Stránky: 1 161 302 303 304 305 306 307 308 320 480 639

MANOWAR MÍŘÍ DO STUDIA

3. 3. 2011
Obrázek: MANOWAR MÍŘÍ DO STUDIA

Americká metalová legenda Manowar oznámila, že již letos na jaře vstoupí do studia, aby výsledkem tohoto kroku bylo do konce probíhajícího roku vydané zbrusu nové album. Deska se bude jmenovat Hammer Of The Gods a její realizace by měla začít v dubnu. Nahrávání by se měl zúčastnit i Donnie Hamzik, první bubeník kapely, který se v loňském roce do její sestavy oficiálně vrátil. Diskografii Manowar zatím uzavírá počin Battle Hymns MMXI z listopadu 2010.

---

MOTÖRHEAD HEADLINEREM FESTIVALU BRUTAL ASSAULT 2011

2. 3. 2011
Obrázek: MOTÖRHEAD HEADLINEREM FESTIVALU BRUTAL ASSAULT 2011

Legendární britská kapela MOTÖRHEAD se stává jedním z headlinerů letošního ročníku festivalu Brutal Assault, který se uskuteční v termínu 11-13. srpna 2011 v tradiční lokalitě Vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře. MOTÖRHEAD jsou kapelou, jejíž význam přesahuje hranice žánrů a spojuje celé generace fanoušků tvrdé, hlasité a rychlé hudby. Jejich jméno je synonymem pro divokou a nevázanou rock'n'rollovou jízdu, pro níž jsou kromě Lemmmyho charakteristického zpěvu typické také ultrarychlé bicí Mikkeyho Deea a nezaměnitelná kytarová práce Phila Campbella. Nová deska "The Wörld Is Yours", vydaná v tomto roce, pak dává jasnou odpověď na otázku, proč jsou MOTÖRHEAD i po 36-ti letech stále jednou z největších kapel rock/metalové scény. "Born To Lose, Live To Win!"

---

Není recenze jako recenze .......

2. 3. 2011
Obrázek: Není recenze jako recenze .......
O tom není sporu. Jen najít správného recenzenta! Nalézt toho, kdo je v několika větách schopen vkusně uhodit hřebík na hlavu, nelehká věc. A pak, nečekaná rána a prozření, máte ho! Dnes mi přistál v poště mail od letitého přítele, o který se s vámi prostě musím podělit. Mít recenze standartně takový nadhled, nečtu nic jiného .....
Petr

Cau Pe,

dosud jsem neměl čas napsat recenzi na koncert S.Lukathera, ale teď ho trochu mám, tak ji teda napíšu......

---

URIAH HEEP ODTAJNILI DETAILY NOVÉ PLACKY

1. 3. 2011
Obrázek: URIAH HEEP ODTAJNILI DETAILY NOVÉ PLACKY

Těmhle rockerům by mnohé mladé kapely mohly závidět. Skupina totiž vydává letos svou třiadvacátou studiovku. Deska dostala název "Into The Wild" a měla by vyjít 18.4.2011. Produkci jedenácti nových skladeb dostal na starost Mike Paxman, známý ze spolupráce se Status Quo. Jestli se dílo podařilo, to můžete posoudit ZDE.

Tracklist desky "Into The Wild" je následující: Nail On The Head, I Can See You, Into The Wild, Money Talk, Trail Of Diamonds, Lost, Believe, Southern Star, I'm Ready, T-bird Angel, Kiss Of Freedom.
---

TOM ARAYA SE UŽ CÍTÍ LÉPE

1. 3. 2011
Obrázek: TOM ARAYA SE UŽ CÍTÍ LÉPE

Manželka frontmana amerických thrasherů Slayer Sandra Araya na Facebooku uklidnila fanoušky. Tom se prý cítí už mnohem lépe. "S Tomem jsem mluvila a cítí se mnohem lépe. Testy nebudou hotové dřív než za několik dnů. To je vše, co teď mohu říci," uvedla baskytaristova manželka. Snad tedy nejde o nic vážného a Tom se i Slayer brzy vráti na koncertní pódia. Zdraví členům americké thrash metalové kapely aktuálně skutečně nepřeje. Hospitalizován byl i kytarista Jeff Hanneman, a to o několik dnů dříve, ještě v USA. Za jeho problémy konkrétně může silná infekce pravé ruky, kterou kytaristovi přivodilo pavoučí kousnutí. Na turné ho zastupuje kytarista Exodus Gary Holt.

---

POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: HUDBA PRAHA VE KBELÍCH

28. 2. 2011
Obrázek: POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: HUDBA PRAHA VE KBELÍCH

V pátek 25.2.2011 zahrála HUDBA PRAHA v Liďáku ve Kbelích. Fotky nám poslal Slída : Ahoj, byl to skvělej bigbeatovej nářez, užili jsme si to :-))


Další fotky ZDE

---

MARILYN MANSON PŘIŠEL O BUBENÍKA

28. 2. 2011
Obrázek: MARILYN MANSON PŘIŠEL O BUBENÍKA
Mansonovi se lepí smůla na paty. Jeho poslední desce The High End Of Low se příliš nevedlo , pak zrušil zasnoubení a nakonec jeho kapelu opustil jeden z dlouholetých členů. Zpěvák si bude muset najít náhradu za bubeníka Gingera Fishe. Ve svém prohlášení uvedl: "Rozhodl jsem se odejít, abych viděl, co mi osud přinese. Chci vidět, jakým směrem se můj život, znalosti a schopnosti budou dále rozvíjet. ginger-fish.jpgNemohu už jen stát a nečinně přehlížet, jak mě míjí jedna příležitost za druhou."
Na šestnáct let strávených ve společnosti ostatních muzikantů ale vzpomíná v dobrém. "Přeji jim, aby se jim dařilo dobře. To samé očekávám já od nich," dodal ještě Ginger Fish, vlastním jménem Kenneth Robert Wilson.
---

KAPELA QUEEN SLAVÍ KULATINY

28. 2. 2011
Obrázek: KAPELA QUEEN SLAVÍ KULATINY

Legendární skupina Queen slaví letošní čtyřicáté výročí své existence ve velkém stylu. V londýnské Trumans Brewery odstartovala výstava nazvaná STORMTROOPERS IN STILETTOS, audio-vizuální lahůdka zaměřená na naprosté počátky kapely. Výjimečná expozice, do které většinu předmětů poskytli členové skupiny ze svých soukromých sbírek a archivů, bohužel nebude mít dlouhého trvání, končí 12. března. BBC připravuje rozsáhlý dokument a pokračují práce na hollywoodském filmu sledujícím cestu skupiny za slávou, který vyvrcholí vystoupením Queen na Live Aid 1985.

Fanoušky Queen jistě potěší i vydání remasterované verze všech jejich alb. Již 14. března vydá Universal Music prvních pět desek, tedy Queen, Queen II, Sheer Heart Attack, A Night at the Opera a A Day at the Races.

zdroj : ROCANDPOP

---

NOMINACE NA CENY REVOLVER GOLDEN GODS 2011

28. 2. 2011
Obrázek: NOMINACE NA CENY REVOLVER GOLDEN GODS 2011

Pořadatelé cen Revolver Golden Gods odkryli letošní nominace. Už teď jsou jisté výsledky ceny Golden God a ceny za celoživotní přínos, o dalších soškách se rozhodne v hlasování na webu magazínu Revolver, které bude probíhat až do prvního dubna. Ceny Revolver Golden Gods 2011 oznámily nominace v osmi kategoriích. Současně už byla udělena dvě ocenění. Cenu Golden God dostal Alice Cooper a za celoživotní přínos hudbě byli cenou Ronnie James Dio Lifetime Achievement oceněni Mötley Crüe. Do hlasování se můžete zapojit i Vy na webu REVOLVER .

NOMINACE V ČLÁNKU

---

POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: STEVE LUKATHER V OSTRAVĚ

27. 2. 2011
Obrázek: POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: STEVE LUKATHER V OSTRAVĚ

Ahoj, chci se s Vámi podělit o skvělý zážitek z koncertu Stevea Lukathera v Ostravě a posílám fotky. Katka

p1060541.jpgp1060538.jpg

Další fotky TADY

---
Stránky: 1 161 302 303 304 305 306 307 308 320 480 639