jeho sluchovým ústrojím přeci jen trochu zmírnily. Podívejte se jak u to opět zpívá. 

---

Poslechněte si novinku od Rainbow

12. 3. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku od Rainbow

6. dubna vyjde album “Memories In Rock II” skupiny Rainbow. Konkrétně půjde o 2CD a taky DVD, obsahující záznamz loňských koncertů, které skupina odehrála v Británii. Obsahovat však bude i pár novinek, rozhovorů a také pohledů do zákulisí.

---

Film o Manic Street Preachers v českých kinech

9. 3. 2018
Obrázek: Film o Manic Street Preachers v českých kinech

V roce 1991 se na britské hudební scéně objevila kapela s podivným jménem MANIC STREET PREACHERS. Prohlásili, že vydají jednu desku, prodají 16 milionů kusů a pak se rozpadnou. Hrají dodnes a film o nich nyní míří do stovky kin po celém Česku. 

---

Rok tygra Mylese Kennedyho

9. 3. 2018
Obrázek: Rok tygra Mylese Kennedyho

Americký zpěvák a kytarista Myles Kennedy se proslavil především jako frontman kapely Alter Bridge. Zmámý je však také jako vokalista na sólových albech kytaristy Slashe. Nyní vydává svojí vlastní sólovku s názvem "Year Of The Tiger". První singly si pusťte dole. 

---

Foreigner se symfonickým orchestrem

9. 3. 2018
Obrázek: Foreigner se symfonickým orchestrem

Podívejte se na video dole. Jde o pprvní ukázku z nového DVD, které skupina natáčela v loňském roce. Foreigner si pozvali ke spolupráci osmapadesátičlenný symfonický orchestr a natáčelo se na dvou koncertech ve švýcarském Luzernu.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 181 360 540 719