Stránky: 1 149 297 302 303 304 305 306 307 308 445 593

Hodinky Oris Bob Dylan mají svého majitele!

4. 6. 2010
Obrázek: Hodinky Oris Bob Dylan mají svého majitele!

Přesně po týdnu Katka soutěz zopakovala a vyšlo to Mirkovi! Ten nezaváhal a jako první trefil čas na minutu přesně. A výsledek - jako jeden z 3000 lidí na světě bude i on nosit hodinky Oris - Bob Dylan. Asi mu dáme adresu na Tomáše, můžou skočit společně na pivo a "masírovat se", kdo má lepší hodiny. :o)

.

.

Po rozpletení dnešní smršti SMS, kterými jste tipovali čas na robitých hodinkách našeho kolegy Simona, se štěstí usmálo na Tomáše. Ten jako první poslal zprávu se správným časem. Že je skutečný rychlík dokázal i tím, že si stihnul hodinky už i vyzvednout. Jednalo se o fakt pěkný kousek, mrkněte na fotky. A nezoufejte, příště to vyjde Vám!

---

FINÁLE AIR GUITAR ČR SE BLÍŽÍ ! !

4. 6. 2010
Obrázek: FINÁLE AIR GUITAR ČR SE BLÍŽÍ ! !

V těchto dnech vrcholí Česká část mezinárodní soutěže ve hře na imagianární kytaru. Soutěžní videa z prvního kola jsou volně přístupná na internetu, z nich vybere porota nejlepší borce. Finalisté se utkají na jednom pódiu 26. 6. vrámci festivalu United Islands Of Prague. K soutěži se hrdě hlásí třeba Chinaski nebo Visací Zámek, kteří vyzvali své fanoušky k účasti. V porotě se objeví například herec David Matásek, domácí průkopník této nezvyklé disciplíny nebo kunsthistorik Zdeněk Primus.

---

500 fláků od Beaťáků

2. 6. 2010
Obrázek: 500 fláků od Beaťáků

Všichni Beaťáci,

máme pro vás speciální úkol - pošlete do pátku 18.06. na mail studio@radiobeat.cz své tipy na nejlepší rockové songy historie (max. 10 kusů). My budeme pečlivě sepisovat a počítat hlasy, setavíme z nich nejsilnější "pětistovku" a tu si pak v týdnu od 21.06. přehrajeme celou. Čeká nás tedy týden nacpaný těmi nej rockovými songy, prostě 500. fláků od Beaťáků!

---

NA ŘÍPFESTU ZAHRAJE DEBORAH BONHAM

2. 6. 2010
Obrázek: NA ŘÍPFESTU ZAHRAJE DEBORAH BONHAM

Řípfest se pyšní 4 hlavními megakoncerty, kde Ozzy Osbourne vystoupí jako hlavní hvĕzda večera a slavnou čtyřku doplní skupina Korn a legendární Nazareth a Ken Hensley. České kapely jsou tedy předkapely tĕchto hlavních koncertů a proto si pořadatel vyhrazuje právo zámĕny českých kapel. V tuto chvíli potvrzujeme, že mezi předkapely tĕchto 4 celovečerních koncertů patří Cocotte Minute, The Switch, Krucupisk, Votchi a Navostro. Je nám líto, že z technických důvodů nevystoupí původnĕ plánovaný Radim Hladík&Blue Effect.

Ale je nám obrovským potĕšením vyhlásit, že na Řípfestu vystoupí vysoce talentovaná a oceňovaná britská zpĕvačka rockového žánru, DEBORAN BONHAM a její kapela. Deborah, neboli také nazývana Debbie, je sólovou zpĕvačkou Deborah Bonham Band. V České Republice bude koncertovat úplnĕ poprvé za její dlouhou hudební kariéru.

---

OZZY OSBOURNE - SCREAM

1. 6. 2010
Obrázek: OZZY OSBOURNE - SCREAM

Legendární zpěvák kapely Black Sabbath Ozzy Osbourne, který se již 30 let pohybuje na sólové dráze, vydává 15. června své desáté studiové ozzieosbourne.jpgalbum "Scream", jehož převážnou část natočil ve svém domácím studiu "The Bunker" v Los Angeles. O produkci se s ním podělil spoluautor všech jedenácti songů Kevin Churko. Prvním singlem z nového alba se 14. dubna 2010 stala energická vypalovačka "Let Me Hear You Scream", která byla odvysílaná v premiérovém, toho dne na CBS odvysílaném, díle CSI:NY.

---

TÖRR – INFERNO NOCTURNO CD/DVD a CD

1. 6. 2010
Obrázek: TÖRR – INFERNO NOCTURNO
CD/DVD a CD

Inferno Nocturno je nové řadové album skupiny Törr. Název "Pekelné noční představení" vystihuje a naznačuje obsah nahrávky, která vychází ve dvou verzích - na CD/DVD a CD. CD je živým záznamem z několika zastávek koncertního turné skupiny, které podnikla v roce 2009. Výběrem písní se jedná o BEST OF. Na bonusovém DVD jsou zaznamenány dva koncertní sety z roku 2006 k Törritorium tour, videoklip k písni Kladivo na čarodějnice ve verzi 2005 a na závěr retrozáznam koncertu Gang Live Tour z roku 1989


---

TAK ZASE ZA ROK !!

31. 5. 2010
Obrázek: TAK ZASE ZA ROK !!

Ve čtvrtek 27. května Beatová síň slávy již posedmé otevřela své brány, aby se po bok Radima Hladíka, Michala Prokopa, Petrů Kalandry a Nováka, Pražského výběru, Katapultu a ještě dlouhého seznamu dalších připojila nová trojička. V Lucerně tak mohl Ota Petřina předvést své pozoruhodné háro a džíny s větracími otvory; Žlutý pes se pokusil spojit s Frantou Kotvou přebývajícím údajně v jamajském Kingstonu; a Etc... se snažilo diváky zhypnotizovat neustálými proměnami sestavy na pódiu.

A co by to bylo za beaťáckou párty, kdyby nepřišla taky spousta gratulujících hostů? Otovi popřáli Petra Janů, Václav Neckář, Luboš Pospíšil s Bohoušem Zatlouklem a Jirka Růžek. Se Žlutým psem Frantovi zahráli i Zdeněk Juračka a Honza Martinek. Skupina Etc... názorně předvedla, proč musí mít větší cenu než ostatní - a to ani všichni bývalí a současní členové nedorazili.

Kdo se k české rockové smetánce oficiálně připojí příští rok, ještě nikdo neví. Ale máme dost důvodů očekávat další nezapomenutelný večer.

Za fotky děkujeme EVĚ MAKOVSKÉ. Další fota, ale i články z novin a TV reportáž najdete v článku.

---

NOVÝ FORMÁT HUDEBNÍHO FESTIVALU

31. 5. 2010
Obrázek: NOVÝ FORMÁT HUDEBNÍHO FESTIVALU

Už za 3 měsíce, se v sobotu 28.8.2010 v Krabčicích, konkrétně v Rovném pod Řípem, uskuteční co do formátu a obsazení unikátní megakoncert ŘÍPFEST(1), pořádaný společností MV Cover s.r.o.

V jeden den a na jednom pódium zde zahrají své jediné koncerty v České Republice a na Slovensku v roce 2010 legedární OZZY OSBOURNE a americká skupina Korn, kteří tuzemskému publiku představí i svá nová alba . Čtyřlístek rockových ikon dále doplní skotští Nazareth a Ken Hensley & Live Fire."Rád bych zdůraznil, že Ozzy Osbourne, který vystoupí jako hvězda večera, zde zahajuje své evropské turné, což naší akci přidává na důležitosti", dodává hlavní pořadatel Vladimír Veselý z MV Cover s.r.o.

VSTUPENKY : TICKETPRO


---

8.9.2010 BLACKMORE´S NIGHT

31. 5. 2010
Obrázek: 8.9.2010 BLACKMORE´S NIGHT

8.9.2010 - PRAHA - Kongresové centrum

Legendární kytarista skupin Deep Purple a Rainbow Ritchie Blackmore se po více než čtyřech letech vrací do Prahy se svým folk-rockovým projektem Blackmore´s Night. Autor mnoha rockových hitů včetně Smoke On The Water se v posledních třinácti letech inspiruje středověkou renesanční hudbou. Na tvorbě nových písní skupiny Blackmore´s Night se textařsky podílí i manželka Ritchieho Blackmorea zpěvačka Candice Night.

---

OZZY DĚSIL FANOUŠKY

31. 5. 2010
Obrázek: OZZY DĚSIL FANOUŠKY
Aby oslavil své nové nadcházející album Scream ( vychází : 22.6.2010 ) stavil se v New Yorském voskovém muzeu Madam Tassauds a děsil své fanoušky ...

---
Stránky: 1 149 297 302 303 304 305 306 307 308 445 593