Stránky: 1 2 3 4 5 6 182 363 544 725

S Arcade Fire si zazpívala Chrissie Hynde

13. 4. 2018
Obrázek: S Arcade Fire si zazpívala Chrissie Hynde

11. dubna koncertovali americko-kanadští rockeři Arcade Fire v Londýnské Wembley Aréně. K překvapení přítomných se spolu s nimi na pódiu na chvíli objevila i zpěvačka Chrissie Hynde ze skupiny The Prettenders. Ta si se skvěle šlapající kapelou zazpívala svůj nejslavnější hit “Don’t Get Me Wrong”

---

Nová deska Offspring bude letos...nebo taky ne

13. 4. 2018
Obrázek: Nová deska Offspring bude letos...nebo taky ne

Kytarista a také doprovodný zpěvák skupiny OFFSPRING Kevin "Noodles" Wasserman potvrdil, že skupina dokončila své dlouho očekávané desáté studiové album. Je to už tři roky od vydání singlu "Coming For You", o němž se mluvilo jako o první vlaštovce z chystané desky.

---

Minuta s Monetou na Radiu Beat

13. 4. 2018
Obrázek: Minuta s Monetou na Radiu Beat

MONETA Money Bank a Rádio Beat věnují živnostníkům čas. Ostatním Beaťákům zase ukáže, kam se mají vypravit, pokud chtějí být mezi svými. Na silnicích se totiž poznáme podle samolepky, ale víte jaká firma ve Vašem okolí patří Beaťákovi? 

---

Midnattsol představují nové video

12. 4. 2018
Obrázek: Midnattsol představují nové video

Německo - Norští představitelé gotického folk metalu Midnattsol přichystali na 25. května vydání nového alba "The Aftermath". Překopanou sestavu skupiny doplnila v loňském roce norská vokalistka Liv Kristine, která původně měla pouze hostovat na některých nahrávkách.

---

Další kolekce klasiky od ZZ Top je na obzoru

12. 4. 2018
Obrázek: Další kolekce klasiky od ZZ Top je na obzoru

Po loňském vydání speciální edice  s názvem “Cinco” vyjde letos k prvnímu červnu druhá a neméně zajímavá kolekce písní ZZ Top. Zatímco loňský box mapoval tu nejrannější tvorbu a nabídl prvních pět alb, ten letošní nám připomene další pětici desek a pokryje období mezi lety 1979 - 1990

---

Samolepková jízda rádia BEAT

11. 4. 2018
Obrázek: Samolepková jízda rádia BEAT

Ve čtvrtek 12.4.2018 vyjede Martin Kudlička na další samolepkovou jízdu rádia Beat.  Tentokrát potěší Bíťáky na Svitavsku a Blanensku. Přibližně ve 14:45 by se měl ukázat ve Svitavách u Kauflandu a cca v 16:15  v Blansku na parkovišti před Lidlem.

---

Yes s Andersonem, Rabinem a Wakemanem oslaví padesátiny

11. 4. 2018
Obrázek: Yes s Andersonem, Rabinem a Wakemanem oslaví padesátiny

Pod názvem Yes Featuring Anderson, Rabin & Wakeman zahájí 3. června v polské Waršavě svojí Světovou tour skupina, která svojí muzikou baví už padesát let. Turné se přes Skandinávii, Německo a Velkou Británii přesune ještě letos do Severní Ameriky.

---

Album "The Power Within" od Dragonforce v novém

10. 4. 2018
Obrázek: Album "The Power Within" od Dragonforce v novém

Počátkem roku 2012 vydala skupina Dragonforce svojí pátou řadovou desku "The Power Within". Britští metalisté se ji nyní rozhodli oprášit a na počátku května se chystají uvést na trh remixovanou a reasterovanou verzi s názvem "Re-Powered Within". Konkrétní datum vydání bylo stanoveno na 4. května

---

Whitesnake to letos rozjedou naplno!

10. 4. 2018
Obrázek: Whitesnake to letos rozjedou naplno!

Už 10. března dotočili členové skupiny Whitesnake nový videoklip k písni "Shut Up & Kiss Me" z chystané desky "Flesh & Blood". Na jeho zveřejnění si prý budeme muset ješte chvíli počkat. Videoklip bude zveřejněn v průběhu června a album samotné by se na pultech mělo objevit nedlouho poté.

---

Megadeth oprášili svůj debut

9. 4. 2018
Obrázek: Megadeth oprášili svůj debut

Svojí první desku, kterou vydali v roce 1985 pod názvem “Killing Is My Business... And Business Is Good!”, se rozhodli vzkřísit k novému životu Megadeth. Deluxe verze alba půjde na trh 6. června a půjde prakticky o zcela nové dílo. K původním osmi písním přibude dalších deset. 

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 182 363 544 725