Stránky: 1 157 302 303 304 305 306 307 308 314 470 626

WHITESNAKE MAJÍ NOVOU DESKU

27. 12. 2010
Obrázek: WHITESNAKE MAJÍ NOVOU DESKU
Kapela WHITESNAKE připravila pro své fanoušky již jedenácté studiové album, tentokráte s titulem "Forevermore". Nahrávka má vyjít v březnu - přesný termín vydání nebyl doposud zveřejněn.
K nástupci dva roky starého díla "Good To Be Bad" zpěvák David COVERDALE řekl: "Jakmile někdo uslyší novou desku, hned pozná, že se jedná o Whitesnake. Jsou to naše typické songy - plné energického rocku a blues. Nechybějí ani balady, bez nich by to nebylo ono!"
---

SLASH SI POCHVÁLIL ALBUM

27. 12. 2010
Obrázek: SLASH SI POCHVÁLIL ALBUM
Kytarista Slash se přiznal, že je doslova nadšený ze svého letošního alba, které vyšlo v dubnu pod názvem Slash. Na desce hostují takové hvězdy, jakými jsou Fergie, Iggy Pop nebo Ozzy Osbourne.
"Ať už byl v písničce hostem kdokoliv, vždycky slash2.jpgzůstal zachovaný rockový základ," tvrdí Slash. "Přitom je na desce spousta hudebních stylů. Málokdo to dělá, ale já strašně rád mixuju svou muziku s hip-hopem, popem nebo jinými styly. Je to zajímavé. Většina lidí se takových pokusů bojí, ale mně to připadá přitažlivé. Myslím si, že se to album opravdu povedlo."

---

MINISTERSTVO CHRÁNÍ SLAVNÝ PŘECHOD

27. 12. 2010
Obrázek: MINISTERSTVO CHRÁNÍ SLAVNÝ PŘECHOD

Slavný přechod pro chodce z přebalu alba The Beatles "Abbey Road", dostal statut "národní památky" od britského Ministerstva kultury. Je to poprvé v historii, kdy se ministersto rozhodlo ochraňovat přechod pro pěší. Od této chvíle je mají lokální úřady za úkol bránit před zničením. "Londýnská "zebra" není zámkem ani katedrou, ale díky 10 ti minutové fotografické účasti v roce 1969 při vzniku známého alba, má stejná práva jako ostatní součástí národního bohatství" , říká ministr John Penrose.

---

POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV : MOLLY HATCHET

26. 12. 2010
Obrázek: POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV : MOLLY HATCHET

Jižanská parta Molly Hatchet ve středu 21. 12. darovala s malým předstihem vánoční dárek českým milovníkům jižanské muziky na pražském koncertě. Závěr evropského turné této šestičlenné party z Jacksonville na Floridě, započatého 27. listopadu ve Španělsku, zavedl tyto respektované dlouhovlasé bardy přes Francii, Polsko a Německo v závěru i do pražského Retro Music Hall. Na místě byla také naše dvorní fotografka EVA.

---

BUBENÍKEM ROKU SE STAL NEIL PEART

24. 12. 2010
Obrázek: BUBENÍKEM ROKU SE STAL NEIL PEART

S blížícím se koncem roku opět nastal čas na ankety ,bilancování a různá hodnocení. Stejně jako každý rok, tak i letos, časopis Drum Magazine vyhlásli BUBENÍKA ROKU.

Již počtvrté za sebou se jim stal bubeník kapely Rush - NEIL PEART. Mimo hlavní ceny časopis udělil také tzv. žánrové ceny. Např. v žánru Punk se stal bubeníkem roku 2010 Travis Barker.

Další oceněné bicáky najdeš v ČLÁNKU

---

SPIDER-MAN SE OPOZDÍ ..

23. 12. 2010
Obrázek: SPIDER-MAN SE OPOZDÍ ..
Příběh o pavoučím muži nazvaný " Spider-man : Turn Off The Dark " se hned tak brzy na brodwayských prknech neobjeví. Tenhle muzikál slíbila svým fanouškům kapela U2, ale asi musí od svých plánů upustit.
Hromadí se jim totiž jedna překážka za druhou. Vše začalo technickými problémy a pokračovalo incidentem, při kterém byla hlavní protagonistka Natalie Mendoza dostala ránu lanem a skončila s otřesem mozku. Podle původních plánů byla premiéra představení naplánovaná na leden. Jak ale uvádí BBC News, produkce se posouvá až na začátek února.
---

NOVÉ DVD LED ZEPPELIN ???

23. 12. 2010
Obrázek: NOVÉ DVD LED ZEPPELIN ???

V prosinci roku 2007 odehráli LED ZEPPELIN koncert v londýnské O2 Aréně. Jason Bonham tehdy zastoupil svého zesnulého otce a v těchto dnech prohlásil, že-by tento koncert mohl vyjít na DVD.

" Nic není oficiální, ale volal mi Robert Plant, že na to koukal a zní to skvěle. Držím palce a doufám, že se tenhle záznam dostane mezi lidi ".

---

MEGADETH A SLAYER VYJEDOU NA SPOLEČNÉ TURNÉ

22. 12. 2010
Obrázek: MEGADETH A SLAYER VYJEDOU NA SPOLEČNÉ TURNÉ

A dobrá zpráva pro všechny fanoušky je, že v rámci společné šňůry kapely dorazí i k nám do České republiky. Koncert odehrají 10. dubna 2011 v pražské O2 Areně. Obě kapely se k nám podívají v rámci koncertní šňůry "European slayer_01_lr.jpg
VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA, A.S.,

REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ

CENY VSTUPENEK: 690 - 1290 Kč

INFORMACE O ZAČÁTKU PŘEDPRODEJE BUDOU ZVEŘEJNĚNY V NEJBLIŽŠÍCH DNECH

---

SLASH NAŠEL NOVÉHO ZPĚVÁKA

22. 12. 2010
Obrázek: SLASH NAŠEL NOVÉHO ZPĚVÁKA

Slash po dlouhém hledání konečně našel nového zpěváka pro kapelu Velvet Revolver. Jméno ale zatím nechce zveřejnit. Informace vypustil bubeník Matt Sorum. V rozhovoru uvedl, že z konkurzu vzešel adept, kterého "si všichni oblíbili". Sám navíc věří, že by tento člověk mohl být pro kapelu zásadní.

"Zatím nemůžeme prozradit jeho jméno, protože se zatím jen tak 'scházíme'. Zatím jsme náš vztah nijak nedefinovali. Jde o to si sednout a dohodnout se," prozradil bubeník a dodal: "Chápu, že je to pro naše fanoušky frustrující. My sami jsme z toho už unavení, ale nemáme tu odvahu začít vystupovat bez pořádného zpěváka. Prostě to nejde."
---

GREEN DAY CHYSTAJÍ PŘEKVAPENÍ

22. 12. 2010
Obrázek: GREEN DAY CHYSTAJÍ PŘEKVAPENÍ

Kapela chystá na příští rok překvapení ve formě nového živáku "Awesome As Fuck". Server amazon.de přichází s přesným datem vydání stanoveným na 14. března.

O novém albu se spekulovalo už nějaký ten měsíc. Sami členové veškeré domněnky potvrdili na svém Twitteru v průběhu srpna. "Nahráváme naše koncerty už od začátku turné. Možná je na cestě další živé album," napsali. Podle aktuálních dostupných informací se má jednat o set na dvou CD a DVD.
---
Stránky: 1 157 302 303 304 305 306 307 308 314 470 626