Stránky: 1 169 201 202 203 204 205 206 207 338 506 674

Deep Purple ve skladbě 'Vincent Price'

22. 5. 2013
Obrázek: Deep Purple ve skladbě 'Vincent Price'

Deep Purple ukázali svůj smysl pro humor. Natočili černobílý retro videoklip jako poctu starým hororovým filmům. V klipu jsou upíři, mumie, Frankenstein a další monstra... ale také jeptiška s podvazky a vysokými podpatky ve spodním prádle tančící u tyče. 

---

Orchid a Čaroděj války

22. 5. 2013
Obrázek: Orchid a Čaroděj války

Kapela Orchid je naprosto současná kapela, která se dala dohromady v roce 2007 v San Francisku. Její frontman Theo Mindell mnohým připomína Ozzy Osbourna, ale vedle jeho vizáže a pohybů i sound kapely v mnohém čerpá od klasiků 70. let, jako byli Led Zeppelin, Black Sabbath nebo i Pink Floyd.

---

Zemřel Ray Manzarek

21. 5. 2013
Obrázek: Zemřel Ray Manzarek

Klávesák a zakládající člen The Doors, Ray Manzarek, zemřel včera ve věku 74 let. Podle oficiálního vyjádření jeho rodiny byla příčinou rakovina, se kterou už nějakou dobu bojoval.

---

Lynott poškozen v Dublinu

21. 5. 2013
Obrázek: Lynott poškozen v Dublinu

Phil Lynott, frontman Thin Lizzy, měl v Dublinu sochu. Tu ovšem někdo vážně poškodil a socha musela být z Harry Street odstraněna. Stíháni byli za toto poškození dva lidé. Zajímavé je, že i když oprava sochy a její návrat na původní místo není vůbec žádná legrace, zadržení škůdci byli ještě týž večer beztrestně propuštěni.

---

Lita Ford s novým videem

21. 5. 2013
Obrázek: Lita Ford s novým videem

Zpěvačka Lita Ford nabízí fanouškům nové video ke skladbě 'Mother'. Jedná se o skladbu k jejímu loňskému albu 'Living Like A Runaway'. Album tématicky vychází z jejích vlastních zkušeností, kdy utekla od násilnického manžela, a ten jí už následně neumožnil setkávat se s jejími dvěma syny.

---

Kadavar jsou ztraceni v čase

20. 5. 2013
Obrázek: Kadavar jsou ztraceni v čase

Kapela Kadavar je naprosto současná sestava muzikantů, kteří ale, jako by se ztratili v čase, hrají jakési těžko zařaditelné retro s prvky hard-rocku, psychedelie i stoner-rocku. Jedná se o německou kapelu z Berlína, která ale natočila svůj videoklip tak stylově a americkým způsobem, že vedle težkého dohledávání letopočtu jakoby chtěli popřít i poledníky a rovnoběžky.

---

Mick Mars napaden na pódiu

20. 5. 2013
Obrázek: Mick Mars napaden na pódiu

Mick Mars, kytarista Motley Crue, byl přímo při show napaden na pódiu jedním z návštěvníků koncertu. Mars je chronicky nemocný člověk s omezenou hybností, proto nedalo práci srazit ho k zemi. Šílený návštěvník se ještě sápal po zpěvákovi Vince Neilovi, ale to už se do všeho vložil bouchač z ochranky.

---

Kiss budou mít na pódiu pavouka

17. 5. 2013
Obrázek: Kiss budou mít na pódiu pavouka

V tomto týdnu už jsme psali o tom, že kapela Kiss chystá novou pódiovou show. Gene Simmons teď novinářům prozradil další 'detaily'. Na pódiu bude obří robotický pavouk, který bude vystřelovat ohnivé koule, přitom se bude vznášet a pohybovat nad pódiem, a to i směrem k publiku. A levitovat prý občas bude i samotná kapela.

---

Van Halen nechtějí publicitu

16. 5. 2013
Obrázek: Van Halen nechtějí publicitu

Někoho to možná překvapí, ale David Lee Roth, frontman Van Halen, nechce pro kapelu příliš velkou publicitu. Během jednoho televizního interview vysvětloval svou teorii o určitých limitech. Jako velmi příhodné srovnání uváděl filmy o Jamesi Bondovi. Prvních patnáct let byli stále na turné, byli všude a nešlo je přehlédnout ...

---

Lou Gramm doufá v reunion

16. 5. 2013
Obrázek: Lou Gramm doufá v reunion

Zpěvák Lou Gramm doufá, že dohodne s kytaristou Mickem Jonesem, a znovu jako hnací tandem v rámci reunionu oživí kapelu Foreigner. Gramm kapelu opustil při svém v pořadí třetím a finálním odchodu v roce 1997. Zpěvák s kytaristou spolu nepromluvili celé roky, až při příležitosti uvádění Foreigner do 'Songwriters Hall Of Fame' si zatelefonovali. 

---
Stránky: 1 169 201 202 203 204 205 206 207 338 506 674