Stránky: 1 176 348 349 350 351 352 353 354 525 700

Radio Beat hledá do svého obchodního oddělení v Praze pracovníky na pozici obchodního zástupce

26. 5. 2011
Obrázek: Radio Beat hledá do svého obchodního oddělení v Praze pracovníky na pozici obchodního zástupce

Budete zodpovědni za: tvorbu databáze, vyhledávání nových obchodních příležitostí, vedení zákazníků, prodejní prezentace, návrhy reklamních kampaní, zajištění výroby reklamních spotů, servis stávajících zákazníků.

---

Sepultura na novém albu

25. 5. 2011
Obrázek: Sepultura na novém albu

24. června má vyjít skupině Sepultura album Kairos. Kapela se ohledně tohoto alba chlubí (jak jinak) opravdu autentickým živým zvukem. Mimo jiné to může být i tím, že pod palcem měl nahrávání producent, který je sám aktivní muzikant ("Roy Z" z Tribe Of Gypsies). Je to ale určitě i tím, že skupina celé album nahrávala prakticky naživo (tedy ne postupně do stop) a prý víc než polovičku tracků ke své spokojenosti zvládli hned na první pokus. Titulní skladbu si můžete poslechnout ZDE, momentky ze studia jsou pak TADY a třeba TADY.

---

Reunion Pink Floyd???

25. 5. 2011
Obrázek: Reunion Pink Floyd???

Už 6.4. jsme na webu psali o možném setkání Rogera Waterse a Davida Gilmoura na jednom podiu. Nad společnou akcí tehdy viselo hodně otazníků. Ale vše se nedávno v Londýně opravdu zrealizovalo, a to tak, že se z původní sestavy Pink Floyd přidal i bubeník Nick Mason. Roger Waters vystupuje s projektem "The Wall" a po hudební stránce vlastně ani tuhle pomoc nepotřebuje, ale fanouškům Pink Floyd teď vysvitla mnohem reálnější naděje na jeden velký comeback, i když už bez klávesáka Ricka Wrighta (zemřel v září 2008). Ne, že by otazníky nad možným reunionem (i díky jiným aktivitám Davida Gilmoura) úplně zmizely, ale několik jich určitě ubylo. Tihle muzikanti se spolu už mohou bavit, a dokonce i spolu hrát na jednom podiu.

---

Guns N´Roses rozbili právníci

25. 5. 2011
Obrázek: Guns N´Roses rozbili právníci

Duff McKagan říká, že on nikdy neměl problémy s Axlem Rosem a trhliny, které nakonec způsobily rozopad GNR, byly záměrně vytvořeny právníky, kteří chtěli "udělat rychlý prachy".

Basista opustil GNR v roce 1997, takže Axl, po odchodu Slashe a Izzy Stradlina, zůstal v kapele jako jediný člen původní sestavy. Duff dnes ale říká, že celá situace vznikla díky vnějším vlivům a ne neshodami mezi kapelou a Axlem.

---

Na Sonisphere pod stan

24. 5. 2011
Obrázek: Na Sonisphere pod stan

Sonisphere festival, který před nedávnem ohlásil přesun z Milovic přímo do Prahy na Výstaviště, potvrzuje pro své fanoušky možnost stanování. Fanoušci, kteří se vydají na Iron Maiden a další hvězdy do Prahy, budou mít možnost přespání ve stanu - organizátoři pro ně připravili stanové městečko. To se pro návštěvníky otevře v sobotu 11. června v 10:00 a zůstat v něm budou moci až do neděle 12. června do 12:00. Kapacita stanového městečka bude omezena. Součástí vyhrazeného prostoru budou mobilní toalety.....

---

Sezona v Lokti se blíží

24. 5. 2011
Obrázek: Sezona v Lokti se blíží

Loketský amfiteátr přivítá hvězdy všech hudebních žánrů: Omegu, Black
Country Communion
, Alana Stivella a další. Letošní koncertní sezona v Lokti začíná v sobotu 28. května koncertem maďarské Omegy a slovenských Collegium Musicum, které doprovodí pražští
prog-rockoví Different Light ....

---

Queensrÿche chystají nové album

23. 5. 2011
Obrázek: Queensrÿche chystají nové album

Pokud patříte mezi fanoušky amerických Queensrÿche, můžete se těšit, 27. června má vyjít jejich dvanácté studiové album.

Jmenovat se má "Dedicated To Chaos" a sami muzikanti tvrdí, že toto hodně poslechové album je srovnatelné s 25 let starým albem "Empire".

---

Bubeník až na prvním místě

23. 5. 2011
Obrázek: Bubeník až na prvním místě

Bubeníky nemůže stále jen bavit sedět za zády křepčících muzikantů, navíc se schovávat za sadu bubnů a činelů. Proto si občas udělají vlastní bubenický festival. Na jeden takový nás upozornil Miloš Meier. Ten bude v září hrát na jednom z největších a nejprestižnějších bubenických festivalů v Evropě, ve španělské La Rioje. Festival trvá dva dny a představuje se na něm tradičně světová bubenická špička (tak jako v minulých ročnících bubeník KORN Ray Luzier, bubeník MACHINE HEAD Dave McClain, či Virgil Donati (ex-Steve Vai), Steve Smith, Jojo Mayer, Mike Terrana, nebo perkusista Alex Acuňa). Každý bubeník vystupuje na festivalu se svým vlastním programem, na závěr celé akce pak hrají všichni hráči společně a vytvoří tak všem divákům jedinečný zážitek. Mrkněte se na show, kterou Miloš Meier pojmenoval Drumming Syndrome, a kterou předvedl už v Ostravě.

---

RUSH - Time Machine Tour

21. 5. 2011
Obrázek: RUSH - Time Machine Tour

Nazdar všichni v Beatu,
nedá mi to, abych se nepodělil o nevšední zážitek. Minulý týden jsem zavítal do Skotska na návštěvu ke kamarádovi a ten pro mě přichystal překvápko: Sobota 14.5. návštěva koncertu mých milovaných kanadských rockerů RUSH v Glasgow. Všechny z vás, kteří viděli koncerty v Praze asi moc věcí nepřekvapí, ale nemůžu si pomoct, to nasazení, které jsem zažil u téhle povedené trojice bylo tak strhující, že si člověk říká, kde se to v těch pánech bere.

---

Slavit v Lokti byl můj sen, říká zpěvák Janos Kobor z Omegy

21. 5. 2011
Obrázek: Slavit v Lokti byl můj sen, říká zpěvák Janos Kobor z Omegy

Po dvou letech se maďarská rocková legenda vrací do loketského amfiteátru s novým albem Omega Rhapsody

Když 28. srpna 2009 dohrála maďarská kapela Omega svůj fantastický koncert před vyprodaným loketským amfiteátrem, zpěvák a mozek kapely Janos Kobor poznamenal, že na tomto jedinečném místě by si rád se svou kapelou zahrál v rámci turné, kterým Omega oslaví 50 let své existence...

28. května 2011 zažije amfiteátr v Lokti opět jedinečnou událost. Po dvou letech se legendární maďarská kapela Omega vrací do loketského amfiteátru a jako hosty s sebou přiveze neméně legendární slovenskou art-rockovou lahůdku Collegium Musicum. Maďarští rockeři představí nejen své hity z jejich padesátileté kariéry, ale i skvělé loňské novinkové album "Omega Rhapsody". Marián Varga, Fedor Frešo, František Griglák a Martin Valihora představí výtečné loňské CD/DVD "Speak, Memory". Vidět pohromadě kapely Omega a Collegium Musicum lze jedině v Lokti!!! Rockové velikány doplní pražská prog-rocková kapela Different Light.

Na otázky odpovídá Janos Kobor:

---
Stránky: 1 176 348 349 350 351 352 353 354 525 700