Stránky: 1 155 302 303 304 305 306 307 308 309 462 616

METALLICA VYDÁ " LIVE AT GRIMEY´S "

3. 11. 2010
Obrázek: METALLICA VYDÁ " LIVE AT GRIMEY´S "

Devítiskladbový záznam koncertu z 12. června 2008, který kapela odehrála v klubu v Nashvillu vyjde 26. listopadu. Desku kapela pojmenovala " LIVE AT GRIMEY´S" . "Tehdy jsme dokončovali ´Death Magnetic´, když nás lidi z Grimey´s pozvali. Byl to skromný koncert jen pro členy fanklubu a pár známých," vysvětluje kapela. Sváteční koncert půjde na pulty pouze v sedmi stech amerických obchodech, které podporují tzv. Record Store Day, tedy třetí dubnovou sobotu, kdy se nezávislí prodejci spojí s umělci, aby svorně oslavili umění hudby. Na netu bude EP k dispozici na metallica.com a metclub.com.

TRACKLIST V ČLÁNKU

---

JIMMY PAGE SE BUDE SOUDIT

3. 11. 2010
Obrázek: JIMMY PAGE SE BUDE SOUDIT

Kytaristu skupiny Led Zeppelin čeká soud za údajnou uměleckou krádež. Žalobu na něj podal folkový zpěvák Jake Holmes, který ho obviňuje z toho, že okopíroval folkovou píseň "Dazed and Confused" z roku 1967 pro stejnojmennou skladbu skupiny z roku 1969. Holmes tvrdí, že vlastní autorská práva za kompozici, která vznikla o dva roky dříve než skladba LED ZEPPELIN. Ikdyby se soud usnesl ve prospěch žaloby, folkař může žádat maximálně o náhradu škody za posledních tři roky

---

HELOWEEN ZAHRAJÍ V PROSINCI V PRAZE

2. 11. 2010
Obrázek: HELOWEEN ZAHRAJÍ V PROSINCI V PRAZE

V ČR zahraje kapela letos 2 x. Poprvé to bude 27. listopadu ve Zlíně a o necelý měsíc později - 19. prosince zaduní ve sportovní hale na Pražském výstavišti. V roli speciálního hosta se představí finští Stratovarius.

Vstupenky v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

---

LORDI MAJÍ NOVÉHO BUBENÍKA - STVŮRU !

2. 11. 2010
Obrázek: LORDI MAJÍ NOVÉHO BUBENÍKA - STVŮRU !

Bývalý bubeník kapely Kita se odmaskoval a dostal padáka. Ale hrát a vydělávat se musí, tak si za něj už finská monstra našla náhradu. Její jméno zní - Otus - v překladu "Stvůra". "Nejsme si moc jistí, kdo nebo co to je... Je to prostě stvůra, věc. Kombinace řezníka, popravčího, vetřelce, ještěra a zombie. Tvrdej týpek. A nepochybně jeden z nejošklivějších členů naší rodiny" oznámili muzikanti. Otus se fanouškům LORDI předvede na nadcházejícím turné, během kterého kapela dvakrát zahraje také v České republice. 18. 11. v pražském kulturáku Vltavská, den poté v ostravské Bonver aréně.

---

KEITH RICHARDS : " LENNON BYL BLBEC "

2. 11. 2010
Obrázek: KEITH RICHARDS : " LENNON BYL BLBEC "

26. 10.2010 vyšla v New Yorku vzpomínková kniha " LIFE " Keithe Richardse. Servítky si v ní zrovna nebere. Deník The Times začal zveřejňovat výňatky z tohoto životopisu. Například Johnnyho Deppa prý Richards kvůli jeho pravidelným návštěvám v domě považoval za drogového dealera svého syna. "Až jednou u večeře mi to najednou došlo: Hrome, vždyť je to Střihoruký Edward," řekl rocker deníku The Time. Kniha dále taky řeší problematické vztahy mezi Richardsem a frontmanem skupiny Mickem Jaggerem. Richards v knize přiznává, že jeho kdysi velmi blízké přátelství s Jaggerem už přes dvě desítky let není jako dřív. Keith také odhalil ne zrovna nejlepší stránku Johna Lennona. "Ten nikdy nevyšel z mého domu jinak než v leže! Byl to blbec!" Vzpomíná si na Lennona, jak objímá záchodovou mísu na toaletě.

---

VISÁČI PŘIPRAVILI KLASIKU .. !!

2. 11. 2010
Obrázek: VISÁČI PŘIPRAVILI KLASIKU .. !!

Otcové českého punku, kapela VISACÍ ZÁMEK, přichází s novou deskou . Dostala název " KLASIKA " . Muzikanti tvrdí, že to je absolutní pecka a že už teď kandiduje na desku roku.To, že je tahle placka i tak " trochu" provokativní dokazuje i skladba PREZIDENT, anebo obal desky : ňadra podepsaná členy kapely. A zapomenout nesmíme ani na videoklip k písni "Padesát". Mrkněte :

50.jpg

---

NÁVRAT BLACK SABBATH .. ??

1. 11. 2010
Obrázek: NÁVRAT BLACK SABBATH .. ??

Zakládající člen kapely Black Sabbath TONY IOMMI oznámil, že pracuje na novém materiálu. Půjde o nový projekt, nebo se chystá oživení Black Sabbath ?? Iommi si ke spolupráci přizval dalšího někdejšího člena Black Sabbath, basáka Geezera Butlera . Ohledně možného návratu Black Sabbath nechce říci nic konkrétního: "Teď hlavně skládám, to je to, co dělám. Asi jsem se zbláznil, když zase pracuju na nových riffech, ale opravdu si to užívám. Jsem prakticky neustále v kontaktu s Geezerem, už jsme i probírali, jaká bude další fáze naší spolupráce. Normálně neříkám takové věci, ale mám pocit, že dělám něco skvělého.

---

TÝDEN " NA PŘÁNÍ "

1. 11. 2010
Obrázek: TÝDEN " NA PŘÁNÍ "

..PŘÍLIŠ POMALÉ..RYCHLÉ, ŽIVÉ NUDNÉ, VESELÉ, SMUTNÉ. MÁLO METALU, HODNĚ METALU, HALOO !! PROČ JO, PROČ NE, ... HREJTE ČESKY..ČESKY NEEE. JÁ CHCI ZAGORKU, BLACKENED DEATH METAL, LYNYRD SKYNYRD, OZZY ?? ..TO NEEE ! JOO ! PROČ JAK ?? UAAAAAA...........

Tak tohle je přátelé jen malinkatý úryvek telefonátů směřujících k našemu hudebnímu dramaturgovi Jirkovi. A protože se u něj objevil tik v levém i pravém oku a příliš často se probírá inzeráty typu :" KOUPÍM SEMTEX, HLEDÁM SAMOPAL atd .." rozhodli jsme se ho odeslat na povinnou dovolenou.

Od pondělí 1. listopadu je to na Vás. Čeká Vás TÝDEN BIGBÍTU NA VAŠE PŘÁNÍ. Číslo do studia : 2727 3 9955

---

STRATOVARIUS : ELYSIUM

1. 11. 2010
Obrázek: STRATOVARIUS : ELYSIUM

Stratovarius se vzpamatovali z nepříjemného odchodu kytaristy Tima Tolkkiho a dokončují další nahrávku. Novinka s titulem "Elysium" má vyjít 17. ledna. Muzikanti v čele se zpěvákem Timem Kotipeltem nyní dodělávají finální úpravy. První ochutnávku nového alba budou moct fanoušci otestovat už koncem listopadu, kdy vyjde pilotní singl hned se dvěma novými písněmi "Darkest Hours" a "Infernal Maze".

---

BRITOVÉ DALI LENNONA NA MINCE

1. 11. 2010
Obrázek: BRITOVÉ DALI LENNONA NA MINCE

Bývalý člen legendárních The Beatles se dočkal další pocty. Britská královská mincovna vydala limitovanou sérii pamětních mincí s jeho tváří, a to na základě veřejné ankety, která rozhodovala o letošním kandidátovi. Stříbrných mincí v nominální hodnotě pěti liber se dostalo do oběhu jen pět tisíc. Sběratelé za každou v přepočtu 1 277 korun. Lennon je na minci znázorněn s typicky dlouhými vlasy, kotletami a brýlemi s kulatými obroučkami, jež si díky němu vysloužily přezdívku "lennonky".---
Stránky: 1 155 302 303 304 305 306 307 308 309 462 616