Stránky: 1 171 201 202 203 204 205 206 207 341 511 681

Vintage Trouble kombinují rock s černou muzikou

28. 6. 2013
Obrázek: Vintage Trouble kombinují rock s černou muzikou

Kapela 'Vintage Trouble' vydala videoklip ke své skladbě 'Pelvis Pusher'. Je to další náš tip pro beaťáky objevující 'novou starou muziku'. Tahle kapela z Los Angeles už získala ocenění 'Best New Band Of The Year at 2011'. V současnosti je dokonce v Evropě. Vintage Trouble cestují po Anglii jako support na turné kapely Who, a Roger Daltrey je chválí, kudy chodí :o)

---

Bruce Springsteen trhá setlist

27. 6. 2013
Obrázek: Bruce Springsteen trhá setlist

Nils Lofgren, kytarista E Street Bandu, v rozhovoru prozradil novinářům, proč si pro každé vystoupení chystá na pódium svých třicet(!) kytar. Říká, že je to proto, že nikdo dopředu neví, pro jako skladbu se Bruce Springsteen v jakémkoliv okamžiku koncertu rozhodne. Boss prý totiž vždy pro koncert přichystá setlist, který ale sám nikdy nedodrží. 

---

Venrez neočekávaně

27. 6. 2013
Obrázek: Venrez neočekávaně

Venrez je kapela z Los Angeles. V čele stojí frontman Steven Berez (název kapely je zkomolenina jeho jména :o), který tvrdí, že inspiraci pro texty bere přímo během turné, píše jen o tom, co vidí a zažije. To platí i u skladby 'Unforeseen' (Neočekávaný). Berez prozradil, že je to o chlápkovi, kterého potkali během turné ve Francii.

---

Keith Emerson měl spolupracovat s Yes

26. 6. 2013
Obrázek: Keith Emerson měl spolupracovat s Yes

Klávesák Keith Emerson prozradil, že jednou pozdě v noci mu zazvonil telefon, kdy na lince byl manažer kapely Yes Brian Lane. Nabídl mu spolupráci, chtěl, aby se Emerson přidal ke kapele Yes. Rozhodnutí netrvalo příliš dlouho, odpovědí bylo 'ne'. Od Yes v té době aktuálně odešel Rick Wakeman, takže post klávesáka byl prázdný ...

---

Walking Papers jako angažovaná kapela

26. 6. 2013
Obrázek: Walking Papers jako angažovaná kapela

Kapela 'Walking Papers' nabídla fanouškům textové video ke své angažované skladbě 'The Whole World’s Watching'. Našincům je tahle kapela ze Seattlu neznámá, ale je to banda ostřílených mazáků. Sešli se v ní Duff McKagan (Guns n’Roses, Velvet Revolver), Barrett Martin (Screaming Trees, Mad Season), plus Jeff Angell a Benjamin Anderson (Missionary Position).

---

Večírek vítězů Naděje Beatu

25. 6. 2013
Obrázek: Večírek vítězů Naděje Beatu

Už dnes večer ve 20:00 odstartuje v zahradní restauraci Klamovka koncert medailistů Naděje Beatu.

Přijďte se také podívat. Zahrají kapely ČÍ JE TO VINA?SPB a EMOTIONAL CRIME.

---

Pink Floyd příliš nahlas

25. 6. 2013
Obrázek: Pink Floyd příliš nahlas

Dovedete si představit, že kvůli poslechu Pink Floyd půjdete do vězení? Paul Foster, jednapadesátiletý fanoušek Pink Floyd z Chestertonu, byl odsouzen k 28 dnům vězení za to, že pouštěl album Dark Side Of The Moon během noci příliš nahlas. Nutno dodat, že to dělal opakovaně a to už několik let, a že přitom ignoroval soudní nařízení, aby respektoval noční klid.

---

Black Star Riders s novým videoklipem

25. 6. 2013
Obrázek: Black Star Riders s novým videoklipem

Ostřílení matadoři a pokračovatelé Thin Lizzy, kapela Black Star Riders, přichází s novinkovým videoklipem. Jedná se o skladbu z debutového alba 'All Hell Breaks Loose'. I když kapela pod tímto svým názvem teprve zahajuje svou nahrávací kariéru, frontman Ricky Warwick je přesvědčen už teď, že to bude 'běh na dlouhou trať'.

---

Black Sabbath s novým klipem

24. 6. 2013
Obrázek: Black Sabbath s novým klipem

Kapela Black Sabbath nabízí fanouškům video k nahrávce 'End Of The Beginning'. Vystoupení bylo natočeno minulý měsíc při hostování v televizní show 'CSI: Crime Scene Investigation'. Vzhledem k okolnostem v kapele (především Iommiho zdraví) je to po nedávném 'live-streamu' na internetu značná a nečekaná aktivita této skupiny. Držme palce.

---

Scorpion Child s likérem k degustaci

24. 6. 2013
Obrázek: Scorpion Child s likérem k degustaci

O kapele 'Scorpion Child' se mluví jako o vycházejících hvězdách. Uvidíme, co řekne čas. Ale už teď se můžeme podívat, jak vypadá jejich aktuální tvorba. Podívejte se na video k jejich skladbě 'Liquor'. Tahle pětice se hlásí k vlivu starého blues stejně jako k thrash metalu osmdesátých let, což je tak velké žánrové rozpětí, že si člověk může představit cokoliv :o)

---
Stránky: 1 171 201 202 203 204 205 206 207 341 511 681