Stránky: 1 168 330 331 332 333 334 335 336 501 667

Není recenze jako recenze .......

2. 3. 2011
Obrázek: Není recenze jako recenze .......
O tom není sporu. Jen najít správného recenzenta! Nalézt toho, kdo je v několika větách schopen vkusně uhodit hřebík na hlavu, nelehká věc. A pak, nečekaná rána a prozření, máte ho! Dnes mi přistál v poště mail od letitého přítele, o který se s vámi prostě musím podělit. Mít recenze standartně takový nadhled, nečtu nic jiného .....
Petr

Cau Pe,

dosud jsem neměl čas napsat recenzi na koncert S.Lukathera, ale teď ho trochu mám, tak ji teda napíšu......

---

URIAH HEEP ODTAJNILI DETAILY NOVÉ PLACKY

1. 3. 2011
Obrázek: URIAH HEEP ODTAJNILI DETAILY NOVÉ PLACKY

Těmhle rockerům by mnohé mladé kapely mohly závidět. Skupina totiž vydává letos svou třiadvacátou studiovku. Deska dostala název "Into The Wild" a měla by vyjít 18.4.2011. Produkci jedenácti nových skladeb dostal na starost Mike Paxman, známý ze spolupráce se Status Quo. Jestli se dílo podařilo, to můžete posoudit ZDE.

Tracklist desky "Into The Wild" je následující: Nail On The Head, I Can See You, Into The Wild, Money Talk, Trail Of Diamonds, Lost, Believe, Southern Star, I'm Ready, T-bird Angel, Kiss Of Freedom.
---

TOM ARAYA SE UŽ CÍTÍ LÉPE

1. 3. 2011
Obrázek: TOM ARAYA SE UŽ CÍTÍ LÉPE

Manželka frontmana amerických thrasherů Slayer Sandra Araya na Facebooku uklidnila fanoušky. Tom se prý cítí už mnohem lépe. "S Tomem jsem mluvila a cítí se mnohem lépe. Testy nebudou hotové dřív než za několik dnů. To je vše, co teď mohu říci," uvedla baskytaristova manželka. Snad tedy nejde o nic vážného a Tom se i Slayer brzy vráti na koncertní pódia. Zdraví členům americké thrash metalové kapely aktuálně skutečně nepřeje. Hospitalizován byl i kytarista Jeff Hanneman, a to o několik dnů dříve, ještě v USA. Za jeho problémy konkrétně může silná infekce pravé ruky, kterou kytaristovi přivodilo pavoučí kousnutí. Na turné ho zastupuje kytarista Exodus Gary Holt.

---

POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: HUDBA PRAHA VE KBELÍCH

28. 2. 2011
Obrázek: POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: HUDBA PRAHA VE KBELÍCH

V pátek 25.2.2011 zahrála HUDBA PRAHA v Liďáku ve Kbelích. Fotky nám poslal Slída : Ahoj, byl to skvělej bigbeatovej nářez, užili jsme si to :-))


Další fotky ZDE

---

MARILYN MANSON PŘIŠEL O BUBENÍKA

28. 2. 2011
Obrázek: MARILYN MANSON PŘIŠEL O BUBENÍKA
Mansonovi se lepí smůla na paty. Jeho poslední desce The High End Of Low se příliš nevedlo , pak zrušil zasnoubení a nakonec jeho kapelu opustil jeden z dlouholetých členů. Zpěvák si bude muset najít náhradu za bubeníka Gingera Fishe. Ve svém prohlášení uvedl: "Rozhodl jsem se odejít, abych viděl, co mi osud přinese. Chci vidět, jakým směrem se můj život, znalosti a schopnosti budou dále rozvíjet. ginger-fish.jpgNemohu už jen stát a nečinně přehlížet, jak mě míjí jedna příležitost za druhou."
Na šestnáct let strávených ve společnosti ostatních muzikantů ale vzpomíná v dobrém. "Přeji jim, aby se jim dařilo dobře. To samé očekávám já od nich," dodal ještě Ginger Fish, vlastním jménem Kenneth Robert Wilson.
---

KAPELA QUEEN SLAVÍ KULATINY

28. 2. 2011
Obrázek: KAPELA QUEEN SLAVÍ KULATINY

Legendární skupina Queen slaví letošní čtyřicáté výročí své existence ve velkém stylu. V londýnské Trumans Brewery odstartovala výstava nazvaná STORMTROOPERS IN STILETTOS, audio-vizuální lahůdka zaměřená na naprosté počátky kapely. Výjimečná expozice, do které většinu předmětů poskytli členové skupiny ze svých soukromých sbírek a archivů, bohužel nebude mít dlouhého trvání, končí 12. března. BBC připravuje rozsáhlý dokument a pokračují práce na hollywoodském filmu sledujícím cestu skupiny za slávou, který vyvrcholí vystoupením Queen na Live Aid 1985.

Fanoušky Queen jistě potěší i vydání remasterované verze všech jejich alb. Již 14. března vydá Universal Music prvních pět desek, tedy Queen, Queen II, Sheer Heart Attack, A Night at the Opera a A Day at the Races.

zdroj : ROCANDPOP

---

NOMINACE NA CENY REVOLVER GOLDEN GODS 2011

28. 2. 2011
Obrázek: NOMINACE NA CENY REVOLVER GOLDEN GODS 2011

Pořadatelé cen Revolver Golden Gods odkryli letošní nominace. Už teď jsou jisté výsledky ceny Golden God a ceny za celoživotní přínos, o dalších soškách se rozhodne v hlasování na webu magazínu Revolver, které bude probíhat až do prvního dubna. Ceny Revolver Golden Gods 2011 oznámily nominace v osmi kategoriích. Současně už byla udělena dvě ocenění. Cenu Golden God dostal Alice Cooper a za celoživotní přínos hudbě byli cenou Ronnie James Dio Lifetime Achievement oceněni Mötley Crüe. Do hlasování se můžete zapojit i Vy na webu REVOLVER .

NOMINACE V ČLÁNKU

---

POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: STEVE LUKATHER V OSTRAVĚ

27. 2. 2011
Obrázek: POHLEDEM PŘES ROCKOVÝ OBJEKTIV: STEVE LUKATHER V OSTRAVĚ

Ahoj, chci se s Vámi podělit o skvělý zážitek z koncertu Stevea Lukathera v Ostravě a posílám fotky. Katka

p1060541.jpgp1060538.jpg

Další fotky TADY

---

U2 SI ZAHRAJÍ NA GLASTONBURY

25. 2. 2011
Obrázek: U2 SI ZAHRAJÍ NA GLASTONBURY

Kytarista The Edge potvrdil, že jeho skupina U2 vystoupí na letošním festivalu Glastonbury, který se odbude poslední víkend v červnu. Bude to první koncert kapely na slavném festivalu vůbec. Měla na něm hrát již minulý rok, ale nakonec musela svou účast odříct kvůli operaci páteře, kterou v květnu absolvoval v Německu zpěvák Bono Vox. Namísto ní se na Glastonbury představili Gorillaz. Nyní je ale Bono v glastonbury_festival.jpgpořádku a The Edge řekl, že U2 uzavřou hned první den festivalu, tedy 24. červen. "Těšíme se, že budeme moci zahrát pro nejlepší diváky na světě. Na viděnou," řekl kytarista, který v minulosti na Glastonbury koncertoval jako host skupiny Muse.

---

DEEP PURPLE ZAČNOU MAKAT NA NOVÉ DESCE

25. 2. 2011
Obrázek: DEEP PURPLE ZAČNOU MAKAT NA NOVÉ DESCE

Fanoušci DEEP PURPLE čekají na nové album svých oblíbenců už šestým rokem, od vydání "Rapture of the Deep" (2005). Jejich tužby by mohly být v dohledné budoucnosti vyplněny. Ian Gillan na tiskové konferenci v Mexiku naznačil, že by kapela mohla začít pracovat na nových skladbách: "Už je asi na čase, ne? Brzy se sejdeme a začneme dělat na nových věcech. A pokud nás to bude bavit, pravděpodobně přijde na řadu album. Uvidíme, jak vše půjde, žádný plán nemáme. Z různých míst jsme však popostrkováni k tomu, abychom už s DEEP PURPLE zase něco nahráli."

---
Stránky: 1 168 330 331 332 333 334 335 336 501 667