Stránky: 1 2 3 4 5 6 182 363 544 725

Samolepková jízda rádia BEAT

11. 4. 2018
Obrázek: Samolepková jízda rádia BEAT

Ve čtvrtek 12.4.2018 vyjede Martin Kudlička na další samolepkovou jízdu rádia Beat.  Tentokrát potěší Bíťáky na Svitavsku a Blanensku. Přibližně ve 14:45 by se měl ukázat ve Svitavách u Kauflandu a cca v 16:15  v Blansku na parkovišti před Lidlem.

---

Yes s Andersonem, Rabinem a Wakemanem oslaví padesátiny

11. 4. 2018
Obrázek: Yes s Andersonem, Rabinem a Wakemanem oslaví padesátiny

Pod názvem Yes Featuring Anderson, Rabin & Wakeman zahájí 3. června v polské Waršavě svojí Světovou tour skupina, která svojí muzikou baví už padesát let. Turné se přes Skandinávii, Německo a Velkou Británii přesune ještě letos do Severní Ameriky.

---

Album "The Power Within" od Dragonforce v novém

10. 4. 2018
Obrázek: Album "The Power Within" od Dragonforce v novém

Počátkem roku 2012 vydala skupina Dragonforce svojí pátou řadovou desku "The Power Within". Britští metalisté se ji nyní rozhodli oprášit a na počátku května se chystají uvést na trh remixovanou a reasterovanou verzi s názvem "Re-Powered Within". Konkrétní datum vydání bylo stanoveno na 4. května

---

Whitesnake to letos rozjedou naplno!

10. 4. 2018
Obrázek: Whitesnake to letos rozjedou naplno!

Už 10. března dotočili členové skupiny Whitesnake nový videoklip k písni "Shut Up & Kiss Me" z chystané desky "Flesh & Blood". Na jeho zveřejnění si prý budeme muset ješte chvíli počkat. Videoklip bude zveřejněn v průběhu června a album samotné by se na pultech mělo objevit nedlouho poté.

---

Megadeth oprášili svůj debut

9. 4. 2018
Obrázek: Megadeth oprášili svůj debut

Svojí první desku, kterou vydali v roce 1985 pod názvem “Killing Is My Business... And Business Is Good!”, se rozhodli vzkřísit k novému životu Megadeth. Deluxe verze alba půjde na trh 6. června a půjde prakticky o zcela nové dílo. K původním osmi písním přibude dalších deset. 

---

Dream Theater zamakají na novém albu už v červnu

9. 4. 2018
Obrázek: Dream Theater zamakají na novém albu už v červnu

Tedy ne že by jejich novinka měla vyjít v červnu tohoto roku. Prohlášení frontmana kapely Jamese LaBrie se týká zahájení práce na další desce. Půjde už o 14. řadové album a v červnu se začne natáčet. Výsledek můžeme prý očekávat někdy v únoru 2019

---

Bon Jovi museli zrušit dva koncerty v Montrealu

6. 4. 2018
Obrázek: Bon Jovi museli zrušit dva koncerty v Montrealu

Dva koncerty v kanadském Montrealu musely být zrušeny proto, že kapelu Bon Jovi zkosila epidemie chřipky. Stalo se tak deset dnů před uvedením skupiny do Rock and Roll Hall of Fame. Montrealská vystoupení se uskuteční v náhradních termínech.

---

Na koncerty Teda Nugenta letos jen v USA

6. 4. 2018
Obrázek: Na koncerty Teda Nugenta letos jen v USA

Americký rockový kytarista, zpěvák, herec, aktivista a taky kávový magnát Ted Nugent zveřejnil termíny i místa svého letošního letního turné. Bude však cestovat pouze po Spojených státech. Do Evropy se nechystá. Zatím oznámil řadu termínů od 27. června až do 5. srpna.

---

Poslechněte si novinku od Aura Noir

6. 4. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku od Aura Noir

Norští blackmetalisté Aura Noir chystají na 27. dubna vydání svého šestého studiového alba. Nyní s cca dvacetidenním předstihem zveřejnili pro své příznivce nový singl “Shades Ablaze”. Je jednou z mála skladeb, kde uslyšíte vokál bubeníka Apollyona.

---

Honza si Bruce na Beatu chytil

6. 4. 2018
Obrázek: Honza si Bruce na Beatu chytil

Byl to opravdu nervák. Tedy ne Honza, ten byl v klidu, ale to všechno ostatní. Honza předvedl neuvěřitelné znalosti a zaslouženě letí do Londýna setkání s Brucem Dickinsonem. A nejen to…

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 182 363 544 725