Stránky: 1 133 201 202 203 204 205 206 207 265 396 528

OZZY V REKLAMÁCH

13. 1. 2011
Obrázek: OZZY V REKLAMÁCH
Vydělávat se musí. A pokud je člověk známým muzikantem s profláknutým ksichtem, dá se vydělat slušný balík učinkováním v reklamě. Mrkněte na to, kde všude se objevil sám velký OZZY :
---

SEX PISTOLS : " VRÁTÍME SE ..asi"

12. 1. 2011
Obrázek: SEX PISTOLS : " VRÁTÍME SE ..asi"

Média začínají zaplňovat spekulace o možném návratu kultovní britské punkové formace SEX PISTOLS. Příčinu tomu zadal zpěvák John Lydon ( Johnny Rotten), který v jednom rozhovoru prohlásil : " v klidu si dovedeme představit, že s kapelou připravíme nový materiál". Ikdyž má John svou kapelu ( Public Image Limited ) spolupráci s bývalými kolegy se nebrání. "Pokud by chtěli, abych s nimi jel opět na turné, rád to přijmu," prozradil Lydon v rozhovoru pro Stereogum. Následně dodal, že nad skládáním nových písní vážně přemýšlí. Předešlé comebacky se totiž zakládaly především na starých klasikách a několika předělávkách.

---

VELVET REVOLVER NAHRÁVAJÍ S NOVÝM ZPĚVÁKEM

12. 1. 2011
Obrázek: VELVET REVOLVER NAHRÁVAJÍ S NOVÝM ZPĚVÁKEM

Bubeník kapely Matt Sorum informoval fanoušky o tom, že se kalifornská čtyřka nejspíše brzy rozroste o dalšího člena. Bubeník to oznámil na sociální síti Twitter. V příspěvku prohlásil, že za čtyři dny vytvořil s Velvet Revolver a novým zpěvákem devíti písňové demo. Fanoušci by neměli na jméno vyvoleného nástupce Scotta Weilanda čekat dlouho. Podle bubeníka se kapela definitivně rozhodne už tento týden.V kapele je už tedy asi rozhodnuto a teď už se jen dává dohromady oficiální prohlášení.

---

ŠŇŮRA KABÁTU ZAČÍNÁ 2.BŘEZNA

12. 1. 2011
Obrázek: ŠŇŮRA KABÁTU ZAČÍNÁ 2.BŘEZNA

Kabáti se po dvou letech vydávají na turné - na stránkách kapely se jíž objevily první slíbené termíny. Šňůra začne 2. března v Břeclavi a vyvrcholí 29. dubna v Olomouci. Skupina k seznamu však dodává, že "se ještě něco může změnit." Vysvětluje taky, proč půjde o totální technický "voser".

K prvním potvrzeným termínům v Břeclavi a v Praze Kabáti přihodili dalších patnáct zastávek. Kapela však na svém webu dodává, že nemusí jít o finální podobu turné. "Je pravda, že se ještě může něco změnit, a ne všechny koncerty už mají vstupenky v předprodeji, ale dělá se na tom!"


Kabát turné 2011 : V ČLÁNKU

---

JOHNA LENNONA SI ZAHRAJE BRAD PITT

12. 1. 2011
Obrázek: JOHNA LENNONA SI ZAHRAJE BRAD PITT

Brad Pitt bude zřejmě ten, kdo ztvární roli Johna Lennona v chystaném biografickém filmu o bývalém členovi Beatles. Pitt se nedávno sešel s Yoko Ono, která nad realizací snímku bdí. Při rozmluvě na ní prý udělal velký dojem a vdova po Lennonovi se nechala slyšet, že to na celý projekt vrhlo "velmi povzbudivé pitt2.jpgsvětlo".
Britský list Daily Express uvedl: "Pracuje se na scénáři. Yoko Ono dala tvůrcům volnost s tím, že příběh musí být založený na skutečných událostech. Pitt navíc Ono navrhl, že by sám nahrál všechny pěvecké filmové party své postavy. Kvůli tomu začal brát lekce zpěvu a kvůli tomu se učí i liverpoolský akcent."

---

ARAKAIN SE CHYSTÁ NA OBŘÍ TURNÉ

12. 1. 2011
Obrázek: ARAKAIN SE CHYSTÁ NA OBŘÍ TURNÉ

Kapela Arakain v těchto dnech dokončuje novou řadovou desku Homo Sapiens...? a chystá se ji představit na jednom z nejrozsáhlejších turné ve své historii . Podle muzikantů jsou skladby na desce vystavěny na charakteristickém tvrdém základu s nadstavbou melodického projevu.
Turné kapely potrvá dva a půl měsíce a bude čítat na třicet koncertů. Díky velkému zájmu ze strany pořadatelů tak předčí i největší koncertní šňůry z minulých let.
Premiéra se odbude na zámku v Polné u Jihlavy 4. března a poslední koncert se pak uskuteční 21. května v Živančicích u Pardubic. Dále kapela zavítá do Plzně, Mostu, Kolína, České Lípy, Domažlic, Vsetína, Jablonce nad Nisou nebo Prostějova. Nové album se bude křtít koncem března v Brně a o měsíc později Praze.

---

BRYAN ADAMS ZAHRAJE V O2 ARÉNĚ

11. 1. 2011
Obrázek: BRYAN ADAMS ZAHRAJE V O2 ARÉNĚ

19.6.2011 - Praha, O2 Aréna

Brayn Adams, jeden z nejlepších rockových umělců na světě, se vrací do České republiky, kde se představí po pěti letech od své poslední návštěvy. Pověst jednoho z nejlepších rockových zpěváků získal především díky svým nezapomenutelným koncertům, kterých odehraje kolem 12-ti do roka. Stále populární Bryan Adams se svými rock´n´rollovými peckami vyprodává haly na šesti kontinentech již více než tři desítky let.

VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA, A.S. OD 11.1.2011

REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ

CENY VSTUPENEK: 990 -1490,- Kč

---

VSTUPENKY NA JUDAS PRIEST JSOU JIŽ V PRODEJI !!

11. 1. 2011
Obrázek: VSTUPENKY NA JUDAS PRIEST JSOU JIŽ  V PRODEJI !!

Jedinečný dvojkoncert - POSLEDNÍ TURNÉ JUDAS PRIEST !

28.6.2011 - Praha, O2 Aréna
JUDAS PRIEST - special quest WHITESNAKE


Judas Priest, jedna z nejvlivnějších heavymetalových kapel všech dob, oznámila své poslední koncertní turné, které zahrnuje i Českou republiku ! Fanoušci budou mít poslední šanci vidět a slyšet kapelu, která whitesnake_01_lr.jpgdefinovala podobu heavymetalu tak, jak jej známe dnes. Judas Priest si do Prahy přivezou hosta v podobě formace WHITESNAKE.
VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKY OD 11.1.2011 !

REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ---

DREAM THEATER JSOU VE STUDIU

10. 1. 2011
Obrázek: DREAM THEATER JSOU VE STUDIU

Kapela Dream Theater se pustila do příprav natáčení nového CD. Podle kytaristy Johna Petrucci , se před pár dny odebrali do nahrávacího studia a "nová éra DREAM THEATER může začít". Muzikantům se ve studiu daří dobře, i když zatím oficiálně nemají náhradníka za bubeníka Mikea Portnoye. Velkého adepta ale přece jen už našli. "Někoho bychom možná i měli," prozradil kytarista. Vzápětí dodal: "Než ale uděláme oficiální ohlášení, musíme ještě vyřešit nějaké záležitosti. Všichni jsme naší volbou nadšení a jsme zvědaví, jak budou reagovat fanoušci a okolí."

---

APOCALYPTICA MUSÍ ZAPLATIT

10. 1. 2011
Obrázek: APOCALYPTICA MUSÍ ZAPLATIT
Skupina cellistů se dostala do průs..švihu. Muzikanti totiž prohráli spor s německým soudem, který řešil údajné neoprávněné použití jména německé kapely Rammstein. Za svůj prohřešek jim nyní musí zaplatit čtyřicet pět tisíc eur. Žalobu podala apocalyptica_worlds_collide_frontcover.jpgreklamní společnost kvůli kampani k desce WORLDS COLLIDE z roku 2007. Apocalyptica si totiž na skladbu "Helden" pozvala zpěváka Tilla Lindemanna. Následně prodávala nahrávku s nálepkou na obalu, kde stálo, že se na desce "podílí Rammstein" a ne jen jejich frontman. Krajský soud v Berlíně dal žalující straně za pravdu a označil to za škodu na jméně kapely.
---
Stránky: 1 133 201 202 203 204 205 206 207 265 396 528