Stránky: 1 176 341 342 343 344 345 346 347 351 525 700

Iron Maiden rekapitulují

1. 7. 2011
Obrázek: Iron Maiden rekapitulují

Tahle kapela potěšila své fanoušky ohlednutím se za svou muzikou v rámci posledních dvaceti let. Dvojdisk s podnázvem "The Best of 1990 - 2010" nám nabízí tvorbu od alba "Fear Of The Dark" až ... až na věčnost. Jmenuje se "From Fear To Eternity". Dvacet tři skladeb pořídíte buď na dvojcédéčku, nebo na třech vinylech. Za zmínku stojí i to, že i když má tahle kapela bohatou historii a na svém kontě spoustu alb, v současnosti ji nově objevuje nová mladá generace ... a třeba v Americe jejich poslední řadové album zaznamenává největší prodeje za celou dobu existence kapely.

---

U2 potěší své fanoušky

30. 6. 2011
Obrázek: U2 potěší své fanoušky

Zhruba před 14 dny jsme informovali o tom, že na letos slibované album U2 bude mít zpožděné vydání, aby se ve studiu podařilo ještě doladit požadovaný futuristický zvuk. Ale teď je tu náplast na bolístku čekajících fanoušků. Protože uplyne 20 let od vydání alba Achtung Baby, rozhodli se U2 v reedici vydat jak album Achtung Baby, tak následné Zooropa. Alba budete moci koupit buď samostatně, nebo v luxusním balení dohromady, kdy je pochopitelně slibován bonusový materiál, tedy dosud nevydané a neslyšené verze nekterých skladeb.

---

Joe Bonamassa dává další kytaru do hry

30. 6. 2011
Obrázek: Joe Bonamassa dává další kytaru do hry

Určitě si vzpomenete na květnovou soutěž pro beaťáky o dvě kytary typu Les Paul. Oba výherci už je mají doma. A teď pozor! Do hry přichází třetí kytara Les Paul Special II od firmy Epiphone, kterou posluchačům radia BEAT věnuje sám Joe Bonamassa před červencovým koncertem BCC v Lokti....

---

Metal pro nejmenší beaťáky

29. 6. 2011
Obrázek: Metal pro nejmenší beaťáky

Vypadá to jako zajímavý nápad. Pokud chcete vést své dítko k rockové muzice, a nestačí vám žížala Dáda nebo Maxim Turbulenc, zkuste jim nabídnout finskou novinku - kapelu Hevisaurus. Pravda, kvůli textům dítka asi budete muset poslat na kurz ugrofinských jazyků, ale základní přístup kapely k dětem zdá se být na první poslech a pohled správný. Tato sympatická dino-metalová kapela složená z draků (resp. z dinosaurů) natočila debutové album "Jurahevin kuninkaat" (Králové "jurského" metalu), které si ve finské hitparádě vedlo velmi dobře, takže vzápětí vyšlo další album "Hirmuliskojen yö". Ale je lepší je vidět naživo .... nebo aspoň na videu :o)

---

08.07. TOTEM´S v Ústí

28. 6. 2011
Obrázek: 08.07. TOTEM´S v Ústí

Kapela TOTEM´S vystoupí v pátek 8. 7. od 20:00 v restauraci "V zahradě" - Sebuzínská 425, Ústí nad Labem. Jako host zahraje nová skupina PAJÁDA.

TOTEM´S

Kapela, která se jako jediná v České republice věnuje hudebnímu stylu Hard-Tramp. HT styl sblížil jinak nesourodé jedince, známé z mnoha jiných uměleckých těles.

---

Gate Crasher vyráží do Finska

28. 6. 2011
Obrázek: Gate Crasher vyráží do Finska

Brněnská formace Gate Crasher, která aktuálně připravuje třetí studiovou desku "Bitterfly" a v Česku již tradičně řádí na největších rockových festivalech včetně Noci Plné Hvězd nebo Masters of Rock, se v červenci vydá tentokrát na sever - do Finska. Jejich první turné v této zemi sestává ze čtyř vystoupení ve městech Helsinki, Jyväskylä a Loviisa v termínu 20.-23.7. Celá výprava bude navíc ozvláštněna tím, že dva koncerty v Helsinkách kapela odehraje pouze akusticky (na "Furchovkách")!

---

Chickenfoot si nenechte ujít

27. 6. 2011
Obrázek: Chickenfoot si nenechte ujít

Chickenfoot , to je superskupina se vším všudy. V téhle sestavě se sešli zpěvák Sammy Hagar (Van Halen, Montrose), basák Michael Anthony (Van Halen), kytarista Joe Satriani a u bicích sedí Chad Smith (Red Hot Chili Peppers). V roce 2009 přišli na trh se svým výborným prvním albem. Ještě letos by pak na trh mělo přijít druhé album, které má být ještě podstatně tvrdší. Už teď muzikanti plánují turné, ale to bude bez Chada Smithe, který v té době bude vytížen se svými Red Hot Chili Peppers. Jestli kapela zamíří i do Evropy je ale zatím jen ve hvězdách.

---

Saga opět na scéně

27. 6. 2011
Obrázek: Saga opět na scéně

Pro fanoušky artrocku je to dobrá zpráva. Jedna ze základních kapel kanadského progresivního rocku, skupina Saga, natáčí nové studiové album. Za zmínku stojí jistě i to, že se do kapely po dvou letech vrátil zpěvák Michael Sadler. Album vyjde letos v listopadu a Saga zároveň vyrazí na turné, které pojede společně s britskými Marillion. Obě kapely slibují plný koncertní set s tím, že v roli headlinerů se budou pravidelně střídat.

---

Tip na videoklip

24. 6. 2011
Obrázek: Tip na videoklip

Pokud vás oslovuje numetalová muzika a hlavně pokud snesete rap, je tu pro vás zajímavý tip na kapelu Limp Bizkit. Kapela chystá na 28. červen nové album Gold Cobra a na svém webu už dokonce vystavila videoklip k titulní skladbě. Faktem je, že klip má styl a "black&white" kytaristé fantastickou image. Do toho namíchejte pár sexy holek ... a není co řešit :o)


---

25.6. Velký Osek, areál motelu U Jezera

24. 6. 2011
Obrázek: 25.6. Velký Osek, areál motelu U Jezera

Big beat openair koncert začíná v18 hodin. Jako první zahrajou Kronos Combo, dále Los Invalidos.V 20:00 vystoupí Tony Ducháček s Garage a beatový večer uzavře Xantipa.

Plánovaný konec 23:00.

K občerstvení bude rožněné prase a kýta, gulášek, klobásky ...., zapít můžete zlatavým mokem KOZEL 11. V nabídce budou míchané nápoje, nealko ...

Vstupné 90-100 podle toho jak bude kdo chtít

Vlakové spojení poslední z Velkého Oseka na Nymburk 23:21 a na Kolín 0:50

---
Stránky: 1 176 341 342 343 344 345 346 347 351 525 700