Stránky: 1 160 302 303 304 305 306 307 308 319 477 636

KABÁT NATOČIL NOVÝ KLIP S MISTREM

17. 2. 2011
Obrázek: KABÁT NATOČIL NOVÝ KLIP S MISTREM

Skupina KABÁT představila nový videoklip. V polovině ledna ho natočila k písni Banditi di Praga a zahrál si v něm i Karel GOTT. Natáčení klipu probíhalo uvnitř pražského Paláce Žofín a v jeho okolí. Gott se objevuje až v samotném závěru videa, kdy kapela přicházejí do tajemné místnosti, ve které si odlévají hudební cenu Anděl. Po chvilce si všimnou, že na druhé straně místnosti je ještě někdo. Lídr kapely Pepa VOJTEK proto na osobu namíří pistoli. Po chvilce se ke kapele otáčí Gott nalíčený jako zombie a v ruce drží právě odlitého Slavíka. "Jsme moc rádi, že pan Gott nabídku na účinkování v klipu přijal," prohlásil manažer skupiny Radek Havlíček. Mrkněte :

klip.jpg

---

SMOKIE VYDÁVAJÍ NOVÉ ALBUM "TAKE A MINUTE"

17. 2. 2011
Obrázek: SMOKIE VYDÁVAJÍ NOVÉ ALBUM "TAKE A MINUTE"

19.3.2011 - Plzeň, hala TJ Lokomotiva

V roce 2010 přišla britská legendární rocková kapela Smokie se svým novým studiovým albem "Take a Minute". Album vyšlo původně v srpnu letošního roku v Dánsku, kde se dostalo až na 2. příčku oficiální dánské prodejní hitparády. Následně bylo album v říjnu uvedeno na zbytek skandinávského trhu a také v Německu. Nyní se představuje českým a slovenským fanouškům.

Smokie naživo představí svým fanouškům nové album na koncertě v Plzni 19.3.2011 v hale TJ Lokomotiva.

---

POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: COLLEGIUM MUSICUM V LUCERNĚ

16. 2. 2011
Obrázek: POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: COLLEGIUM MUSICUM V LUCERNĚ
Zdravím všechny v Radiu Beat a rukou ještě roztřesenou zasílám pár fotek z koncertu Collegium Musicum v Lucerna Music Baru - koncert byl úžasný, hrálo jim skvěle, kdo nebyl může jen litovat! Pepa "Destroyer" Hubka

---

GUNS´N´ROSES BY MOHLI ZAHRÁT V PŮVODNÍ SESTAVĚ

16. 2. 2011
Obrázek: GUNS´N´ROSES BY MOHLI ZAHRÁT V PŮVODNÍ SESTAVĚ

Mezi fanoušky se rojí informace o tom, že by Guns N´Roses opět mohli vystoupit ve své nejslavnější sestavě. Mělo by se tak stát o poločasové show během příštího ročníku amerického Super Bowlu, tradičně jednoho z nejsledovanějších živých přenosů na světě. Zpěvák Axl Rose sice veškeré dohady o setkání se svými bývalými spoluhráči vyvrací, slash1.gifznámý blogger amerického fotbalu Kent Sterling ale tvrdí, že podle dobře informovaného zdroje už jsou jednání v plném proudu.

Tento speciální koncert by byl prvním společným vystoupením původní sestavy od roku 1990. Kytarista Slash nedávno prohlásil, že by byl ochoten se s Rosem sejít a možná i společně vystoupit, ale jen v případě, že by se mu zpěvák omluvil.
zdroj : MUSICSERVER
---

BLACK SABBATH SE NEVRÁTÍ

16. 2. 2011
Obrázek: BLACK SABBATH SE NEVRÁTÍ

Basák britské kapely Black Sabbath Geezer Butler vyloučil, že by se jeho kapela měla v dohledné době vrátit na scénu v původní sestavě, tedy s Ozzym Osbournem u mikrofonu. Reagoval tak na rozhovor pro australskou rozhlasovou stanici, v němž nedávno Osbourne řekl, že momentálně probíhají diskuze na téma comebacku klasické sestavy britské hardrockové legendy. "Chtěl bych, aby bylo zcela jasno," pravil rezolutně Butler. "Nebude žádný návrat Black Sabbath v originální sestavě, nebude žádné turné a nebude ani žádné nové album."

---

Radio Beat hledá do svého obchodního oddělení v BRNĚ pracovníky na pozici obchodního zástupce.

16. 2. 2011
Obrázek: Radio Beat hledá do svého obchodního oddělení v BRNĚ pracovníky na pozici obchodního zástupce.

Budete zodpovědni za: tvorbu databáze,vyhledávání nových obchodních příležitostí, vedení zákazníků, prodejní prezentace, návrhy reklamních kampaní, zajištění výroby reklamních spotů, servis stávajících zákazníků.

Podrobnosti zde:

---

LEMMY A FOO FIGHTERS

15. 2. 2011
Obrázek: LEMMY A FOO FIGHTERS

Americká kapela FF odhalila další skladbu z nové desky. Doprovodný videoklip vzdává hold osmdesátým létům a do jedné z hlavních rolí dosazuje mimo Foo Fighters i Lemmy Kilmistera z Motorhead. Píseň dostala název White Limo a potvrzuje Grohlova slova o nejtvrdší desce Foo Fighters vůbec. Okolo bíle limuzíny se točí i celý videoklip, na který můžete mrknout níže.

Nové a zatím nepojmenované album vyjde 11. dubna. Producentem mu byl Butch Vig a na jedné ze skladeb se podílel i bývalý člen Nirvany Krist Novoselic.
lemmy.jpg
zdroj : ROCK.CZ
---

ZPĚVÁK PAUL Di´ANNO MÁ NAKROČENO DO BASY

14. 2. 2011
Obrázek: ZPĚVÁK PAUL Di´ANNO MÁ NAKROČENO DO BASY

Bývalý zpěvák skupiny Iron Maiden a v posledních letech sólista Paul Di'Anno je v maléru a dokonce mu hrozí vězení. Pobírá totiž od státu od roku 2002 sociální dávky kvůli tomu, že ze zdravotních důvodů nemůže pracovat. Tvrdí, že mu to neumožňují poškozené nervy v oblasti zad.
Nedávno ale britští úředníci zjistili, že Paul Di'Anno dostává peníze za svou koncertní činnost. Dosud to procházelo, neboť Di'Anno vykazoval příjmy na své rodné jméno Paul Andrews. Minulý čtvrtek se ale Di'Anno na nátlak sociálních úředníků přiznal a potvrdil, že neoprávněně inkasoval 45 tisíc liber. Přestože hodlá částku vrátit, hrozí mu vězení za podvod. Soudní verdikt uslyší 11. března.

---

BOB GELDOF VYDÁVÁ DALŠÍ ALBUM

14. 2. 2011
Obrázek: BOB GELDOF VYDÁVÁ DALŠÍ ALBUM

Zpěvák, skladatel, muzikant a politický aktivista -Bob Geldof, vydává další sólové album. Je to přesně deset let, co známému irskému zpěvákovi vyšla poslední deska. Během té doby Bob Geldof našel návod, jak stvořit písně, které půjdou na odbyt. Tvrdí to nejméně názvem How To Compose Popular Songs That Will Sell. Znám zejména jako politický agitátor a organizátor charitativní akcí jako Live Aid (1985) či Live 8 (2005) teď Bob Geldof přichází se svou pátou řadovou deskou, na niž nabídne na čtrnáct zbrusu nových skladeb, které nahrál spolu se svou doprovodnou kapelou u sebe doma a ve studiích svých přátel. Svou novou tvorbu, která je již na pultech obchodů, Geldof popisuje jako plnou lásky, naděje a radosti.

---

KABÁT VYRAZÍ NA TURNÉ

14. 2. 2011
Obrázek: KABÁT VYRAZÍ NA TURNÉ

Kabát vydal v loňském roce nové řadové CD Banditi di Praga a prolomil magickou hranici 1.000.000 ks prodaných nosičů. S novou deskou vyrazí skupina Kabát na turné, které bude probíhat v halách a na zimních stadionech po celé ČR a na Slovensku. Vizuální řešení, kdy je jeviště umístěno uprostřed stadionů, je nejnáročnější technicky, ale divácky nejvděčnější. Celou show bude převážet deset třinácti metrových návěsů, dodávky, osobní auta a specielní crew bus pro technický personál.

více V ČLÁNKU

---
Stránky: 1 160 302 303 304 305 306 307 308 319 477 636