Stránky: 1 176 330 331 332 333 334 335 336 351 525 700

Mastodon a nové album

13. 9. 2011
Obrázek: Mastodon a nové album

Nové album Mastodon s názvem The Hunter vyjde již za pár dní, tedy 26.9. Jako pilotní nahrávku skupina nabízí singl "Curl Of The Burl". Mastodon jsou v Evropě (a Rusku) na letním turné, zahrnujícím také festival Roskilde a několik vystoupení v rámci letošního Sonisphere Festivalu. U nás se kapela představila 11.června v rámci pražského Sonisphere Festivalu.

---

Malý svátek pro metalisty

12. 9. 2011
Obrázek: Malý svátek pro metalisty

Definice "Eurometal" někomu může připadat málo světová, ale pravda je taková, že tím termínem se nesrovnává kvalita a "světovost" hudby, ale spíše specifická evropská melodika. V případě švédských Hammerfall by člověk možná měl říct "skandinávská" melodika, ale pravda je, že tahle sestava boduje víc v Německu, než v severské domovině. Hammerfall vyráží teď v říjnu na evropské turné podpořit aktuální album Infected. Důležité pro naše máničky je, že v listopadu přijedou i do naší republiky, a že jako support s nimi vystoupí američtí heavymetaloví Riot.

---

Chris Rea vydává nové album

8. 9. 2011
Obrázek: Chris Rea vydává nové album

Už 12 září vydává Chris Rea nové album Santo Spirito Blues. Vyjde na CD, ale také jako Box Set (3CD+2DVD). Vše doplní jeho koncert v Praze 23.2.2012. Dvě DVD neobsahují koncert, ale jedná se dva filmy, které napsal a režíroval sám Chris Rea. První film je kronikou býčích zápasů ve Španělsku, doprovázeno neoklasickou a cikánskou hudbou, a druhý film ukazuje Chrise Reu na pouti Florencií při jeho hledání pravdy.

---

Rockeři a playback

8. 9. 2011
Obrázek: Rockeři a playback

Jsou umělci, kteří bez playbacku odmítají byť jen vystrčit nos na podium, jiní to naopak berou jako nefér k publiku a nedá-li situace jinak, poperou se s ním po svém. Upřímně se nedivím, že při pohledu na "kůlničku na dříví", kterou Iron Maiden vytvořili z playbackového vystoupení, zírají přítomní diváci nevěřícně. Užijte si to taky :o) Iron Maiden playback 1986

---

Bydlení v rodinném domě na míru na okraji Prahy (inzerce)

7. 9. 2011

Stále více lidí utíká z centra Prahy a shání bydlení, které by jim umožnilo žít stranou od chaosu velkoměsta, v blízkosti přírody a zároveň se snadnou dostupností do práce. Musí tak být nejen příjemné, ale také praktické. Právě takové bydlení nabízí firma JUNG. CZ a. s. zabývající se výstavbou a prodejem rodinných domů a bytů v řadových domech se zahradou.

---

Zemřel textař Pavel Vrba

7. 9. 2011
Obrázek: Zemřel textař Pavel Vrba

Dnes, ve věku 73. let, zemřel po krátké hospitalizaci v nemocnici Na Františku, básník a textař Pavel Vrba. Nesmazatelně se zapsal do historie českého bigbítu texty psanými třeba pro Blue Effect, Olympic, Oldu Veselého (jeho čertvá novinka - album RESTART, obsahuje i tři písně otextované Pavlem Vrbou), Jana Spáleného, Michala Prokopa, Petra Nováka, Leška Semelku nebo Otu Petřinu.

---

Bruce Dickinson je rychlejší než hurikán

7. 9. 2011
Obrázek: Bruce Dickinson je rychlejší než hurikán

Bruce Dickinson je na pódiu jako hurikán. Ale za zmínku stojí určitě to, že tenhle zpěvák je také profesionální pilot, no a když nedávno ohrožoval východní pobřeží Spojených států opravdový hurikán "Irene", byl právě Bruce Dickinson jeden z prvních pilotů, který po řádění hurikánu vzlétl z letiště Newark v New Jersey (New York). Dickinson spolupracuje se společností Astraeus Airlines, ale za pozornost stojí především speciálně upravený Boeing 757 "Ed Force One", což je letadlo pojmenované podle Eddieho, maskota skupiny Iron Maiden.


---

07.09.2011 - Vilém Čok & Bypass v Retru

7. 9. 2011
Obrázek: 07.09.2011 - Vilém Čok & Bypass v Retru

Vilém Čok Vás zve na svůj narozeninový koncert spojený s křestem nového
CD Živá voda a se spoustou zajímavých hostů…

"Velevážení rockeři, máničky, punkové, muzikantské lidušky, příznivci i znalci kumštu
rokenrolového!!!

Zvu Vás na extra vypečenej koncertní candrbál dne 7. září od 20 hodin do pražského klubu Retro
(Francouzská 4, Praha 2)
Ten večer se stanou dvě zásadní věci:
- v průběhu koncertu se bude křtít mé new cd ŽIVÁ VODA
- v průběhu koncertu OSLAVÍM PÁTÝ GUMY

---

Thrashová klasika i u nás

6. 9. 2011
Obrázek: Thrashová klasika i u nás

Pokud vám vyhovuje Hard and Heavy, určitě si nenecháte ujít možnost vidět několik světových kapel na putovním festivalu. Festival Thrashfest Classics totiž na začátku prosince zavítá i do naší republiky. Na pódiu se budou střídat kapely Destruction, Exodus, Heathen a Sepultura. Všechny kapely budou hrát výhradně skladby ze svých klasických alb, takže např Sepultura připomene "Beneath the Remains", "Arise" a "Chaos A.D.". Více ZDE.

---

Komínové systémy CIKO (inzerce)

5. 9. 2011
Obrázek: Komínové systémy CIKO (inzerce)

CIKO s.r.o.

Výrobce keramických komínových systémů CIKO (CIHELNÉ KOMÍNY). Komínové systémy CIKO jsou unikátní svojí broušenou keramickou tvarovkou obvodového pláště. Třívrstvé komínové systémy se skládají z šamotové vložky, izolace a celoplošně odvětrané cihelné tvarovky, jsou určeny pro všechny druhy paliv a splňují přísné normové požadavky na odvod spalin.

---
Stránky: 1 176 330 331 332 333 334 335 336 351 525 700