Stránky: 1 2 3 4 5 6 181 360 540 719

Bon Scott má novou sochu v Melbourne

6. 3. 2018
Obrázek: Bon Scott má novou sochu v Melbourne

Ode dneška se slavná Melbourne AC / DC Lane může pochlubit dalším unikátem. Byla zde totiž odhalena nová skuptura na zdi, věnovaná někdejšímu frontmanovi AC/DC Bonu Scottovi. Až se někdo z posluchačů rádia Beat do Melbourne vypraví, budeme rádi za utentické fotky.

---

Mr.Big vzdají hold Patu Torpeyovi

6. 3. 2018
Obrázek: Mr.Big vzdají hold Patu Torpeyovi

Skupina Mr.Big a řada speciálních hostů se v květnu představí publiku v Kalifornii na koncertu, věnovaném nedávno zesnulému bubeníkovi Patu Torpeyovi. Muzikant podlehl minulý měsíc Parkinsonově chorobě ve věku 64 let. Jeho smrt zasáhla mnoho jeho přátel z hudebního světa.  

---

Roger Waters netradičně ve folkové roli

6. 3. 2018
Obrázek: Roger Waters netradičně ve folkové roli

Spoluzakladatel Pink Floyd už nějaký čas spolupracuje se skupinou Lucius. To je kvintet z New Yorku, který od roku 2015 působí v Los Angeles a spolupráci i přátelství s Watersem jeho členové navázali před třemi lety na “Newport Folk Festival.”

---

Rolling Stones chystají nové album

5. 3. 2018
Obrázek: Rolling Stones chystají nové album

Je to sotva pár dnů, co se potvrdily zvěsti o tom, že Rolling Stones přijedou do Prahy (jeich koncert uvidíme v pražských Letňanech 4.července) a už je tady další nová a potěšující zpráva. Stouni dávají dohromady materiál na novou desku! Snad si ji poslechneme ještě letos. 

---

Foo Fighters, John Lennon a Van Halen na jednom pódiu

5. 3. 2018
Obrázek: Foo Fighters, John Lennon a Van Halen na jednom pódiu

Je to docela kuriózní spojení, ale došlo k němu o víkendu na Brazilském koncertu Foo Fighters. Samozřejmě že John Lennon a a Van Halen, byli na jevišti jen imaginárně, ale to zvukové souznění se fakt povedlo. Podívejte se na video dole. 

---

Podívejte se, jak to vypadalo na Beatfestu

2. 3. 2018
Obrázek: Podívejte se, jak to vypadalo na Beatfestu

Ve čtvrtek 1.3.2018 večer se v brněnském Semilassu uskutečnil už devátý ročník brněnského Beatfestu. Atmosféra byla podle všech přítomných skvělá a muzika potěšila sluch každého přítomného bíťáka. A přítomen byl i brněnský fotograf Miloš Hlaváček, který to celé zdokumentoval

---

Poslechněte si další novinku od Judas Priest

2. 3. 2018
Obrázek: Poslechněte si další novinku od Judas Priest

To, že Judas Priest vydají za pár dní své osmnácté řadové album, není žádná novinka. Informovali jsme Vás o tom už před časem. Deska “Firepower” vyjde  oficiálně 9. března. Včera ale skupina na internetu zveřejnila píseň, která vydání desky předchází.

---

BSP slaví 25 let!

1. 3. 2018
Obrázek: BSP slaví 25 let!

Hudební seskupení BSP slaví v letošním roce 25 let od vydání své první desky. („Ota Balage for Kamil Střihavka by assistance Michal Pavlíček“ - 1993). Rok poté (1994) toto „hvězdné“ trio přišlo s druhým albem - („Michal Pavlíček for Kamil Střihavka with assistance Ota Balage“). 

---

Saxon dobyli Cambridge a jedou do USA

1. 3. 2018
Obrázek: Saxon dobyli Cambridge a jedou do USA

Britská metalová formmace Saxon vydala 2. února svojí dvaadvacátou řadovku. Album s názvem “Thunderbolt” se rozhodli rockeři podpořit sérií koncertů, z nichž jeden se odehrál v sobotu 24. února na Corn Exchange v Cambridge v Anglii.

---

Koncert TOTO v Praze

28. 2. 2018
Obrázek: Koncert TOTO v Praze

Kromě toho, že úterní koncert skupiny TOTO v Pražském Foru Karlín navštívila celá řada posluchačů rádia Beat, byl tam mimo jiné i náš “vrchní fotodokumentarista” Jirka Rogl. Nenechal si to pro sebe a pár povedených snímků ze včerejška nám poslal.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 181 360 540 719