Stránky: 1 166 201 202 203 204 205 206 207 331 496 661

BEATOVÁ SÍŇ SLÁVY 2013

5. 3. 2013
Obrázek: BEATOVÁ SÍŇ SLÁVY 2013

Již podesáte se otevře brána Beatové Síně Slávy. Z nominovaných legend českého bigbítu jste hlasováním rozhodli o těch, kteří budou letos do BSS slavnostně uvedeni.
Kapela: FLAMENGO
Osobnost: VLADIMÍR GUMA KULHÁNEK
Osobnost In memoriam: IVAN MAGOR JIROUS
Kdy a kde ceremoniál proběhne budeme informovat.


---

David Lee Roth chce Anthonyho zpátky do Van Halen

5. 3. 2013
Obrázek: David Lee Roth chce Anthonyho zpátky do Van Halen

David Lee Roth, frontman Van Halen, se vyjádřil v tom smyslu, že by si moc přál, aby se sestavy kapely vrátil původní basák Michael Anthony. Pravda je, že by takto reunion původní sestavy potěšil hodně fanoušků i lidí z šoubyznysu ...

---

Metallica nechce být mučitelem

5. 3. 2013
Obrázek: Metallica nechce být mučitelem

Kapela Metallica prý žádá po americké armádě, aby přestala používat její muziku jako nástroj mučení. Zajímavostí je, že tuto informaci nedal novinářům nikdo z bandu, ale jeden z vojáků, účastníků akce končící zastřelením Usámy Bin Ládina...

---

HIFI partner po roce 2011 (inzerce)

4. 3. 2013
Obrázek: HIFI partner po roce 2011 (inzerce)

Zajímáte se o audio hi-fi techniku? Pak vás možná zajímá i to, proč společnost HIFI partner dělá to, co dělá, tak jako to dělá, a ne jak by to dělali jiní. Čtěte dál ...

---

Paul Stanley nechce naříkat

4. 3. 2013
Obrázek: Paul Stanley nechce naříkat

Paul Stanley, hvězda kapely Kiss, říká, že není placený za to, aby si stěžoval. Ve svém životě také zažil své propady a černé dny, ale to je jen jeho soukromá věc, nemá v popisu práce ani ve své povaze to probírat na veřejnosti. Tato prohlášení v interview jsou namístě v souvislosti s jeho chystanou autobiografií. 

---

Scott Weiland se stále hledá

1. 3. 2013
Obrázek: Scott Weiland se stále hledá

Kapela Stone Temple Pilots oznámila oficiální rozchod se svým zpěvákem Scottem Weilandem. Zpráva sice oznamuje tuto skutečnost, ale neuvádí žádné další upřesnění ani důvody. Mluvčí kapely řekl, že kapela v současnosti ani neplánuje toto téma dále rozvádět. Jen dokreslující okolností je, že s Weilandem dále odmítá spolupracovat i Slash (v kapele Velvet Revolver). Kde může být zakopaný pes?

---

30.4. Michal Prokop - Lucerna Music Bar, Praha

1. 3. 2013
Obrázek: 30.4. Michal Prokop - Lucerna Music Bar, Praha

Zpěvák Michal Prokop vydal 30. října loňského roku nové album 'Sto roků na cestě' a čtyři měsíce po jejím vydání se může chlubit získáním Zlaté desky. Svůj úspěch oslaví koncertem 30. dubna v pražském Lucerna Music Baru. Naživo zahraje s kapelou a hosty i nové skladby.

---

LORDI TOČILI KLIP V ČESKÉ REPUBLICE

1. 3. 2013
Obrázek: LORDI TOČILI KLIP V ČESKÉ REPUBLICE

V noci z šestého na sedmého února letošního roku se jeden sídlištní supermarket nedaleko Prahy stal dějištěm vskutku neobvyklé události - populární finská kapela LORDI tu totiž přímo mezi regály ze zbožím natáčela videoklip ... a Beat byl u toho!!! Vedle fotogalerie Jirky Rogla tu pro vás máme i klip z natáčení.

---

Deep Purple odhalili jméno nového alba

28. 2. 2013
Obrázek: Deep Purple odhalili jméno nového alba

Deep Purple konečně potvrdili název svého devatenáctého alba. Bude se jmenovat 'Now What?!' a vyjde koncem dubna. Kapela naznačovala a dosud popichovala fanoušky označováním alba jako '?!' a vše se až do teď tajilo. Teď nejenže známe název alba, ale už víme i to, že na konci března vyjde pilotní singl se dvěma A-stranami, se skladbami 'Hell To Pay' a 'All The Time In The World'.

---

Tony Iommi může hrát ve vaší skladbě

28. 2. 2013
Obrázek: Tony Iommi může hrát ve vaší skladbě

Brian May, kytarista kapely Queen, prozradil plán vydat album složené ze samých kytarových riffů Tonyho Iommiho. Tedy přesněji, nejen složených, ale i nahraných kytaristou Black Sabbath. To umožní fanouškům postavit vlastní skladbu právě na riffu ikonického kytaristy. Pokud se nejedná o 'novinářskou kachnu', jde o ojedinělý a průkopnický čin.

---
Stránky: 1 166 201 202 203 204 205 206 207 331 496 661