Stránky: 1 169 335 336 337 338 339 340 341 506 674

Zakk Wylde na Vltavské

13. 3. 2011
Obrázek: Zakk Wylde na Vltavské

Malé ohlédnutí za koncertem Zakka Wyldea a Black Label Society.
Prý z technických důvodů (problém s dopravou) nevystoupil avizovaný support anglických Godsized, ale trpělivě čekající publikum stejně čekalo na krále večera, a když Zakk vyšel na podium, vše bylo, jak má být. Vedle typického Les Paula nabídl také model jakoby složený z kytar "SG" a "Flying V", za zády stěnu Marshallů, ale jak poznamenal jeden fanoušek vedle mě "je jedno na co hraje, Zakk zní vždycky stejně". Je to pravda ...relativně, protože se mi tenhle koncert zvukově líbil víc, než když jsem ho minule viděl jako support pro Ozzyho.

---

BEAŤÁCI DOPORUČUJÍ ..

13. 3. 2011
Obrázek: BEAŤÁCI DOPORUČUJÍ ..

Moji miláčci...LORDI, kteří se proslavili taky v soutěži Eurovisin roku 2006. Tehdy celou soutěž vyhráli právě se skladbou HALLELUJAH. Petr


SVÉ TIPY POSÍLEJTE na tomas@radiobeat.cz

---

KYTAROVÝ GÉNIUS Z FINSKA : ALEXI LAIHO

12. 3. 2011
Obrázek: KYTAROVÝ GÉNIUS Z FINSKA : ALEXI LAIHO

V oblasti severského města Espoo ve Finsku se nachází překrásné jezero Lake Bodom, které se stalo nechvalně slavné díky incidentu, který se odehrál 4.7.1960 a byli při něm zabití tři mladí lidé. Díky tomuto případu vznikla metalová formace " Děti Bodomu ". To se ale psal rok 1993, dnes máme začátek roku 2011 a kapele vyšel 36ti minutový materiál RELENTLESS RECKLESS FOREVER s opravdu famózním a zajímavým obsahem. Už od samotného vzniku kapely se traduje, že jejich tvorba vychází z extrémních stylů metalu se surovými rify, agresivním vokálem a zjemňujícími klávesovými vsuvkami. Opět to jen potvrdili.
POjďme si kapelu CHILDREM OF BODOM připomenout :

child-of.jpg

---

Další samolepkáři

12. 3. 2011

Standa Rubáš se při svých výletech se samolepkama po celé republice vydal i do Chebu. Asi se tam nedostane každý týden, ale je jasné, že beaťáci z Chebu by v žádném směru neměli strádat, takže vedle vysílání na chebské frekvenci 106,6FM už i v Chebu je jedno další výdejní místo samolepek: Restaurace DEJAVU (Svobody 543/7).
Těšíme se vaše fotky, které ukáží samolepky Beatu na vašich autech :o)

---

... napsal o nás ...

12. 3. 2011

Člověku udělá dobře, když se o něm někdo v dobrém zmíní. A nejen člověku, ale i radiu .... nikdo nechce vypadat jako "samožer", ovšem tohle je škoda nechat si jen pro sebe :o)
Tohle o Beatu napsal Vladimír na Blogu Idnes.cz - článek

---

HLEDÁ SE ROCKOVÝ PICASSO

12. 3. 2011
Obrázek: HLEDÁ SE ROCKOVÝ PICASSO

Posloucháš rock a umíš navíc i malovat ? Pochlub se ostatním na našich stránkách. Svá díla s rockovou tématikou posíljte na tomas@radiobeat.cz

A je tady další várka Vašich výtvorů :


Ahoj, posílám malou ukázku velké tvorby kamaráda a rockového nadšence Luboše Tecla. Dvakrát Kurt Cobain a jednou Ted Nugent. Sláva Beatu. Roman

Zdravím a posílám svůj výtvor, pána z Nirvány .)
Veronika Hampeková


kurt.jpg


---

SLIPKNOT OZNÁMILI JMÉNO BASÁKA

11. 3. 2011
Obrázek: SLIPKNOT OZNÁMILI JMÉNO BASÁKA

Metalová parta Slipknot oznámila prostřednictvím webu jméno baskytaristy, který na nadcházejícím koncertním turné nahradí zesnulého Paula Graye. Na jeho místo nastoupí Donnie STEELE, který stál u zrodu kapely jako její první kytarista. Podle muzikantů ho vybrali proto, že se v posledních letech úzce spřátelil právě se Paulem Grayem a mimo jiné byl v minulosti součástí kapely. "Donnie byl v kapele od začátku a místo toho, abychom hledali venku, zvolili jsme kvůli Paulovi člověka, který už v naší rodině je. Donnieho s Paulem pojilo veliké přátelství a nemůžeme přijít na jinou cestu, jak důstojně požehnat jeho památce než s někým, kdo tam s námi na startu byl. Všichni se zase těšíme na pódium, kde v létě uctíme Paulovu památku s našimi rodinami v Evropě a Brazílii," oznámila kapela.

---

PHIL COLLINS : OPĚT JE VŠECHNO JINAK

11. 3. 2011
Obrázek: PHIL COLLINS : OPĚT JE VŠECHNO JINAK
Nejprve se objevily zprávy o jeho hudebním odchodu do důchodu. Poté zprávy o tom, že si vše vymysleli novináři, no a teď je zase všechno jinak. O víkendu se Phil COLLINS omluvil za svůj úspěch a odporoučel se z hudební scény. Naděje fanoušků na chvíli vzkřísil hudebníkův mluvčí, který vehementně tvrdil, že jeho klient nic takového nechystá. Opak je ale pravdou - sám zpěvák nyní přiznal, že se se světem showbusinessu skutečně loučí. Phil uvedl vše na pravou míru prostřednictvím svých webových stránek. "Končím, takže se konečně mohu stát otcem na plný úvazek," napsal. Má totiž dva malé synky a chce jim už věnovat veškerou svou pozornost. A co bude dál ..... ??
---

V ČERVNU VYJDOU NOVÍ ARTIC MONKEYS

11. 3. 2011
Obrázek: V ČERVNU VYJDOU NOVÍ ARTIC MONKEYS

Britská rocková parta Arctic Monkeys chystá na letošek vydání v pořadí čtvrtého studiového alba a oznámila už přesný termín. Kolekce s názvem Suck It And See vyjde 6. června, několik dnů předtím, než se kapela vypraví na koncertní turné. Nahrávka vznikala v Sound City Studios v Los Angeles za produkčního dozoru Jamese Forda z projektu Simian Mobile Disco. Přinese tucet novinek, přičemž první singl dostal název Brick By Brick. Za několik dnů bude zveřejněn v médiích.

---

Samolepky

10. 3. 2011
Obrázek: Samolepky
Beaťáci, napsala nám Jarka, která je toho času na Floridě a vysílání poslouchá jen přes internet. Důležité ale je, že si auto vyzdobila samolepkou Beatu ... :o)


... hoj, teď už máme samolepku Radia Beat opravdu na všech autech. :)) Zábavné je, když za námi chodí místní řidiči a ptají se, co je to za frekvence, protože oni to radio nemůžou naladit. xD
Krásný den všem do studia přeje Jarka...


---
Stránky: 1 169 335 336 337 338 339 340 341 506 674