Stránky: 1 133 201 202 203 204 205 206 207 265 397 529

THIN LIZZY VYDAJÍ NOVÉ VINYLY

17. 1. 2011
Obrázek: THIN LIZZY VYDAJÍ NOVÉ VINYLY

Pokud patříte mezi milovníky klasického rocku a zároveň sbíráte staré dobré vinyly - můžete zajásat. Vydavatelství Back on Black specializující se na vydávání vinylových desek ohlásilo, že v únoru vypustí do světa osm klasických alb irské legendy THIN LIZZY. Všechna budou zabalena v luxusním obalu, prvních tisíc kousků každého navíc v limitovaném barevném provedení. Konkrétně se jedná o následující díla:
* Jailbreak (1976)
* Johnny The Fox (1976)
* Bad Reputation (1977)
* Live And Dangerous (1978)
* Black Rose (1979)
* Chinatown (1980)
* Renegade (1981)
* Thunder And Lightning (1983)

zdroj : spark-rockmagazine

---

FILM O MERCURYM SE ZAČNE NATÁČET JEŠTĚ LETOS

17. 1. 2011
Obrázek: FILM O MERCURYM SE ZAČNE NATÁČET JEŠTĚ LETOS

Kapela QUEEN si letos připomíná dvě výročí. Jedno smutné, druhé radostné. Přesně před dvaceti lety zemřel nenahraditelný Freddie Mercury, před čtyřiceti lety kapela odstartovala hvězdnou kariéru. Proto se muzikanti rozhodli nadělit fanouškům autobiografický film. Jeho ústřední postavou bude bývalý frontman kapely Freddie Mercury, kterého ztvární Sacha Baron Cohen. Natáčení by podle slov kytaristy Briana Maye mělo začít už letos, film půjde do kin na podzím 2012. "Wow - čtyřicet let QUEEN. Kdo by to byl řekl? Nemohu uvěřit, že už je to tak dlouho a my jsme pořád tady a stále ve velkém stylu. Jsem ohromený, ale moc vděčný," prohlásil Roger Taylor.

---

STEVEN TYLER POTVRDIL VYDÁNÍ DESKY

15. 1. 2011
Obrázek: STEVEN TYLER POTVRDIL VYDÁNÍ DESKY

Steven Tyler vloni zasedl jako porotce v televizní sotěži American Idol. Podle některých toto jeho rozhodnutí znamená konec kapely Aerosmith. Podle Stevena je to však nesmysl a soutěž jeho zpívání v Aerosmith tutově neovlivní. Reagoval tak na hlasy, které se ozvaly hned poté, co loni pozici porotce v soutěži přijal. Dodal, že by už tento měsíc rád začal s ostatními kolegy pracovat na novém albu. "Máme teď jenom pauzu. Naše kapela není mrtvá, ani být mrtvá nemůže," řekl novinářům, když se ho na Aerosmith ptali při rozhovoru k soutěži. Tyler tvrdí, že by měli začít pracovat na albu již koncem ledna a mají také naplánované turné po Japonsku a Jižní Americe. Na ně vyrazí v listopadu.

---

LUPENY NA SLAYER A MEGADETH JSOU V PRODEJI

15. 1. 2011
Obrázek: LUPENY NA SLAYER A MEGADETH JSOU V PRODEJI

Trashmetalové kapely Slayer a Megadeth si opět zahrají v ČR. V neděli 10. dubna 2011 si při svém jarním evropském turné "European Carnage Tour 2011" udělají koncertní zastávku v pražské O2 Aréně. Předprodej vstupenek na tuto akci byl dnes ( 15.ledna ) zahájen ve sběrnách Sazky, jejich ceny se pohybují od 690 do 1 290 korun.

Tuzemští fanoušci mohli dvojici skupin naposledy vidět vedle formací Metallica a Anthrax loni v létě. Coby kompletní thrashmetalová čtyřka přijely kapely do českých Milovic na festival Sonisphere.

---

SHARON PŘIPUSTILA, ŽE JÍ OZZY NEVĚŘÍ

15. 1. 2011
Obrázek: SHARON PŘIPUSTILA, ŽE JÍ OZZY NEVĚŘÍ

Ozzy se domnívá, že jeho manželka má poměr se svým vizážistou. ALE..

Sharon považuje svého vizážistu za dlouholetého rodinného přítele a navíc tvrdí, že je gay. Říká : "... vysvětlovala jsem Ozzymu, že je to gay a má partnera. Že opravdu spolu nic nemáme. Ale stále mi nevěří a myslí si, že s ním mám poměr ". Sharon mluvila i tom, že zorganizovala schůzku Ozzyho a vizážisty, ale ani to nepomohlo . Ozzy se k celé věci nevyjádřil. Odpověděl pouze na otázku, jestli si dal do Nového roku nějaké předsevzetí. Ozzy se k celé věci nevyjádřil. Pouze odpověděl na otázku, jestli si dal do Nového roku nějaké předsevzetí. " Vlastně ano. Jsem hrozně vděčný za to, že jsem ještě živý. Asi dělám něco dobře. A aby se nic neposr.... dal jsem si předsevzetí, že na svém životě nebudu nic měnit. Snad mi to pomůže pomůže přežívat i nadále.

---

YOKO ONO : " NECHTĚLA JSEM ROZBÍT BEATLES "

15. 1. 2011
Obrázek: YOKO ONO : " NECHTĚLA JSEM ROZBÍT BEATLES "

Vdova po Johnu Lennonovi, Yoko Ono trvá na tom, že není zodpovědná za rozpad kapely Beatles. Tvrdí, že ona i John se jen velmi těžce vypořádavali s tím, že z toho byla obviňována a dodnes poznává nenávist fanoušků. Pro Daily Mail prohlásila : " Byla jsem z toho obviňovaná hned od začátku. Lidé se mnou odmítali mluvit, anebo byli drzí a hrubí. Bylo to těžké a moc mně to bolelo. Mohla jsem se otočit a utéct, ale to bych nikdy neudělala. Každý den jsem si připomínala jaké mám štěstí. Potkala jsem muže, kterého jsem milovala, netrpěli jsme hladem, nebyli jsme nemocní. Jen tohle nás tížilo a museli jsme oba v sobě najít sílu to potlačit. A vlastně to byla dobrá škola. Beatles byli skupinou čtyř mužů. Velice silná čtveřice. A věřte mi, že ani já bych je nedokázala zlomit. A ani jsem nechtěla. Rozešli se, protože dosáhli vrcholu a čekali na ně nové začátky. Chtěli to tak. "

---

10.3.2011 ZAKK WYLDE a BLACK LABEL MÍŘÍ DO ČR !!!

14. 1. 2011
Obrázek: 10.3.2011 ZAKK WYLDE a BLACK LABEL MÍŘÍ DO ČR !!!

Na světovém turné "Berzerkers Tour 2011" zavítají do PRAHY!

Už je to víc jak 20 let, co si Ozzy Osbourne najal prodavače z benzínové stanice v New Jersey, Zakka Wyldea, aby se stal jeho kytaristou. Od té doby se ZAKK WYLDE stal celosvětově proslulou kytarovou ikonou. Hraním a psaním s Osbournem dosáhl absolutního úspěchu, což ho inspirovalo také k tomu, aby v roce 1998 založil svou vlastní, dnes již také mega legendární kapelu BLACK LABEL SOCIETY.

---

OZZY V REKLAMÁCH

13. 1. 2011
Obrázek: OZZY V REKLAMÁCH
Vydělávat se musí. A pokud je člověk známým muzikantem s profláknutým ksichtem, dá se vydělat slušný balík učinkováním v reklamě. Mrkněte na to, kde všude se objevil sám velký OZZY :
---

SEX PISTOLS : " VRÁTÍME SE ..asi"

12. 1. 2011
Obrázek: SEX PISTOLS : " VRÁTÍME SE ..asi"

Média začínají zaplňovat spekulace o možném návratu kultovní britské punkové formace SEX PISTOLS. Příčinu tomu zadal zpěvák John Lydon ( Johnny Rotten), který v jednom rozhovoru prohlásil : " v klidu si dovedeme představit, že s kapelou připravíme nový materiál". Ikdyž má John svou kapelu ( Public Image Limited ) spolupráci s bývalými kolegy se nebrání. "Pokud by chtěli, abych s nimi jel opět na turné, rád to přijmu," prozradil Lydon v rozhovoru pro Stereogum. Následně dodal, že nad skládáním nových písní vážně přemýšlí. Předešlé comebacky se totiž zakládaly především na starých klasikách a několika předělávkách.

---

VELVET REVOLVER NAHRÁVAJÍ S NOVÝM ZPĚVÁKEM

12. 1. 2011
Obrázek: VELVET REVOLVER NAHRÁVAJÍ S NOVÝM ZPĚVÁKEM

Bubeník kapely Matt Sorum informoval fanoušky o tom, že se kalifornská čtyřka nejspíše brzy rozroste o dalšího člena. Bubeník to oznámil na sociální síti Twitter. V příspěvku prohlásil, že za čtyři dny vytvořil s Velvet Revolver a novým zpěvákem devíti písňové demo. Fanoušci by neměli na jméno vyvoleného nástupce Scotta Weilanda čekat dlouho. Podle bubeníka se kapela definitivně rozhodne už tento týden.V kapele je už tedy asi rozhodnuto a teď už se jen dává dohromady oficiální prohlášení.

---
Stránky: 1 133 201 202 203 204 205 206 207 265 397 529