Stránky: 1 170 201 202 203 204 205 206 207 339 508 677

Právě Ty si můžeš potřást rukou s KISS

10. 6. 2013
Obrázek: Právě Ty si můžeš potřást rukou s KISS

Koncert KISS se blíží. Už tento pátek zabouří jejich Monster Tour v Praze a my pro Vás máme MEET AND GREET balíček. Pozorně poslouchejte vysílání Beatu a buďte ve střehu. Můžete totiž vyhrát 2 vstupenky na koncert a taky exkluzivně setkání s kapelou pro dvě osoby.

---

Black Sabbath a panika okolo bubeníka

10. 6. 2013
Obrázek: Black Sabbath a panika okolo bubeníka

Nové album je na světě, tak už se to může říct. Black Sabbath měli hodně velký strach, když začali na novém albu spolupracovat s Bradem Wilkem. Báli se, že pro album '13' vybrali toho nesprávného. Bubeníka 'Rage Against The Machine' jim do sestavy tak trochu natlačil Rick Rubin.

---

Graveltones jsou v jednom kole

10. 6. 2013
Obrázek: Graveltones jsou v jednom kole

Kapela Graveltones je o dvou Australanech, kteří připluli do Anglie a v Londýně začali hledat třetího (třetí?) do party, aby místo mariáše začali hrát blues-rock. Ať už je to legenda pravdivá nebo ne, už jen kvůli muzice samotné by tahla parta neměla ujít naší pozornosti. Graveltones teď vehementně shánějí finance na natočení debutu, prý schází už jen 5 procent ... pomůžeme jim?

---

Ohlédnutí za Beatovou síní slávy

10. 6. 2013
Obrázek: Ohlédnutí za Beatovou síní slávy

Uvádění do Beatové síně slávy není jen o samotném slavnostním ceremoniálu, ale i o spoustě muziky. Letošní jubilejní desátý ročník byl vyjímečný nejen slavnostním prostředím divadla Hybernia, ale po vystoupení Flamenga s Vláďou Mišíkem, Plastic People Of The Universe a skupiny T4 i bonusovým vystoupením 'Československé superskupiny'. Podívejte se na fotogalerii...

---

Aerosmith lákají na živé DVD

7. 6. 2013
Obrázek: Aerosmith lákají na živé DVD

Kapela Aerosmith vypustila trailer k chystanému 'live DVD', které se bude jmenovat 'Rock For The Rising Sun'. Jedná se o záznam show z roku 2011, kdy Steven Tyler ignoroval doporučení vyhnout se koncertování v zemi vycházejícího slunce. Japonsko se tehdy potýkalo s následky zemětřesení a tsunami. 

---

Black Spiders mají našlápnuto

7. 6. 2013
Obrázek: Black Spiders mají našlápnuto

Skupina Black Spiders z anglického Sheffieldu nabízí svou novinkovou skladbu 'Teenage Knife Gang'. Pokud vás zaujme, nenecháte si ujít jejich nadcházející album 'This Savage Land'. I když kapela existuje teprve od roku 2008, už po dvou letech existence byla při udělování cen 'Metal Hammer Golden Gods' oceněna v kategorii 'Best Underground Band'.

---

Nine Inch Nails po pěti letech

6. 6. 2013
Obrázek: Nine Inch Nails po pěti letech

Už je to pět let, co americká industriální kapela Nine Inch Nails vydala studiovku. Tehdy se jednalo o album “The Slip“, které skupina kolem Trenta Reznora stihla natočit, smíchat a vydat za pouhé tři týdny. V září letošního roku se dočkáme jejího nástupce, jehož příprava trvala rozhodně o dost déle…

---

Kiss se pomalu loučí

6. 6. 2013
Obrázek: Kiss se pomalu loučí

Gene Simmons, baskytarista Kiss, už s novináři také (vedle dalších letitých kapel) řeší, jak dlouho že tu ještě Kiss budou. Jeho odhad je pět až deset let. Protože tuhle kapelu určitě můžeme řadit mezi rockové dinosaury, je desetiletý odhad vlastně velmi optimistický. Kapela oslavující 40 let má na trhu dobře přijímané 20. album 'Monster' a je evidentně plná energie.

---

Toseland tvrdí, že život je nádherný

6. 6. 2013
Obrázek: Toseland tvrdí, že život je nádherný

Po tom, co byl James Toseland kvůli zranění nucen nechat závodů na motorce (je mistrem světa na superbikách za rok 2004 a 2007), rozhodl se se stejným zanícením naplno věnovat rockové kariéře. Úspěch, kterého dosáhl na superbiku, mu přejme i ve světě rockové hudby.

---

John Bonham a jeho 'dunění'

5. 6. 2013
Obrázek: John Bonham a jeho 'dunění'

John Bonham byl velmi explozivní bubeník Led Zeppelin. Byl pohonem, srdcem celé kapely. Připomněli jsme si ho poslední víkend, protože 29.5. by oslavil své 65. narozeniny. Jeho tělo nezvládlo množství požité vodky v roce 1980, a protože byl nenahraditelný, jeho smrt zabila i kapelu Led Zeppelin.

---
Stránky: 1 170 201 202 203 204 205 206 207 339 508 677