Stránky: 1 181 350 351 352 353 354 355 356 360 540 719

Napalm Death vysosají sběratele

31. 8. 2011
Obrázek: Napalm Death vysosají sběratele

Kapela Napalm Death ukončila nahrávací práce na novém albu. Album sice ještě nemá název ani termín vydání (možná vyjde v říjnu, možná až příští rok), ale už teď je jasné, že sběratelé budou mít co kompletovat. Na albu bude nějakých patnáct skladeb, ale ve studiu jich je nahraných, smíchaných a mastrovaných devatenáct. Vedle CD tak přijde na trh ještě vinylová edice (s jiným tracklistem), něco jiného pak kapela nabídne pro download, a také tu bude odlišná edice pro Japonsko. Více ZDE.

---

Kam ulétávají Korn?

31. 8. 2011
Obrázek: Kam ulétávají Korn?

Ještě letos v listopadu má na trh přijít nové album kapely Korn. Ale spíše než metal očekávejte "dub step", tedy nabasovanou elektronickou muziku. Do jaké míry je to úlet a do jaké hledání nového směru ukáže teprve čas. Snad tahle kapela získá víc nových fanoušků, než jich tímto svým experimentem ztratí. Více ZDE.

---

03. - 04.09.2011 Plzeň - Rodeo na divoké vodě

31. 8. 2011

První zářijový víkend bude v Plzni k vidění zajímavá podívaná. Nově vybudovaný Playspot Kalikovák bude hostit jednu z nejdůležitějších událostí vodácké sezóny. Pojede se zde jeden ze závodů Alpine Rivers Freestyle Cup (ARFC) - závody v rodeu na divoké vodě (freestyle kayakingu). Pořadatelé z oddílu TJ Union Plzeň.Očekávájí účast více než stovky závodníků, zúčastní se i evropská špička ve freestyle. V sobotu od 10h jsou naplánovany kvalifikační jízdy, v neděli finále, které odpoledna vystříá doplňkovy závod v Kajak crossu.

Podrobné informace najete na www.vodacitjunion.cz

---

Veronika Müllerová hraje na Air Guitar

30. 8. 2011
Obrázek: Veronika Müllerová hraje na Air Guitar

Začněme tím, že Veronika Müllerová získala v hraní na Air Guitar bronz na MS v Oulu. Druhá výprava Čechů do Oulu tak byla úspěšná. Třetí místo v mezinárodní soutěži Air Guitar World Championships 2011 získala Veronika Müllerová (1983) s ohodnocením 33,8 bodů. Veronika je inženýrkou chemie, má ráda bojové sporty a je členkou ochotnického divadelního souboru Lázně Toušeň. V roce 2007 reprezentovala ČR na mistrovství světa v plachtění (bezmotorových letadel), kde skončila na 20. místě. Hře na Air Guitar se věnuje teprve několik měsíců. Podívejte se, jak vypadalo finále.

---

Green Day u soudu

29. 8. 2011
Obrázek: Green Day u soudu

Skupinu Green Day zažaloval a k soudu dostal jistý Dereck Seltzer. Před časem namaloval obraz "Scream Icon". A když vyjeli Green Day na turné, na pozadí pódia za bubeníkem byl podle jeho žaloby právě tento zvětšený upravený obraz, přes který byl namalován kříž. Jedna strana tvrdí, že je to ukradený nápad, druhá, že je na obraze moc změn, aby bylo možné tvrdit, že je to plagiát. Soud se přiklonil na stranu Green Day a žalobu neuznal. Mrkněte na videoklip ke skladbě East Jesus Nowhere.
Více ZDE.

---

Blink 182 mají nové video

29. 8. 2011
Obrázek: Blink 182 mají nové video

Pokud vám sedí neopunkové kapely a baví vás středoškolácká generační revolta v podání téměř čtyřicetiletých "kluků", určitě vás tahle parta nadchne. Zvukově vyzráli a jejich nové video má styl a hezky "odsejpá". Symboliku dětské divokosti podpoří bicí postavené v kuchyni (kdo z nás v dětství nikdy nebubnoval vařeckama na hrnce?) a nápisy na plotě "No more parents" (už žádní rodiče). Video je k písni Up All Night . Více ZDE.

---

03.09.2011 Mezinárodní mistrovství České republiky dragsterů

25. 8. 2011
Obrázek: 03.09.2011 Mezinárodní mistrovství České republiky dragsterů

27. DRAG DAY FINALS

3. září 2011

letiště Hoškovice - Mnichovo Hradiště

Mezinárodní mistrovství České republiky dragsterů Závod tříd pro příchozí - Public Bikes + HD Praha Cup + Public Cars Závodu se zúčastní čeští a zahraniční jezdci a jejich týmy.

Informace o dragsterech, jednotlivých třídách, třídách Public, o závodech, startovní listinu, výsledky, video, fotogalerii a další najdete na www.dragster.cz

---

Kapela Seven vydává novinku Freedom Call

25. 8. 2011
Obrázek: Kapela Seven vydává  novinku Freedom Call

Českobudějovická progresivně rocková skupina SEVEN letos oslavila 15 let existence na velkém pódiu největšího tuzemského festivalu Masters Of Rock. Show plná ohňů a dělobuchů byla zaznamenána na chystané první dvojDVD. Společně se SEVEN vystoupil bývalý zpěvák Iron Maiden Blaze Bayley a kytarový čaroděj Victor Smolski z německé legendy Rage. Právě s Rage jeli SEVEN dvě evropské turné a Smolski se stal producentem a textařem nové, sedmé řadové desky Freedom Call.

---

Aerosmith a jejich "balady"

24. 8. 2011
Obrázek: Aerosmith a jejich "balady"

Na trhu je další "Best Of" album. Jmenuje se "Tough Love - The Best Of The Ballads". Pokud máte rádi Aerosmith, a nemáte doma žádné jejich album, popř. hledáte dárek pro někoho dalšího, je to možná optimální kompilace. Navzdory názvu jinak totiž tento výběr není ani "the best of", ani není o baladách. Ale jako reprezentativní kousek sám o sobě je úplně v pořádku. Ba dokonce v záplavě toho všeho, čím jsou naplněny obchody, toto určitě patří k tomu lepšímu. Více ZDE.

---

Lou Reed a Metallica společně

24. 8. 2011
Obrázek: Lou Reed a Metallica společně

Začátkem července jsme psali o tom, že Metallica chce překvapit své fanoušky albem, jaké tu ještě nebylo. Natočí album společně s Lou Reedem. Původně se mělo jednat o metalové předělávky starších Reedových věcí, ale Lou Reed chtěl pro album úplně nový ještě nenahraný materiál. Aktuálně byl zveřejněn název a termín vydání. Album se bude jmenovat Lulu a vyjde 31. října. Více ZDE.


---
Stránky: 1 181 350 351 352 353 354 355 356 360 540 719