Stránky: 1 2 3 4 5 6 181 360 540 719

Samolepková jízda

8. 3. 2018
Obrázek: Samolepková jízda

Hradec Králové a Pardubice jsou cílem dnešní samolepkové jízdy rádia Beat na kterou se vydal Petr Moravec. Jak to vypadalo ještě před malou chvílí v Hradci, na to se můžete podívat na fotografii, kterou Petr poslal z místa činu. 

---

Novou desku avizuje také Van Morrison

8. 3. 2018
Obrázek: Novou desku avizuje také Van Morrison

Irský umělec už sice má svá léta, ale co se tvorby týče, rozhodně nehodlá zpomalit tempo. Během posledních sedmi měsíců vydává už své třetí album. Deska s názvem “You're Driving Me Crazy” se na pulty prodejen dostane už za měsíc. Přesněji 27. dubna

---

Gus G představil první singl

7. 3. 2018
Obrázek: Gus G představil první singl

Na 20. dubna má naplánováno vydání své nové sólové desky kytarista řeckého původu Gus G. Album ponese název “Fearless” a jak už je i u mnohých kytaristových kolegů z branže zvykem, také on před oficiálním vydáním uvolňuje na internetu první písně v podobě videoklipů.

---

Prvotina Pink Floyd vyjde na vinylu

7. 3. 2018
Obrázek: Prvotina Pink Floyd vyjde na vinylu

Na duben se chystá vydání remasterované verze debutového alba skupiny Pink Floyd “The Piper At The Gates of Dawn”. Původní mono nahrávka vyšla 4.srpna 1967 a byla jedinou deskou kapely, která byla nahraná pod vedením Syda Barretta.

---

Bon Scott má novou sochu v Melbourne

6. 3. 2018
Obrázek: Bon Scott má novou sochu v Melbourne

Ode dneška se slavná Melbourne AC / DC Lane může pochlubit dalším unikátem. Byla zde totiž odhalena nová skuptura na zdi, věnovaná někdejšímu frontmanovi AC/DC Bonu Scottovi. Až se někdo z posluchačů rádia Beat do Melbourne vypraví, budeme rádi za utentické fotky.

---

Mr.Big vzdají hold Patu Torpeyovi

6. 3. 2018
Obrázek: Mr.Big vzdají hold Patu Torpeyovi

Skupina Mr.Big a řada speciálních hostů se v květnu představí publiku v Kalifornii na koncertu, věnovaném nedávno zesnulému bubeníkovi Patu Torpeyovi. Muzikant podlehl minulý měsíc Parkinsonově chorobě ve věku 64 let. Jeho smrt zasáhla mnoho jeho přátel z hudebního světa.  

---

Roger Waters netradičně ve folkové roli

6. 3. 2018
Obrázek: Roger Waters netradičně ve folkové roli

Spoluzakladatel Pink Floyd už nějaký čas spolupracuje se skupinou Lucius. To je kvintet z New Yorku, který od roku 2015 působí v Los Angeles a spolupráci i přátelství s Watersem jeho členové navázali před třemi lety na “Newport Folk Festival.”

---

Rolling Stones chystají nové album

5. 3. 2018
Obrázek: Rolling Stones chystají nové album

Je to sotva pár dnů, co se potvrdily zvěsti o tom, že Rolling Stones přijedou do Prahy (jeich koncert uvidíme v pražských Letňanech 4.července) a už je tady další nová a potěšující zpráva. Stouni dávají dohromady materiál na novou desku! Snad si ji poslechneme ještě letos. 

---

Foo Fighters, John Lennon a Van Halen na jednom pódiu

5. 3. 2018
Obrázek: Foo Fighters, John Lennon a Van Halen na jednom pódiu

Je to docela kuriózní spojení, ale došlo k němu o víkendu na Brazilském koncertu Foo Fighters. Samozřejmě že John Lennon a a Van Halen, byli na jevišti jen imaginárně, ale to zvukové souznění se fakt povedlo. Podívejte se na video dole. 

---

Podívejte se, jak to vypadalo na Beatfestu

2. 3. 2018
Obrázek: Podívejte se, jak to vypadalo na Beatfestu

Ve čtvrtek 1.3.2018 večer se v brněnském Semilassu uskutečnil už devátý ročník brněnského Beatfestu. Atmosféra byla podle všech přítomných skvělá a muzika potěšila sluch každého přítomného bíťáka. A přítomen byl i brněnský fotograf Miloš Hlaváček, který to celé zdokumentoval

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 181 360 540 719